پزشکانزیبایی

بهترین ناخن کار در تهران + لیست 10 تایی

حالت شب

افرادی که علاقمند به دنیای ناخن هستند بی شک به دنبال بهترین ناخن کار در تهران هستند .اما به دلیل وجود سالن های زیبایی فراوان و فعالیت بسیاری از افراد در این رشته،  انتخاب بهترین ناخن کار، کاری دشوار شده است. اینکه بهترین ناخن کار در تهران کیست؟ سوالی است که بیشتر افراد به دنبال پاسخ این سوال هستند و جواب دادن به آن سخت است.بهترین ناخن کاران در تهران

روش یافتن بهترین ناخن کار در تهران

چگونه می توان ناخن کار ناشی را از ناخن کار خوب و حرفه ای تشخیص داد؟ ناخن کار حرفه ای باید چه تبحر و مهارتی داشته باشد؟ با چه معیاری یک ناخن کار حرفه ای را بشناسیم؟ بهترین ناخن کاران در تهران چه کسانی هستند؟اینگونه سوالات در رابطه با انتخاب ناخن کار خوب مطرح می شود.

در دنیای ناخن کاری افرادی مشهوری وجود دارند که جزو برترین ها هستند.در اینجا چندتا از افراد مشهور که در دنیا که معروف هستند معرفی می کنیم.

تونی کره ای

لئون روسی

سلنا ریدن سوئدی

جما لامبرت انگلیسی

نونی تورس آمریکایی

خدمات ناخن در تهران بسیار  گسترش یافته است .خدمات ناخن شامل مانیکور ،پدیکور و غیره  است که بسیار تخصصی شده است. خدمات کاشت ناخن برای کسانی که ناخن دوست دارند، باید به ظرافت و زیبایی تمام و بدون نقص انجام شود. نکته مهم دیگر در ارائه خدمات ناخن امنیت کار است.

یک ناخن کار خوب باید خدمات ناخن را به همراه سلامتی به مشتریان ارائه بدهد و ضرورت انتخاب یک ناخن کار خوب رعایت کردن سلامتی و آسیب نرساندن به صدف ناخن و انگشتان مشتری است. ناخن کار ناشی ممکن است به صدف ناخن شما آسیب بزند .پس باید در انتخاب ناخن کار دقت کنید.

کاشت ناخن چیست؟

یک نوع آرایش و دیزاین ناخن می‌باشد که در آن با روش های مختلف لایه ای از مواد ، روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود.در روش کاشت ناخن سطح ناخن با سوهان برقی خراش داده می شود.تا سطح ناخن از حالت صاف و صیقلی خارج شود برای کاشت با مواد باید لایه نازک کاشته شود تا زشت و بر آمده نباشد و طبیعی به نظر بیاید. و هرچه ناخن کاشت برجستگی کمتری داشته باشد زیباتر و طبیعی جلوه خواهد کرد.کاشت خوب علاوه بر ظرافت و زیبایی باید ماندگاری و استحکام بالایی داشته باشد.

شناسایی ناخن کار خوب در تهران

اگر در جستجوی بهترین ناخن کاران در تهران هستید با اسم های زیادی مواجه می شوید و از دوستان و آشنایان خود بپرسید که کار کدام ناخن کار خوب است؟ اما با این روش نمی توان به طور قطعی ناخن کار خوب پیدا کرد با توجه به اینکه در تهران ناخن کاران زیادی فعالیت می کنند و تعداد فراوانی دارند هر ناخن کار خوب در یک رشته مهارت خاصی دارد از کاشت بروز گرفته تا طراحی و دیزاین های خاص .شناسایی ناخن کار خوب در تهران

برای انتخاب بهترین ناخن کار بهتر است در ابتدا نمونه کارهای او را مشاهده کنید .بی شک کسی که مدعی حرفه ای بودن کار خود است باید بیش از صد نمونه کار مختلف داشته باشد. پس با این روند بسیار از ناخن کاران کنار خواهند رفت. بعد از مشاهده ی نمونه کار،در مرحله بعد می توانید از رضایت مشتریان و نحوه کار او اطلاعات کسب کنید. بعد از مطمئنن شدن از این مرحله می توانید برای دیدن کار از نزدیک، اوضاع کار را بررسی کنید تا به طور قطعی ناخنکار خوب و حرفه ای خود را پیدا کنید.

ویژگی های یک ناخن کار خوب

از ویژگی های مهم یک ناخن کار رعایت کردن موارد زیر است:

برخورد خوب با مشتری

وقت شناس بودن

به روز بودن ناخن کار

آشنایی با ابزار آلات جدید

داشتن خلاقیت و ایده جدید

ما در این مقاله ده تا از بهترین ناخن کاران شهر تهران را جمع آوری کرده ایم تا در انتخاب یک ناخن کار خوب شما را راهنمایی کنیم. اگر شما هم در این زمینه تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

خدمات ناخن مونا احمدی

خدمات ناخن مونا احمدی

ارائه کلیه خدمات کاشت ناخن و انواع دیزاین های موقت و دائمی

کاشت با جدید ترین متد های روز دنیا ارائه انواع خدمات از قبیل :فول گلس ،گلاشیر، کاشت ماربل ،صدف سازی ،کاشت بیبی بومر ،ژل پالیش ،کاشت تری دی

شماره تماس:09121450292

آدرس:سعادت آباد-سرو غربی-خیابان صدف-ساختمان هرمزان

کاشت ناخن و طراحی ناخن شبنم

 

کاشت ناخن و طراحی ناخن شبنم

کاشت و ترمیم: کاشت پودری ، کاشت میکس ، کاشت هلویی ، کاشت بیبی بومر ، کاشت گریم

طراحی ناخن: انواع طراحی های فرنچ ، طراحی مرمریت ، ژلیش ، طراحی ماربل ، طراحی آکواریم ، طراحی کروم ، طراحی با فویل

بهترین ناخن کار در تهران

ساعات کاری :شنبه تا پنج شنبه: ساعت 9 تا 8 عصر
جمعه: با هماهنگی

شماره تماس: 09013255409

آدرس :تهران

کاشت ناخن ملینا

کاشت ناخن ملینا

 

مدیریت : سرکار خانم مودت

آدرس : نارمک – میدان هفت حوض – خیابان گلبرگ (جانبازان غربی) – بین خیابان کمیجانی و بختیاری -ساختمان کیمیا

کاشت ناخن الینا اسکندری

 

کاشت ناخن الینا اسکندریارائه کلیه خدمات ناخن به صورت حرفه ای و بهترین ناخن کار در تهران

انواع کاشت و ترمیم در انواع سبک ها

شماره تماس:09364921232

آدرس :پل صدر-جنب بولینگ عبدو

مرکز خدمات ناخن پونه

مرکز خدمات ناخن پونه

آموزش و ارائه انواع خدمات ناخن به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای

انواع کاشت پودر،گریم ، دیزاین های زیر کاشت، ترمیم،لمینت ،ژلیش ،طراحی،مانیکور و پدیکور درمانی و پارافین تراپی

شماره تماس:09036051981

آدرس: خیابان پیروزی-نرسیده به ایستگاه نبرد-نبش کوچه عادلی-جنب پارک پارسیان

مرکز خدمات ناخن مانیا

مرکز خدمات ناخن مانیا

کاشت ناخن با جدید ترین متد های روز دنیا

کاشت و ترمیم ناخن

خدمات مانیکور و پدیکور و پارافین تراپی

شماره تماس: 021284235

آدرس: سهروردی شمالی

مرکز خدمات ناخن مونا رستمی

مرکز خدمات ناخن مونا رستمی

مدرس 5 برند بین المللی

ارائه بهترین خدمات ناخن در تهران

مانیکور و پدیکور

انواع کاشت به صورت حرفه ای

کاشت پودر:کاشت نچرال،کاشت هلویی،کاشت میکس، کاشت گریم ،کاشت ماربل،استند گلس ،فول گلس،بیبی بومر،کاشت فرمر،کاور ،فرنچ دائم،طراحی چهره ،کروم

کاشت ژل و پلی ژل

آدرس:شهرک غرب -بلوار فرحزادی-روبروی میلاد نور-برج ستین-طبقه 5

مرکز خدمات ناخن فریبا علیزاده

مرکز خدمات ناخن فریبا علیزاده

دارای مدرک و کد بین المللی روسیه از شرکت SOTA

لمینت ناخن ،مانیکور و پدیکور درمانی

کاشت های ژورنالی

آموزش خدمات ناخن

آدرس:تهرانپارس- خیابان رشید

فاطمه حبشی

فاطمه حبشی

سالن VIP لی لی به مدیریت فاطمه حبشی با ارائه کلیه خدمات آرایشی و بهترین خدمات میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و پوست و مو و با استفاده از بهترین تجهیزات و امکاناتی که دارد بهترین خدمات را ارائه میدهد. همچنین خدمات ناخن را به صورت حرفه ای ارائه می دهد.

کلیه خدمات ناخن از قبیل آموزش کاشت، طراحی، مانیکور و پدیکور ناخن در تهران

هزینه و قیمت کاشت ناخن

به دلیل متفاوت بودن روش های کاشت ناخن، کلیه هزینه ها نیز در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در این سالن زیبایی ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات کاشت ناخن با این شماره تماس بگیرید.

شماره تماس:۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷

آدرس : ستارخان، رو به روی برق آلستوم، خیابان کاشانی پور، جنب اتوگالری علی، پلاک ۳، ساختمان پزشکان، طبقه همکف.

مرکز خدمات کاشت ناخن ماشا

مرکز خدمات کاشت ناخن ماشا

 

ارائه کلیه خدمات شامل :کاشت پودر و ژل ،کاور و لمینت ناخن

مانیکور و پدیکور با متد روسی

طراحی و دیزاین ناخن

آدرس:سعادت آباد-خیابان سرو غربی-خیابان ریاضی بخشایش

داشتن ناخن های زیبا و سالم یکی از نشانه های توجه به خود و آراستگی است. خدمات کاشت ناخن یکی از خدمات زیبایی است که مدتی است بسیار پرطرفدار شده است. این جذابیت در کنار مدل ها و طرح های متنوع کاشت ناخن آن را بیش از همیشه مورد توجه قرار داده است. به دنبال همین جذابیت در این مقاله 10 تا از بهترین ناخن کار در تهران را معرفی کردیم .

انواع کاشت ناخن

کاشت پودری یا اکرلیک : کاشت پودری به علت دوام و مقاومت زیاد طرفداران زیادی دارد که این کاشت به دو صورت انجام می گیرد. با استفاده از قلم و قالب ، ولی اکثر ناخن کارهای با تجربه با قلم این کاشت را انجام می دهند از مزیت های این روش می توان به انعطاف پذیری بیشتر و مقاوم تر بودن نسبت به کاشت قالبی اشاره کرد.

انواع کاشت ناخن

کاور ناخن و ژلیش ناخن چیست؟

در این نوع کاشت هدف مقاوم سازی ناخن ها می باشد. در کاور ناخن از تیپ استفاده نمی کنیم. برخی از مشتریان ناخن های بلندی دارند ولی نازک و شکننده هستند و می خواهند آن را حفظ کنند در این صورت می توانند از این روش استفاده کنند.

ژلیش لاکی است که از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار است و مواد مخصوص خود را دارد . شامل : 1-بیس کت 2-لاک ژل رنگی 3-تاپ کوت است.در این روش در هرمرحله ناخن های دست را به مدت یک دقیقه در دستگاه یووی قرار می دهیم . این روش برای خانمهایی که علاقه ای به کاشت ندارند و دوست دارند ناخن های طبیعی خودشان مرتب و زیبا باشند مناسب است که با این کار دیگر نگران لب پر شدن و ترک خوردن لاک های خود نباشند.

 

دلایل هوا گرفتگی کاشت ناخن

هوا گرفتگی ناخن باعث بلند شدن ناخن ، قالبی در آمدن وکنده شدن کاشت می شود و اگر این حالت هوا گرفتگی و سفید شدن پایین ناخن به مدت طولانی روی ناخن تکرار شود موجب بیماری یا قارچ ناخن می شود که بسیار خطرناک است.  رنگی که به سبزی نزدیک است زیر ناخن ایجاد می شود و با گذشت زمان این بیماری باعث می شود سطح ناخن کاملاً گرفته شود و با قطره کلوتریمازل 1درصد درمان می شود.

دلایل هوا گرفتن کاشت ناخن

1-یکی از دلایل هوا گرفتن ناخن ناسازگاری ناخن به مواد است که در ترمیم های بعدی رفع می شود.

2- مورد دیگر هوا گرفتن کاشت بر اثر زیاد بودن چربی صدف ناخن است که باید پرایمر بیشتری بزنیم

3- استفاده از پد های لاک پاک کن و آستون های معمولی باعث می شود که هم مواد کاشت آسیب ببیند و هم هوا بگیرد .

4- دیگر دلیل هوا گرفتگی ضربه خوردن به صدف ناخن و فاصله افتادن بین صدف ناخن و مواد است

5- یکی دیگر از دلایل هوا گرفتن استفاده زیاد از لاک و پاک کردن آن  است.

بهترین مدل ناخن برای انگشتان کدام است؟

 

بهترین مدل ناخن برای انگشتان کدام است؟

بعد از اتمام مانیکور ناخن ها باید به مدل ناخن دقت کنید تا انگشتانی زیبا داشته باشید. در اینجا شش مدل ناخن را برایتان معرفی میکنیم که انتخاب هریک از اینها بسیار مهم است . انتخاب آن بر اساس انگشتانتان است.

مدل کاشت ناخن بیضی: این مدل ناخن برای خانم هایی مناسب است که بستر ناخن آنها پهن است و این مدل باعث می شود که انگشتان آنها بلندتر و کشیده تر دیده شود. برای آنکه مدل بیضی ناخن تان خوب در بیاید، اول دو ضلع ناخن را صاف و موازی کنید. سپس به تدریج به آن زاویه بدهید.

مدل کاشت ناخن مربع : این مدل با اضلاع موازی و زوایای تیز یا گرد یک مدل فرنچ کلاسیک است. مدل مربعی برای ناخن هایی که بستر بزرگی دارند مناسب است. زیرا مدل مربعی ناخن های کوچک را کوتاه و پهن نشان می دهد. برای بدست آوردن مدل آن، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید و لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد. وقتی مربع کاملی بدست آوردید، سنباده را بردارید و دو گوشه تیز آن را انحنا دهید.

مدل کاشت ناخن بیضی-مربع: با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع، یک مدل ناخن بدست می آورید که برای اکثر خانم ها مناسب است. ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بزنید تا گرد و منحنی شود. البته نباید آنقدر این دو زاویه را گرد کنید که از مدل مربعی بیفتد.

مدل کاشت ناخن گرد: یکی از محافظه کارانه تر مدل های ناخن، مدل گرد است که حتی برای آقایان و افرادی که می خواهند ناخن هایشان را همیشه کوتاه نگه دارند نیز مناسب است. این مدل برای ناخن های پهن مناسب است و به آن ظاهر باریک تری می دهد. ابتدا ناخن خود را مربع کنید و سپس کم کم آن را با سوهان گرد کنید.

مدل کاشت ناخن بادامی / تیز: ناخن تیز برای طرح های هنری و اکریلیک مناسب است. این مدل در میان ستاره هایی همچون فرگی و لیدی گاگا خیلی محبوب است. با آنکه برای ظاهر روزانه و روتین مناسب نیست، ولی می توان کمی تغییر در آن ایجاد کرد و آن را شیک تر کرد. اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان کنید و کم کم نوک آن را باریک کنید تا به اندازه دلخواهتان برسد.

انتخاب مدل مناسب برای کاشت ناخن

اگر بستر ناخن شما پهن است، سعی کنید به آن مدل بیضی-مربع بدهید. اگر باریک است، از مدل مربع استفاده کنید. اگر ناخن هایتان را کوتاه نگه می دارید، مدل گرد را انتخاب کنید. اگر ناخن هایتان مسطح هستند، بهتر است مدل مربع یا بیضی-مربع را بکار ببرید.

سوزش بعد از کاشت ناخن و راه رفع سوزش

دلایل سوزش ناخن بعد از کاشت شامل موارد زیر است:

1- استفاده از پرایمر اسیدی باعث سوزش و حساسیت پوست می گردد.

2- ممکن است سوهان با پوست دست برخورد کند و باعث خراش پوست گردد که این باعث سوزش می گردد.

3- با نیپر زیادی گوشت را گرفتید.

راه های رفع سوزش کاشت ناخن

۱. دست رابا آب و صابون که قلیایی است بشویید تا خاصیت اسیدی پرایمر را خنثی در نتیجه سوزش از بین برود .

۲. بعد از شستشو با کرم دور ناخن و روی کوتیکول را چرب کرده و مقداری ماساژ دهید.

۳. استفاده از روغن کوتیکول توسط ناخن کار در انتهای کاشت برای رفع التهابات کوتیکول و پوست انگشتان.

راه های رفع سوزش کاشت ناخن

آیا  کاشت ناخن ضرر دارد؟

ناخن در کاشت هیچ آسیبی نمیبیند زیرا تا وقتی که ناخن رشد می کند و فرد احتیاج به ترمیم پیدا کرد یعنی ناخن سالم است و رشدش متوقف نشده است در بعضی مواقع کاشت برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می شود زیرا به دلیل بد مزگی مواد کاشت و کنده نشدن این عادت از سر آنها می افتد چسب ناخن حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت حساسیت داشته باشند که این افراد مبتلا به اگزما هستند که باید هرچه سریعتر کاشت خود را بردارند.

کاشت ناخن در بارداری

کاشت ناخن در بارداری ضرر دارد چون از مواد شیمیایی استفاده می شود اگر تمایل دارید در دوران بارداری کاشت ناخن را انجام دهید، با رعایت نکات لازم میتوانید عوارض آن را کاهش دهید.در دوران بارداری بدن شما نسبت به قبل حساس تر است و ممکن است به مواد کاشت ناخن حساسیت نشان دهد. زیرا در بارداری آسیب پذیرتر از قبل  و سیستم ایمنی ضعیف است.

بعد از کاشت ناخن دستان خود را به خوبی بشویید و  از استنشاق گازی که هنگام کاشت ناخن تولید می شود خودداری کنید زیرا باعث بیماری و احساس حالت تهوع در شما می شود. ناخن های خود را تمیز نگه دارید. خانم ها در دوران بارداری  بیشتر در معرض ابتلاء به عفونت های قارچی و باکتریایی در ناخن های خود هستند. از تکرار کاشت ناخن در طـــول دوران بارداری خودداری کنید.

دکمه بازگشت به بالا