پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی در مشهد【سال1401 】❤️ + لیست 10 تایی

اگر قصد جراحی بینی در مشهد را دارید این مقاله به شما در انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد کمک خواهد کرد. عمل جراحی بینی در مشهد طرفداران زیادی را پیدا کرده است. جراحی بینی در کل برای رفع نواقص ظاهری بینی انجام می شود. اگر بینی استخوانی ،گوشتی و یا قوز بینی داشته باشید همه این نواقص در جراحی زیبایی بینی رفع می شوند. عمل بینی مدل های مختلفی دارد مانند عمل بینی طبیعی، عمل بینی عروسکی، عمل بینی نیمه فانتزی ، فانتزی و … که نوع عمل بینی با توجه به شرایط اولیه بینی ، درخواست خود فرد و با مشاوره پزشک متخصص گوش و حلق و بینی تعیین می شود.

جراحی بینی بر خلاف سایر جراحی ها یکی از جراحی های محبوب و دوست داشتنی برای بسیار از اشخاص به خصوص جوانتر ها است. زیرا انسان ها زیبایی را دوست دارند و تمایل به زیبایی بیشتر دارند. که پیشرفت علم پزشکی در این زمینه کمک زیادی به افراد کرده است. یکی از اعضایی که در زمینه زیبایی برای افراد بسیار قابل اهمیت است بینی است. به همین دلیل عمل زیبایی بینی پرطرفدارترین جراحی زیبایی است.

تاثیر عمل بینی در ظاهر

عمل بینی برای رفع بیماری های بینی و یا برای زیبایی ظاهر بینی انجام می شود و در موارد زیر می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند:

 •  باعث تغییر در سایز بینی می شود
 •  قوز بینی رفع می شود
 • تغییر در سایز سوراخ های بینی
 • تغییر در ظاهر بینی گوشتی و استخوانی
 • باعث برطرف شدن پولیپ و انحراف بینی

چرا جراحی بینی انجام می شود؟

یکی از اجزای اصلی صورت بینی است که در زیبایی و جذابیت تاثیر زیادی دارد. به دلیل اینکه در مرکز صورت و مرکز توجه افراد قرار دارد. زیبایی از نظر هر شخص متفاوت است و هرکسی سلیقه مخصوص به خود دارد. اما امروزه بینی های انحراف دار،گوشتی و بزرگ از ایراد هایی است که در صورت فرد مطرح است. موثر ترین راه برای رهایی از این ایرادات و مشکلات جراحی بینی است.

جراحی زیبایی بینی یا رینو پلاستی از عمل های زیبایی پرطرفدار در دنیا است که برای رفع ایرادات و زیبا سازی صورت انجام می گیرد. اما اکثر افراد که جراحی بینی انجام می دهند برای زیبایی اینکار را انجام می دهند.

با جراحی بینی می توانید انحراف ،پولیپ، کج بودن و شکستگی بینی را درمان کنید. روزانه افراد زیادی به عمل بینی نیاز پیدا می کنند و افرادی که خواهان عمل زیبایی هستند ، روز به روز در حال افزایش است. این عمل بیشتر به دلیل زیبایی چهره صورت می گیرد.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی

📋مجوز پزشکی معتبربرای انجام عمل جراحی زیبایی بینی، مجوز معتبر پزشکی لازم است. داشتن مجوز پزشکی فعال، تضمین می کند که این جراح بینی دارای نتایج جراحی خوب و عدم شکایات پزشکی است.
👨‍⚕️تخصص و حوزه جراحجراحانی که در یک جراحی خاص تخصص دارند ، تمایل دارند که علاقه و مهارت بیشتری در آن داشته باشند. به طور کلی تخصص در یک رشته به یک نتیجه جراحی بهتر و مداوم تر تبدیل می شود.
👃نمونه کارهای جراحیکی از موثرترین راه های ارزیابی مهارت جراح بینی مشاهده ی نمونه کارهای جراحی ایشان در عکس های قبل و بعد می باشد.
💻تحقیق در فضای مجازی و اینترنتامروزه با دسترسی به دنیای مجازی و دیده شدن پزشکان در این محیط ها، می توان به راحتی، بررسی های لازم درباره پزشک را انجام داد.

چه نوع بینی بعد از جراحی انتظار دارید؟

قبل از انجام جراحی بینی، حتما یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود داشته باشید و انتظارات خود را بیان کنید. پزشک بعد از معاینه شما و با توجه به مدل بینی شما (گوشتی ،استخوانی ،قوزدار ) و بینی متناسب با چهره شما ، نتیجه عمل را برایتان مشخص می کند. در جلسه مشاوره، شما می توانید ببینید انتظاری که از جراحی بینی دارید برایتان اتفاق می افتد یا خیر. برخی خواهان بینی طبیعی هستند در جراحی بینی طبیعی فقط ایرادات و نواقص بینی رفع می شود.

جراحی بینی طبیعی در آقایون مرسوم تر است. اگر شخصی بخواهد علاوه بر رفع نواقص بینی و ایرادات ، کمی قوس روی بینی خود داشته باشد و زاویه بین لب و بینی زیاد باشد جراحی بینی شما از نوع فانتزی و یا عروسکی خواهد بود. در جراحی بینی طبیعی زاویه بین بینی و لب 90 درجه است  اما در عمل فانتزی این زاویه 105 درجه است. در جراحی بینی مدل فانتزی پزشک متخصص باید تبحر و مهارت بالایی داشته باشد. اگر پزشک ماهر باشد در  تنفس فرد مشکلی پیش نخواهد آمد.

در جراحی بینی فانتزی، بینی قوس بیشتری دارد و نوک بینی کوتاه تر می شود که این مدل با چهره برخی از افراد متناسب نیست در این مدل به دلیل اینکه فاصله بین لب و بینی زیاد می شود حالت خوکی می گیرد و گاهی اوقات مشکلات تنفسی به وجود می آید. در بین دو حالت طبیعی و فانتزی  جراحی بینی وجود دارد که ترکیبی از این دو مدل است در این روش حالت طبیعی بینی حفظ می شود. و با ایجاد کمی قوس حالت فانتزی به بینی می دهند. این نوع مدل بینی بین خانم ها رواج بیشتری دارد.

به این نوع جراحی عمل نیمه فانتزی می گویند. اکثر افرادی که قصد عمل زیبایی بینی دارند انتظار دارند بینی کوچک، قوس دار و سربالا داشته باشند. اما واقعیت این است که این نوع بینی ها روی صورت همه افراد نمی نشیند و به جای زیبایی، ظاهری مصنوعی به آنها می دهد.

در ادامه این مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح های بینی در مشهد آشنا خواهیم کرد.

دکتر رضا حکمتی

دکتر رضا حکمتی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، جراحی سر و گردن در مشهد  فارغ التحصیل از دانشگاه تهران(بیمارستان امیراعلم)

مشهد،بلوار ملک اباد بین ملک آباد ۱۵ و سه راه خیام، جنب ایستگاه مترو، ساختمان پزشکان نیک

خدمات دکتر رضا حکمتی:

 • جراحي زيبايي بيني و صورت
 •  بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)
 • جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس
 • درمان طبي وجراحي بيماريهاي گوش
 •  عمل جراحی لوزه
 • بررسی و درمان سرگيجه و وزوز گوش
 • تزريق ژل و بوتاکس و زاویه سازی صورت

10 تا از بهترین جراح بینی در مشهد را بشناسید!

دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از دانشگاه تهران هستند. ایشان متخصص گوش ،حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه مشهد و نفر اول آزمون دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۵ هستند. همچنین دارای رتبه برتر بورد تخصصی عضو انجمن جراحان گوش ،حلق و بینی و سر و گردن می باشند.

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا ، برج سیمرغ ، طبقه ۲ ، واحد ۱

خدمات دکتر نرگس رزم آرا:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی پلک فوقانی و تحتانی
 • جراحی لیفت صورت
 • جراحی زیبایی لب
 • جراحی زیبایی گوش های برجسته ( اتوپلاستی )
 •  رینوپلاستی
دکتر حسین حامدی

دکتر حسین حامدی

دکتر حسین حامدی جراح و متخصص گوش, حلق و بینی و جراحی سر و گردن در دوره پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رتبه عالی در رشته گوش و حلق و بینی فارغ التحصیل گردیده اند. دکتر حامدی دارای بورد تخصصی ناسیونال می باشند و در مدت طبابت خود بیش از 5000 عمل جراحی زیبایی موفق در بین هموطنان و بیماران محترم خارجی در کارنامه خود دارند. ویژگی منحصر بفرد دکتر حامدی, سرعت و دقت بالا حین عمل های جراحی و رضایت بیماران و مراجعین و خصوصا طبیعی و متناسب بودن جراحی های زیبایی و هزینه مناسب به نسبت تخصص و تجربه ایشان می باشد. و یکی از بهترین جراح بینی در مشهد است.

مشهد، خیابان احمداباد، عارف 4 ، ساختمان 20 ، طبقه سوم

خدمات دکتر حسین حامدی:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جوانسازی گردن
 • لیفت پیشانی و ابرو
 • عمل زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • عمل زیبایی لیفت صورت

دکتر محبوبه دری

دکتر محبوبه دری

دکتر محبوبه دری یکی از بهترین جراح زیبایی بینی در مشهد هستند. همچنین جراح و متخصص ENT و دارای برد تخصصی ناسیونال و عضو انجمن راینولوژی و جراحی پلاستیک ایران هستند. ایشان در سال ۱۳۷۲ در رشته دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل گردید و در سال ۱۳۷۳ در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند و در سال ۱۳۷۷ تحصیلات خود را به پایان رساند . همچنین خانم دکتر دری دوره های تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت را نزد اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی مشهد سپری کرده و با شرکت در کنگره های متعدد بین المللی جراحی پلاستیک بینی و صورت و کارگاه های عملی در این زمینه خود را با روش های نوین آشنا نموده است . ایشان دارای برد تخصصی ناسیونال و عضو انجمن راینولوژی و جراحی پلاستیک ایران بوده و از ایشان مقالاتی نیز در مجلات معتبر به چاپ رسیده است.

مشهد، احمد آباد، کلاهدوز 3، پلاک 14 ، طبقه دوم

خدمات دکتر محبوبه دری:

 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی زیبایی پلک
دکتر حسن هنرور

دکتر حسن هنرور

دکتر حسن هنرور فارغ التحصیل رشته جراحی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد میباشند. ایشان از سال 1384 در این حوزه پزشکی فعالیت های بسیاری را انجام دادند . ایشان در حال حاضر عضو گروه انجمن گوش و حلق و بینی بیمارستان فوق تخصصی فارابی میباشند و در بخش خصوصی در بیمارستان های پاستور ، آریا و همچنین کلینیک گوهرسا مشغول به طبابت و عمل جراحی میباشند. دکتر حسن هنرور عمل های متعدد و موفقی در زمینه درمانی و زیبایی انجام داده اند.

مشهد ، خیابان شهید چمران، خیابان گلستان، ساختمان پزشکی آپادانا، طبقه 5

خدمات دکتر حسن هنرور:

 • جراح گوش وحلق وبینی
 • جراحی اندوسکوپی بینی وسینوس
 • جراحی سر و گردن
 • جراحی اندوسکوپی سینوس و زیبایی صورت
دکتر سید علی سرابی

دکتر سید علی سرابی

دکتر سید علی سرابی جراح ومتخصص گوش وحلق وبینی و جراح سر وگردن هستند. ایشان متولد مشهد هستند. در سال 1346 با گذراندن دوره پزشک عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند . پس از گذراندن سه سال خدمت پزشکی در امتحان ورودی رشته گوش وحلق وبینی شرکت کرده و به عنوان نفر اول وارد این رشته شدند و تحت نظر اساتید بزرگی همچون استاد دکتر میر صالحی و اقای دکتر پور صادق با اخذ بورد تخصصی گوش وحلق وبینی در سال 1378 فارغ التحصیل شدند . ایشان اهمیت ویژه ای به جراحی های ترمیمی وزیبایی سر وصورت داده و تعداد قابل توجهی از نقص های مادر زادی سر وصورت را جراحی کرده اند و با شرکت در کنگره های بین المللی جراحی ترمیمی بینی وصورت وکارگاههای عملی در این زمینه خود را باروشهای نوین آشنا کرده اند . مسلما در سالهای اخیر تحولات زیادی در فنون جراحیهای سر وصورت روی داده است و ایشان سعی نموده اند خود را با این تحولات همگام نمایند و از حدود 20 سال پیش تاکنون با بیش از حدود 7000 عمل موفق جراحی زیبایی بینی وصورت انجام داده اند ، مانند اعمال جراحی رینوپلاستی و ترمیم نواقص تروماتیک و مادر زادی بینی ، بلفاروپلاستی ، اتوپلاستی و اوریکولو پلاستی ، زاویه سازی فک و همچنین در زمینه جوان سازی صورت از جمله تزریق فیلر ، چربی جهت از بین بردن چین و چروک ، خط اخم و خط لبخند فعالیت دارند. هر چند از عملهای جراحی ترمیمی دیگر سر وصورت مانند فیس لیفت ،ترمیم لب شکری و شکاف کام غافل نبوده و دارای تجربه های زیادی در جراحی های گوش وشکستگی های فک نیز دارند

مشهد ، بلوار احمد آباد، خیابان ملاصدرا ، ملاصدرا 3 ، نبش طالقانی 4 ، ساختمان بهراد

خدمات دکتر سید علی سرابی:

 • عمل بینی
 • عمل پلک
 • تزریق چربی
 • عمل فیس لیفت

دکتر فیروزه دانشوری

دکتر فیروزه دانشوری

دکتر فیروزه دانشوری متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران هستند. ایشان دارای فلوشیپ رسمی از آکادمی جراحان زیبایی آمریکا (AACS) و عضو هیئت علمی و نایب رئیس انجمن پزشکان ورزشی ایران هستند.

مشهد ، بلوار سجاد، بین چهارراه خیام و گلریز ، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم، واحد 7

خدمات دکتر فیروزه دانشوری:

 • جراحی پلاستیک سینه , شکم , باسن
 • جراحی های پلاستیک صورت و بینی
 • جراحی های پلاستیک پلک و ابرو
 • لیپو ساکشن
 • انواع تزریق های چربی , ژل و بوتاکس
دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی متخصص جراحى دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزش کی شیراز (1391) هستند. همچنین رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان امدادی مشهد از سال 1397 تا کنون هستند. دکتر مهدی غلامی دانشجوی PhD اورال تکنولوژی دانشگاه بن آلمان هستند و استادیار دانشگاه علوم پزشکی همدان ،بجنورد و مشهد هستند.

مشهد، احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر، صدرا، واحد 5

خدمات دکتر مهدی غلامی:

 • جراحي ايمپلنت
 • جراحي كيست
 •  جراحي كيست و تومورهاي فك و صورت
 • جراحي بلفاروپلاستي( زيبايي پلك)
 • جراحي بلفاروپلاستي( زيبايي پلك)
 • تزريق ژل و بوتاكس
دکتر خسرو ابویسانی

دکتر خسرو ابویسانی

دکتر خسرو ابویسانی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی ، سر و گردن هستند. ایشان عضو انجمن رینولوژی ایران و دارای 16 سال سابقه طبابت عمومی و تخصصی هستند. فارغ التحصیل دکترای تخصصی گوش و حلق و بینی ازدانشگاه علوم پزشکی تبریز درسال 1389 هستند و دارای بیش از 2000 عمل موفق جراحی زیبایی بینی می باشند.

مشهد، احمد آباد ،پرستار 1، پرستار 1/4 ، ساختمان هشت ، طبقه 3

خدمات دکتر خسرو ابویسانی:

 • رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • اتوپلاستی
 • آندوسکوپیک سینوس ها
 • تیروئید
 • توده های گردن
دکتر مسعود ناصری صدر

دکتر مسعود ناصری صدر

دکتر مسعود ناصری صدر جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا هستند. ایشان جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت وگردن ، جراح سر و گردن و تیرویید را انجام می دهند.

مشهد، خيابان ابن سينا، ميدان بيمارستان امام رضا، ساختمان پزشكان آفتاب، طبقه 4

خدمات دکتر مسعود ناصری صدر:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بلفاروپلاستی

 انتخاب بهترین جراح بینی

یکی از مهمترین موارد در جراحی بینی انتخاب درست جراح بینی خوش سلیقه و با تجربه است. از دغدغه های کسانی که خواهان جراحی بینی خود هستند انتخاب بهترین جراح بینی است و یک انتخاب مهم است زیرا اگر جراحی بینی توسط جراحی بینی خوب و با تجربه انجام نشود نتیجه عمل بینی باعث نارضایتی در فرد می شود.

با رعایت یک سری اصول می توانید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید و رضایت کامل داشته باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی :

 • تبحر و تخصص کافی در جراحی بینی داشته باشد
 • علاوه بر تخصص جراح بینی باید هنر کافی برای جراحی بینی داشته باشد
 • داشتن سابقه خوب در جراحی بینی
 • رضایتمندی کامل بیماران او پس از جراحی

برای انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد به نکات زیر توجه کنید:

یکی از جراحی هایی که رایج است و در انتخاب جراح باید دقت کنیم جراح بینی است.جراح بینی باید تجربه و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند بر تمام مراحل جراحی بینی و فرآیند انجام آن تسلط کافی داشته باشد.

برخی از جراحان بینی یک نوع عمل بینی را برای همه بیماران انجام می دهند و این اشتباه است.یک جراح بینی خوب باید به نیاز های بیمار توجه کند و جراحی بینی متناسب با چهره فرد انجام دهد.

برخی از جراحان بینی تمایل به استفاده از تکنیک های جدید دارند و در انجام جراحی از مهارت و دقت بالایی برخوردار هستند اینگونه جراحان طرفداران زیادی دارند .

برای مشاوره جراحی بینی ، بینی بیمار باید به طور کامل توسط پزشک مورد ارزیابی قرار بگیرد اگر مشاوره در مدت کوتاه و سریع انجام شود یک فاجعه برای بیمار خواهد بود و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

جراح بینی باید دوره های تخصصی و آموزشی طولانی را گذارنده باشد باید توجه کنید که این دوره ها را طی کرده باشد.

یک جراح بینی خوب باید به فرآیند تنفس دقت کند و بررسی ها لازم را برای  مسیر های تنفسی انجام دهد .

برای انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد با مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی می توانید به چگونگی جراحی بینی پی ببرید و پزشک خود را به درستی انتخاب کنید.

کلام آخر

جراحان نام برده شده با سال ها تجربه در زمینه جراحی پلاستیک و جزء بهترین جراح بینی در مشهد می باشند. شما می توانید برای رفع مشکلات زیبایی و جراحی پلاستیک از آنها کمک بگیرید. هم چنین باید گفت برای مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله می توانید درباره آن ها تحقیق کنید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا