پزشکان

بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین مرکز مراجعه کنید. امروزه افرادی که دچار مشکلات عضلانی و …. هستند برای درمان به مرکز فیزیوتراپی مراجعه می کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

فیزوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی یکی از رشته های پزشکی می باشد که به افراد کمک می کند تا سلامت استخوان و عضلات خود را باز یابند. زمانی که افراد دچار مشکلات استخوانی و عضلانی می شوند می توانند برای درمان فیزیوتراپی انجام بدهند. فیزیوتراپیست ها اطلاعات کافی درباره بررسی آسیب ها و درمان آنها دارند. همچنین تعداد جلسات مراجعه به فیزیوتراپی را بهترین دکتر ارتوپد تعیین می کند.

فیزوتراپی چیست؟

کاربرد فیزیوتراپی

بهبود عملکرد قلبی و ریوی: افرادی که دچار سکته قلبی می کنند، با تشخیص پزشک متخصص می توانند برای بازگشت به وضعیت اولیه سلامتی فیزیوتراپی انجام بدهند که کمک بسیاری به سلامتی افراد می کند.

پیشگیری از آسیب های ورزشی: انجام برخی از ورزش ها امکان دارد باعث آسیب به رباط صلیبی و …. شوند که افراد برای درمان با مشورت پزشک متخصص به بهترین مرکز فیزیوتراپی در ایران مراجعه می کنند.

مراقبت های بارداری: امکان دارد بانوان در دوران بارداری به دلیل تغییراتی که در بدنشان رخ می دهد دچار مشکلاتی همچون کمر درد شوند و برای درمان می توانند با مشورت پزشک به بهترین مرکز فیزیوتراپی مراجعه کنند.

5 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران را بشناسید!

کلینیک فیزیوتراپی قرار

کلینیک فیزیوتراپی قرار

درمان درد های عضلانی گردن و کتف درمان دیسک گردن و دیسک کمر درمان عوارض زانوی ضربدری و پای پرانتزی فیزیوتراپی آتروز زانو، پارگی رباط صلیبی، نرمی غضروف کشکک زانو و … درمان مشکلات مربوط به شانه و تاندونیت فیزیوتراپی آسیب های ورزشی، تنیس البو، پیچ خوردگی مچ پا و … درمان دردها و آسیب های عصبی مچ دست فیزیوتراپی برای خارپاشنه با دستگاه شاک ویو طب سوزنی خشک برای اسپاسم و گرفتگی های عضلانی فیزیوتراپی تخصصی کف لگن توسط فیزیوتراپیست خانم فیزیوتراپی تعویض مفصل زانو با دستگاه سی پی ام

پاسداران، خیابان پایدار فرد،نبش بوستان هفتم، بین بانک آینده و موسسه ملل، پلاک 146، طبقه 4، واحد 401

خدمات کلینیک فیزیوتراپی قرار:

 • درمان درد های عضلانی گردن و کتف
 • درمان دیسک گردن و دیسک کمر
 • درمان عوارض زانوی ضربدری و پای پرانتزی فیزیوتراپی آتروز زانو، پارگی رباط صلیبی، نرمی غضروف کشکک زانو و …
 • درمان مشکلات مربوط به شانه و تاندونیت فیزیوتراپی آسیب های ورزشی، تنیس البو، پیچ خوردگی مچ پا و …
 • درمان دردها و آسیب های عصبی مچ دست فیزیوتراپی برای خارپاشنه با دستگاه شاک ویو
 • طب سوزنی خشک برای اسپاسم و گرفتگی های عضلانی
 • فیزیوتراپی تخصصی کف لگن توسط فیزیوتراپیست خانم
 • فیزیوتراپی تعویض مفصل زانو با دستگاه سی پی ام
کلینیک فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فر

کلینیک فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فر

دکتر هلاکو محسنی فر، دکترای تخصصی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هستند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را با کسب رتبه اول کشوری در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و در سالهای 1380 تا 1387 مقطع دکترای خود را با کسب رتبه اول کشوری به پایان رساندند و پس از آن در دانشگاه علوم پزشکی ایران به عضویت هیئت علمی درآمدند. ایشان عضو فعال و رسمی انجمن فیزیوتراپی ایران و انجمن فیزیوتراپی آمریکا (APTA) می باشد.

پاسداران، خیابان پایدارفرد، بین گلستان سوم و چهارم، پلاک ۵۳، طبقه ۵، واحد۲۲

خدمات مرکز فیزیوتراپی دکتر هلاکو محسنی فر:

 • سوزن خشک
 • ارزیابی و معاینه کامل ستون فقرات
 • گردن درد،کمردرد،فتق دیسک،سیاتیک
 • ماساژ درمانی تخصصی برای رها سازی عضله
 • درمان سه بعدی اسکولیوز
 • درمان دستی،درمان غیرجراحی،مانیپولاسیون ستون فقرات
 • دردهای ناشی از بی تحریکی، وضعیت های طولانی مدت و حرکات تکراری
مرکز فیزیوتراپی چیستا

مرکز فیزیوتراپی چیستا

مرکز فیزیوتراپی چیستا جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. گروه فیزیوتراپیست چیستا با تجربه و سوابق کاری بیش از دو دهه درمان تخصصی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

تهران، پاسداران، بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد 9

خدمات مرکز فیزیوتراپی چیستا:

 • فیزیوتراپی
 • منوال تراپی
 • طب سوزنی
 • ماساژ
مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی

مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی

مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی از بزرگترین مراکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. در این مرکز از بروزترین روش ها برای درمان استفاده می کنند. همچنین دستگاه ها و تجهیزات این مرکز جزء بهترین و بروزترین دستگاه ها می باشند. مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد.

تهران، ابتدای پاسداران، خیابان کاشی ها، خیابان مسجد جامع غدیر خم، پلاک 11

خدمات مرکز فیزیوتراپی دکتر جهانی:

 • فیزیوتراپی
 • ماساژ درمانی
 • گفتار درمانی
 • کار درمانی
مرکز فیزیوتراپی ستاره

مرکز فیزیوتراپی ستاره

مرکز فیزیوتراپی ستاره جزء یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران می باشد. پزشکان و پرسنل این مرکز در زمینه تخصص خود تجربه کافی دارند و برای اینکه بهترین خد مات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند از بهترین دستگاه ها استفاده می کنند.

تهران، تقاطع پاسداران و فرمانیه، جنب برج آسمان، پلاک 21، طبقه دوم، واحد 6

خدمات مرکز فیزیوتراپی ستاره:

 • فیزیوتراپی
 • الکتروتراپی
 • مگنت تراپی
 • ماساژ

روش های درمانی فیزیوتراپی

منوال تراپی: منوال تراپی تکنیک دستی می باشد که افراد می توانند با انجام این روش درد های عضلانی را کاهش بدهند. در درمان منوال تراپی ورزش هایی را انجام می دهند که این ورزش ها در افراد مختلف متفاوت می باشد.

هیدروتراپی: با انجام درمان هیدروتراپی افراد می توانند در برابر حرکات مقاومت داشته باشند. همچنین افراد با انجام هیدروتراپی می توانند وزن خود را کم کنند.

تراکشن: افرادی که در ناحیه ستون فقران درد زیادی را دارند می توانند با تراکشن درد ستون فقرات خود را کاهش بدهند. افرادی که دچار مشکلاتی همچون بیماری فتق، دیسک پایین کمر و …. می باشند، برای درمان از این روش استفاده می کنند.

الکتروتراپی: در روش درمانی الکتروتراپی برای درمان از دستگاه های مخصوصی استفاده می کنند که استفاده از این دستگاه ها باعث می شود که روند بهبودی سریعتر طی شود.

روش های درمانی فیزیوتراپی

مزایا انجام فیزیوتراپی

جلوگیری از جراحی: در برخی مواقع افرادی که باید جراحی انجام بدهند، قبل از انجام جراحی فیزیوتراپی انجام می دهند و امکان دارد درد آنها با انجام فیزیوتراپی کاهش پیدا کند و نیاز به جراحی نداشته باشند.

درمان مشکلات حرکتی: برخی از افراد امکان دارد در راه رفتن، ایستادن و …. دچار مشکل باشند که برای درمان می توانند فیزیوتراپی انجام بدهند.

کاهش درد: افراد می توانند با انجام فیزیوتراپی مشکل خود را تا حدودی درمان کنند و برای کاهش درد نیاز به استفاده از داروهای مسکن نداشته باشند.

بهبود تعادل: افرادی که نمی توانند تعادل خود را به خوبی رعایت کنند، با انجام فیزیوتراپی و انجام ورزش های مختلف می توانند مشکل خود را تا حدودی درمان کنند.

کلام آخر

امروزه افرادی که دچار مشکلات مختلفی همچون مشکلات عضلانی و استخوانی هستند با مشورت پزشک متخصص، برای درمان به بهترین مرکز فیزوتراپی مراجعه می کنند تا مشکل خود را درمان کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین مرکز مراجعه کنید.

توصیه می شود قبل از مراجعه به مراکز معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچگونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین مرکز فیزیوتراپی در تهران می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا