پزشکانزیبایی

بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد + لیست 10 تایی

امروزه استفاده از ارتودنسی مورد استقبال افراد بسياري قرار گرفته است از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید دندان های زیبایی داشته باشید و از خدمات این پزشکان استفاده کنید؛ پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در واقع یکي از تخصص هاي علم دندانپزشکی است كه هدفش تشخیص دادن، پیشگیری و اصلاح كردن بی نظمی دندان ها، ناهنجاری فک ها و الگوهای نامناسب بایت می باشد؛ در ضمن اين امكان وجود دارد كه به اصلاح كردن رشد صورت، معروف به ارتوپدی دندان و صورت نيز بپردازد؛ امر شايع اين است كه در دندان ها و فك هم ترازی غیر طبیعي وجود دارد.

مي توان كه در تخصص ارتودنسی با استفاده كردن از بریس دندان و ابزارهای ارتودنسی ديگر، با حرکت دادن آرام دندان‌ها و فک‌ها به سوي اطراف، هر گونه ناهنجاری‌ را درمان كرد؛ ارتودنسی دندان موجب بهبود يافتن لبخند فرد و سلامت کلی ناهنجاری‌های دندانی فکی می‌شود.

بهترین روش و نوع ارتودنسی دندان کدام است ؟

ارتودنسی در مشهد

بهترين دكتر ارتودنسی در مشهد در زمینه پیشگیری كردن، تشخیص دادن و درمان كردن بی نظمی‌های دندان، فک و صورت اطلاعات كافي دارد و تخصص خود را در اين زمينه گرفته‌ است؛ روش های متفاوتي برای تنظیم كردن بدخیمی‌های دندانی فکی و درمان كردن ارتودنسی وجود دارد كه مي توان با كمك گرفتن از متخصص ارتودنسی، روش درماني مناسب را انتخاب کنیم.

در صورتي كه شما مي خواهيد بهترین روش ارتودنسی دندان را انتخاب كنيم، بايد بدانيد كه اين كار به عوامل مختلف بسياري مثل سن بیمار،شدت مشکل، زمان مراجعه و مشخصات فیزیولوژی بدن فرد بستگی دارد كه اگر شما در زمان مناسب به ارتودنتیست مراجعه كنيد و معاینه های پی در پی را در تمام مراحل انجام دهيد، مي توان كه بهترین نوع درمان ارتودنسی را براي شما انجام داد.

ارتودنتیست؛ انواع مختلفي از روش هاي درمانی را برای صاف کردن دندان‌های کج، رفع كردن نیش بد و يكسان كردن صحیح فک‌ها به هر فردي معرفی می‌کند که متناسب با میزان مشکل شما و با مشورت كردن با بیمار، نوع درمان ارتودنسی براي ايشان از جمله شما انتخاب می شود.

در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا انواع و اقسام روش هاي اردتونسي را براي شما ذكر كنيم.

10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد را بشناسید!

دکتر محمد صادق زارع

دکتر محمد صادق زارع

دکتر محمدصادق زارع متخصص جراحی لثه و ایمپلنت در مشهداند و ایشان دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۹۴ و از دانشکده دندانپزشکی مشهد دریافت کردند و پس از آن در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) از دانشگاه دندانپزشکی شهید صدوقی یزد شدند؛ ایشان استادیار دانشگاه هستند و دارای بورد پریودنتولوژی و بورد ناسیونال می‌باشند؛ دکتر زارع یکی از بهترین دكتر ارتودنسي در مشهد می باشند.

خدمات دکتر محمد صادق زارع :

 • جراحی تخصصی لثه
 • کاشت تخصص ایمپلنت
 • درمان ریشه دندان
 • طراحی لبخند
 • ونیر کامپوزیت
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس : مشهد، جاده قوچان، ابتدای چاهشک

تلفن تماس :  05124293343

دکتر حمیدرضا عرب

دکتر حمیدرضا عرب

دکتر حمیدرضا عرب دوره یکی از بهترین دكتر ارتودنسي در مشهد می باشند که ایشان دکترای حرافه‌ای دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۶۴ به اتمام رساندند. و پس از آن در دوره تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) مشغول به ادامه تحصیل شدند. و در نهایت در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ دوره تخصص خود گردیدند. ایشان استاد دانشکده دندانپزشکی مشهد بخش پریودانتیکس هستند و با بیش از بیست سال سابقه در رشته ایمپلنتوژی و پریودنتولوژی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

آدرس : خراسان رضوی، مشهد،  بلوار سجاد، چهار راه بهار، نبش یاسمن

تلفن تماس : 05137653068

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی فک و صورت اند که ایشان دارای تخصص جراحى دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز (1391) می باشند؛ دکتر غلامی مدارم معتبر بسیاری در این زمینه ها دارند که شامل موارد زیر می باشد :

 • سرتیفیکیت آموزش جراحی میکرووسکولار از دانشگاه استوماتولوژی پکن، چین (1395)
 • سرتیفیکیت آموزش جراحی های بازسازی نقائص فک و صورت از دانشگاه آخن، آلمان (1396)
 • دانشجوی PhD اورال تکنولوژی دانشگاه بن آلمان (از سال 1397 تا کنون)
 • استادیار دانشگاه علوم پزشکی همدان (1392-1391)
 • استادیار دانشگاه علوم پزشکی بجنورد (1393-1392)
 • دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد (1393 تا کنون)
 • رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان امدادی مشهد (۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰)
 • معاون پژوهشی بخش جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی مشهد (1395-1397)
 • سابقه برگزاری کارگاههای آموزش جراحی ایمپلنت در کنگره جراحان دهان، فک و صورت (1395

خدمات دکتر مهدی غلامی :

 • جراحی ایمپلنت
 • جراحی بلفاروپلاستی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی کیست و تومورهای فک و صورت
 • جراحی جنیوپلاستی
 • جراحی دندان های نهفته
 • جراحی پیوند استخوان فک

آدرس : احمد آباد، نبش ملاصدرا 2، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

تلفن تماس : 38414605 – 051

دکتر عزیزاله مرادي طلب

دکتر عزیزاله مرادي طلب

دکتر عزیزاله مرادی طلب دکترای حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۶ به اتمام رساندند و پس از آن در زمینه تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) مشغول به ادامه تحصیل شدند و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند.

ایشان عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی مشهد هستند. و در زمینه انجام پروتزهای دندان، ایمپلنت دندان، طراحی لبخند و غیره مشغول به فعالیت می‌باشند؛ ايشان يكي از بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد مي باشند كه خدمات بسياري را در اختيار مردم اين شهر قرار داده اند.

آدرس : مشهد، بلوار وکیل آباد، کوثر شمالی 2، پلاک 34، واحد 3

تلفن تماس : 05138704629

دکتر مهدی عرفانیان

دکتر مهدی عرفانیان

دکتر مهدی عرفانیان تقوایی متخصص جراحی دهان، فک، صورت و ایمپلنت از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند. ایشان دکترای حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۶ دریافت کردند و پس از آن در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت تخصص جراحی دهان و ایمپلنت شدند؛ دكتر عرفانيان يكي از بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد اند.

خدمات دكتر مهدي عرفانيان :

 • کاشت ایمپلنت دندانی
 • کاشت ایمپلنت دیجیتال
 • جراحی دندان عقل و یا نهفته
 • جراحی زیبایی فک و صورت
 • درمان کیست و تومورهای فک و صورت
 • اصلاح ناهنجاری های مادرزادی فک و صورت
 • جراحی پلک

آدرس : مشهد، چهارراه دکترا، سمت راست نبش ابن سینا ۷، ساختمان پزشکان سینا، طبقه۴ (روبه روی پارکینگ طبقاتی بیمارستان امام رضا)

تلفن  تماس : ۰۵۱-۳۸۵۸۴۹۲۸

دکتر سید حمید شمس

دکتر سید حمید شمس

دکتر حمید شمس يكي از بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد اند كه دکترای حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۹۴ به اتمام رساندند. پس از آن در سال ۱۳۹۸ مشغول به ادامه تحصیل در دوره تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) شدند و در نهایت در سال ۱۳۹۸ تخصص خود را به اتمام رساندند. ایشان دارای ایمپلنتولوژیست از BMP انگلستان و بورد تخصصی ناسیونال می‌باشند.

خدمات دكتر سيد حميد شمس :

 • پروتزهای دندانی
 • ایمپلنت
 • ترمیمی
 • جراحی لثه و دندان

آدرس : مشهد، خیابان احمد اباد، خیابان رضا، بین رضا ۳۱ و ۳۳ پلاک ۳۱۴، واحد ۵

تلفن تماس : 05138467727

دکتر حبیب الله قنبری

دکتر حبیب الله قنبری

دکتر حبیب الله قنبری دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را در سال ۱۳۶۷ دریافت کردند. و پس از آن در سال ۱۳۷۲ موفق به دریافت تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) شدند. ایشان عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی مشهد و يكي از بهترین دكتر ارتودنسي در مشهد مي باشند.

آدرس :

 

دکتر محمدجواد ضرابی دربان

دکتر محمدجواد ضرابی دربان

دکتر محمدجواد ضرابی يكي از بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد اند كه دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را در سال ۱۳۹۰ دریافت کردند. سپس در زمینه جراحی لثه مشغول به ادامه تحصیل شدند و در نهایت در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ دوره تخصص خود گردیدند. ایشان دارای بورد تخصصی ناسیونال هستند

خدمات دكتر محمدجواد ضرابي دربان :

 • ایمپلنت دندان
 • ایمپلنت دیجیتال
 •  لیفت لثه و …

آدرس : مشهد، بلوار وکیل آباد، کوثر شمالی ۴، ساختمان پزشکان کوثر، طبقه همکف

تلفن تماس : ‎051 3882 8300

دکتر مجید عشق پور

دکتر مجید عشق پور

دکتر مجید عشق پور دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را در سال ۱۳۸۱ به اتمام رساندند. پس از آن تخصص جراحی دهان، فک، صورت و ایمپلنت را در سال ۱۳۸۸ دریافت کردند. ایشان نفر اول بورد تخصصی و دانشیار دانشکده دندانپزشکی مشهد و بهترین دكتر ارتودنسي در مشهد می‌باشند.

آدرس : مشهد، بلوار کلانتری، نوفل لوشاتو، بین کلانتری 5و7، پلاک 97

تلفن تماس : 05138708604

دکتر حامد عباچي زاده

دکتر حامد عباچي زاده

دکتر حامد عباچی زاده دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را در سال ۱۳۸۶ به اتمام رساندند. پس از آن در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) شدند و یکی از بهترین دكتر ارتودنسي در مشهد مي باشند.

خدمات دكتر حامد عباچي زاده :

 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • انواع پروتزهای ثابت
 • انواع پروتزهای متحرک و غیره

آدرس : مشهد، احمداباد ۷، نبش قایم، مجتمع گوهرشاد، واحد۳۰۱

تلفن تماس : ۰۵۱۳۸۴۶۴۶۴۲

انواع ارتودنسی در مشهد کدامند ؟

انواع ارتودنسی در مشهد کدامند ؟

همان گونه كه مي دانيد ارتودنسي كمك بزرگي به رفع ناصافي هاي دندان مي كند، از اين رو ارتودنسي انواع مختلفي دارد كه هر يك از آن ها براي گروهي از افراد مناسب مي باشد؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا مطالب مفيدي در اين باره در اختيارتان قرار دهيم :

ارتودنسی نامرئی :

بیشتر افرادي كه بزرگسال هستند از ارتودنسي نامرئي استفاده مي كنند كه از جمله مزیت‌های این نوع از ارتودنسی، غيرقابل مشاهده بودن آن بر روی دندان انسان است اما نمي توان كه از اين نوع ارتودنسي برای همه افراد استفاده كرد؛ در صورتی كه مي خواهيد براي درمان مشكلات دندان خود از روش ارتودنسی نامرئی استفاده كنيد، بايد در ابتدا بهترين دكتر ارتودنسی در مشهد، وضعیت دندان و فک شما را بررسی نمايند.

ارتودنسی متحرک :

به طور معمول در صورتي مي توان از ارتودنسی متحرک استفاده كرد كه مشکلات دندان خفیف باشند؛ این نوع درمان قابل اجرا برای هر دو فک بالا و پایین انسان مي باشند اما استفاده از آن برای دندان‌های پایین كمي سخت است و نياز به تحمل درد بيشتري دارد؛ دستگاه ارتودنسی متحرک ساخته شده از پلاستیک شفاف و به طور سفارشی برای دهان بیمار مي باشند كه این نوعي تنش محکم محسوب مي شود و همه دندان ها را در موقعیت قرار می‌‌دهد.

در ضمن يك وسیله ارتودنسی متحرک مي باشد که ساخته شده از ترکیبی از پلاستیک و فلز است و به طور سفارشی و در تناسب با دهان فرد ساخته می‌شود؛ متناسب با نياز فرد برای ایجاد كردن ثبات در دندان، از نگهدارنده‌های متحرکي برای دوره‌های متفاوت استفاده می‌شود.

ارتودنسی ثابت :

در روش درماني ارتودنسی ثابت، براکت‌ها ثابت شده بر روی دندان‌ها هستند و در ضمن به آن چسبانده می‌شوند؛ بیشترين مشکلات و ناهنجاری‌ها را مي توان با کمک ارتودنسی ثابت درمان كرد و اين نوع ارتودنسي به همكاري بيمار نيازي ندارد.

ارتودنسی رنگی :

بيشتر نوجوانان از ارتودنسی رنگی استفاده مي كنند و مورد استقبال آن ها قرار گرفته است؛ استفاده كردن از بریس‌های رنگی با تنوع رنگی زیاد، موجب شده است که این نوع از ارتودنسی، توجه اين دسته از افراد را به خود جلب کند.

ارتودنسی دیمون :

ارتودنسی دیمون از جمله روش‌های جدید براي ارتودنسی مي باشد كه برخلاف ارتودنسی سنتی که براي اتصال دادن سیم به براکت‌های ارتودنسی، بايد از کش‌های بسیار کوچک استفاده مي شد، بايد در ارتودنسی دیمون از براکت‌هایی كه قابلیت باز و بسته شدن کشویی دارند، استفاده شود.

چون كه در این نوع از ارتودنسی در اطراف هر يك از براكت ها از کش‌های کوچک استفاده نمی‌شود، از اين رو بیمار می‌تواند كه در طول مدت زمان ارتودنسی، به راحتی اطراف سیم و براکت ها را تمیز كند.

ارتودنسی لینگوال :

ارتودنسی لینگوال نيز یکی از روش‌های محبوب ارتودنسی مي باشد كه اين نوع از ارتودنسی دندان، در گروه ارتودنسی پنهان قرار دارد چون در پشت دندان‌ها جاي گذاري مي شود و به همین دلیل بزرگسالان بيشتر از آن استفاده مي كنند.

مراحل انجام ارتودنسی در مشهد به چه صورت است ؟

در صورتي كه مي خواهيد شیوه مورد نظر را براي ارتودنسی انتخاب كنيد، نياز است كه در ابتدا مراحل تشخیص دادن مشکلات فک و دندان‌ها انجام شود و بنابراین همان گونه که در ادامه خواهيد خواند، مراحل انجام ارتودنسی با تصویربرداری و معاینه شروع شود؛ در ادامه اين مراحل به خوبي ذكر شده اند :

 1. قالب گیری كردن از فک و دندان‌هاي بيمار
 2. عکس‌برداری كردن از طريق رادیولوژی برای ارتودنسی
 3. تصویر‌برداری كردن به طور رنگی برای مراحل ارتودنسی دندان
 4. معاینه كردن بیمار و بررسی كردن دهان ايشان
 5. بررسی كردن روش‌های مختلف ارتودنسی
 6. شروع كردن درمان ارتودنسی با براکت‌گذاری
 7. ادامهدادن  درمان ارتودنسی در فاصله هاي مختلف زمانی مشخص شده
 8. استفاده كردن از نگهدارنده و خارج کردن براکت ها

چه مدت زمانی برای انجام ارتودنسی نیاز است ؟

چه مدت زمانی برای انجام ارتودنسی نیاز است ؟

مدت زمان مورد نياز براي درمان ارتودنسی در هر فردي، متناسب با شدت مشکل، متفاوت مي باشد؛ مدت زمان ارتودنسی دندان به عوامل مختلفي بستگی دارد كه در ادامه ذكر شده اند :

 • ميزان فاصله‌ای که بايد دندان‌ها طي نمايند
 • سالم بودن دندان‌ها
 • سالم بودن لثه ها
 • استخوان‌هایي كه نگهدارنده اند
 • ميزان همكاري كردن بيمار و پيروي كردن از دستورالعمل ها

مي توان گفت كه به طور ميانگين، تکمیل كردن روش درمانی معمول برای قرار گرفتن كاملا درست دندان‌ها، حدودا يك الي سه سال طول می کشد، با بریس هایی که هر ۴ الي ۱۰ هفته توسط بهترين دكتر ارتودنسی در مشهد تغییر می‌کند.
هنگامي كه تنها مشکل دندانی باشد، مدت زمان مورد نياز براي انجام دادن ارتودنسی دندان، تقريبا یک سال و نیم مي باشد اما در صورتي كه مشکلات فکی هم در اين ميان باشد، یک سال و نیم هم برای درمان آن مورد نياز است.

پس از ارتودنسي در مشهد بايد به چه نكاتي توجه كرد ؟

پس از پايان يافتن ارتودنسي بايد شما به نكات و توصيه هاي بسياري توجه كنيد تا هيچ گونه مشكلي براي دندان هاي شما رخ ندهد كه اين نكات به شرح زير اند :

 • پس از اين كه دندان هاي خود را مسواک زديد، دندان ها و وسایل ارتودنسی خود را به خوبي معاینه و کنترل کنید زيرا سهل انگاری كردن در امر تمیز کردن دندان ها و ماساژ دادن لثه باعث متورم شدن و خونریزی لثه ها و ادامه بی توجهی در نواحی ذکر شده به پوسیدگی دندان و بیماری لثه خواهد انجامید
 • غذاهایي كه بسيار سخت اند مصرف نكنيد كه شامل ته دیگ، پیتزا، آجیل، نان خشک، میوه های سخت و هسته دار(گوجه سبز، هلو، سیب، هویج خام، زیتون و…) مي باشند.
 • شکلات، آبنبات و آدامس را به هر اندازه مصرف نكنيد.
 • در صورتي كه مي خواهيد ساندویچ، سیب، هویج و یا میوه هایی مثل آنها بخوريد بايد در ابتدا آن ها را به قطعات بسيار کوچک تر تقسیم كنيد و پس از آن میل نماييد.
 • در ضمن از خوردن غذا و مایعاتی که حاوي رنگ دانه هستند مثا چای، نوشابه، زعفران، رب گوجه و… در روزهای نخست درمان خودداری کنید.

هزينه ارتودنسي در مشهد چه مقدار مي باشد؟

شما بايد براي انجام ارتودنسي هزينه هايي را بپردازيد اما مقدار اين مبلغ به موارد مختلفي بستگي دارد به طور مثال نوع مشكل دندن شما و مقدار ناهنجاري بر روي مقدار مبلغ تاثير مستقيمي ميگذارد زيرا هر اندازه كه اين مشكلات بيشتر باشد، بايد شما مبلغ بيشتري را پرداخت كنيد.

سابقه و تجربه دكتر مورد نظرتان و در ضمن موقعيت مكاني كلينيك ايشان نيز بر هزينه ارتودنسي تاثير ميگذارد، در صورتي كه مي خواهيد از هزينه انجام ارتودنسي در مشهد مطلع شويد مي توانيد به سايت ما مراجعه نماييد و پاسخ سوالات خود را بيابيد.

بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد بايد چه خصوصياتي داشته باشد؟

بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد بايد چه خصوصياتي داشته باشد؟

زماني كه شما براي انجام ارتودنسي در مشهد اقدام مي كنيد، بايد وسواس زيادي براي انتخاب دكتر خود به خرج دهيد زيرا هر اندازه دكتر شما بهتر باشد، نتيجه بسيار بهتري از درمان خواهيد گرفت؛ بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد بايد خصوصيات و ويژگي هاي منحصر به فردي داشته باشند كه شامل موارد زير است :

 • دكتر بايد تجربه و سابقه بسيار درخشاني در زمينه انجام ارتودنسي داشته باشند تا نتيجه خوبي حاصل شود.
 • بايد دكتر برخورد و رفتار بسيار خوب و مناسبي با تمام مراجعين خود داشته باشند تا آن ها بتوانند هر سوالي كه در ذهن دارند را از ايشان بپرسند و هيچ گونه ابهامي در ذهنشان باقي نماند.
 • بايد ايشان اطلاعات كافي در رابطه با انواع ارتودنسي داشته باشند تا بتوانند از آن ها به خوبي استفاده كنند و در صورت درخواست بيمار براي دندان به كار گيرند.
 • موقعيت مكاني مطب دكتر بايد به گونه اي باشد كه هر فردي با هر وسيله نقليه اي كه در دسترس دارد بتواند به آن جا مراجعه كند و از خدمات استفاده كند.
 • هزينه انجام ارتودنسي در مطب بايد مقرون به صرفه باشد تا بيماران با هر موقعيت مالي بتوانند از آن استفاده كنند.
 • كيفيت ارتودنسي دكتر بايد طوري باشد كه بيمار پس از اتمام كار، رضايت كافي داشته باشد.

چگونه مي توان بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد را انتخاب كرد؟

زماني كه شما اطلاعات كافي در رابطه با يك دكتر خوب در ذهن داشته باشيد، مي توانيد كه دكترتان را به راحتي انتخاب نماييد اما بايد اين موضوع را به خاطر بسپاريد كه انتخاب بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد نياز به توجه به مراحل مربوط به آن دارد كه در ادامه ذكر مي شود:

 • بايد در ابتدا در مرورگر عبارت بهترين دكتر ارتودنسي در مشهد را جستجو كنيد و پس از يافتن چندين نام، خدمات و خصوصيات و مدارك آن ها را تك به تك بررسي كنيد.
 • در مرحله بعدي پس از مقايسه، بهترين گزينه را انتخاب كنيد و به صفحه رسمي دكتر برويد و همه خدمات مربوط به ارتودنسي را با دقت بررسي كنيد.
 • در ادامه پس از اطمينان از انتخاب خود، به مطب دكتر مراجعه كنيد و نظرات بيماران ديگر را راجع به نحوه كار دكتر بپرسيد.
 • در مرحله بعدي در صورت رضايت بيماران، وقتي را براي مشاوره با دكتر رزرو كنيد و از دكتر درخواست كنيد تا ابهامات موجود در ذهن شما را برطرف كنند و پاسخ سوالات شما را بدهند و در صورت رضايت خود، براي ارتودنسي اقدام كنيد.

کلام آخر

در مقاله امروزمان سعی کردیم تا اطلاعات کافی در رابطه با انجام ارتودنسی در مشهد برای داشتن دندان هایی زیبا، در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن 10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد را به شما معرفی کردیم و امیدواریم که بتوانید با خیالی راحت ارتودنسی خود را انجام دهید و رضایت کافی داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با ارتودنسی در مشهد دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا