زیباییپزشکان

بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران【سال1402】❤️+لیست10تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران آشنا کنیم.
برخی‌ افراد از مشکلات پوستی مانند جای آکنه، جوش و لکه های مربوط به آفتاب سوختگی رنج می برند و نگران هستند که برای همیشه لکه ها بر روی صورتشان باقی بماند. بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران دست به هر کاری می‌زنند تا این مشکلات پوستی را از بین ببرند. چرا که وجود هر عارضه بر روی پوست زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهد‌. روش‌های مختلفی برای پاک سازی و شاداب نشان دادن پوست وجود دارد که پزشک با توجه به شرایط و نوع مشکلات پوستی تشخیص می دهد برای درمان چه روشی انتخاب شود. یکی از دو روش های پرطرفدار جوان سازی صورت و رفع لکه های پوستی، میکرودرم و میکرونیدلینگ است. اما این دو روش تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اگر شما هم قصد دارید برای جوان سازی پوست تان یکی از این دو روش را انجام دهید و به دنبال بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران هستید بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید. چرا که هدف از ارائه این مقاله معرفی ۱۰ تا از بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران است تا شما با آنها آشنا شوید.

 انتخاب بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ

انتخاب بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در ابتدا ممکن است کار سخت و دشواری به نظر برسد. اما اگر دوست داشته باشید، مشکلات پوستی و جوان سازی صورت خود را در بهترین کلینیک تهران انجام دهید، لازم است یک سری نکات را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن نکات گفته شده در ادامه مقاله می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید و از انجام عمل میکرودرم و میکرونیدلینگ در مرکز زیبایی رضایت کامل را به دست آورید.

مهم ترین مسئله برای انتخاب کلینیک خوب داشتن مجوز است و قبل از هر چیزی به داشتن مجوز رسمی کلینیک دقت کنید. هر کلینیک برای ارائه خدمات خود باید این مجوز را داشته باشد تا به صورت رسمی بتواند فعالیت را انجام دهد. پس زمانی که از داشتن مجوز رسمی کلینیک با خبر نشده اید، برای انجام میکرودرم یا میکرونیدلینگ اقدام نکنید. در ادامه به معرفی ویژگی های بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ می پردازیم:

 انتخاب بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ

ارائه خدمات میکرودرم و میکرونیدلینگ توسط بهترین متخصص

یک کلینیک زیبایی زمانی می‌تواند در زمینه میکرودرم و میکرونیدلینگ  بهترین خدمات را ارائه دهد که دارای متخصصین با تجربه در این زمینه باشد. معمولاً متخصصانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند دارای تخصص پوست و مو هستند. پس از داشتن تجربه کافی و تخصص مورد نیاز دکتر در زمینه میکرودرم و میکرونیدلینگ اطمینان کافی به دست آورید.

 محیط آرام و بهداشتی

مطمئناً تا به حال متوجه نبودن آرامش در محیط شلوغ برخی از کلینیک‌ها شده اید. یک کلینیک زیبایی علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای باید تلاش خود برای ایجاد فضای آرام انجام دهد. وجود یک فضای آرام در کلینیک باعث می شود بیماران و مراجعه کنندگان آرامش بهتری داشته باشند و برای انجام اقدامات زیبایی استرس نگیرند.

اقدامات لازم قبل از مراجعه به مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست؟

بررسی نمونه کارهای کلینیک در زمینه میکرودرم میکرونیدلینگ  

قبل از این که به کلینیک مراجعه کنید بهتر است به صفحه های رسمی آن سری بزنید و نمونه کاری های انجام شده در زمینه میکرودرم و میکرونیدلینگ را مشاهده کنید. این کار باعث می شود با اطمینان بیشتری نسبت به کیفیت خدمات کلینیک برای زیباسازی و جوان سازی صورت اقدام کنید. در واقع مشاهده نمونه کارهای کلینیک به شما کمک می کند میزان کیفیت خدمات را بسنجید.

هنگام مراجعه با بیماران قبلی صحبت کنید

برای اطمینان بیشتر هنگام مراجعه به مطب با بیماران قبلی صحبت کنید و از آنها بخواهید نحوه عملکرد کلینیک را برای شما شرح دهند و آیا نسبت به عمل انجام شده در این کلینیک رضایت کامل را دارند یا خیر. همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام کلینیک با بیماران ارتباط برقرار کنید و هرگونه سوالی که نسبت به خدمات مرکز دارید به صورت آنلاین از آنها بپرسید.

کاندیدای نامناسب میکرونیدلینگ و میکرودرم

برای انجام میکرونیدلینگ و میکرودرم به آرایشگاه ها مراجعه نکنید. همانطور که می دانید، روش های پاک سازی صورت در مراکز زیبایی و آرایشگاه ها نیز انجام می شود. اما دستگاه هایی که در آرایشگاه ها وجود دارد کیفیت پایین تری نسبت به دستگاه های کلینیک دارند. پس برای این که این دو روش را بدون هیچ عارضه خاصی انجام دهید بهتر است به کلینیک درمانی مراجعه کنید. متخصصینی که در کلینیک ها روش میکرونیدلینگ و میکرودرم را انجام می دهند، بدون شک دوره های تخصصی این زمینه را گذرانده اند و با توجه به شرایط پوستی تان پاکسازی صورت را انجام می دهند‌. اما این گونه اقدامات در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در نظر گرفته نمی‌شود و احتمال بروز عوارضی مانند عفونت، زخم شدن و ایجاد اسکار و لکه های تیره نیز وجود خواهد داشت. برای انجام این دو روش شرایط خاصی وجود دارد. در صورتی که با مشکلات زیر مواجه باشید، کاندید مناسبی برای انجام میکرودرم و میکرونیدلینگ نخواهید بود:

 • داشتن زخم باز بر روی صورت
 • تبخال
 • عفونت پوستی
 • اگزما
 • زگیل
 • آکنه فعال
 • مشکلات عروق
 • لوپوس
 • دیابت کنترل نشده
 • پسوریازیس

بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران

در ادامه با بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران آشنا خواهید شد پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

کاربرد انجام میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ

میکرودرم و میکرونیدلینگ هر دو جز روش های جوان سازی پوست صورت هستند که می توان هم برای پوست صورت و هم برای پوست بدن از این دو متد استفاده کرد. هدف از انجام این دو روش حذف لایه سطحی پوست است. سپس با تحریک پوست به منظور کلاژن سازی بیشتر برای ساخت لایه جدید کمک می کنند. خوب است بدانید، روش میکرودرم ابریژن جدیدتر از میکرونیدلینگ است که احتمال بروز عوارض در آن کم تر است. برای این کار باید به بهترین مرکز میکرونیدلینگ مراجعه کنید.

 لایه برداری فیزیکی با انجام میکرودرم

در روش میکرودرم ابریژن ابزارهای مختلفی برای لایه برداری فیزیکی استفاده می شود. یعنی در این روش از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی شود. حذف لایه خارجی پوست در روش میکرودرم ابریژن با استفاده از ذرات کریستالی انجام می شود. اما گاهی اوقات به خاطر شرایط پوستی ممکن است از دستگاه‌هایی استفاده شود که ویژگی مکش و وکیوم را دارند.

ویژگی بسیار خوب روش میکرودرم این است که بلافاصله بعد از درمان، می توانید نتایج درمان را مشاهده کنید که مطمئنا پوست شما به پوستی لطیف، شفاف تر و یک دست تبدیل می شود.

کاربرد انجام میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ

تحریک عملکرد های ترمیمی پوست با انجام میکرونیدلینگ

روش میکرونیدلینگ بیشتر باعث تحریک عملکردهای ترمیمی پوست می شود. زمانی که پوست شما کلاژن و الاستیک بیشتری تولید کند باعث می شود لکه های پوستی از بین برود و به بیشتر شدن حجم پوست کمک می کند.

این روش با استفاده از دستگاهی که بر روی سطح آن سوزن های بسیار ریزی قرار گرفته است، انجام می شود. این سوزن ها در عمق پنج الی سه میلیمتری پوست وارد می شود که ممکن است در طول جلسه احساس کمی درد داشته باشید. برای رفع این مشکل پزشک از کرم های بی حسی استفاده می کند. بعد از انجام میکرونیدلینگ باید از یک سری سرم های خاص استفاده کنید تا به بهبودی پوست کمک کند.

اقدامات لازم بعد از جلسات درمانی پوست

کارهایی که بعد از انجام میکرودرم و میکرونیدلینگ باید انجام دهید، تقریباً به یک صورت اما دوره بهبودی روش میکرونیدلینگ کمی طولانی‌تر از روش میکرودرم است. به طور کلی، بعد از انجام جلسات درمانی بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

 1. از حمام رفتن طولانی مدت و استفاده از آب گرم خودداری کنید.
 2. دقت داشته باشید در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید.
 3. هیچگاه بعد از دوره درمانی از روش‌های دیگر مانند لایه برداری های شیمیایی استفاده نکنید.
 4. برای کاهش تورم بعد از درمان می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 5. به پوست خود دست نزنید و سعی کنید پوست را تمیز نگه دارید.
 6. برای مدتی از ورزش کردن و تعریق بیش از اندازه آن خودداری کنید.
 7. برای شستن صورت از مواد شویندهایی که کلینیک تجویز کرده است، استفاده کنید.
 8. مصرف داروها و سرم های درمانی تجویز شده را فراموش نکنید.

 آیا رنگ پوست بر روی نتیجه میکرودرم و میکرونیدلینگ تاثیر گذار است؟

خیلی ها در این مورد سوال می پرسند که آیا با داشتن رنگ پوست تیره بازهم می توان روش پاکسازی پوست را انجام داد؟ خوشبختانه این دو روش برای تمام افراد با رنگ پوست های مختلف مناسب است. اما گاهی اوقات متخصصین ترجیح می دهند برای تاثیرگذاری بهتر روش میکرونیدلینگ را با لیزر انجام دهند که استفاده از این روش ترکیبی برای افرادی که پوست تیره دارند مناسب نیست و باعث می‌شود لکه های پوستی بر روی صورت ظاهر شود. پس حتما به این نکته دقت داشته باشید.

برای انجام این دو روش به چه تعداد جلسات درمانی نیاز است؟

برای اثرگذاری بهتر میکرودرم باید این روش را در چندین جلسه انجام داد. چرا که در هر جلسه تنها لایه بسیار نازکی از سطح پوست تخریب می‌شود و شما زمانی نتیجه ایده‌آل را خواهید دید که این روش را به صورت دوره درمانی کامل انجام دهید.

در روش میکرونیدلینگ، بلافاصله بعد از انجام جلسه اول، پاک سازی پوست صورت می گیرد که بعد از اتمام دوره درمان، نتایج آن را بین ۳ الی ۶ ماه مشاهده خواهید کرد.

به طور کلی، تعداد جلسات مورد نیاز به شرایط پوستی شما بستگی دارد و معمولا بیشتر افراد برای اثرگذاری بیشتر، این دو روش زیباسازی را بیشتر از یک جلسه درمانی انجام می دهند.

 آیا رنگ پوست بر روی نتیجه میکرودرم و میکرونیدلینگ تاثیر گذار است؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا