پزشکان

بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد آشنا کنیم. ارتودنسی یک تخصص دندانپزشکی است که به تشخیص، پیشگیری و اصلاح بی نظمی دندان ها می‌پردازد. افرادی که دارای دندان های ناهماهنگ و بی نظمی هستند، می توانند با استفاده از ارتودنسی دندان به هماهنگ کردن دندان‌های خود بپردازند. افراد باید سعی کنند برای انجام این کار به بهترین دندانپزشک مراجعه نمایند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

ارتودنسی چیست؟

افرادی که دارای دندان های ناهماهنگ و بی نظمی هستند می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی از این روش استفاده کنند و دندان‌های خود را هماهنگ و مرتب نمایند. ارتودنسی شاخه ای از دندانپزشکی می باشد که دندان‌ها و فک هایی را که در جای نامناسبی قرار ندارند اصلاح می‌کند. تمیز نگه داشتن دندان ها در صورت نا هماهنگی آن ها بسیار سخت می باشد و همچنین افرادی که دارای دندان های نامرتبی هستند ممکن است دچار پوسیدگی دندان و بیماری های پریودنتال شوند. پس برای انجام ارتودنسی دندان باید به بهترین دکتر مراجعه نمایید.

ارتودنسی چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد

برای رسیدن به نتایج مطلوب باید به بهترین دکتر ارتودنسی مراجعه نمایید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • از ویژگی های مهم بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد می توان به مهارت های ارتباطی وی اشاره کرد. پزشک باید بتواند ارتباط بسیار خوبی با بیمار برقرار کند تا بیمار را در آرامش قرار دهد و ترس را از دل بیمار دور کند.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم بهترین دکتر ارتودنسی می توان به داشتن مدرک و تخصص دندان اشاره کرد. قبل از مراجعه برای انجام ارتودنسی حتما مدرک پزشک خود را مشاهده نمایید.
 • بهترین متخصص ارتودنسی باید همواره دانش خود را به روز نگه دارد و از متد های روز دنیا برای درمان بیماران بهره جوید. همچنین باید از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته استفاده کند.
 • بهترین دکتر ارتودنسی باید قابل اعتماد باشد و تمام جزئیات مربوط به تشخیص و درمان را ارائه دهد.
 • تجربه یک دندانپزشک از ویژگی های مهم وی می باشد. اگر دندانپزشک دارای تجربه باشد بیمار با خیا‌ل راحت تری به ایشان مراجعه می نماید و همچنین نتایج بسیار مطلوب تر می شود.

۵ تا از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر شکوه مقصودلو

دکتر شکوه مقصودلو

دکتر شکوه مقصودلو دارای 18 سال سابقه فعالیت در زمینه دندانپزشکی بزرگسالان و کودکان می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد هستند. دکتر شکوه مقصودلو در کنگره و سمینار های متعددی شرکت کرده‌اند و دوره های آموزشی مختلف ایمپلنت را زیر نظر اساتید بنام داخلی و خارجی با کسب مدارک بسیار معتبر گذرانده‌اند. ایشان دارای گواهینامه ترمیمی و زیبایی از آلمان هستند و دو مقاله در زمینه طراحی لبخند ترجمه نموده اند. دکتر مقصودلو دوره ترمیمی و زیبایی را گذرانده‌اند و گواهینامه از اولترادنت آمریکا دریافت نموده اند.

خدمات دکتر شکوه مقصودلو:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • دندانپزشکی ترمیمی

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصت، ساختمان تابان، واحد 401

شماره تماس: 02188034226

دکتر مرتضی عشاق

دکتر مرتضی عشاق

دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد هستند. دکتر عشاق در سال 1380 در آزمون تخصصی شرکت کردند و در رشته ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند. ایشان در سال 1383 رتبه اول بورد کشوری در رشته ارتودنسی را در آزمون بورد تخصصی کسب کردند و همچنین به عنوان عضوی از هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1383 مشغول به فعالیت شدند. ایشان 28 مقاله به زبان انگلیسی در مجلات معتبر جهان چاپ نموده اند و همچنین تعدادی مقالات به زبان فارسی در مجلات داخلی نیز چاپ نمودند. ایشان به مدت دو سال مدیر گروه قسمت ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند.

خدمات دکتر مرتضی عشاق:

 • ارتودنسی
 • عصب کشی
 • لمینت

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بالا تر از میدان کلانتری، نبش کوچه 47، پلاک 429، ساختمان سبز، طبقه 6،واحد 21

شماره تماس: 02188213459

دکتر روزبه کیا دلیری

دکتر روزبه کیا دلیری

دکتر روزبه کیا دلیری از دانشگاه B.G.M.U در رشته ایمپلنتولوژیست فارغ التحصیل شده اند. ایشان یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد می باشند. دکتر روزبه کیا دلیری در مطب خود دارای کادری بسیار مجرب از برترین متخصصین دندانپزشکی کشور می باشند و تمام تلاش خود را کرده اند تا خدمات خود را با بالا ترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند. همچنین محیط مطب ایشان بسیار آرامش بخش می باشد و دارای پرسنل حرفه ای است.

خدمات دکتر روزبه کیا دلیری:

 • ارتودنسی
 • جراحی لثه
 • لمینت و ایمپلنت
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، یوسف آباد، تقاطع خیابان سید جمال الدین اسد آبادی و خیابان فتحی شقاقی، ساختمان هنر، پلاک 20، طبقه 4، واحد 16

شماره تماس: 02188729075

دکتر بهزاد سالاری

دکتر بهزاد سالاری

دکتر بهزاد سالاری متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره دندانپزشکی عمومی خود را با عنوان رتبه اول به پایان رساندند و همچنین توانستند عنوان دانش آموخته برتر را از ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کنند. دکتر بهزاد سالاری یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد می باشند. ایشان همچنین دوره تخصصی ارتودنسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دوره رزیدنتی تخصصی خود را با سه دوره عنوان پژوهشگر برتر و یک دوره عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه طی کردند. دکتر سالاری در سمت استادیار تمام وقت دانشکده دندانپزشکی مشغول فعالیت می باشند.

خدمات دکتر بهزاد سالاری:

 • ارتودنسی پیشرفته بزرگسالان
 • ارتودنسی نامرئی
 • ارتودنسی ثابت و متحرک نوجوانان
 • اصلاح و جذاب کردن لبخند

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نبش خیابان 22، پلاک 2، طبقه اول

شماره تماس: 02188703857

دکتر امیرحسین میرهاشمی

 دکتر امیرحسین میرهاشمی

دکتر امیرحسین میرهاشمی متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فکی و صورتی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد هستند. دکتر میرهاشمی عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه تهران هستند و همچنین موفق به کسب رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی ایران شده اند. ایشان از دانشگاه تهران توانستند بورد تخصصی ارتودنسی خود را دریافت نمایند و همچنین عضو انجمن ارتودنتیست های ایران هستند. دکتر امیرحسین میرهاشمی عضو بنیاد ملی نخبگان نیز می باشند.

خدمات دکتر امیر حسین میر هاشمی:

 • ارتودنسی
 • درمان ناهنجاری های فک و صورت

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از تقاطع شیرازی، جنب ساختمان پزشکان ملاصدرا، پلاک 107، طبقه 2

شماره تماس: 02188211640

عوارض ارتودنسی

 • اگر افراد بهداشت دهان و دندان را رعایت نکنند، می تواند سبب پوسیدگی دندان شود و اگر پوسیدگی دندان درمان نشود، این امر می تواند موجب بروز مشکلات جدی تری مانند بیماری‌های لثه شود.
 • زمانی که ارتودنسی ثابت برای درمان انتخاب می شود، براکت های ارتودنسی باید روی دندان افراد تا پایان درمان باقی بمانند، برای همین در زمان غذا خوردن در این براکت ها باقی مانده های غذا تجمع می یابند. این اتفاق می‌تواند موجب تجمع باکتری هایی در دهان شود و همچنین دندان ها در معرض پوسیدگی قرار می گیرند.
 • در ارتودنسی ثابت به کمک چسب مخصوص براکت های ارتودنسی روی دندان ها قرار می گیرد و به وسیله سیم ارتودنسی به هم متصل می شود اگر نصب این براکت ها به طرز صحیح انجام نشود و یا اگر فرد مراقبت نکند احتمال به وجود آمدن زخم در دهان وجود دارد.
 • از عوارض ارتودنسی دندان می توان به تحت تاثیر قرار گرفتن مینای دندان اشاره کرد و حتی لکه هایی را بر روی دندان ها می تواند ایجاد کند برای پیشگیری از این عوارض از دهان شویه ارتودنسی استفاده کنید.
 • از دیگر عوارض ارتودنسی دندان می توان به واکنش‌های آلرژیک اشاره کرد. بعضی از دستگاه ها و ابزار ها مانند براکت ها می توانند سبب آلرژی شوند. اگر دارای آلرژی هستید حتماً به دندانپزشک قبل از انجام ارتودنسی اطلاع دهید.
 عوارض ارتودنسی

اقداماتی توسط بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد

اقدامات قبل از ارتودنسی

 • قبل از انجام این کار دندانپزشک جلسه ای را برای شما تعیین می کند که شما باید در آن جلسه تمامی انتظارات خود را بیان کنید و همچنین دندانپزشک نکات مورد نیاز را در آن جلسه بیان می کند.
 • قبل از انجام ارتودنسی باید از دندان های شما عکس گرفته شود تا اگر دندانتان دچار پوسیدگی بود، اول درمان شود و بعد ارتودنسی انجام شود.
 • در برخی مواقع قبل از انجام ارتودنسی دندان ها جرم گیری می شود.

اقدامات بعد از ارتودنسی

 • تمام تلاش خود را بکنید تا بعد از انجام ارتودنسی بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.
 • سعی کنید از مواد غذایی سفت مانند ته دیگ، ذرت و … پرهیز کنید.
 • اگر ارتودنسی انجام داده اید و قصد انجام ورزش را دارید باید با دندانپزشک خود مشورت کنید و هنگام ورزش از محافظ دندان استفاده کنید.
 • در صورت داشتن درد بعد از انجام ارتودنسی می توانید با مشورت از پزشک از مسکن استفاده کنید.
 • اگر بعد از ارتودنسی دستگاه نصب شده روی دندان شل شد و آسیب دید باید به پزشک خود مراجعه نمایید و اطلاع دهید.

کلام آخر

ارتودنسی برای افرادی که دارای دندان های ناهماهنگ و بی نظمی هستند می تواند بهترین روش باشد. با مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران می توانید از این روش استفاده نمایید. استفاده از روش ارتودنسی سبب هماهنگی بین دندان های شما می شود. ارتودنسی دارای عوارضی است که می توانید با رعایت نکاتی که پزشک به شما می گوید از این عوارض بکاهید تمام تلاش خود را بکنید به بهترین دکتر مراجعه نمایید.

بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد آشنا کند، امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد با مراجعه به سایت می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا