; بهترین دستگاه های ماساژور + لینک خرید - پزشکا : بهترین مجله پزشکی و زیبایی
سلامتینبض بازار

بهترین دستگاه های ماساژور + لینک خرید

حالت شب

دستگاه ماساژور

در دنیای امروزی و همچنین در گذشته ماساژ بدن یکی از رایج ترین کار ها بوده است شما می توانید با خرید دستگاه ماساژور کار خود را راحت تر کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید  . ماساژ بدن برای رفع خستگی و درمان از 4000 سال پیش بوده است و ریشه های آن در طب سنتی و به خصوص در آسیای دور و میانه می باشد . تحقیقات ثابت کرده است که ماساژ بخش مهمی از درمان در دوران قدیم بوده است . اکنون ماساژ در رفع خستگی عضلات ، کاهش درد عضلانی ، ایجاد گردش خون بهتر در بدن شما ، جلوگیری از خشک شدن و محدودیت های حرکتی عضلات بدن و کاهش استرس و همچنین ایجاد آرامش و بسیاری از موارد دیگر ثابت شده و توسط پزشکان هم بسیار تاکید و توصیه می گردد . شما را با دستگاه ماساژور ، مضراتی و فوابد آن آشنا می کنیم .

دستگاه ماساژور چیست ؟

از دستگاه ماساژور در حال حاظر میلیون ها نفر برای درمان انواع بیماری های خود و همچنین ایجاد آرامش و فعالیت های تناسب اندام استفاده می کنند . این را مطمئنیم که این همه استفاده از دستگاه ماساژور به دلیل فواید زیاد آن است . شما می توانید در هر  زمان و هر مکان بسته به اندازه خود و با امکان دسترسی بالا و راحتی که در استفاده از آن است از این دستگاه استفاده کنید ، به طور کلی این دستگاه ها به صورت برقی و شارژی مورد استفاده قرار می گیرد . ماساژ دادن  دادن ماهیچه ها از زمان های قدیم بین مردم رواج داشته که این کار علاوه بر این که آرامش را برای فرد به وجود می آورد بلکه برای از بین بردن درد های عضلانی موثر است و حتی به بهبود آسیب های ورزشی نیز کمک زیادی می کند . در گذشته ماساژ فقط توسط افرادی که در این زمینه تخصصی داشتند انجام می شد اما امروزه وسایل زیادی به کمک ارائه ماساژ حرفه ای تحت عنوان ماساژور آمده اند که تمام افراد با هر سطح مهارتی می توانند از آنها استفاده نمایند.

دستگاه ماساژور چیست ؟

خرید از ارزان ترین فروشنده

در واقع ماساژ یک فرآیندی است که طی آن بدن انسان از حالت خستگی و کوفتگی خارج شده و در مقابل احساس آرامش به بدن انسان می دهد . با استفاده از انواع ماساژ می توانید حتی بسیاری از مشکلات پزشکی و ناراحتی های خود را نیز درمان کنید . با کمک ماساژور دیده شده در بدن ماساژ گیرنده اضطراب ، اختلالات گوارشی ، فیبرومیالژیا ، سردرد ، بی خوابی ، سندروم درد میوفاسیال ، صدمات بافتی و … به راحتی از بین خواهند رفت .

ماساژور برقی : ماساژور برقی وسیله ای برای انجام ماساژ با قابلیت دسترسی راحت و سریعی که دارد در هر زمان که بهنرین راه برای از بین بردن درد عضلات ، ایجاد آرامش و لذت را برای شما فزاهم می آورد . شما به جای این که مدام در مراکز ماساژ و یا استخدام یک ماساژور حرفه ای اقدام کنیو می توانید به راحتی ماسساژ را به خانه ، محل کار خود و هر محیط دیگری بیاورید و از آن استفاده کنید .

بسیاری از ماساژور های الکترونیکی قابل حمل هستند ، پس شما می توانید از آن ها در خانه ، محل کار و یا حتی در ماشین خود استفاده کنید . پس خیلی مهم است که یک ماساژوری که مناسب است را انتخاب کنید تا بتوانید نیاز های جسمی و روحی خود را به شکل مناسب برطرف کنید .

اولین چیزی که باید در شناخت ماساژور برقی در نظر گرفته شود ، انتخاب یک دستگاه مناسب بر اساس نوع نیاز شما است . انواع مختلفی از ماساژور ها در بازار وجود دارند که دارای ویژگی های مختلفی هستند . برخی از ماساژور های برقی تمام بدن شما را پوشش می دهند و برخی دیگر فقط منطقه خاصی را پوشش می دهند ، همچنین برخی از ماساژور ها نفوذ عمیق دارند و برخی دیگر فقط ماساژ سطحی را انجام می دهند . هنگام خرید ماساژور برقی باید به نکاتی توجه کنید تا انتخابی درست را داشته باشید .

شرایط جسمی و سن خود را در نظر بگیرید ، نتایج متفاوتی از ماساژور ها در افراد مختلف و شرایط فیزیکی ثبت شده است که عضلات در سم های بالا ضعیف تر هستند . نمی توانند ماساژ های سنگین و یا عمیقی را نسبت به عضلات یک فرد جوان تحمل کند . همچنین در عین حال وضعیت کاربر در انتخاب یک ماسازور برقی بسیار موثر است . زنان بادار و افرادی که دچار صدمات عمیق و یا افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند نمی توانند هر ماساژور را انتخاب کنند و محصولات ویژه ای برای آن ها وجود دارد که می توانند آن را انتخاب و از آن ها استفاده کنند .

دستگاه ماساژور چیست ؟

خرید از ارزان ترین فروشنده

بررسی کنید آیا استفاده از ماساژور برای شما آسان است ، به طور کلی ماساژور های برقی برای استفاده ساده هستند که شکل این دستگاه ها باید طوری طراحی شوند که بدون هیچ گونه مشکلی کاربر بتواند بخش مورد نظر بدن خود را ماساژ دهد . قایلیت هایی مثل شارژ شدن و بی سیم بودن بهترین گزینه برای استفاده در خانه و دیگر مکان ها است ، این نوع از دستگاه ها می توانید به سخت ترین نقاط بدن دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن محل مورد نظر خود را ماساژ دهید .

هنگام خربد مقدار مصرق برق ماساژور را بررسی کنید ، ماساژور های الکتریکی برای شروع کار خود از برق استفاده می کنند . مقدار قذرت مورد نیاز ماساژور متناسب با ماهیت هر ماساژور تفاوت دارد همچنین ماساژور عمیق نیاز به برق بیشتری نسبت به ماساژور سطحی دارد . به همین دلیل یمک صندلی چند منظوره که بخش های بیشتری را از بدن را در یک زمان ماساژ می دهد نسبت به یک ماساژور ساده که تنها برای یک قسمت از بدن طراحی شده قدرت و برق بیشتری را مصرف می کند

با توجه به قیمت مورد نظرتان ماساژور را انتخاب کنید : قیمتی شما در نظرتان است عامل بسیار مهم در خرید ماساژور است .در بازار ها قیمت های مختلفی برای انواع این دستگاه ها وجود دارد . برخی از فروشندگان یک محصول بی کیفیت را با قیمت بالا ارائه می دهند ، قیمت همیشه باید برای ارزش واقعی پرداخت شود .

وزن ماساژور ها : در بازار ها انواع ماساژور وجود دارد که برای اهداف مختلف ساخته می شود و در دسترس وجود دارد . هر دستگاه در عملکرد و وزن متفاوت است . همیشه پیشنهاد می شود مدلی سبک وزن را انتخاب کنید زیرا استفاده از ماساژور سنگین ممکن است در اندازه ظرفیت فرد نباشد .

کیفیت و دوام محصول را در نظر بگیرید : ماساژوری که شما خریداری می کنید قرار است مدت زیادی مورد استفاده قرار بگیرد ، همچنین گاهی اوقات ممکن است یک ماساژور را تعداد زیادی استفاده کنند بنابراین شما باید هنگام خرید ماساژور دقت زیادی داشته باشید و ماساژور مورد نظر باید از مواد با دوام ساخته شده باشد . در ماساژور های برقی باید قدرت موتور بسیار طولانی باشد تا بتواند عمر طولانی تری داشته باشد .

گارانتی را بررسی کنید :  قبل از این که هزینه را پرداخت کنید باید گارانتی را بررسی کنید ، گارانتی هنگام تعویض ، در صورت مشکلی در زمان مشخص می شود . هر شخص محصولی را خریداری می کند که بتواند نیازهایش را به طور کامل برآورده کند . اما اگر چنین نیست ، خریدار حق دارد آن را با بهترین گزینه جایگزین کند . بنابراین قبل از خرید حتما از گارانتی و شرایط دستگاه اطلاع پیدا کنید .

یک دستگاه ماساژور باید تمام معیار های تعیین شده برای ایمنی در هنگام استفاده را بر آورده کند ، خریدار باید از انتخاب یک مدل دستی یا الکتریکی مطمئن باشد که برای هر کسی ، خانواده و مخصوصا کودکانش مضر نباشد . هنگامی که ماساژور شما از مواد ارزان تشکیل شده باشد ، شوک الکتریکی در هنگام استفاده از ماساژور وجود داشته باشد . خرید ماساژور از فروشنده مجاز و قابل اعتماد نیز ممکن است به یک محصول ایمن کمک کند .

دستگاه ماساژور چیست ؟

خرید از ارزان ترین فروشنده

در طول زمانی که شما از دستگاه های ماساژور استفاده می کنید تقریبا 100% از بافت های عضلانی شما تحت تاثیر قرار می گیرد که این افزایش گردش خون و متابولیسم بدن شما را بهبود می بخشد . دستگاه های ماساژور عضلات بدن را تحریک کرده و باعث می شود که خون به کوچک ترین مویرگ های بدن منتقل شود . به سلول اجازه می دهد که سریعتر سوخت دریافت کند و باعث می شود مواد زائد بسیار سریعتر از بدن دفع شوند . با افزایش گردش خون باعث می شود که سیستم ایمنی قوی تری داشته باشید همچنین به ساخت تراکم استخوان کمک می کند ، باعث مبارزه با پوکی استخوان و کاهش درد در بخش های مختلف بدن می شود . ماساژور کامل بدن نیز برای کاهش سلولیت و تحریک تولید کلاژن در پوست و همچنین افزایش سطح هورمون رشد و جریان لنفاوی در انسان می شود .

مزایای استفاده از دستگاه ماساژور

 1. باعث بهبود سلامت استخوان و عملکرد عضلانی می شود .  هچنین باعث افزایش میزان تراکم استخوان در زنان بعد از یائسگی آن ها می شود .
 2. در آزمایش هایی که شده است در مردان و زنان مسن تر استفاده از دستگاه ماساژور برقی به طور قابل توجهی قدرت عضلات را برای بازیابی انرژی برای فعالیت های دوباره را بهبود می بخشد .
 3. چربی سوزی و تناسب اندام
 4. ساخت عضله
 5. افزایش تراکم استخوان ها
 6. سفت کردن پوست و جلوگیری از افتادگی پوست
 7. تولید کلاژن طبیعی بدن
 8. فشار خون بالا را کاهش می دهد همچنین می توانید با خرید اینترنتی دستگاه فشار سنج فشار خود را بگیرید
 9. انعطاف پذیری را افزایش می دهد ، وقتی جریان خون بهتر می شود و حرارتی که به ماهیچه ها داده می شود قدرت عضلات را برای بازیابی انرژی برای فعالیت های دوباره را بهبود می بخشد .
 10. افزایش قدرت تعادل
 11. کمک به بی خوابی
 12. درمان بیماری ها ( سرطان و ام اس )

مزایای استفاده از دستگاه ماساژور

معایب استفاده از دستگاه ماساژور

دستگاه های ماساژ معمولا از تکنیک های ضربه ای استفاده می کنند که برای افرادی که بیماری قلبی و عروقی ، پوکی استخوان ، عفونت ریوی ،  دیسک و رشته های عصبی دارند مضر است . همچنین برای کودکانی که زیر 10 سال هستند باعث آسیب صفحه رشد استخوانی آن ها می شود .

استفاده خانم های باردار از دستگاه ماساژ بسیار خطرناک است زیرا ممکن است موجب آمبولی و کنده شدن لخته شود . همچنین برای افرادی که پوکی استخوان در ناحیه ستون فقرات دارند بسیار مضر است به خصوص برای سالمندان .

خرید دستگاه ماساژور به صورت اینترنتی

تهیه یکی از آن ها با استفاده از خرید دستگاه ماساژور به صورت اینترنتی  باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های پرداختی می شود ، زیرا دیگر نیاز به حضور در مراکز ماساژ ندارید.  در این راستا، برای خرید دستگاه ماساژور  که اقدام می کنید ، استفاده از لینک زیر بسیار کار هوشمندانه است در این فروشگاه اینترنتی شما با انواع مختلف این دستگاه ها به همراه مشخصات ، لیست قیمت و راهنمایی فروش و با گارانتی معتبر و به صورت نو و آکبند و در داخل کارتن اصلی به مشتری تحویل داده می شود . همچنین از دیگر خدمات ما می توان به تحویل کالا در تهران و شهرستان تا درب منزل به صورت حمل و نصب رایگان اشاره کرد .

خرید از ارزان ترین فروشنده

از این که تا آخر این مطلب ما را همراهی کردید از شما سپاس گزاریم اگرتجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید .

 

5/5 - (4 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا