پزشکان

بهترین دکتر خود هیپنوتیزم【سال1401】❤️+ لیست10تایی

هیپنوتیزم  یک حالت ذهنی مثل ربودگی یا خلسه است که با انجام آن توجه و تمرکز فرد بالا می رود در حالی که هیپنوتیزم در کل به عنوان حالتی شبیه به خواب گفته می شود اما فرد در این حالت به طور کلی متمرکز است و همراه با داشتن خیال های واقعی پیشنهاد پذیری خاصی را تجربه خواهد کرد،افرادی که حالت هیپنوتیزم دارند معمولا خواب آلود به نظر می آیند،اما واقعیت این است که فرد به طور کامل هوشیار وآگاه است. هیپنوتیزم یک اتفاق کاملا حقیقی است که می شود از آن به عنوان ابزاری درمانی استفاده کرد.در این مقاله قصد داریم در رابطه با هیپنوتیزم برایتان مطالبی را ارائه دهیم و هم چنین بهترین پزشکان خود هیپنوتیزم را به شما معرفی کنیم.

هیپنوتیزم چیست؟

ساده ترین تعریف برای هیپنوتیزم این است که  هیپنوتیزم یک مدل ریلکس کردن همراه با تمرکز است که با کنار زدن ضمیر هشیار می توان به ضمیر ناهوشیار رسید.هیپنوتیزم یا خوابگری یکی از شاخه های علم روان شناسی می باشد  که در آن با استفاده از تلقین،فرد در یک حالت خاص از بیداری قرار می گیرد. ما همگی در جریان هستیم که عادت ها،مشکلات،رفتارها و باور های ما ناشی از ضمیر ناخودآگاه ما می باشد.بنا بر گفته ی تعبیر کوه یخ فروید که می گوید سرآغاز نود درصد از احساسات افکار و باور های ما ضمیر ناخود آگاه ما هستند و هیپنوتیزم توانایی در دسترس قرار دادن ضمیر ناخود آگاه ما را دارد و این اتفاق فو ق العاده است.

هیپنوتیزم چیست؟

ویژگی های هیپنوتیزم

یکی از ویژگی هایی که افراد در هنگام انجام هیپنوتیزم آن را تجربه و احساس می کنند آرامش بیش از حد عمیق و لذت بخش است.و هم چنین قدرت تلقین پذیری فرد در هنگام قرار گرفتن در حالت هیپنوتیزم افزایش پیدا می کند و در این موقعیت تلقین های فرد درمانگر و یا خود فرد تاثیر بسیاری روی ضمیر ناهوشیارفرد می گذارد.زمانی که فرد هیپنوتیزم انجام می دهد قدرت تجسم و تصورش تقویت شده و افزایش پیدا می کند اینطور است که تصور های خود را دقیق تر و با همه ی جزئیات مشاهده و حس می کند.در پنج تا ده درصد افراد این افزایش قدرت تجسم به حدی افزایش پیدا می کند که فرد تصور و حقیقت را یکی می بیند که به این مرحله سومنابولیسم می گویند.هیپنوتیزم شباهت زیادی به لیزر دارد همان طور که می دانید لیزر یک نور متمرکز و ساکن است که توانایی این را دارد تا با نهایت قدرت و سرعت بر ضمیر ناهوشیار شما تاثیر بگذارد.بیشتر افرادی که هیپنوتیزم انجام می دهند احساس آرامشی به همراه کرختی و سستی در بدن خود دارند درست شبیه به وقتی که تازه از خواب بیدار می شوید در این حالت فرد هوشیاری خودش را دارد و صدای درمانگر یا اطرف خود را می شنود.هیپنوتیزم فایده های زیادی دارد ولی به تنهایی کاربرد خاصی ندارد و باید یک روش درمانی دیگری نیز ترکیب شود تا نتیجه ی خیلی خوبی داشته باشد تلقین ساده در هیپنوتیزم تاثیرات دراز مدتی ندارد به این معنی که تنها با تلقین نمی شود به تغییرات قوی و پایداری رسید برخی از انجام هیپنوتیزم توقع هایعجیب و غریب دارند برای مثال در یک هفته ده کیلو وزن کم کردن که مسلماً امکان پذیر نمی باشد.از کاربرد های هیپنوتیزم می‌توان به درمان بسیاری از ناراحتی‌های روحی و روانی اشاره داشت مخصوصا در هنگام خود هیپنوتیزم که خود فرد می تواند با استفاده از تلقین تغییرات خوب و مفیدی در رفتارو روحیه ی خود به وجود آورد لازم به ذکر است که اخود هیپنوتیزم دارای خطراتی هم می باشد که اگر یدون دانایی و اگاهی با روش های اشتباه انجام شود آثار منفی و بدی برای روان انسان دارد.

خودهیپنوتیزم چیست؟

خود هیپنوتیزم یعنی این که به شخصه شما خودتان را هیپنوتیزم کنید،که این کار فقط با تفکر و تمرکز خود شما انجام می شود در خودهیپنوتیزم انسان می تواند اخلاق و توانایی های خودش را با تأثیر گذاشتن در ضمیر ناخودآگاه خود کنترل کند یاتغییر دهد.
روش‌های گوناگونی برای هیپنوتیزم کردن وجود دارد که در اصل شبیه به هم هستند. در ادامه مراحلی را برای خود هیپنوتیزم کردن باید طی شود را برایتان ارائه می دهیم.توجه کنید که روشی که برایتان ارائه داده ایم اصلا خطر یا ضرری برای شما به همراه ندارد.همه ی سعی خود را برای به خواب نرفتن کنید و این روش را هنگامی که نه زیاد گرسنه و نه زیاد شکمتان پر است انجام دهید.هم چنین که کاملا مشخص است این روش برای تمرکزی هوشیارانه و به خواب نرفتن انجام می شود.

مرحله اول

مرحله ی اول ریلکس کردن است که  برای شروع روی یک صندلی یا تخت و  یا حتی روی زمین نشسته یا دراز بکشید و بعد چشم های خود را ببندید و همه ی تمرکز خود را روی نفس کشیدنتان بگذارید هیچ گونه حرکتی انجام ندهید،بی حرکت بمانید و با استفاده ازدم و باز دم بدن خود را شل تر کنید و حس کنید که بدنتان هر لحظه دارد سنگین تر می شود. حال احساس یا تصور کنید که از کف پاهایتان انرژی گرمی وارد می شود و این انرژی به هر جا که راه پیدا کند آن نقطه را بی حس، سنگین و شل می کند پس زیر پاهای شما بی حس و شل شده است و این انرژی کم کم به مچ پاهایتان می رسد و هم چنین به زانو ران و کشاله ی ران هایتان. بعد از آن که این انرژی را در همه ی نقاط پاهای خود حس کردید کم کم به داخل شکمتان نفوذ می کند و به صورت کلی روده ها دو کلیه های شما را این حس در بر می گیرد نم نم قفسه ی سینه ی شما را دچار خود کرده و به کمر شما هم وارد می شود.در این حالت همه ی توجه شما به باز دم هایتان باشد و با هر باز دمی که انجام می دهید احساس کنید که بدنتان شل و بی حس می شود و هم چنین پلک هایتان سنگین و سنگین تر می شود.و این انرژی به صورت مرحله ای به گردن و پوست سر و موهای شما می رسد و همه ی بدنتان سنگین سل و بی حس می شود.

مرحله دوم

توجه کنید که مرحله ی اول را باید به صورت صحیح وکاملا درست اجرا کرده باشید و حال در مرحله ی دوم دست راست یا چپتان هر کدام را که خودتان می خواهید انتخاب کنید و احساس کنید که درست شبیه به یک باد کنک سبک شده است و کم کم دارد به سمت بالا می رود و این را به خوبی به خود تلقین کنید بعد از انجام متوجه می شوید که دست شما تکان می خورد و به سمت بالا می رود و حتی ممکن است دست شما به بالا رفته باشد و شما متوجه نشده باشید یا فکر کنید که دست شما بالا می رود.و ممکن هم هست که هیچ اتفاقی نیفتد که بستگی به اندازه و کیفیت هیپنوتیزم شما دارد که با تمرین و وقت گذاشتن می توانید کیفیت هیپنوتیزم خود را بالا ببرید. دووباره به این فکر کنید که دست شما سنگین می شود و این تفکر باعث می شود که دست شما کم کم به سمت پایین بیاید  و حال باید بگوییم که شما هیپنوتیزم شده اید.

مرحله سوم

برای بیرون آمدن از حالت هیپنوتیزم تصور کنید که بدن شما کم کم به حالت عادی خود برمی گردد و حال به آرامی چشم ها خود را باز کنید دست های خود را مشت کنید و پاهای خود را باز و بسته کنید و ایستاده و کمی راه بروید تا به حالت اولیه خود باز گردید.

روش های پزشک در انجام هیپنوتیزم

پزشک هیپنوتیزم برای درمان مشکل شما مراحلی را انتخاب می کند که برای درمان بعضی از مشکلات مانند روان پوشی شناخت درمانی طرح واره درمانی  استفاده می شود در اصل می خواهیم بگوییم که هیپنوتیزم درمانی با سایر روش های روان درمانی تفاوت اساسی ای ندارد و به طور کلی برای درمان هر مشکلی هیپنوتراپیست چهار مرحله  راانجام می دهد که در مرحله ی اول پزشک نوع مشکل شما سطحی و عمیق بودن مشکل شما را بررسی می کند و این اولین اقدام برای انتخاب روش درمانی می باشد.و پزشک در اولین جلسه ی مراجعه ی شما با توجه به گفت و گو با شما به این نتیجه می رسند و روش درمانی شما را در نظر می گیرند و روان درمانی بر اساس تشخیص درست پزشک بایستی انجام شود اگر تشخیص به درستی انجام نشود اقدام برای درمان کاملا بی ثمر خواهد بود.پس انتظار نمی رود که هیپنوتراپیست در جلسه ی اول درمان را آغاز کند بدون اینکه آگاهی از مشکل شکما داشته باشد و این کاملا غیر منطقی و به دور از اصول می باشد.

مسئله ی بعدی در اقدام به درمان این است که هیپنوتراپیست پس از این که متوجه ی مشکل شما شد به این نتیجه برسد که باید از روش درمانی دیگری  پس از تعیین مشکل تان به این نتیجه برسد که بهتر است از روش درمانی دیگری را برای درمان شما در نظر بگیرد.و در واقع هدف روان شناس این است که به بهترین نحو و در کم ترین زمان مشکل شما را  هدف دکتر روانشناس این است که در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن بتواند مشکل شما را حل کند و بهتر است که تعیین روش درمان را به عهده ی روان شناس خود بگذارید و به آن اعتماد کنید .

درمرحله ی بعدی دکتر هیپنوتیزم اندازه ی هیپنوتیزم پذیری شما را بررسی خواهد کرد و بعد از این که نوع مشکل توسط پزشک شما تشخیص داده شد پزشم روش هیپنوتیزم را برای شما مناسب دانست اندازه ی هیپنوتیزم پذیری شما را تعیین خواهد کرد که بهترین راه تشخیص انجام تست های هیپنوتیزم می باشد.

در مرحله ی آخر بعد از انجام تست هیپنوتیزم روانشناس اقدام به انجام آن خواهد کرد و انجام هیپنوتیزم بین یک تا پنج جلسه طول خواهد کشید که البته بستگی به استعداد شما در پذیرایی از هیپنوتیزم دارد. پزشک شروع درمان را در یک حالت خلسه آغاز خواهد کرد و درمان با کمک هیپنوتیزم آغاز می شود و هم چنین به همراه یکی از روش های درمانی دیگر مشکل شما را حل خواهد کرد.

10 تا از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم را بشناسید!

دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی

مرکز روانشناسی و روانپزشکی دکتر کربلایی یکی از بهترین کلینیک‌های روانشناسی در تهران است. دکتر علی کربلایی متولد ۱۳۵۹/۱۱/۲۸ از یزد می باشند. در این مرکز روانشناسانی مجرب و با تجربه هر کدام به صورت حرفه‌ای در حیطه تخصصی خود، تحت نظر دکتر کربلایی مشغول به کار می‌باشند. دغدغه همه افرادی که در این مرکز همکاری دارند کمک به مراجعان است و مراجعان تا انتهای درمان دلسوزانه از پشتیبانی متخصصان این مرکز برخوردار می‌شوند.
مشاوره ‌و رواندرمانی هم به صورت حضوری و هم آنلاین امکان‌پذیر است.
درمان بدون دارو و عارضه در کوتاه‌ترین زمان با پیشرفته ترین دستگاه‌ها در این مرکز انجام می‌شود و از این نظر یکی از مجهزترین مراکز در ایران میباشد.
نقشه‌برداری مغز (جدیدترین تکنیک روز دنیا و با بیشترین دقت (۳۹ کاناله)، تی دی سی اس ( TDCS) و آر تی ام اس (rTMS) (دستگاهی که در این کلینیک استفاده می شود برند مگونچر دانمارک با قابلیت Tetha burst بهترین برند موجود در دنیا و ایران می باشد و همه پروتوکل های FDA را به خوبی اجرا میکند).

دکتر علی کربلایی کارشناس برنامه تلویزیونی طبیب و مدرس واحد فیزیولوژی اعصاب و غدد در دانشگاه هستند و یکی از بهترین روانپزشکان ایران به حساب می‌آیند و کارگاه‌های متعددی در زمینه‌های مختلف روانشناسی برای متخصصین برگزار کرده‌اند. ایشان همچنین ترجمه دو کتاب تخصصی به نام های علائم در ذهن و سیناپس، تالیف کتاب آسکی در روانپزشکی را در کارنامه خود دارند.

سوابق تحصیلی‌ دکتر کربلایی:

 • تحصیل دوران راهنمایی و دبیرستان در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (تیزهوشان).
 • اخذ رتبه 36 در کنکور سراسری سال 1378 پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه تهران.
 • اخذ بورد تخصصی اعصاب و روان (روانپزشکی) از دانشگاه شهیدبهشتی با رتبه برتر در سال 1393.
 • گذراندن دوره فوق تخصصی 8 ماهه آلزایمر و تاسیس کلینیک حافظه.
 • مدرک مدرسه بین المللی سردرد
 • برگزاری کارگاه‌های مختلف زوج‌درمانی، روابط بین فردی، رواندرمانی اختلالات شخصیت و …
 • دارای گواهینامه بین المللی آر تی ام اس از دانشگاه ماستریخ هلند

خدمات:

•روان درمانی

مشاوره خانواده

مشاوره ازدواج و طلاق
• زوج درمانی
•مشاوره جنسی
• درمان اختلالات فردی مانند وسواس، اضطراب، افسردگی، خودکشی، پانیک
•رواندرمانی اعتیاد
• اختلالات حافظه
• اختلالات خواب
• اختلالات جنسی شامل اختلال میل جنسی، برانگیختگی و ارگاسم در خانمها و آقایان، اختلال نعوظ و انزال در آقایان.
• اختلالات روانی کودک و نوجوان شامل اختلال یادگیری، شب ادراری، بیش فعالی و عدم تمرکز، اوتیسم، اضطراب
• اختلالات جسمی-روانی شامل سندروم روده تحریک پذیر، سندروم خستگی مزمن، ملال پیش قاعدگی
•برگزاری انواع کارگاه‌ها و گروه‌درمانی
•تست‌های روانسنجی
•درمان بدون دارو با دستگاه‌های آر تی ام اس و تی دی سی اس
تلفن مطب:
۰۹۰۲۲۳۲۲۶۲۶
۰۲۱۲۶۲۹۰۹۵۴

آدرس مطب:
تهران، خیابان مقدس اردبیلی ابتدای خیابان ب، پلاک ۳۳ واحد ۴

(حتما از صفحه اینستاگرام دکتر کربلایی دیدن کنید)

 اینستاگرام: armanclinic.official@

وبسایت: www.drkarbalaee.com

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیریدکتر سیروس جهانگیری یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و روانپزشک شاغل در بیمارستان امیرالمومنین و بیمارستان میمنت
روانپزشک کلینیک رامان، رستا و کلینیک مهر و عضو کمیته مرگ و میر مرکز قلب تهران می باشد.

خدمات:

 • روانپزشک و رواندرمانگر،
 • درمان دارویی و مشاوره انواع اختلالات روانپزشکی از جمله جنون ، دوقطبی ، افسردگی ، اضطراب ، وسواس ، اختلال خواب ، اختلالات جنسی ، اختلالات شخصیت ، اختلال خوردن ، انواع سردردها ، اختلال حافظه و اختلالات رفتاری کودک و نوجوان
 • ️مشاوره شامل خانواده درمانی ، زوج درمانی ، درمان بین فردی و روانکاوی
 • ️تست های روانشناختی شامل مجموعه کامل آزمون های روانشناختی توسط متخصص آزمون های شناختی
 • ️درمان سومصرف مواد
 • ️نوروتراپی بادستگاه های نوروفیدبک وتحریک الکتریکی فراجمجمه ای
 • ️درمان بیش فعالی و اختلالات یادگیری کودک و نوجوان با دستگاه نوروفیدبک
 • ️درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان

آدرس:سعادت آباد . خیابان کوهستان، خیابان احسان، ارغوان ۲ شرقی. پلاک ۱۱

تلفن:02126762683

دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتر فرزانه حاجی زاده یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و  روانشناس و مشاوره خانواده و ازدواج،دارای پروانه تخصصی از نظام روانشناسی (4988) و سابقه فعالیت از سال 1390،عضو انجمن روانشناسی، موسس مرکزمشاور خانواده قوه قضائیه، نویسنده مقالات متعدد در حوزه بیماریهای رفتاری(HIV) و سایر بیماریها ودارای دکتری تخصصی روانشناسی عمومی می باشند.

خدمات:

 • درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی
 • مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده و زوج درمانگر
 • مشاوره روابط عاطفی و بین فردی
 • درمانگر در حوزه اعتیاد

آدرس:تهران، خیابان شریعتی، جنب نگین ظفر،خیابان صادقیان،پ6 واحد5

تلفن:02122898525

دکتر نیما توکلی

دکتر نیما توکلی

دکتر نیما توکلی یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و هم چنین متخصص اعصاب روان و عضو سازمان نظام پزشکی ایران (شماره نظام پزشکی:11834 ) ورودی سال 1379 دانشکده علوم پزشکی ، پس از فارغ التحصیلی با سوابق عالی در دوره ی پزشکی عمومی با تمرکز بر حوزه ی روانپزشکی موفق به دریافت تخصص اعصاب و روان گردیدند.  ایشان عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران هستند و در حال حاضر در کلیه شاخه های علوم اعصاب و روان به درمان بیماران می پردازند.

خدمات:

 • درمان بیماری های خلقی و اختلالات شخصیت
 • درمان اختلال اضطرابی با افکار غیر قابل کنترل، ناخواسته و رفتارهای متداول و تکراری
 • روان درمانی فردی
 • درمان اختلالات جنسی
 • اجرای آزمون های هوش و شخصیت
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان بیماری ها و دردهای جسمی با ریشه و منشا روانی

آدرس:تهران خیابان مطهری، خیابان جم، ساختمان جم کلینیک، طبقه دوم

تلفن:02188816580

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و روان شناس بالینی،نویسنده،و مدرس دانشگاه می باشند.ایشان از سال 1388در حیطه درمانهای فردی ،خانواده و کودک به صورت تخصصی مشغول به کار بوده اند.دکتر موسوی مولف و مترجم کتابهای متعددی درحیطه روانشناسی و درمان می باشند.در این مرکز با کادری مجرب و حرفه ای با بالاترین سطح علمی و با بهره گیری از محیطی آرام خدمات روان شناسی و درمان انجام می شود.

خدمات:

 • درمان اختلالات فردی:اضطراب ،وسواس فکری ،افسردگی ،فوبیا ،پنیک
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • کودک و نوجوان
 • مشاوره ازدواج
 • درمان چاقی و لاغری ، پرخوری و کم خوری عصبی
 • خیانت و بحرانهای عاطفی*
 • اجرا و تفسیر کلیه تست های شخصیت شناسی و هوش و خلاقیت
 • انجام خدمات روان شناسی به صورت انلاین وحضوری و تلفنی برای دوستان داخل و خارج از کشور

شعبه اول: تهران جردن .بلوار نلسون ماندلا‌.بالاتر از اسفندیاری.پلاک ۲۰

شعبه دوم: تهران سعادت آباد ،میدان فرهنگ،آبشار،پلاک 20 طبقه دوم

تلفن:

09108862425

021-26294820

دکتر اکبر فردی

دکتر اکبر فردی

دکتر اکبر فردی  یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و  متخصص اعصاب و روان و روانپزشک و هم چنین عضو انجمن روانپزشکان ایرانمی باشند.

خدمات:

 • درمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس
 • درمان اختلالات افسردگی اساسی،افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی
 • و بهترین دکتر اختلال دوقطبی
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب فراگیر، اضطراب جدایی، حملات پانیک
 • درمان اختلالات وسواس های فکری و عملی،وسواس مو کندن، وسواس های مذهبی
 • درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دو جنسیتی، خودارضایی
 • درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان با دستگاه نوروفیدبک
 • مشاوره و روان درمانی، روانکاوی، مشاوره خانواده و ازدواج

آدرس: تهران خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد – کوچه فلسفی – ساختمان پزشکان پرشین – طبقه اول – واحد 1

تلفن:02122260067

دکتر لیلا معیر طرقی

دکتر لیلا معیر طرقی

دکتر لیلا معیر طلقی یکی از بعترین دکتر خود هیپنوتیزم وعضو سازمان نظام مشاوره و روانشناسی کل کشور،عضو انجمن روانشناسی بالینی،عضو انجمن پرستاری ایران،عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا،عضو انجمن علمی هیپنوتیزم ایران می باشند.

خدمات:

 • روان درمان گر و مشاوره خانواده
 • مشاور کودک و نوجوان
 • مشاوره قبل و بعد از ازدواج
 • درمان اختلالات اضطرابی، افسردگی، لاغری
 • مشاوره اعتیاد
 • مشاوره کودک و فرزندپروری
 • هیپنوتراپیست

آدرس:ستاری ، فردوس غرب، ساختمان پزشکان رفعت جو

تلفن:02144133111

دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و دارای بورد تخصصی اعصاب و روان (روانپزشکی) از دانشگاه شهیدبهشتی تهران میباشد. ایشان خود را در مورد درمانهای روانپزشکی که در کشورهای پیشرفته استفاده می شود به روز نگه میدارند و برای درمان هموطنان عزیز از آن ها بهره میبرند.

خدمات:

 • درمان وسواس، اضطراب، افسردگی، دوقطبی، خودکشی
 • درمان اختلالات حافظه، انواع دمانس (شامل آلزایمر)
 • درمان  اختلالات خواب اختلالات جنسی شامل اختلال میل جنسی،
 • برانگیختگی و ارگاسم در خانمها و آقایان، اختلال نعوظ و انزال در آقایان.
 • درمان اختلالات روانی کودک و نوجوان شامل اختلال یادگیری، شب ادراری، بیش فعالی و عدم تمرکز، اوتیسم، اضطراب
 • درمان اختلالات جسمی-روانی شامل سندروم روده تحریک پذیر، سندروم خستگی مزمن،
 • مجهز به دستگاه های:
  • دستگاه آر تی ام اس (rTMS) برند مگونچر دانمارک با قابلیت Tetha burst
  • نقشه برداری مغز (qEEG) و نوار مغز (EEG) با جدیدترین تکنیک روز دنیا

آدرس:زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب پلاک ۳۳ طبقه دوم زنگ ۴


تلفن:۰۲۱۲۶۲۹۰۹۵۴

دکتر آذر زمانی

دکتر آذر زمانی

دکتر آذر زمانی یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و دارای بورد تخصصی اعصاب و روان و روانپزشک و روان درمانگر و دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ودارای دکترای تخصصی روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند.

خدمات:

 • مشاوره و درمان دارویی اختلالات کودک و نوجوان
 • اختلال کمبود توجه و بیش فعالی، اضطراب، وسواس، افسردگی، اختلالات رفتاری، پرخاشگری، آموزش فرزندپروری
 • درمان دارویی و روان درمانی اختلالات بزرگسال
 • افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلال هراس ، پرخاشگری، اختلالات جنسی، اختلالات روان تنی، دمانس، اختلالات خواب، سردرد

آدرس:خیابان ولیعصر ، روبروی باغ فردوس ، ساختمان پزشکان 1590 زعفرانیه ،طبقه 11 ،واحد 55

تلفن:02122716966

دکتر سبحان پور نیکدست

دکتر سبحان پور نیکدست

یکی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم و مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه و دارای دکترای تخصصی روانشناسی (PHD) رتبه 27 کشوری کنکور دکتری تخصصی ،متخصص در رفتاردرمانی شناختی (CBT)،مولف و پژوهشگر در حوزه درمانهای چندوجهی ،پروانه و مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی دارای عضویت در سازمانها و انجمن های مرجع روانشناسی می باشند.

خدمات:

 • درمان اختلالات فردی؛ زوج درمانگر؛ روابط والد و فرزند؛ بهبود کیفیت زندگی؛ ازدواج؛ طلاق؛ وسواس؛ اضطراب؛ افسردگی؛
 • درمان کمرویی؛ پرخاشگری؛ خواب؛ اضطراب اجتماعی؛ حملات پانیک؛ مشکلات طرحواره ای مزمن و …
 • اثربخشی درمان شناختی-رفتاری بر کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی
 • مقایسه نوجوانان با نگرش مذهبی بالا و پایین از لحاظ سازگاری تحصیلی، عاطفی و اجتماعی و گرایش به اعتیاد

ادرس:ونک،خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی،نبش کوچه شهریار

تلفن:02144966076

روش های پزشک در انجام هیپنوتیزم

روش های پزشک در انجام هیپنوتیزم

پزشک هیپنوتیزم برای درمان مشکل شما مراحلی را انتخاب می کند که برای درمان بعضی از مشکلات مانند روان پوشی شناخت درمانی طرح واره درمانی  استفاده می شود در اصل می خواهیم بگوییم که هیپنوتیزم درمانی با سایر روش های روان درمانی تفاوت اساسی ای ندارد و به طور کلی برای درمان هر مشکلی هیپنوتراپیست چهار مرحله  راانجام می دهد که در مرحله ی اول پزشک نوع مشکل شما سطحی و عمیق بودن مشکل شما را بررسی می کند و این اولین اقدام برای انتخاب روش درمانی می باشد.و پزشک در اولین جلسه ی مراجعه ی شما با توجه به گفت و گو با شما به این نتیجه می رسند و روش درمانی شما را در نظر می گیرند و روان درمانی بر اساس تشخیص درست پزشک بایستی انجام شود اگر تشخیص به درستی انجام نشود اقدام برای درمان کاملا بی ثمر خواهد بود.پس انتظار نمی رود که هیپنوتراپیست در جلسه ی اول درمان را آغاز کند بدون اینکه آگاهی از مشکل شکما داشته باشد و این کاملا غیر منطقی و به دور از اصول می باشد.

مسئله ی بعدی در اقدام به درمان این است که هیپنوتراپیست پس از این که متوجه ی مشکل شما شد به این نتیجه برسد که باید از روش درمانی دیگری  پس از تعیین مشکل تان به این نتیجه برسد که بهتر است از روش درمانی دیگری را برای درمان شما در نظر بگیرد.و در واقع هدف روان شناس این است که به بهترین نحو و در کم ترین زمان مشکل شما را  هدف دکتر روانشناس این است که در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن بتواند مشکل شما را حل کند و بهتر است که تعیین روش درمان را به عهده ی روان شناس خود بگذارید و به آن اعتماد کنید .

درمرحله ی بعدی دکتر هیپنوتیزم اندازه ی هیپنوتیزم پذیری شما را بررسی خواهد کرد و بعد از این که نوع مشکل توسط پزشک شما تشخیص داده شد پزشم روش هیپنوتیزم را برای شما مناسب دانست اندازه ی هیپنوتیزم پذیری شما را تعیین خواهد کرد که بهترین راه تشخیص انجام تست های هیپنوتیزم می باشد.

در مرحله ی آخر بعد از انجام تست هیپنوتیزم روانشناس اقدام به انجام آن خواهد کرد و انجام هیپنوتیزم بین یک تا پنج جلسه طول خواهد کشید که البته بستگی به استعداد شما در پذیرایی از هیپنوتیزم دارد. پزشک شروع درمان را در یک حالت خلسه آغاز خواهد کرد و درمان با کمک هیپنوتیزم آغاز می شود و هم چنین به همراه یکی از روش های درمانی دیگر مشکل شما را حل خواهد کرد.

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین دکترخود هیپنوتیزم  همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، هم چنین خوب است بدانید که پزشک های نام برده شده در این مقاله تنها برای معرفی می باشد و در صورت انتخاب هر یک از این پزشک ها لازم است که اطلاعات دقیق تری را برای خود به دست بیاورید ، اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما در میان بگذارید .

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا