تزریق ژل لبپزشکان

بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز【سال1402 】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از خانم ها برای داشتن لب های برجسته و زیبا، از روش های متعدد از جمله تزریق ژل لب استفاده می کنند؛ از این رو در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با خیال راحت و آسوده پزشک مورد نظر خود را بیابید؛ تزریق ژل لب تاثیر بسزایی در زیبایی لب ها دارد و موجب برجسته شدن لب ها می شود؛ ژل لب انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها ماندگاری و اثرگذاری متفاوتی دارد؛ در صورتی که شما نیز قصد تزریق ژل لب دارید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز کیست؟

افراد بسیاری از داشتن لب های نازک و کم حجم رنج می برند، در این صورت می توان از روش تزریق ژل لب کمک گرفت؛ برای تزریق ژل لب به مهارت و تجربه بسیار زیادی نیاز است که تنها بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز می تواند از عهده انجام آن بربیاید؛ دکتر متخصص باید در این زمینه مدرک تخصصی اخذ کرده باشد و بتواند این روش را به نحو احسن انجام دهد.

بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز باید نسبت به انواع ژل لب اطلاعات کافی داشته باشد و بتواند بر روی تزریق ژل لب تسلط داشته باشد؛ دکتر باید با بیماران و مراجعینی یکه به مطب شان مراجعه می کنند، رفتار و برخورد بسیار مناسب و محترمانه ای داشته باشند؛ بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز باید هر سوالی که بیماران در زمینه ژل لب روسی دارند را به خوبی پاسخ می دهند و هر گونه ابهام در ذهنشان را برطرف می کنند.

تزریق ژل لب روسی در شیراز

تزریق ژل لب روسی یکی از روش های زیبایی محسوب می شود که هدف، تمرکز کردن روی خطوط لب می باشد؛ در صورت انجام این روش زیبایی، حجم لب ها افزایش می یابد و موجب طبیعی به نظر رسیدن لب ها می شود؛ افرادی که لب های کوچک و باریک دارند، می توانند از این نوع ژل لب استفاده کنند و رضایت کافی داشته باشند؛ ژل لب روسی طرفداران بسیار زیادی دارد و اکثر خانم ها زمان مراجعه به مطب بهترین دکتر پوست در شیراز، درخواست ژل لب روسی را دارند.

این نوع ژل لب جذابیت چشم گیر و زیبایی فوق العادی ای به لب ها می دهد که باید پیش از تزریق آن، از دکتر متخصص مشورت بگیرید؛ بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز باید بتواند متناسب با فرم صورت و لب ها، نوع ژل را تعیین کند و تزریق نماید.

توصیه های مهم پس از تزریق ژل لب روسی

پس از این که ژل لب روسی به لب تزریق شود، باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه کرد تا مشکلی پیش نیاید و عوارضی ایجاد نشود؛ این توصیه های مهم شامل گزینه های زیر است :

 • به طور قطع پس از تزریق کردن، خون رسانی در لب ها بیشتر می شود و باید چندین روز پیش از انجام دادن تزریق ژل لب از کمپرس یخ استفاده نمایید و باید از داروهایی از جمله داروهای ضد انعقاد خون و ویتامین D و … استفاده کنید.
 • باید تا هنگامی که اثر بی حسی لب از بین نرفته است، از خوردن غذا و نوشیدن آشامیدنی پرهیز نمایید چون لب‌ها هیچ گونه حسی ندارند و این امکان وجود دارد زمان غذا خوردن، لب‌ها دچار گازگرفتگی شده و سبب آسیب رسیدن به لب ها می شود.
 • روزی که تزریق لب را انجام داده اید باید از انجام دادن ورزش های سنگین خودداری نمایید و هرگز در هوای بسیار گرم نمایید؛ در ضمن مصرف کردن نوشیدنی‌های الکلی سبب بروز التهاب و تورم در لب‌ها می‌شود.
 • بعد از گذشت دو الی سه هفته، می توانید فرم اصلی لب‌هایتان را ببینید که به طور حتم آن روز شما بسیار خوشحال هستید؛ چون هم لب‌هایتان حالت اصلی و واقعی خود را پیدا کرده است و نیز خودتان از نتایج حاصل شده راضی خواهید بود.

بهترین زمان تزریق مجدد ژل لب

همانطور که می دانید مدت زمان ماندگاری ژل لب دائمی نیست و باید پس از گذشت مدتی برای زیبایی بیشتر لب ها اقدام به تزریق مجدد کرد؛ جهت اثر پذیرفتن بیشتر و بهتر تزریق مجدد و این که فردی متوجه تغییر یافتن طولانی مدت در چهره نشود، لازم است زمانی که هنوز بین 25 الی 30 درصد از حجم لب باقی مانده است، باید تزریق ژل لب را دوباره انجام داد.

بهترین و مناسب ترین روشی که برای حجم دهی به لب می توان انجام داد، تزریق ژل لب است و در ضمن بیشتر افرادی که از این روش استفاده می کنند، رضایت کافی از آن دارند و پس از این که ژل جذب لب ها شد، می توان از بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز برای تزریق مجدد درخواست کرد؛ به طور کلی مناسب ترین و بهترین زمان برای تزریق مجدد ژل لب، زمانیست که یک چهارم از ژل قبلی بر روی لب باقی مانده است؛ در صورتی که تزریق ژل لب به طور مجدد انجام شود، ژل جدید به ژل قبلی اضافه می گردد و مدت زمان ماندگاری ژل لب را افزایش می دهد.

10 تا از بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز را بشناسید!

نحوه تزریق ژل لب روسی

در این روش برخلاف روش های دیگری که برای تزریق ژل لب مورد استفاده قرار می گیرد، باید ماده فیلر توسط پزشک متخصص از بخش پایه لب ها به حالت عمودی تزریق گردد؛ از جمله تفاوتی که این روش با روش های دیگر دارد این است که باید تزریق فیلر یا ژل از بخش میانه به سمت حاشیه لب ها انجام گیرد اما در روش های دیگر، ماده تزریقی از بخش مرز لب ها به سمت داخل تزریق می گردد.

مدت زمان لازم براز تزریق ژل لب روسی تقریبا 30 الی 45 دقیقه زمان می برد و در برخی مواقع ممکن است یک ساعت زمان نیاز داشته باشد؛ از این رو این روش از تزریق ژل لب، آن چنان زمان بر نیست و نیاز نیست افراد یک روز را به طور کامل صرف انجام آن کنند؛

بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز باید برای تزریق این نوع ژل، قطرات ریز ژل با استفاده از سرنگ‌های به خصوص به طور عمودی و آهسته وارد لب فرد کند؛ مسئله ای که در تزریق ژل لب در روش روسی اولویت دارد، تنظیم کردن و تمرکز داشتن بر روی خطوط لب‌ها می باشد؛ در صورت برجسته کردن و تنظیم نمودن تقارن خطوط لب، ظاهری بسیار زیبا برای لب ها به ارمغان می آید.

مدت زمان ماندگاری ژل لب روسی

ژل لب روسی نیز مانند ژل لب های دیگر ماندگاری متفاوتی دارد که البته مدت زمان ماندگاری آن به موارد مختلفی نیز بستگی دارد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • نوع ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد؛ به عنوان مثال مدت زمان ماندگاری ژل‌های هیالورونیک اسید بین ۶ الی ۹ ماه می باشد؛ ژل‌هایی که مدت زمان ماندگاری شان نیمه‌دائمی است، تقریبا یک الی دو سال است؛ آن دسته از ژل‌هایی که ماندگاری شان دائمی است، بسیار طولانی‌تر می باشد.
 • نوع برند ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد؛ هر یک از شرکت‌ها، ژل‌هایی تولید می کنند که فرمولاسیون‌های مختلف دارند؛ بعضی از این نوع ژل‌ها، تنها برای تزریق ژل به لب مورد استفاده قرار می گیرد و بعضی از آن ها نیز جهت تزریق به نواحی دیگر صورت مناست هستند.
 • میزان حجمی که ژل به لب می دهد، بسیار مهم است چون در صورت حجم‌دهی بیشتر به لب ها، دیرتر نیاز به ترمیم است.
 • متابولیسم بدن فرد و شرایط فیزیولوژیک پوست؛ برخی ار افراد دارای متابولیسم بسیار سریع‌تر هستند و هیالورونیک اسیدی که تزریق می شود، بسیار سریع جذب بدن می‌گردد.

هزینه تزریق ژل لب روسی

برای تزریق ژل لب روسی نیز باید هزینه هایی به بهترین کلینیک زیبایی در شیراز یا پزشک متخصص پرداخت شود تا انجام گیرد؛ البته مقدار مبلغی که باید برای انجام تزریق ژل به لب پرداخت شود به موارد مختلفی بسیاری بستگی دارد، به عنوان مثال مدت زمان ماندگاری ژل لب بر روی مبلغی که پرداخت می شود اثر می گذارد زیرا اگر ماندگاری ژل لب کوتاه باشد، باید به صورت مجدد ژل به لب تزریق شود و هزینه بیشتری نیز پرداخت شود.

البته کلینیکی که برای تزریق ژل لب مد نظر گرفته می شود نیز در هزینه های پرداختی اثر می گذارد زیرا برخی کلینیک ها به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و تجهیزات مورد استفاده پیشرفته، هزینه بیشتری برای درمان پرداخت شود؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه درمان اثر می گذارد که در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، وارد سایت ما شوید.

عوارض تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی مانند دیگر روش های تزریق ژل لب با عوارض و مشکلاتی ممکن است همراه باشد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • در برخی مواقع، ظاهر لب ها غیر طبیعی می شود.
 • خونریزی کردن از نواحی تزریق ژل لب
 • متورم و کبود شدن لب ها به صورت کم یا بسیار شدید که ممکن است 10 روز زمان ببرد.
 • قرمز شدن و بروز حساسیت در ناحیه تزریق
 • دوباره فعال شدن زخم‌های سرد یا تاول‌های تب (هرپس سیمپلکس) لب‌ها یا نواحی اطراف لب‌ها
 • عدم تقارن کافی بین لب های پایین و بالا
 • برآمده و بی‌نظم شدن لب‌ها
 • عفونت کردن لب ها
 • بروز زخم یا سفت شدن لب‌ها
 • واکنش آلرژی که سبب بروز قرمزی، تورم یا خارش در اطراف لب‌ها می گردد.

کلام آخر

تزریق ژل لب روسی نوعی از تزریق ژل است که موجب زیبایی و برجسته شدن لب ها می شود؛ این نوع ژل لب کمک بزرگی به افزایش حجم لب ها و ایجاد تقارن بین لب ها می کند، از این رو بسیاری از افراد از جمله خانم ها طرفدار این نوع ژل لب هستند؛ در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با ژل لب در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین دکتر ژل لب روسی در شیراز را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده پزشک متخصص مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با تزریق ژل لب روسی دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا