زیباییلیپوماتیک

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد【سال1401】❤️+ لیست 5 تایی

بسیاری از افراد از چاقی رنج می برند و به دنبال رسیدن به اندام ایده آل هستند؛ از این رو 5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی با یافتن کلینیک مورد نظر، به اندام ایده آل و وزن متناسب برسید؛ در این کلینیک ها چندین نوع روش برای لاغری وجود دارد که هر یک به نوعی برای تناسب اندام مناسب هستند؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید بیشتر در رابطه با انواع روش های لاغری و کلینیک های معتبر سعادت آباد آشنا شوید.

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد کجاست؟

بسیاری از افراد از داشتن اضافه وزن و چاقی اندام های خود رنج می برند و به دنبال لاغری و کاهش وزن مازاد هستند؛ برای لاغر شدن از روش های مختلفی می توان استفاده کرد و بهتر است هر کدام از آن ها در بهترین کلینیک های زیبایی در تهران انجام شوند؛ در واقع در شهر تهران در منطقه سعادت آباد چندین کلینیک معتبر وجود دارد که هر یک از آن ها برای ارائه خدمات خود به مردم عزیز تلاش می کنند؛ در واقع بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد خدمات متنوعی جهت کمک به کاهش وزن به مردم ارائه می کند.

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای انجام هر یک از روش های لاغری دارا باشد تا بتواند به خوبی از عهده انجام این روش ها بربیاید؛ در کلینیک باید پرسنل و پزشکان متخصص فعالیت داشته باشند تا نتیجه بسیار خوبی برای بیماران حاصل شود؛ بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید در مکان بسیار خوبی در این شهر احداث شده باشد تا هر یک از افراد بتوانند به راحتی برای بهره بردن از انواع خدماتشان، به این مراکز مراجعه کنند.بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد کجاست؟

دلایل چاقی و اضافه وزن

در واقع هر فردی ممکن است در طول زندگی خود، دچار اضافه وزن و چافی مفرط شود که با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد می توان از شر این چربی های مازاد خلاص شد؛ البته چاق شدن و افزایش یافتن اضافه وزن دلایل متعددی می تواند داشته باشد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

مصرف دارو ها : استفاده از برخی داروها موجب تغییر یافتن سیستم متابولیسم بدن می شود و در نهایت چاقی و افزایش وزن را به دنبال دارد؛ با مصرف برخی داروها فرد در مدت زمان بسیار کوتاه دچار چاقی می شود.

بی خوابی : طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، بی خوابی منجر به افزایش وزن می شود زیرا اگر الگوی خواب افراد تغییر کند، فرد دچار پرخوری می شود و در نهایت اضافه وزن رخ می دهد؛ بیشتر افرادی که کمبود خواب را تجربه می کنند، تمایل بسیار زیادی به مصرف کردن کربوهیدرات دارند.

ترک سیگار : گاهی اوقات افراد در صورت ترک سیگار، اضافه وزن را تجربه می کنند و دلیل این امر این است که تنباکو بر روی اشتهای فرد اثر منفی می گذارد و در نهایت منجر به افزایش استرس و پرخوری می شود.

سندروم تخمدان پلی‌کیستیک : خانم هایی که به سندرم تخمدن پلی کیستیک مبتلا هستند، ممکن است دچار اضافه وزن در قسمت میانی بدن خود شوند؛ این مشکل منجر به تولید شدن بیش از حد هورمون مردانه در بدن می‌شود؛ طبق گفته بهترین دکتر زنان در تهران، باید خانم ها برای مقابله با این مشکل، روند زندگی خود را تغییر دهند.

نارسایی قلبی : در صورتی که مایعات در بخش خاصی از بدن احتباس یابند و نارسایی قلب رخ دهد، فرد دچار اضافه وزن می شود و حتی ممکن است در مدت زمان 1 روز یک کیلوگرم اضافه وزن را تجربه کند.

مشکلات کلیوی : در صورت به وجود آمدن اختلال در روند عملکرد کلیه ها، مایعات مازاد در بدن باقی می ماند و در نتیجه اضافه وزن رخ می دهد؛ زمانی که کلیه ها آسیب ببینند، نمی توانند مایعات و سم را به خوبی از بدن دفع کنند که در نهایت آن ها در بدن تجمع می یابند.

سیروز کبدی : در واقع سیروز کبدی نوعی مشکل است که در آن، برای جایگزین شدن بافت های سالم، بافت های زخمی وارد کار می شوند که می تواند منجر به بزرگ شدن شکم و اضافه وزن شود؛ به دلیل جایگزین شدن بافت های زخمی، در شکم انسان مایعات جمع می شوند و در نتیجه وزن افزایش می یابد.

اختلالات تیروئید : تیروئید غده ای در جلوی گلو انسان است که در صورت کم کار شدن، متابولیسم بدن کاهش می یابد و در نهایت اضافه وزن رخ می دهد.

سرطان تخمدان : در صورتی که لگن خانم ها دچار درد و تورم شود، نشانه سرطان تخمدان است؛ این بیماری علائم دیگری همراه دارد که شامل درد شکم، درد لگن، سخت خوابیدن، تکرر ادرار، از دست دادن اشتها، سیری سریع، چرخه قاعدگی نامنظم می باشد.

بارداری : در واقع در صورت افزایش یافتن وزن به طور ناگهانی، احتمال باردار بودن خانم ها وجود دارد؛ بیشتر خانم ها سعی می کنند در این برهه از زمان غذای بیشتری میل کنند تا کودک به خوبی رشد کند؛ اضافه وزن شامل وزن جنین، جفت، مایع آمنیوتیک، افزایش خون‌رسانی و بزرگ شدن رحم است.

تغییرات هورمونی : خانم ها ممکن است در دوران یائسگی به دلیل تغییر کردن هورمون ها، چاقی را تجربه کنند؛ در این دورا هورمون استروژن کاهش می‌یابد و باعث افزایش وزن و چاق شدن خانم ها می شود.

چگونگی تخمین میزان چاقی

درست است که می توان با مشاهده کردن اندام خود در آینه به اضافه وزن خود پی برد اما برخی از افرادی که اضافه وزن دارند، تمایل دارند چاقی و میزان اضافه وزن خود را تخمین بزنند و بدانند که چه مقدار اضافه وزن دارند؛ از این رو پزشکان تلاش کردند فرمولی تهیه کنند که با قرار دادن وزن و قد افراد، مقدار اضافه وزن مشخص شود.چگونگی تخمین میزان چاقی

نام این فرمول شاخص توده بدنی یا همان (BMI) است كه کمک بزرگی به افراد می کند تا بتوانند تشخیص دهند چه میزان اضافه وزن دارند و دچار چاقی شده اند؛ به عنوان مثال این امکان وجود دارد كه نتیجه حاصل شده از محاسبه شاخص توده بدنی این تذکر را به افراد بدهد که 10 کیلو اضافه وزن دارند و باید به رسیدن به اندام ایده آل و وزن مناسب، وزن خود را 10 کیلو کاهش دهند؛ بهترین دکتر تغذیه می تواند با مشاهده عدد حاصل شده، تشخیص دهد که چه روشی برای لاغری فرد مراجعه کننده مناسب می باشد.

5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد را بشناسید!

کلینیک دکترفود (مجموعه مجرب ترین متخصص تغذیه)

کلینیک دکترفود

برای  ”اولین بار در کشور” ،رژیم نویسی و تجویز مکمل ها در این مجموعه ”فقط” متناسب با بیماری و مشکلات فرد آن هم توسط متخصص تغذیه مجرب در حیطه بیماری و مشکل فرد تنظیم میشود و در کنار بهبود بیماری مراجع از طریق تغذیه،فرد را به اندام ایده آل خودش میرساند.رژیم های تخصصی این مجموعه عبارتند از:

 • رژیم تخصصی سرطان و بیماری های ژنتیکی(از پیشگیری تا بهبود علائم و عوارض)
 • رژیم تخصصی دیابت
 • رژیم تخصصی تعیین جنسیت
 • رژیم تخصصی مشکلات کبد و کلیه(کبدچرب،نارسایی کلیه،سنگ کلیه،پیوند کبد وکلیه و…)
 • رژیم تخصصی چاقی لاغری و ورزشکاران حرفه ای ویژه
 • رژیم تخصصی مشکلات گوارشی و عمل های لاغری مرتبط با ان(بایپس،اسلیو،ابدومینوپلاستی و…)
 • رژیم تخصصی بیماری های قلبی،عروقی و ریوی(کرونا،فشارخون،چربی خون،نارسایی فلبی،آسم و…)
 • رژیم تخصصی گیاهخواری
 • رژیم تخصصی دوران ها(بارداری،شیردهی،کودکان،نوجوانان،سالمندان)
 • رژیم تخصصی تیروئید
 • لاغری و خدمات زیبایی پوست و مو با دستگاه های انگلیسی

لازم به ذکر است به علت رضایت بالای مراجعین و درخواست بالا برای مراجعه حضوری جهت بهره بردن از پیشرفته ترین دستگاه های زیبایی،شعبه های حضوری این کلینیک تخصصی در استان های مختلف هم در حال تاسیس است که جهت اطلاعات بیشتر وآگاهی  از رزومه و سوابق متخصصین این مجموعه میتوانید به سایت و پیج این مجموعه به آدرس های زیر مراجعه نمایید.

آدرس: شهرک غرب، سعادت آباد ،خیابان شهید نورانی(لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق شماره های تماس فوق یاسایت نوبت خود را رزرو نمائید.)

شماره های تماس:
09390415234
09024311192
09938238793

آدرس سایت: www.Drfoodclinic.com

آدرس پیج اینستاگرام: @Drfoodclinic

کلینیک لاغری اکسیر

کلینیک لاغری اکسیر

این مرکز برترین تجهیزات و فناوری های نوین مطرح زیبایی و لاغری رابر طبق استانداردهای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گرد هـم آورده و جمعی از مجربترين پزشـکان متخصص زيبايی را براي رسانيدن شما به آنچـه که ايده آلـتان است به همکاری گرفته است.

خدمات :

 • مشاوره تغذیه و لاغری
 • پاک سازی و جوانسازی پوست
 • لیزرموهای زائد
 • هایفوتراپی
 • رفع سلولیت
 • فیشیال
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم غربی

تلفن تماس :

02188361343

09120438945

آدرس وب سایت: exirino.com

آدرس پیج اینستاگرام: Exir_shahrak_gharb

کلینیک سعادت آبادکلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد یکی از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد شهر تهران است که از ابتدای سال 1383 فعالیت خود را به عنوان مرکزی برای انواع حراحی ها آغاز کرده است؛ این مرکز توانسته در سال 1388 با همکاری با چندین پزشک متخصص و استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه ها، مجموعه ای بسیار حرفه ای فراهم سازد؛ تمامی خدماتی که در این مجموعه به مراجعین ارائه می شوند، کیفیت بسیار بالایی دارند و هدفشان ارتقا یافتن میزان سلامتی جامعه است.

تیم پزشکی که در این کلینیک فعالیت می کنند، جزو بهترین و معروف ترین افراد در داخل و خارج از کشور ایران هستند؛ در این مرکز بیش از 15 نفر از پزشکان متخصص که عضو هیئت علمی هستند در حال فعالیت اند؛ تمامی این موارد موجب شده که افراد بیشتری به این کلینیک برای استفاده از خدمات مراجعه کنند.

خدمات :

 • لیپوماتیک
 • لیفت بازو
 • لیفت بدن
 • کاشت ابرو
 • جراحی پلک
 • جراحی سینه
 • لیزر موهای زائد
 • جراحی زیبایی گوش

آدرس : سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی محدود سعادت آباد، طبقه دوم

تلفن تماس : 02191007050

کلینیک عرفانکلینیک عرفان

کلینیک عرفان یک کلینیک تخصصی در زمینه پوست، زیبایی، لاغری می باشد که می توانند بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر تهران ارائه دهد؛ این کلینیک یک دپارتمان تخصصی لیزر می باشد و از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا بهره می برد که هر یک از آن ها مطابق با استانداردهای جهانی می باشد؛ کلینیک عرفان از سال 1388 در شهر تهران منطقه سعادت آباد تحت نظر دکتر مینوکلانتری فعالیت خود را آغاز کرده است؛ در این مرکز چندین متخصص و دکتر پوست در حال ارائه فعالیت می باشند؛ از این رو می توان کفت کلینیک عرفان یکی از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد می باشد.

خدمات :

 • لیزر موهای زائد
 • رفع لکه‌های تکه‌ای
 • درمان واریس با لیزر
 • جوان سازی پوست
 • درمان سلولیت، چاقی
 • جراحی هموروئید، فیشر
 • درمان شلی و افتادگی پوست
 • درمان اسکار آکنه، زخم‌های جراحی

آدرس : تهران، سعادت آباد، بین چهار راه سرو و میدان شهرداری، خیابان بخشایش، بیمارستان عرفان، کلینیک تخصصی پوست و مو  بیمارستان عرفان

تلفن تماس : 02123021722

کلینیک پارادایسکلینیک پارادایس

کلینیک تخصصی پارادایس در زمینه زیبایی خدمات متنوعی به مردم عزیز شهر تهران ارائه می کند؛ در این کلینیک از دانش روز دنیا و سیستم و ابزار بسیار مدرن و مجهز جهت ارائه خدمات استفاده می شود؛ هدف این مجموعه جلب رضایت مردم عزیز شهر تهران می باشد و در نظر دارد ظاهر طبیعی افراد را به خوبی حفظ کند و ظاهری بسیار شاداب برای مراجعین خود رقم بزند؛ از این رو کلینیک پارادایس را یکی از بهتری کلینیک لاغری در سعادت آباد می دانند؛ تمامی افراد حاضر در این کلینیک با تمامی بیماران و افراد مراجعه کننده، رفتار بسیار خوبی دارند و پاسخ سوالات آن ها را می دهند.

خدمات :

 • تیکسل
 • تری اکتیو
 • میکرونیدلینگ
 • ار اف فرکشنال
 • ساکشن غبغب
 • تزریق فیلر و چربی و بوتاکس

آدرس : تهران، میدان سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار 24متری، نبش خیابان چهارم شرقی، پلاک 29، طبقه سوم، واحد 302

تلفن تماس : 02126763718

روش های لاغری موضعی

برای لاغری موضعی در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک به نوعی منجر به لاغری می شوند؛ در ادامه این روش ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

لیپوماتیک : لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که برای انجام آن از دستگاهی که هوای فشرده دارد استفاده می شود؛ نام این دستگاه ذکر شده، کانولا است که می تواند به اندازه 360 درجه چرخش داشته باشد؛ این دستگاه به دلیل داشتن حرکت ارتعاشی ثابت، موجب از بین رفتن سلول های چربی می شود و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند؛ از این رو لیپوماتیک روشی بسیار موثر و مناسب جهت لاغری موضعی می باشد.

کربوکسی تراپی : برای انجام این روش از گازی به نام دی اکسید کربن در کلینیک استفاده می شود که باید به بافت چربی تزریق گردد؛ با تزریق این گاز، سلول های چربی تجزیه می شوند و از بدن فرد خارج می گردند؛ با انجام این روش، علاوه بر لاغری موضعی، گردش خون در بدن افزایش می یابد.

کویتیشن : این روش نوعی لیپوساکشن بدون جراحی می باشد که تاثیر زیادی در کاهش وزن به صورت موضعی دارد؛ برای انجام این روش باید از امواج فراصوت استفاده شود تا با آب میان بافتی برخورد داشته باشند و در نواحی اطراف سلول های چربی حباب هایی ایجاد کنند؛ حباب های تشکیل شده موجب از بین رفتن بافت چربی می شوند و به هیچ یک از سلول های دیگر آسیبی وارد نمی کنند؛ سلول های چربی که در این روش آب می شوند از طریق سیستم لنفاوی و مجاری ادراری از بدن فرد دفع و خارج می شوند و تا یک الی دو روز حجم ادرار افزایش می یابد.

آر اف : می توان برای از بین بردن چربی های موضعی از روش آر اف که روشی نوین است استفاده کرد؛ برای انجام این روش باید از امواج رادیو فرکانسی استفاده شود تا با ایجاد حرارت بالا، چربی های موضعی از بین بروند؛ در واقع این روش تاثیر بسزایی در از بین بردن سلول های چربی دارد و هیچ گونه آسیبی به عضلات و پوست اطراف بافت وارد نمی کند؛ می توان از این روش جهت درمان کردن سلولیت یا ترک های پوستی استفاده کرد.

لیپولیز : نام دیگر این روش، لیزر لیپوساکشن است و برای انجام این روش از لیزر استفاده می شود؛ روش لیپولیز می تواند با سرعت بالا باعث به از بین رفتن چربی ها شود و منجر به لیفت شدن پوست اطراف شود؛ استفاده از بیهوشی در این روش ضروری و مورد نیاز نیست؛ می توان از این روش برای قسمت های مختلف بدن از جمله غبغب، ران، ساق پا، بازو، صورت، پشت گردن و … استفاده کرد.روش های لاغری موضعی

لاغری موضعی با مزوتراپی

با استفاده از روش مزوتراپی می توان کمک بزرگی به لاغری موضعی کرد؛ این روش برای بخش های مختلف بدن قابل استفاده می باشد که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد؛ مزوتراپی روشی جهت درمان سلولیت می باشد و هدف آن ذوب کردن و از بین بردن چربی ها می باشد؛ مزوتراپی به معنی تزریق کردن محلولی خصوص مایع به زیر پوست جهت تجزیه کردن سلول های چربی است؛ مزوتراپی متشکل از عصاره های گیاهی، هورمون ها، آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی، و همچنین مواد شیمیایی است.

بهترین دکتر پوست در تهران معتقد است که این روش می تواند روشی موثر در تنظیم کردن لنف و گردش خون، و در ضمن تجزیه کردن چربی های رسوب کرده مانند سلولیت واقع شود؛ بسیاری از افراد نمی توانند نتیجه خوبی از ورزش و رژیم غذایی بگیرند و از این رو به دنبال یافتن روشی موثر از جمله مزوتراپی می روند؛ مزوتراپی جهت از بین بردن چربی های مازاد بازوها، ران ها، شکم و دور کمر مورد استفاده افراد قرار می گیرد

پوستی که اطراف ناحیه تزریق مزوتراپی وجود دارد، با استفاده از این روش سفت می شود و موجب زیباتر به نظر رسیدن می شود؛ با انجام این روش دیگر نیازی به انجام روش های دیگر از جمله لیفت یا جراحی زیبایی یا لیپوساکشن نیست.

توصیه های مهم برای داشتن اندام ایده آل

برای داشتن اندام ایده آل و جلوگیری کردن از چاقی مفرط باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه کرد؛ از این رو در ادامه برخی از این نکات را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • باید برای داشتن اندام متناسب باید به مقدار کافی غذا بخورید و از خوردن غذاهای پرکالری بپرهیزید.
 • سعی کنید در طول روز 10 هزار قدم پیاده روی کنید تا هم اندام متناسب و هم جسم و روح سالم تری داشته باشید.
 • به جای خوردن غذاهای سرخ شده و مضر، از غذاهای آب پز استفاده کنید.
 • باید در طول روز به مقدار کافی آب بنوشید و مصرف نوشیدنی های الکلی را از رژیم های غذایی خط بزنید.
 • تمرینات هوازی جهت سوزاندن چربی های بدن انجام دهید.
 • در برنامه غذایی خود، فیبر و پروتئین را بگنجانید و سعی کنید پروتئین های کم چربی از جمله گوشت بوقلمون، سفید تخم مرغ استفاده کنید.
 • حتما ویتامین های مختلف از جمله ویتامین دی را به مقدار کافی مصرف کنید.
 • سبزیجات و غذاهای ارگانیک دیگر را در رژیم غذایی روزانه خود به مقدار کافی بگنجانید.

توصیه های مهم برای داشتن اندام ایده آل

خصوصیات بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد تا افراد بتوانند به راحتی جهت انجام انواع روش های مختلف لاغری به آن اعتماد کنند؛ در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما نام خواهیم برد :

 • کلینیک باید موقعیت مکانی بسیار خوب و در دسترسی داشته باشد.
 • بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید از همه لحاظ بهترین گزینه برای مراجعین باشد.
 • باید تمامی نکات بهداشتی و پزشکی در کلینیک به خوبی رعایت شوند و سلامتی بیماران در اولویت باشد.
 • باید برای استفاده از هر یک از خدمات ارائه شده در کلینیک، هزینه مقرون به صرفه ای از بیماران اخذ شود تا اکثر افراد بتوانند برای لاغری به این مرکز مراجعه کنند.
 • کلینیک باید دارای پرسنل و پزشکان بسیار حاذق باشد تا نتیجه حاصل شده از روش های زیبایی، موفقیت آمیز و رضایت بخش باشد.
 • باید در کلینیک از ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته استفاده شود.

کلام آخر

برای لاغری موضعی از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک منجر به از بین رفتن چربی های مازاد اندام های مختلف بدن می شوند؛ از این رو در این مقاله در رابطه با روش های لاغری، مطالب بسیار مفیدی در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا تمام سعی خود را به کار گرفت تا شما را با 5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد آشنا کند.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با کلینیک های لاغری در سعادت آباد دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا