پزشکان

بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را به شما معرفی کنیم. بیماری ها تنها جسم انسان را تهدید نمی کنند بلکه برخی از بیماری ها در روح و روان فرد تاثیر می گذارد و موجب ایجاد اختلالات جدی می شود که بایستی برای درمان آن ها و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر هر چه سریع تر به بهترین کلینیک روانپزشکی و بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران مراجعه کنید و این مورد می تواند مهم ترین تصمیمی باشد که از سوی یک فرد عاقل و آگاه برای حفظ سلامت روح و روان اتخاذ می شود.

چه زمانی به بهترین کلینیک روانپزشکی مراجعه کنیم؟

برخی افراد به واسطه عدم اگاهی ممکن است متوجه نباشند که به مشکلات و اختلالات روحی و روانی دچار شده اند، لذا در صورتی که هرکدام از موارد ذیل را در خود مشاهده کردید بایستی هر چه سریع تر برای درمان به بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه کنید:

 • زمانی که احساس می کنید در شما اختلالی ایجاد شده که پزشک قادر به تشخیص آن نبوده و در مورد آن اطلاعی ندارد.
 • حس اضطراب و استرس های مقطعی، مانند دانش آموزی که در زمان امتحانات به دلیل فشار استرس قادر به پاسخگویی به سوالات امتحانی نباشد.
 • وجود وسواس های مشکل زا در هر موردی، به این نکته توجه داشته باشید که وسواس تنها مختص به بانوان و یا امر نظافتی نیست بلکه ممکن است در موارد دیگر مانند انجام برخی درمان های زیبایی دچار وسواس شوید و برای یک مورد خاص چندین مرتبه تحت عمل جراحی زیبایی قرار گیرید.
 • وجود اختلالات روانی
 • داشتن حالت افسردگی و غمگینی بدون هیچ دلیل خاصی، به گونه ای که برای مدت طولانی نتوانید از آن حالت خارج شوید.
 • در صورتی که هر گونه مشکل حادی نظیر اضطراب، وسوا س و یا افسردگی را در خود مشاهده کردید به منظور جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر بایستی فورا به بهترین کلینیک روانپزشکی مراجعه کنید.
چه زمانی به بهترین کلینیک روانپزشکی مراجعه کنیم؟

ویژگی های بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران

ممکن است هر فردی برای انتخاب بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران معیارهای خاصی مد نظر داشته باشد اما مهم ترین ویژگی های یک مرکز درمانی روانپزشکی به قرار ذیل است:

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته: یکی از مهم ترین مواردی که در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران باید به آن توجه داشته باشید برخورداری از تجهیزات درمانی و پیشرفته است زیرا امروزه برخی از درمان های روانپزشکی از طریق روش های نوروفیدبک و بیوفیدبک که نیازمند دستگاه های مخصوصی هستند صورت می پذیرد.
 • داشتن متخصصین با تجربه: یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک مرکز درمانی روانپزشکی داشتن تجربه است که این امر تنها از طریق بهره مندی از بهترین دکتر مغز و اعصاب در ایران امکان پذیر می باشد. پزشکان و روانپزشکانی که در این کلینیک فعالیت می کنند باید از بالاترین مهارت در زمینه ارتباط با بیمار و خانواده هایشان برخوردار باشند و تنها از این طریق افرادی که با اختلالات روانی دچار شده اند می توانند با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه کنند.
 • ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب: هزینه هایی که در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران دریافت می شود بایستی براساس تعرفه های مصوب باشد زیرا افرادی که به این مراکز مراجعه می کنند در وضعیت های اقتصادی متفاوتی قرار دارند.
 • فضای مناسب: بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران باید دارای فضایی مناسب براساس استانداردهای لازم باشد. به عنوان مثال مکان کلینیک باید در محلی آرام و به دور از هر گونه سرو صدا بوده و تمامی پروتکل های بهداشتی در آن به درستی رعایت شود.

10 تا از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

خدمات:

 • خدمات بستری  بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران (بیمارستان ایرانیان)
 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه(
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……(
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن(
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید(
 • درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان
 • درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمانی
 • درمان شب ادراری در کودکان
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی )
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

 زمان حضور در مطب: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17عصر تا 22عصر

  آدرس مطب: تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

   تلفن تماس: 44744659 – 0910163374 – 44744641

اینستاگرام: dr.shirzad_kheirandish

خدمات بهترین کلینیک روانپزشکی

در کلینیک روانپزشکی خدمات گوناگونی ارائه می شود لذا افراد با مشکلات اختلالی مختلف می توانند به این مراکز درمانی برای مداوا مراجعه کنند، در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران تعداد زیادی از متخصصین روانپزشک در حال فعالیت هستند که سعی دارند خدمات درمانی را براساس تخصص خود با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهند. برخی از خدمات در این کلینیک به قرار ذیل است:

 • درمان اختلال اضطراب و استرس: امروزه با توجه به تنش هایی که در جامعه وجود دارد تعداد زیادی از افراد دچار این اختلال می شوند که برای شناخت علائم و علل اضطراب و استرس و درمان آن لازم است که به بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه کنید.
 • درمان اختلال افسردگی: یکی دیگر از مواردی که متاسفانه افراد زیادی ممکن است در مرض آن قرار گیرند و یا به آن دچار شوند افسردگی است که البته قابل ذکر است این اختلال خود دارای انواع مختلفی می باشد که در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران با توجه به ریشه یابی آن بهترین راه درمانی را برای آن در نظر می گیرند.
 • درمان چاقی یا لاغری عصبی: اختلالات عصبی می تواند تاثیرات منفی روی بدن افراد داشته باشد که یکی از شایع ترین آن ها پرخوری عصبی یا کاهش وزن بدون هیچگونه دلیل خاصی است. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی به منظور ریشه یابی و درمان لازم است هر چه سریع تر به بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه کنید.
 • درمان اختلال دو قطبی: یکی از مهم ترین خدمات بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران درمان اختلال دو قطبی است. این نوع اختلال معمولا به صورت پنهان بوده و می توان از طریق نوساناتی که در رفتار فرد ایجاد می شود به آن پی برد که البته در صورتی که به موقع برای درمان اقدام نشود در زندگی فرد تاثیرات منفی زیادی را برجای بگذارد.

از دیگر خدماتی که در بهترین کلینیک روانپزشکی تهران ارائه می شود می توان به درمان اسکیزوفی، درمان اختلال وسواس، درمان اختلال شخصیت، درمان اعتیاد، درمان مشکلات جنسی و… اشاره کرد.

خدمات بهترین کلینیک روانپزشکی

روش های درمان در بهترین کلینیک روانپزشکی تهران

در بهترین کلینیک روانپزشکی تهران روش های مختلفی برای درمان انواع اختلالات توسط روانپزشکانی که در این مجموعه فعالیت دارند تجویز می شود که البته هر کدام از این روش های درمانی به شدت اختلال ایجاد شده بستگی دارد حتی در مواردی ممکن است بیمار نیاز به بستری داشته باشد اما در حالت کلی درمان در این مرکز به دو دسته روان درمانی و دارو درمانی تقسیم می شود.

 • روان درمانی: این شیوه از درمان از طریق گفتگو میان روانپزشک و مراجعه کننده صورت می پذیرد. در روان درمانی پزشک از علائم ناتوان کننده برای بیمار استفاده می کند و با توجه به شدت اختلال ایجاد شده در فرد فرایند درمان ممکن است از یک هفته الی یک سال به طول بیانجامد. این شیوه از درمان هم می تواند به صورت فردی و هم به صورت زوج درمانی و حتی در مواردی نیز گروه درمانی انجام می گیرد.
 • دارو درمانی: برای برخی اختلالات روانی لازم است که بیمار دارو مصرف کند، در بهترین کلینیک روانپزشکی تهران بعد از بررسی های دقیق در صورت نیاز روانپزشک برای درمان اختلال فرد داروی مناسب را تجویز می کند، لازم است که بدانید دلیل بروز برخی بیماری های روانی ایجاد اختلال در شیمی مغز فرد بروز می کند ممکن است برخی آنزیم ها در مغز بیش از حد ممکن و یا حتی کمتر از میزان لازم ترشح شوند و موجب ایجاد مشکلات جدی شوند که روانپزشک با تجویز دارو می تواند مشکلات روحی و روانی بیمار را درمان کند که البته میزان مصرف کاملا تحت نظارت پزشک صورت می پذیرد و از هر گونه عوارض جانبی ناشی از مصرف دارو نیز جلوگیری می شود.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 10 تا از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که مراکز روانپزشکی نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا