جراحی بینیسلامتیپزشکان

بهترین جراح پلاستیک در اصفهان【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

در جراحی پلاستیک کلمه  پلاستیک به این معنی نیست که بیمارانی که این جراحی را انجام می دهند صورت پر از مواد ساختگی داشته باشند. این نام از کلمه یونانی پلاستیکوس گرفته شده است که به معنای شکل و یا قالب است. در جراحی پلاستیک ظاهر و توانایی عملکرد فرد تغییر می یابد. در این عمل های بازسازی ، نقص های صورت و بدن مانند نواقص تولد فیزیکی ترک لب ،بد فرم بودن گوش، آسیب هایی مانند سوختگی ،گاز گرفتگی و باز سازی سینه اصلاح می شوند. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح پلاستیک در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

جراحی پلاستیک چیست؟

در جراحی پلاستیک قسمتی از بدن که فرد از آن احساس رضایت ندارد تغییر می کند و عمل های جراحی مانند کوچک و بزرگ کردن سینه ،تغییر شکل بینی و برداشتن چربی از نقاط مختلف بدن انجام می گیرد. ظاهر ما نیز بر چگونگی درک دیگران از ما بستگی دارد از این رو بسیاری از افراد تلاش می‌کنند تا «بهترین صورت خود» را به نمایش بگذارند.

جراحی پلاستیک چیست؟

اصفهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. سومین شهر بزرگ ایران، سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است و همچنین یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و نهمین شهر پرجمعیت باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر اصفهان نیز چهاردهمین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. این شهر در بین سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی به ویژه در سدهٔ شانزدهم میلادی در هنگام پادشاهی صفویان پایتخت ایران شد و رونق فراوانی گرفت.

بناهای تاریخی متعددی در شهر اصفهان وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مناره‌های منحصربه‌ فردش نام‌آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد. این شهر در آذر ۱۳۹۴ (دسامبر ۲۰۱۵) به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست. براساس استانداردهای یونسکو، شهر خلاق، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری بهره می‌برد.میدان نقش جهان نمونه برجسته‌ای از معماری ایرانی است. این شهر دارای پانزده منطقه شهری است. از جمله دیگر آثار تاریخی اصفهان از منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف‌الله و بسیاری از اماکن تاریخی دیگر می‌توان نام برد. ما در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح پلاستیک در اصفهان آشنا خواهیم کرد تا در انتخاب خود به نتیجه مطلوب برسید.

10 تا از بهترین جراح پلاستیک در اصفهان که باید بشناسید!

در جراحی پلاستیک چه نوع مشکلاتی درمان می‌شوند؟

مواردی مانند :

جراحی پیوند بینی/سپتوپلاستی: جراحی بینی خارجی و داخلی که در آن غضروف و استخوان بازسازی می‌شوند تا ظاهر و عملکرد بینی را بهبود بخشید.

جراحی پلک: جراحی پلک بالا یا پایین به منظور بهبود و ظاهر چشم‌ها.

ریتیدکتومی: جراحی پوست صورت و گردن به منظور کشیدن پوست و حذف چین و چروک اضافی.

برولیفت: جراحی به منظور بهبود چروک‌های پیشانی و ابروهای «پژمرده»

لیپوساکشن: جراحی برای برداشتن چربی مازاد زیر چانه یا گردن

ایمپلنت‌های چهره: جراحی برای برجسته‌ترسازی ساختارهای معینی از صورت (گونه، لب‌ها، چانه)

اتوپلاستی: جراحی برای بازشکل‌دهی غضروف گوش به نحوی که کمتر برآمده باشند.

روندهای سطح پوست: جراحی با استفاده از لیزر، پوست‌های شیمیایی، خوردگی پوست به منظور بهبود صاف بودن پوست.

بازسازی صورت: جراحی برای بازسازی نقص‌های موجود در پوست صورت در نتیجه‌ی جراحی قبلی، آسیب یا بیماری. این شامل بازسازی نقص‌های حاصل از جراحی سرطان، بازدید زخم، ترمیم پارگی‌های صورت به خاطر ضربه‌های قبلی، حذف علائم تولد و اصلاح ناهنجاری‌های مادرزادی جمجمه، کام یا لب‌ها. برای جراحی پلاستیک، بهترین دکتر جراح پلاستیک در اصفهان را انتخاب کنید.

مراقبت های بعد از جراحی پلاستیک

1-پرهیز از تمرینات هوازی به مدت دو هفته

2-پرهیز از وزنه برداری و ورزش های تماسی به مدت یک ماه

3-با جراح خود در مورد دارو برای مدیریت درد و آماس صحبت کنید.

4.از آسپرین اجتناب کنید زیرا باعث خونریزی و بدتر شدن کبودی بدن شود.

3.9/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا