لیزر کل بدن

لیزر موهای زائد کل بدن

لیزر کل بدن برخی از افراد فقط به فکر لیزر قسمتی از بدن هستند. برای مثال، فقط موهای زائد پاها برایشان آزار دهنده است. اما افرادی هستند که دوست دارند بدنی بدون مو داشته باشند و وجود موهای زائد کل بدن، برایشان آزار دهنده است. برای رفع موهای زائد کل بدن روش های قدیمی مانند اپیلاسیون، تیغ زدن، وکس و… سخت و دردآور است. بهترین راه حل برای رفع موهای زائد کل بدن استفاده از لیزر است. تکنولوژی لیزر بهترین و به صرفه ترین راه ممکن برای رهایی از مشکل پر مویی در مدت زمان طولان به حساب می آید.

لیزر کردن کل بدن علاوه بر از بین بردن موهای بدن، پوستی نرم و لطیف برای شما ایجاد می کند.

در این مقاله به بررسی مزیت ها و نحوه لیزر کردن کل بدن می پردازیم.

لیزر کل بدن

بهترین راه کار برای لیزر کل بدن

اگر تصمیم گرفته اید چند قسمت از بدن را لیزر کنید، بهتر است همه قسمت ها را در یک جلسه انجام دهید.  چرا که انجام لیزر کل بدن در یک جلسه بسیار کار آمد تر و به صرفه تر از مشخص کردن جلسات برای ناحیه مختلف بدن می باشد. با انجام این روند به بدن خود اجازه می دهید تا به درمان لیزری عادت کند و با آن هماهنگ شود.

تعداد جلسات لیزر کل بدن

تعداد جلسات لیزر کردن کل بدن بستگی به دستگاه لیزر دارد. هر چه دستگاه لیزر جدیدتر و پیشرفته تر باشد،  با کیفیت تر می شود و شما در تعداد جلسات کمتری به هدف خود میرسید. اما در نظر داشته باشید که باید به طور معمول برای لیزر کل بدن ۶ جلسه مشخص شود و بعد از انجام ۶ جلسه ، تصمیم به ادامه درمان لیزری و یا متوقف کردن بگیرید.

نتایج حاصل از لیزر کل بدن

همه ی خانم ها درگیر رویش موهای زائد خود هستند. و وجود موهای زائد اندام را یکی معضلات خود می دانند. با رور کار آمدن لیزر تقریبا می شود گفت که این مشکل و دغدغه خانم ها را حل کرده است.

 

در ادامه مزایا و نتایج حاصل از لیزر کل بدن به صورت زیر شرح داده ایم:

  • با انتخاب لیزر کردن تمام بدن به سرعت از شر موهای زائد خلاص می شوید‌
  • این روش نه تنها برای از بین بردن موهای زائد مفید است، بلکه می توان از آن برای بهبود قسمت های آسیب دیده پوست استفاده کرد.
  • با انتخاب این روش هیچ گونه زخم و یا آکنه ای بر روی پوست ایجاد نمی شود.
  • با خیال راحت می توانید در مجالس بدون نقص و بدون مویی در پوست خود حضور پیدا کنید.
  • کنار گذاشتن روش های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد بدن
  • با انجام مکرر لیزر، تیرگی رنگ پوست ناحیه هایی مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی بر طرف می شود.
  • نرمی و لطافت پوست
  • از شر شیو کردن های روزانه خلاص می شوید.
  • در حین انجام لیزر کردن بدن بعد از اتمام هر جلسه، موهای زائد نسبت به جلسات قبلی کم تر، نازک تر و بی رنگ تر شوند.

نتایج حاصل از لیزر کل بدن

عوارض جانبی لیزر

عوارض جانبی رفع موهای زائد با لیزر می توان به مواردی مانند درد کم ، سوزش، قرمزی، تورم، آسیب اپیدرمی به صورت سوختگی سطحی، تغییر در رنگدانه ها که باعث تیره  یا روشنتر شدن پوست قسمت لیزر شده می شود نام برد. البته باید این نکته را بیان کنیم که بیشتر عوارض لیزر موهای زائد برای کوتاه مدتی رخ می دهد و از بین می روند و در آخر بعد از گذشت چند هفته بهبود خواهند یافت. در نتیجه  عوارض لیزر موهای زائد کل بدن، خطرناک یا همیشگی نخواهند بود.

قیمت لیزر موهای کل بدن

در گذشته قیمت لیزر موهای زائد براساس تعداد شات های انجام شده محاسبه می شد. اما امروزه در بیشتر کلینیک ها براساس ناحیه محاسبه می شود. شات به هر بار تخلیه انرژی دستگاه لیزر گفته می شود. مسئله مهمی که وجود دارد این است که  هرگز به تبلیغات  قیمت های ارزان لیزر اعتنا نکنید. میزان قیمت لیزر موهای زائد برای صورت و بدن از ۶۰۰ تومن تا ۱ میلیون تومن برای هر جلسه در نظر گرفته می شود.

هم چنین، در صورت انتخاب هزینه لیزر بالاتر می رود. چون قیمت لیزر براساس ناحیه مورد نظر و میزان مهارت دکتر مشخص می شود. و همانطور که  که از نامش مشخص می شود و کل پوست و بدن را در بر میگیرد پس نیاز به جلسات بیشتری برای درمان لیزری خواهد داشت.

قیمت لیزر موهای کل بدن

دلیل اختلاف قیمت لیزر قسمت های مختلف بدن

همیشه برای قیمت نواحی مختلف برای لیزر موهای زائد، یک سری عوامل مانند رنگ پوست، رنگ مو، حساسیت، ضخامت و کلفتی مو، دستگاه لیزر، ناحیه انتخاب شده برای لیزر، در تعیین آن تخیل هستند. پس دلیل اصلی که باعث به وجود آمدن اختلاف قیمت ها می شود، حساسیت و مساحت ناحیه مشخص شده می باشد. برای مثال، هزینه لیزر ناحیه بیکینی بیشتر از ناحیه زیر بغل می شود. چرا که هم ناحیه قسمت بیکینی بیشتر است و هم از حساسیت بیشتری برخوردار است.

لیزر ارزان قیمت کل بدن

دقت داشته باشید که در بعضی از کلینیک ها به دلیل تعویض نکردن لامپ دستگاه لیزر خود، قیمت های لیزر موهای زائد را به نسبت دیگر کلینیک زیبایی کمتر اعلام می کنند. پس استفاده از این گونه دستگاه نتیجه خوبی نمی دهد. هم چنین زمانی که انرژی لامپ دستگاه رو به تمام شدن است از آن استفاده شود برای از بین بردن موها قدرت کافی ندارد. در حالی موهای زائد به حالت خواب می برد و شما فکر می کنید که اثر خوب را گذاشته است اما بعد از مدتی با رشد کامل موها مواجه می شوید. پس در انتخاب کلینیک برای لیزر موهای زائد خود دقت فراوانی به خرج دهید و کیفیت کار کلینیک را با دقت بررسی کنید.

لیزر ارزان قیمت کل بدن

نتیجه:

با خواندن مقاله به نتیجه می رسیم که لیزر کردن کل بدن که شامل مساحت زیادی برای می باشد. پس هزینه حاصل از لیزر تمام اجزای بدن بالا می رود.

اما نتیجه نهایی مقاله این است که برای  خود، بهترین و مناسب ترین قیمت را در بهترین مراکز تخصصی لیزر مو که از لحاظ بهداشتی مورد تایید است انتخاب کنید. هم چنین می توانید با تماس با مشاورین کلینیک های زیبایی در مورد انجام لیزر موهای زائد بدن از آنها راهنمایی بگیرید.

 

 

دکمه بازگشت به بالا