پزشکان

بهترین دکتر ارتوپد در تهران【سال 1401 】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین دکتر ارتوپد در تهران کسی است که به درمان مشکلات مفصل ، استخوان ها ، تاندون ها ، اعصاب و لیگامان ها می پردازد. آنها به هر صورتی سعی می کنند که در زمینه مراقبت های لازم برای حفظ سلامت سیستم اسکلتی و عضلانی بهترین خدمات را ارائه دهند.

خدماتی چون روش های جراحی ، فیزیکی و توان بخشی. برخی از دکتر های ارتوپد در زمینه خاصی از مفاصل تخصص دارند و به عنوان متخصص یکی از قسمت های اسکلتی بدن مانند ستون فقرات ، زانو ، پا ، دست ، لگن ، شانه یا آرنج شناخته می شود. یا همچنین در رده سنی خاصی مانند کودکان یا در زمینه فعالیت متنوعی مانند جراحی های ترمیمی ، مشکلات تومور ، پزشکی ورزشی و جراحت ها تمرکز داشته باشد.

این روزها بیماری های ارتوپدی بسیار رایج است و یکی از دغدغه های مردم درمان گونه بیماری هاست. شاید برای شما هم نیز پیش آمده است که در هنگام احساس ناراحتی داشته باشید و با مراجعه به پزشک عمومی به شما پیشنهاد بدهد که به یک متخصص ارتوپد مراجعه کنید. پس بهتر است بدانید ، هر گونه آسیب دیدگی یا صدمه ای در هنگام حرکت یا بر اثر ضربه به استخوان ها و مفاصل ، تاندون ها یا عصب ها وارد می شود ، درمان آن توسط دکتر ارتوپد قابل انجام است.پس اگر این روزها بخاطر آسیب دیدگی سیستم اسکلتی خود به دنبالت دکتر ارتوپد هستید و می خواهید درمان را توسط پزشکان  خوب انجام بدهید ، پیشنهاد می‌کنیم خواندن ادامه مقاله را حتما هرگز از دست ندهید. ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ تا از بهترین دکترهای تهران را به شما معرفی کنیم تا شما نیز با آنها آشنا شوید.

10 تا از بهترین دکتر ارتوپد در تهران را بشناسید !

دکتر عباس بهراد

دکتر عباس بهراد متولد 1354 در سبزوار بوده دبیرستان را در دبیرستان نمونه دولتی باقرالعلوم سبزوار در سال 1372 به پایان رسانید در همان سال بدون شرکت در هیچ کلاس کنکوری و بدون هیچ سهمیه ای در رشته پزشکی قبول شد . وی رتبه اول آزمون جامع علوم پایه پزشکی را در سال 1375 کسب کرد. پس از اتمام پزشکی عمومی در همان سال در رشته تخصص ارتوپدی قبول شد و در سال 1384 فارغ التحصیل گردید وی پس از حدود 15 سال تجربه و گذراندن دوره های پیشرفته جراحی زانو و تعویض مفصل و انجام بیش از ۳۰۰۰ عمل جراحی موفقیت آمیز مشغول خدمت به بیماران محترم می باشد.

خدمات: 

 • تعویض مفصل زانو و لگن (آرتروپلاستی=مفصل مصنوعی)
 • عمل جراحی انحراف زانوها ( پا پرانتزی و پا ضربدری یا xشکل)
 • درمان آرتروز زانو به روش دارویی و تزریق ژل داخل زانو و پی آر پی و ازن تراپی
 • جراحی بسته (آرتروسکوپیک)رباطهای صلیبی و منیسکهای زانو در ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای و افراد عادی
 • جراحی انحراف انگشت شست پا (هالوکس والگوس)
 • درمان گچ گیری و جراحی تمامی شکستگی اندامها و جوش نخوردن شکستگی ها
 • درمان پا پرانتزی و ضربدری در کودکان برای جلوگیری از نیاز به جراحی های سنگین و پرهزینه پس از بلوغ

آدرس:

تهران – تهران ونک- گاندی شمالی ; خیابان صانعی پلاک 19 ; ساختمان پزشکان نشاط . واحد 12

شماره تماس: 

88792149

09120997036

دکتر حبیب رشادی

مرکز فیزیوتراپی دکتر رشادی

دکتر حبیب رشادی فلوشیب جراحی زانو و پا از اروپا هستند. ایشان همچنین متخصص و فوق تخصص جراحی تعویض مفصل زانو، پارگی رباط صلیبی و منیسک پا و دست هستند. دارای کلینیک ارتوپدی و اسیبهای ورزشی در تهران می باشد. در کلینیک ایشان خدمات مناسبی در حوزه ی فیزیوتراپی و درمان عضله ها صورت می پذیرد.

خدمات:

 • انجام خدمات فیزیوتراپی
 • انجام خدمات ارتوپد
 • درمان درد
 • بخش نوار عصب و عضله
 •  دارای بخش ورزش درمانی

آدرس: تهران ، پونک ،میرزابابایی ،جنب باغ رستوران لاله، بن بست امام حسن ، پلاک ۳‌ ،واحد۷

شماره تماس:

02146015185

09350668293

بهترین دکتر ارتوپد حاذق در تهران کیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم متخصص ارتوپد دکتر است که به تشخیص و درمان بیماری ها و آسیب دیدگی های مختلف سیستم اسکلتی و عضلانی بدن می پردازد. و می دانید که اهمیت درمان سیستم اسکلتی و عضلانی زمانی مشخص می شود که در حرکت های مختلف بدنی اختلال ایجاد شده است.

به همین خاطر درمان توسط بهترین دکتر ارتوپد در تهران از اهمیت بسیاری برخوردار است.بهترین دکتر ارتوپد در ایران کسی است که مراقبت های لازم برای مفاصل ، رباط ها ، عضله ها ، تاندون ها ، عصب ها و استخوان ها انجام دهد تا بیمار احساس بهتری داشته باشد.

بهترین روش درمانی باید انتخاب شود:

دکتر ارتوپد در مرحله اول با بررسی‌های دقیق بعد از اینکه نو و مشکل بیمار را تشخیص داد به انتخاب بهترین روش درمانی می پردازد. برای این کار باید تمام آزمایش های لازم و اطلاعات کافی را کسب کند تا راهی برای درمان انتخاب کند که کمترین عارضه را برای بیمار به همراه داشته باشد و در مرحله آخر ، زمانی که هیچ راهی برای بیمار وجود ندارد ، روش جراحی را انتخاب کند

بهترین دکتر ارتوپد در تهران کسی است که سعی دارد حداقل امکان روش جراحی را برای درمان مشکلات اسکلتی و عضلانی انتخاب نکند چرا که این روش عوارض ناگواری برای بیمار وجود می‌آورد به خاطر همین دکتر ارتوپد باید تمام جوانه به روش جراحی را برای بیمار در نظر بگیرد و در آخر راهی را انتخاب کند که بیمار با مشکلات جدی روبرو نشود.

انتخاب دکتر باتجربه به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران

معمولاً هر کسی برای انتخاب دکتری به عنوان بهترین به سراغ دکترهای با تجربه روند که سال های زیادی است در این زمینه فعالیت دارند. معمولاً دکترهای با تجربه ی در درمان بیماری ها به صورت حرفه‌ای عمل می‌کند. چرا که آنها در این سال‌های متوالی تجربه‌های فراوانی کسب کرده اند و با مشکلات مختلفی روبه‌رو بوده‌اند.

اما به طور کلی بهترین دکتر ارتوپد در تهران کسی است که در کنار کسب تجربه های فراوان ، سعی کند همیشه روش های درمان خود را به روز نگه دارد و برای درمان بیماران از روش های جدید روی کار آمده استفاده کند.شما می توانید برای اطلاعات کافی از دکتر های ارتوپد و تجارب کاری آنها به سراغ صفحات رسمی و وبسایت های شخصی شان مراجعه کنید.

داشتن اطلاعات کافی برای تشخیص و درمان

یک متخصص ارتوپد زمانی به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران شناخته می شود که اطلاعات کافی در زمینه تشخیص و درمان مشکلات به دست آورده است و با روش های جراحی و غیر جراحی در زمینه آسیب های عضلانی و اسکلتی آشنا باشد. تا به صورت کاملا حرفه ای در این زمینه فعالیت کند.

بنابراین داشتن تحصیلات کافی متخصص ارتوپد بسیار اهمیت دارد. و دکتری که مدرک خود را در یک دانشگاه های معتبر دریافت کرده و دارای فلوشیپ ها و مدرک های فوق تخصصی نیز می باشد می تواند به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران انتخاب شود.

از کجا بدانیم که لازم است به یک متخصص ارتوپد مراجعه کنیم

روبرو شدن با موارد زیر بهتر است ، هر چه سریع تر به متخصص ارتوپد مراجعه کنید:

 • زمانی که نیاز است که برای مفاصل و استخوان جراحی انجام دهید
 • وقتی که یکی از اعضای بدن دچار شکستگی شده و در آن ناحیه نیاز است که گچ یا آتل بسته شود
 • مواقعی که بدن عضوی از آن به خاطر ضربه و هر دلیلی دچار آسیب های شدید شده باشد و احساس درد در ناحیه آن ناحیه را داشته باشید.
 • مواقعی که مفاصل شما دچار شکستگی شده و نیاز است ، آن شکستگی در جای خود قرار بگیرد و جا انداخته شود.
 • مواقعی که در نواحی مفاصل بدن با قرمزی بیش از اندازه همراه با تورم مواجه شده باشید.
 • زمانی که با حرکت دادن یکی از اعضای بدن دچار سختی شوید و یا حرکت دادن آن قسمت امکان پذیر نباشد.

هم چنین مشکلاتی که توسط پزشک ارتوپد قابل درمان می باشد شامل

 • پوکی استخوان و آرتروز روماتوئید
 • آسیب های کاری و ورزشی
 • درد کمر ، عوارض دیسک کمر ، سیاتیک و اسکولیوز
 • پینه پا
 • چرخش پای مادرزادی و پای کمانی ، زانوهای چسبیده و ناهماهنگی پاها
 • خارج شدن از مکان صحیح عضلات و استخوان و شکستگی
 • رشد غیرمعمول
 • ناهنجاری‌های انگشتان دست و پا
 • پارگی غضروف ، آسیب‌های تاندون ، سویه های عضلانی
 • پاره شدن رباط ها ، فشارها و پیچ خوردگی

کلام آخر

در کلام آخر باید بیان کنیم که پزشکان نام برده شده در این مقاله صرفا برای معرفی بوده و در صورت انتخاب هر یک از آنها لازم است اطلاعات بیشتری به دست آورید. ممنون که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

3.5/5 - (8 امتیاز)

2 دیدگاه

  1. سلام پزشکان نام برده شده در این مقاله صرفا برای معرفی بوده و در صورت انتخاب هر یک از آنها لازم است اطلاعات بیشتری به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا