پزشکان

بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و به درمان دندان آسیب دیده خود بپردازید. در گذشتگان دور و هنگامی که علم دندانپزشکی پیشرفت چشمگیری نکرده بود، زمانی که یکی از دندان ها پوسیده می شد و یا آسیب می دید، آن دندان را کشیده و دندان مصنوعی را جایگزین آن می کردند.

اما هم اکنون و با پیشرفت علم دندانپزشکی می توان با عصب کشی تخصصی دندان و درمان ریشه، از نابودی دندان جلوگیری کرده و به ترمیم آن پرداخت. عصب کشی تخصصی دندان یکی از بهترین روش ها برای نجات دندان آسیب دیده می باشد که در دنیای امروزه جایگاه ویژه ای را در بین خدمات دندانپزشکی کسب نموده است. اگر شما نیز به دنبال درمان دندان آسیب دیده خود می باشید، با ما همراه باشید تا ۱۰ مورد از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران را شناخته و به آن ها مراجعه نمایید.

عصب کشی تخصصی چیست؟

عصب کشی تخصصی دندان یا درمان ریشه دندان با پالپ و بافت های اطراف ریشه سر و کار دارد و اگر پالپ دندان شما دچار مشکل شود، می بایست درمان ریشه دندان یا عصب کشی تخصصی بر روی آن پیاده سازی شود. همچنین اگر دندان شما دچار ترک خوردگی یا تراشیدگی شده باشد، می بایست اندو روی آن صورت بگیرد. اندو یا عصب کشی تخصصی یکی از خدمات دندانپزشکی می باشد که در آن برای جلوگیری از کشیدن، دندان را عصب کشی می نمایند. این روش، بهترین روش تخلیه و پاکسازی تمامی ذرات درون ریشه دندان می باشد که تمامی اقدامات لازم روی دندان صورت گرفته و ماده عصبی و ضد عفونی دندان را به صورت کامل پر خواهد کرد.

درمان عصب کشی تخصصی از اساسی‌ ترین درمان های دندانپزشکی می باشد که می بایست به دست بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران انجام شود تا بتواند نتیجه مطلوب را برای مراجعان به ارمغان آورد. اندو در واقع منشاء اصلی درد در دندان ها می باشد و متخصصان می بایست جهت کاهش درد بیماران و ارائه خدمات لازم به آن ها تمامی روش های درمان درد دندان و اندو را فرا گیرند. عصب کشی تخصصی دندان در دندانپزشکی با معاینه دقیق متخصصان اندو صورت می گیرد و طی آن مواردی مانند زنده بودن دندان، عفونی بودن دندان، موقعیت دندان در دهان و تعداد کانال های دندان بررسی می شود. عصب کشی تخصصی دندان و ریشه دندان گاهی با رادیو گرافی از دندان بیمار تشخیص داده می شود و به درمان آن می پردازند.

از مهم ترین دلایل نیاز مراجعه به بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران، وجود کانال های پیچیده و بسته در دندان، درد های شدید در ناحیه فک و صورت، عفونت و آبسه های دندانی، دندان های سخت و دشوار برای عصب کشی، درمان ریشه برای بیماران خاص مانند بانوان باردار می باشد. عصب کشی دندان به طور کلی به دلایل مختلفی انجام می شود که شامل موارد زیر می شود:

 • درد در دندان ها و نیاز به درمان ریشه و عصب کشی تخصصی
 • دلایلی مانند پوسیدگی‌ های وسیع و پیشرفته دندان
 • ترک در دندان
 • سایش های دندانی
 • پرکردگی های قدیمی دندان و عفونت عصب دندان
عصب کشی تخصصی چیست

ویژگی بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران

در شهر تهران کلینیک های دندانپزشکی فراوانی وجود دارد که دارای متخصص های عصب کشی تخصصی می باشند. اما گاهی برخی از آن ها از تخصص کافی در زمینه عصب کشی تخصصی یا اندو برخوردار نمی باشند و ممکن است آسیب هایی را به دندان شما وارد کنند. شما عزیزان برای درمان ریشه دندان خود می بایست به بهترین دندانپزشک در شرق تهران مراجعه کنید و درمان ریشه دندان خود را به او سپرده و برای همیشه از درد های دندان خود آسوده شوید. از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می‌ بایست دارا باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می بایست مدارک تخصصی خود در زمینه دندانپزشکی و عصب کشی تخصصی را از برترین مراکز علمی و دانشگاه های کشور کسب نموده باشد.
 •  پزشک منتخب شما می بایست بتوانند ارتباط خوبی را با بیماران خود برقرار کرده و نحوه عصب کشی تخصصی را به صورت کامل برای آن ها شرح دهد.
 • بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می بایست در برترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران مشغول به فعالیت بوده و با بیماران خود رفتار شایسته ای را دارا باشد.
 • پزشک متخصص شما می بایست در قبال ارائه خدماتی مانند عصب کشی تخصصی دندان، هزینه منصفانه و مقرون به صرفه ای را برای شما عزیزان در نظر بگیرد.
 • بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می بایست بتواند عصب کشی را با بالاترین کیفیت ممکن به اتمام رسانده و دندان شما را نجات داده و از درد آن شمارا رها سازد.
 • پزشک منتخب شما می بایست دارای تجربه بالایی در زمینه ارائه خدمات مختلف دندانپزشکی مانند عصب کشی تخصصی به مراجعان باشد.

موارد ذکر شده از مواردی می باشد که بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می‌ بایست دارا باشد تا بتواند بیماران را مجاب سازد که از بین صد ها پزشک متخصص در زمینه عصب کشی تخصصی در تهران، به او مراجعه کرده و به درمان درد دندان خود بپردازند.

۱۰ تا از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران را بشناسید!

دکتر بهناز قدسیان

دکتر بهناز قدسیان

دکتر بهناز قدسیان دکترای عمومی خود را از دانشگاه گیلان کسب نموده است. وی پس از پایان دوره عمومی پزشکی خود به صورت مستقیم وارد دوره تخصصی دستیاری در رشته درمان ریشه دندان در اصفهان شد. دکتر قدسیان پس از گذراندن دوره ی تخصصی خود موفق شد برد تخصصی درمان ریشه را با رتبه برتر کسب نموده و پس از آن به مدت سه سال به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه، مشغول به تدریس دانشجویان دوره عمومی دندانپزشکی شود. دکتر قدسیان هم اکنون دارای ۱۰ سال سابقه طبابت و خدمت رسانی در زمینه دندانپزشکی و درمان ریشه دندان به مراجعان می باشد که کیفیت بالای خدمات او، دکتر قدسیان را به بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران تبدیل نموده است که شما عزیزان هم اکنون می توانید به او مراجعه کرده و به درمان دندان ترک خورده و یا پوسیده خود بپردازید.

خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین شریعتی، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، واحد ۱۲

خدمات

 •  درمان مجدد ریشه دندان
 • جراحی انتهای ریشه دندان
 • درمان بیماری های مربوط به فک و دهان
دکتر محمد رضا فرهنگی

دکتر محمد رضا فرهنگی

دکتر محمد رضا فرهنگی (دندانپزشک زیبایی، جراح و ایمپلنتولوژیست) فارغ التحصیل سال 1380 در رشته دکترای دندانپزشکی می باشد.وی در سال 2006 سرتیفیکیت دندانپزشکی خود را از دانشگاه Rochester آمریکا در زمینه های حرفه ای دندانپزشکی زیبایی (لامینیت ها، پروتز های زیبایی، ترمیم های زیبایی، …) دریافت نموده است. همچنین در سال 2008 موفق به اخذ سرتیفیکیت درمانهای ایمپلنت از برندهای معتبر و معروف Bicon (آمریکا) و Osteocare (انگلستان) گردیده است و از همان سال عضو فعال کنگره بین المللی ایملنتولوژیستها (ICOI) در زمینه کاشت ایمپلنت و پروتزهای زیبایی در ایمپلنت می باشد. دکتر محمد رضا فرهنگی همچنین دارنده گواهی ثبت اختراع یک دستگاه پیچیده الکترونیکی در زمینه دندانپزشکی در سال 1384 می باشد.

تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بین چهارراه سرو و بخشایش، پلاک 48، ساختمان سفیر، واحد 13

خدمات

 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • زیبایی و ترمیمی
 • پروتز
 • جراحی های زیبایی تخصصی
دکتر مصطفی فیضی

دکتر مصطفی فیضی

دکتر مصطفی فیضی یکی از با سابقه ترین پزشکان در زمینه عصب کشی تخصصی دندان و یا درمان ریشه دندان می باشد که طی ۱۰ سال سابقه دندانپزشکی خود توانسته است اعتبار بسیاری را در بین مراجعان خود کسب کرده و به عنوان بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران محبوب شود. دکتر مصطفی فیضی تخصص خود را در زمینه درمان ریشه دندان کسب نموده است و همواره تاکید بالایی بر ارائه خدمات با کیفیت در زمینه درمان ریشه دندان داشته است. شما عزیزان ساکن تهران هم اکنون می توانید برای درمان درد دندان خود به دکتر فیضی مراجعه نموده و با خیالی آسوده دندان خود را به او بسپارید.

تهران، ونک، خیابان گاندی شمالی، نبش خیابان شریفیف پلاک ۸، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات

 • عصب کشی تخصصی دندان و اندو
 • درمان مجدد ریشه دندان
 • پر کردن و جرم گیری دندان
 • کشیدن دندان و درمان درد آن
 • جراحی ترمیمی بر روی دندان
دکتر نغمه معراجی

دکتر نغمه معراجی

دکتر نغمه معراجی متخصص درمان ریشه و جراحی ریشه دندان می باشد که در سال ۱۳۸۵ از دانشگاه علوم پزشکی تهران و در رشته دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل شد. دکتر معراجی در سال ۱۳۹۲ موفق شد برد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و با بالاترین رتبه علمی کسب نماید و فعالیت خود را در زمینه دندانپزشکی و ارائه خدمات مربوط به درمان ریشه دندان آغاز نماید. دکتر معراجی از ابتدای فعالیت خود تاکنون توانسته است تعداد ۳۵ مقاله ی مفید را در زمینه دندانپزشکی در مجلات معتبر خارجی و داخلی چاپ نماید و هم اکنون یکی از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران به شمار می آید. از برترین افتخارات او می‌ توان به دریافت گراند استادیار جوان در سال ۹۴ اشاره کرد. وی ارائه کننده ۲۴ سخنرانی علمی در کنگره های داخلی و خارجی می باشد و عضو سابق هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، کوچه مدائن، پلاک ۱۲، طبقه ۱، واحد ۴

خدمات

 • درمان ریشه دندان
 • درمان مجدد جراحی های شکست خورده ریشه دندان
 • درمان های رژنراتیو دندان
 • وایتال پالپ تراپی
 • درمان صدمات تروماتیک به دندان
 • درمان ریشه های تحلیل رفته
 • درمان ریشه های دارای پیچیدگی آناتومیکی
دکتر ارژنگ فلاح دوست

دکتر ارژنگ فلاح دوست

دکتر ارژنگ فلاح دوست دارای تخصص درمان ریشه از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد که تاکنون توانسته است بیش از ۱۰۰۰ مورد درمان ریشه دندان را با موفقیت انجام داده و در کارنامه پزشکی خود ثبت نماید. دکتر فلاح دوست از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران به شمار می رود که مقاله های بسیاری را در زمینه ی درمان ریشه دندان در مجلات معتبر خارجی و داخلی تالیف نموده است. دکتر فلاح دوست همواره تاکید بسیاری بر ارائه خدمات با کیفیت به مراجعان خود داشته است و تلاش وی همواره در این راستا نیز بوده است. شما عزیزانی که قصد عصب کشی تخصصی دندان و درمان ریشه آن را دارا می باشید می توانید با خیالی آسوده به دکتر فلاح دوست مراجعه کرده و سلامت را به دندان های خود باز گردانید.

تهران، خیابان میرداماد، میدان محسنی، خیابان بهروز، کوچه ۱۱، پلاک ۱۹، واحد ۱

خدمات

 • درمان ریشه دندان
 • عصب کشی تخصصی دندان
 • درمان مجدد ریشه دندان
 • درمان پالپ آسیب دیده
 • جراحی بر روی دندان
دکتر امیر عباس مشاری

دکتر امیر عباس مشاری

دکتر امیر عباس مشاری یکی از برترین اندودانتیست های تهران می باشد که دوره عمومی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۸۸ و در دانشگاه آزاد تهران گذرانده است. وی پس از گذراندن دوره عمومی، موفق به فارغ التحصیلی دوره تخصصی اندودانتیکس از دانشگاه آزاد تهران در سال ۱۳۹۱ شد و در همان سال توانست به عضویت هیئت علمی بخش اندودانتیکس دانشگاه آزاد تهران درآید. دکتر مشاری مدرس دوره های عملی آموزش اندودانتیکس در بنیاد ملی کاوش، انجمن دندانپزشکان عمومی، انجمن دندانپزشکان ایران و جهاد دانشگاهی شهید بهشتی بوده است و همچنین مدرس دوره های آمادگی آزمون ورودی تخصص در رشته اندودانتیکس نیز می باشد. از افتخارات دیگر وی می‌توان به تالیف کتاب آماده سازی کانال با سیستم های روتاری اشاره نمود که موجب شده است دکتر مشاری به بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران تبدیل شود که هم اکنون آماده ارائه خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می باشد.

تهران، خیابان پاسداران، گلستان ۴، پلاک ۱۸۱، واحد ۶، طبقه ۲

خدمات

 • جراحی ریشه دندان
 • درمان ریشه دندان
 • جرم گیری و عصب کشی تخصصی دندان
 • کشیدن یا پر نمودن دندان
 • درمان بیماری های مربوط به دهان و فک
دکتر سهیل آذرخش

دکتر سهیل آذرخش

دکتر سهیل آذرخش که متولد سال ۱۳۶۴ می باشد، دوره عمومی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۸۲ و در دانشگاه علوم پزشکی بابل گذرانده است. دکتر آذرخش پس از گذراندن دوره عمومی خود موفق شد در سال ۱۳۸۹، در رشته دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل و سپس موفق به قبولی در رشته تخصصی درمان ریشه در سال ۱۳۹۱ و در دانشگاه علوم پزشکی بابل شود. دکتر آذرخش پس از گذراندن دوره چهار ساله دکترای تخصصی خود، موفق به قبولی در آزمون بورد تخصصی درمان ریشه شد و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک در بخش درمان ریشه نیز می باشد که از سال ۱۳۹۵ به عنوان مدیر گروه بخش درمان ریشه نیز مشغول به فعالیت بوده است.

تهران، حدفاصل شریعتی و پاسداران، خیابان گل نبی، پس از چهارراه زمرد، پلاک ۴۰، طبقه ۳، واحد ۳۰۲

خدمات

 • درمان مجدد ریشه دندان
 • درمان ریشه دندان های دائمی اطفال
 • درمان دندان های ضربه خورده
 • درمان ریشه دندان های پالپ ملتهب
 • درمان ریشه دندان های دارای کانال کلسیفیه
 • درمان عفونت های دندانی
 • درمان ریشه های دارای کانال غیر مستقیم
 • جراحی ریشه دندان و رفع حوادث حین درمان
دکتر مصطفی میر شاه پناه

دکتر مصطفی میر شاه پناه

دکتر مصطفی میرشاه پناه متخصص درمان ریشه یا اندودانتیکس می باشد که دارای دانشنامه و بورد تخصصی در این زمینه نیز می باشد. وی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آجا بوده و از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران نیز به شمار می رود که هم اکنون آماده ارائه خدمات تخصصی درمان ریشه به شما مراجعان گرامی می باشد.

تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، روبروی پاساژ نارون، ابتدای خیابان یاوری، پلاک ۱، واحد ۳

خدمات

 • درمان ریشه دندان دارای آناتومی پیچیده
 • درمان ریشه مجدد دندان های عفونی شده یا شکست خورده
 • درمان دندان های ضرب دیده
 • درمان کیست و عفونت های فک و دندان
 • ارتودنسی دندان
 • انواع جراحی و ایمپلنت های دندانی
دکتر آذر حیدری

دکتر آذر حیدری

دکتر آذر حیدری متخصص درمان ریشه دندان و استادیار دانشگاه شهید بهشتی واقع در تهران می باشد که از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران به شمار می رود. وی دارای بیش از پنج سال سابقه درمان ریشه دندان بوده و تاکنون موفق شده است موارد درمانی بسیاری را در کارنامه تخصصی دندانپزشکی خود ثبت نماید و خود را به عنوان بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران محبوب سازد. شما عزیزانی که قصد عصب کشی دندان خود را دارید می توانید با خیالی آسوده به دکتر حیدری مراجعه کرده و به درمان تخصصی ریشه دندان خود بپردازید.

تهران، گیشا، خیابان نصر، خیابان شهید علیالی، ابتدای پیروزی، پلاک ۵۲، واحد ۱۰

خدمات

 • درمان ریشه دندان
 • درمان مجدد ریشه دندان دارای عفونت
 • درمان دندان ضرب دیده
 • جرم گیری و ارتودنسی دندان
دکتر مهسا آذر شب

دکتر مهسا آذر شب

دکتر مهسا آذرشب نیز یکی دیگر از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران می باشد که تخصص خود را در زمینه درمان ریشه دندان و از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نموده است و هم اکنون آماده ارائه خدمات مربوط به درمان ریشه به تمامی مراجعان خود می باشد. شما عزیزان می توانید برای عصب کشی تخصصی دندان خود با خیالی آسوده به مطب دکتر آذر شب مراجعه نمایید.

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان سردار شمالی، پلاک ۴، واحد ۵

خدمات

 • درمان ریشه دندان
 • درمان بیماری های مربوط به فک و دهان
 • جرم گیری دندان
 • ایمپلنت و ارتودنسی
 • درمان مجدد ریشه دندان

مراحل عصب کشی توسط بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران

به طور کلی فرایند عصب کشی تخصصی یا درمان ریشه دندان طی چهار مرحله و ظرف دو جلسه توسط بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران انجام می‌ شود که به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: در مرحله اول بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران بی حسی موضعی را بر روی دندان بیمار پیاده سازی می نماید تا بیمار درد کمتری را تحمل کرده و درمان او به راحتی انجام شود. البته درد موجود هنگام درمان ریشه به دلیل عفونت در ناحیه پالپ دندان می باشد و به طور کلی درمان ریشه دندان بدون درد می باشد. سپس پزشک معالج قطعه پلاستیکی را برای جدا سازی دندان و تمیز ماندن آن روی دندان تعبیه می نماید.

مرحله دوم: در این مرحله بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران سوراخی را از بالا در دندان و به وسیله مته های بسیار کوچک ایجاد می نماید تا به مغز دندان دسترسی پیدا کند و بتواند به پالپ ها رسیدگی نماید تا مواد میکروبی را از داخل آن ها بیرون کشد.

مرحله سوم: در این مرحله بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران پس از آن که دندان کاملاً خشک شد، درون آن را پر کرده تا از عفونت دوباره دندان جلوگیری نماید.

مرحله چهارم: در مرحله پایانی متخصص درمان ریشه با قرار دادن روکشی بر روی دندان کار خود را به پایان می رساند.

مراحل عصب کشی توسط بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران

علائم عفونت پس از عصب کشی تخصصی

یکی از مواردی که ممکن است پس از عصب کشی تخصصی برای بیماران پیش آید، عفونت مجدد می باشد که مهم ترین دلیل آن پر نکردن ناحیه نوز پذیر دندان می باشد که موجب تکثیر باکتری ها و درد مجدد می شود. از مهم ترین علائم عفونت پس از عصب کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تورم و ورم در ناحیه گونه ها
 • بوی بد دهان
 • درد در ناحیه فک، گوش و یا گردن
 • حساس شدن فک ها هنگام فشار دهان
 • باد کردن غده های لنفاوی
 • حساسیت به غذاهای سرد و یا گرم
 • تب و احساس طعم ناخوشایند در دهان

پس از مشاهده این علائم می بایست هر چه سریع تر به پزشک معالج خود مراجعه فرمایید تا به درمان مجدد ریشه درمان شما پرداخته و مانع سرایت عفونت به نقاط دیگر دهان شود.

کلام آخر

درمان ریشه دندان یا عصب کشی تخصصی یکی از جدید ترین خدمات دندانپزشکی می باشد که پالپ آسیب دیده دندان را ترمیم کرده و مانع از دست رفتن دندان می شود. شما عزیزانی که در ناحیه دندان خود دچار درد شده اید می توانید به بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران مراجعه کرده و هر چه سریع تر به درمان ریشه دندان خود بپردازید.

در این مقاله سعی داشتیم که ده مورد از بهترین دکتر عصب کشی تخصصی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را از طریق سایت پزشکا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − شش =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا