پزشکان

بهترین مرکز لاغری در اصفهان【سال 1401】❤️+ لیست 10 تایی

چاقی موضعی یا تجمع بافت چربی موضعی، به ویژه در زنان، یک مشکل رایج است. علاوه بر این، افراد زیادی هستند که با وجود وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. به این تجمع بافت چربی سلولیت می گویند. رژیم غذایی همراه با فعالیت بدنی برای همه افرادی که نیاز به لاغری موضعی دارند توصیه می شود. تجربیات و مطالعات نشان داده است که لاغری موضعی تنها با رژیم و تغذیه و ورزش اتفاق نمی افتد. در دنیا علاوه بر رژیم غذایی و ورزش از روش های مختلفی استفاده می شود. LPG یا Endermologie یکی از روش های جدید برای درمان سلولیت است. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین مرکز لاغری در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

با جراحی پلاستیک لاغری موضعی، می توانید نتایجی را به دست آورید که اغلب با کاهش وزن به تنهایی امکان پذیر نیست. روش لاغری موضعی به شما کمک می کند تا فرم بدن خود را بهبود ببخشید و اندامی متناسب داشته باشید. روش لاغری موضعی بدن شامل روش های جراحی و غیرجراحی است که برای اصلاح نواحی مختلف بدن استفاده می شود.

مناطقی که با دستگاه لاغری موضعی قابل درمان هستند

  • ران
  • باسن
  • اطراف لگن
  • سلولیت جانبی
  • پوست شل
  • چاقی موضعی در تمام نواحی بدن

مزایای دستگاه لاغری

نتایج قوی و تایید شده توسط تحقیقات (بیش از 28 تحقیق علمی)

تاثیر جزئی بر وضعیت پوست

یک درمان دلپذیر و آرامش بخش

زیبایی و تناسب اندام بیشتری را به ارمغان می آورد

کاهش تجمع آب در بدن بعد از اولین جلسه درمان

پس از 6 جلسه درمان، بریدگی های سلولیت را صاف می کند

انعطاف بیشتر پوست و از دست دادن چربی های مقاوم پس از 12 جلسه (کاهش چربی در این روش به حدود 70 درصد می رسد).

10 تا از بهترین مرکز لاغری در اصفهان را بشناسید

سلولیت چیست؟

سلولیت عارضه تجمع بیش از حد چربی است که در لایه زیرین پوست به همراه احتباس آب در بافت های مجاور قرار می گیرد. برای از بین بردن این سلولیت ها باید از لاغری موضعی مناسب استفاده کرد.

با بالا رفتن سن، عملکرد سلول های پوست مختل می شود. Endermologie اکنون به عنوان یک استاندارد طلایی و یک روش سالم و موثر برای درمان سلولیت، چربی های موضعی و چین و چروک پوست شناخته شده است. پدیده ای کاملا طبیعی، بدون آسیب و غیر تهاجمی که نتایج عالی، قابل توجه و ماندگاری را به همراه داشته است. هنگامی که سلول های چربی نمی سوزند، سلول ها چربی هایی را که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ذخیره می کنند و سطح پوست مانند پرتقال شکل می گیرد. در واقع یک سیستم رول آپ که با مکش ترکیب می شود باعث درمان سلولیت می شود. این تحریک مکانیکی مکرر متابولیسم سلول های چربی را دوباره فعال می کند، تجمع سلول های چربی شکسته می شود و در نتیجه سلول های چربی حذف می شوند و بدن فرم بهتری پیدا می کند. بافت سلولیت صاف تر می شود و پارگی های پوست به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و تبادل مایعات لنفاوی افزایش می یابد. Endermologie حدود 20 سال است که توسط سیستم LPG استفاده می شود و روزانه هزاران نفر در سراسر جهان از این روش پیشرفته استفاده می کنند. این دستگاه هوشمند قابلیت تنظیم و تطبیق با هر نوع بافتی را دارد و در نقاط مختلف بدن با دو مکانیسم لیفت ماساژ و لیپوماساژ نتایج فوق العاده ای به همراه داشته است.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.3/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا