پزشکان

بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران【سال 1401】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران آشنا کنیم. به دلایل مختلف افراد دچار افتادگی پوست گردن می شوند و پوست گردن آن ها حالت شل به خود می گیرد که می توانند در این صورت به بهترین دکتر جوانسازی گردن جهت انجام جوانسازی مراجعه نمایند. جوانسازی پوست گردن دارای روش های مختلفی می باشد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

جوانسازی گردن چیست؟

افراد به دلایلی مانند افزایش سن، لاغری بیش از اندازه و نور خورشید دچار افتادگی پوست گردن می شوند. پوست گردن همانند پوست صورت بسیار قابل توجه می باشد. بهتر است جوانسازی پوست صورت و گردن با هم انجام شود تا ظاهر هماهنگی ایجاد کند. روش های تهاجمی و غیرتهاجمی مختلفی برای جوانسازی گردن وجود دارد که در ادامه مقاله به این روش ها می پردازیم.

اگر میزان افتادگی پوست پایین باشد پزشک برای شما از روش غیر تهاجمی استفاده می کند ولی اگر میزان افتادگی بیش از حد باشد پزشک از عمل جراحی لیفت گردن برای افراد استفاده می کند. برای انجام جوانسازی گردن می توانید به بهترین دکتر پوست در تهران مراجعه کنید.

کاندیدای مناسب جوانسازی گردن

در هر عمل زیبایی افرادی هستند که کاندیدای بسیار مناسبی برای آن عمل می باشند، یعنی دارای شرایط لازم هستند و این روش جوانسازی نتایج بسیار خوبی برای آن ها دارد. کاندیدای مناسب جوانسازی پوست گردن افرادی هستند که چاق بوده اند و با لاغر شدن دچار افتادگی پوست گردن و دکلته شده اند.

همچنین کسانی که به دلایلی مانند افزایش سن و یا دلایل ژنتیک دارای غبغب هستند و افرادی که به دلیل ضعف عضلات گردن چین و چروک های زیادی روی گردن آن ها وجود دارد، همچنین کسانی که پوست گردنشان پوست مرغی می باشد می‌توانند از روش های جوانسازی گردن استفاده کنند و این افراد کاندیدای مناسبی برای انجام جوانسازی پوست گردن هستند.

ویژگی های بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران

برای دستیابی به نتیجه مطلوب افراد باید سعی کنند به بهترین دکتر پوست جهت انجام جوانسازی گردن مراجعه کنند. در این قسمت برخی از ویژگی‌های بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی بهترین دکتر را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • مدرک و تخصص پزشک از اولین و مهم‌ترین ویژگی های بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران می باشد. شما باید به پزشکی مراجعه کنید که دارای مدرک و تخصص در زمینه فعالیت خود می باشد. پس سعی کنید قبل از انجام جوانسازی مدرک پزشک خود را مشاهده نمایید.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم تجربه، مهارت و سابقه کاری پزشک می باشد. اگر پزشک شما دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود باشند انجام جراحی و جوانسازی گردن نتیجه ای مطلوب خواهد داشت. پس به پزشکی مراجعه کنید که دارای سابقه کاری بسیار و همچنین تجربه زیادی باشد.
 • بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران پزشکی است که در کلینیک مجهزی مشغول فعالیت می باشد. بهترین پزشک در کلینیکی فعالیت می‌کند که دارای ابزارها، تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته و مناسبی برای درمان و خدمت رسانی به افراد می باشد.
 • یک پزشک خوب کسی است که در برخورد با بیماران خود دارای رفتار و اخلاق بسیار مناسبی می باشد و سعی می کند به تمامی سوالات بیماران و مراجعین با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران همواره علم خود را به روز نگه می دارد و سعی می کند از روش های به روزی برای درمان بیماران استفاده کند.
 • کلینیکی که بهترین دکتر جوانسازی گردن در آن فعالیت می کند باید دارای کادر درمان متخصص و باتجربه و همچنین محیطی آرام و بسیار تمیز باشد. همچنین کلینیک باید همواره استریل شود تا بیماری از محیط و یا فردی به فرد دیگر انتقال پیدا نکند.
 • بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران در مرکزی مشغول فعالیت است که آن مرکز از نظر موقعیت جغرافیایی در مکان مناسبی قرار داشته باشد و مراجعین بتوانند به راحتی به آن مرکز مراجعه کنند. پس به پزشکی مراجعه کنید که در مرکزی مشغول فعالیت می باشد که دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی می باشد.

10 تا از بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران را بشناسید!

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

ایشان فارغ التحصيل از دبيرستان البرز تهران بوده و بعد از ورود به رشته ی پزشکی در دانشگاه شهيد بهشتی دوره پزشكی عمومی خود را با رتبه ممتاز گذراندند،سپس بعد از طرح پزشكی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهيد بهشتی شدند و بمدت 5 سال در بيمارستان شهدای تجريش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند.

بعد از اتمام دوره در مناطق هرمزگان ،همدان و كردستان طرح خود را در خدمت مردم بودند سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی بمدت 3 سال در بيمارستان های 15 خرداد،مفيد و مدرس،دوره كامل زيبايی و ترميمی را به پايان رساندند و سپس بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک فعالیت داشتند.درحال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستيك کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور می باشند.

سایر خدمات

 • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان(مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم(ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت
 • تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان ساختمان مدیکوسنتر طبقه سوم واحد 304

تلفن تماس: 02186081769

شماره همراه: 09336074096

علائم پیری پوست گردن

ایجاد نوار های عمودی: در طول زمان بسیاری، روی گردن نوارهای عمیق عمودی ایجاد می شوند. عواملی مانند تابش مستقیم نور خورشید و عوامل ژنتیکی در ایجاد شدن این نوارهای عمیق عمودی موثر می باشند. ایجاد نوار های عمودی از علائم پیری پوست گردن می باشند.

ایجاد خطوط عرضی: خطوط عرضی از ابتدای جوانی روی گردن افراد به وجود می آیند و با افزایش سن این خطوط خودشان را بیش تر نشان خواهند داد. خطوط عرضی به دلیل کاهش کلاژن سازی پوست، از بین رفتن رطوبت و همچنین خاصیت کشسانی پوست به وجود می آیند.

افتادگی و شل شدن پوست: شل شدن و افتادگی پوست از اولین نشانه‌های پیری پوست می باشند. پوست افراد روی ساختاری از چربی ماهیچه و استخوان قرار گرفته که با افزایش سن به تدریج بافت های چربی و ماهیچه ها تحلیل می روند و پوست افراد دچار افتادگی می شود.

ایجاد شدن ضایعات روی گردن: افراد ممکن است به دلایل ژنتیکی با افتادگی پوست گردن مواجه نشوند ولی در اثر تابش نور خورشید لکه های تیره رنگی روی گردن افراد ایجاد می شود که می توانند با جوانسازی پوست گردن این لکه ها را برطرف نمایند.

روش های جوانسازی پوست گردن

تزریق بوتاکس: یکی از روش های جوانسازی پوست گردن تزریق بوتاکس می باشد. بوتاکس سمی است که از نوعی باکتری به دست می آید و سبب فلج شدن عضلات می‌شود با تزریق بوتاکس در عضلات خاص می توان ظاهر صورت و گردن را تغییر داد.

مزوتراپی: در این روش پزشک محلولی به پوست افراد تزریق می کند که این محلول حاوی انواع ویتامین ها، دارو ها، مواد معدنی و آمینو اسید های لازم پوست است. با تولید کلاژن پوست افراد جوانی خود را مجددا به دست می آورد. برای درمان افتادگی و چین و چروک پوست گردن می توانید از روش مزوتراپی استفاده کنید.

تزریق ژل: اگر پوست گردن افراد دچار افتادگی و چین و چروک سطحی می باشد می توانند از روش تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک گردن استفاده کنند. تزریق ژل می تواند سبب کمی چاق شدن گردن شما شود ولی پوست گردن را صاف و کشیده می کند. برای انجام تزریق ژل برای جوانسازی گردن می توانید به بهترین دکتر تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

لیپوساکشن: لیپوساکشن از محبوب ترین روش‌های جراحی زیبایی می باشد. لیپوساکشن را می توان هم زمان با دیگر جراحی ها انجام داد. در این روش پزشک چربی موجود در لایه بافت زیر جلدی گردن را بر می دارد و گردن را جوان تر می کند. در انجام لیپوساکشن پزشک برشی کوچک زیر چانه و پشت هر لاله گوش ایجاد می کند و یک کانول لیپوساکشن نازک از درون این برش ها برای رفع چربی اضافی قرار می دهد.

جراحی: در روش جراحی پزشک برش هایی را در پوست ایجاد می کند که از طریق این برش ها هم می توان بافت اضافی چربی را جدا کرد و هم در صورت نیاز ماهیچه های اضافی گردن را برداشت. در این روش پوست گردن کشیده می شود و بخش های اضافی آن برش می خورد.

هایفوتراپی: دستگاه هایفو لایه ای از پوست را که زیر لایه سطحی پوست قرار دارد با استفاده از امواج فراصوت مورد هدف قرار می‌دهد و به آن انرژی وارد می کند، با این کار به سطح متمرکز پوست انرژی وارد می شود و دمای این قسمت افزایش پیدا می‌کند. این کار سبب جوانسازی گردن می شود.

لیزر: لیزر یکی از روش های جوانسازی گردن می باشد در این روش نوعی نور متمرکز به پوست وارد می‌شود. گرم کردن پوست سبب ساخت کلاژن توسط پوست، تغییر شکل و بهتر شدن کیفیت کلاژن موجود در پوست و در نهایت کم شدن چین و چروک و صافی پوست می شود. با استفاده از روش لیزر می توانید پوست گردن خود را صاف کنید.

کلام آخر

با افزایش سن و عوامل مختلف افراد دچار چین و چروک، شلی و افتادگی پوست گردن می شوند که می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک و بهترین دکتر جوانسازی گردن از روش جوانسازی گردن استفاده کنند. جوانسازی گردن دارای روش های مختلف و متنوعی می باشد. شما می توانید از روش های بدون جراحی و یا جراحی استفاده کنید که انتخاب این روش ها بستگی به میزان شلی و افتادگی پوست گردن شما دارد.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر جوانسازی گردن در تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برش های جراحی لیفت صورت و گردن در چه نقاطی از صورت انجام میگیرد؟

از ناحیه شقیقه در داخل موها شروع شده به سمت پایین در قُدامِ گوش و چسبیده به آن امتداد می یابد تا اینکه با دور زدن نرمه گوش به سمت خلفی گوش و گردن می رود.

چه کسانی اقدام به جوانسازی گردن می کنند؟

افراد دچار کهولت سن، کسانی که بر اثر کار زیاد روی گردنشان خطوط عمیق افتاده، افراد مبتلا به پیری زودرس، کسانی که بصورت ارثی دچار شلی پوست هستند، چروک های گردن ناشی از استرس، کسانی که از مواد آرایشی اشتباه استفاده کرده اند و دچار چروک پوست گردن شدند.

از چه روش برای جوانسازی گردن می توان استفاده کرد که غیر سمی باشد؟

روش لایه برداری روشی غیر سمی است و هدف آن لایه برداری بصورت طبیعی است و سبب از بین بردن نقصان های پوستی می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا