جراحی بینیجراحی زیباییزیباییپزشکان

بهترین جراح بینی مردانه در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

بسیاری از افراد به غلط فکر می کنند که جراحی و اقدامات زیبایی منحر به خانم ها است در حالی که خداوند میل به زیبایی و زیباتر دیده شدن را یکی از ویژگی های ذاتی بشر قرار داده و میان زن و مرد نیز تفاوتی قائل نشده است. امروزه مردان نیز جراح بینی انجام می دهند که این امر موجب شده 10 تا از بهترین جراح بینی مردانه در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده برای داشتن صورتی زیباتر اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جراحی بینی مردانه

امروزه نه تنها خانم ها، بلکه آقایان نیز به دنبال داشتن چهره ای زیبا هستند و جراحی بینی نیز فقط مختص بانوان نمی باشد؛ امروزه آقایان تمایل بسیار زیادی به جراحی بینی دارند و دلیل این تمایل، پیشرفت علم پزشکی می باشد که موجب شده بینی هر فردی به طور طبیعی جراحی شود. اما مسئله اصلی اینجا است که جراحی بینی مردانه و زنانه چه تفاوت هایی با هم دارند، یعنی به عبارت ساده تر مردان در هنگام صحبت کردن درباره بعد از عمل خود از متخصص خود چه بینی می خواهند.

در حقیقت هنگامی که آقایان تصمیم به جراحی بینی می گیرند، مهم ترین خواسته شان این است که مردانگی شان در فرم بینی حفظ شود و چهره شان حالت زنانه به خود نگیرد؛ در بیشتر موارد بهترین جراح بینی مردانه در تهران، تلاش خود را می کند تا بینی آقایان شیب بسیار زیادی نداشته باشد و همچنین بسیار طبیعی جراحی شود. در واقع عمل بینی بر سه دسته طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی تقسیم می شوند. عموما آقایان در هنگام تصمیم گیری برای این انتخاب سعی می کنند بینی را انتخاب کنند که حالت عروسکی نداشته باشد و چهره آن ها را مردانه نگه دارد.

طبق مطالعاتی که اخیرا انجام شده است، بینی آقایان در مقایسه با بینی خانم ها ۱۰ درصد بزرگتر است و دلیل این مسئله این می باشد که بینی مردان دارای توده عضلانی بیشتری است و برای این که رشد کند به اکسیژن بیشتری نیاز دارد. این خود یکی از بهترین معیار ها برای جراحی بینی آقیان محسوب می شود که علاوه بر فرم طبیعی که دارد باید 10 درصد از بینی خانم ها بزرگتر باشد، زیرا اندازه بینی بیشتر ز فرم آن در نتیجه نهایی تاثیر گذار است.

جراحی بینی مردان و زنان چه تفاوت هایی دارد؟

اخیرا جراحی بینی در بین مردان بسیار محبوب تر شده است و طبق آماری که بدست آمده است، حدود نیمی از جراحی های بینی به آقایان تعلق دارد؛ زمانی که جراح اقدام به جراحی بینی می کند، باید تمام تلاش خود را کند تا نتیجه حاصل شده از جراحی، کاملا طبیعی باشد و نوک بینی کاملا طبیعی و خوب باشد؛ در ضمن زاویه مربوط به چرخش نوک بینی باید تقریبا ۹۰ الی ۱۰۰ درجه باشد زیرا چرخش بیش از حد نوک بینی منجر به زنانه شدن نوک بینی می شود.

طبق گفته جراحان زیبایی، باید چهره مردان حالت مخروطی و چهره خانم ها حالت قلبی و ظریف داشته باشد؛ از این رو باید جراح توجه کند که بینی فرد نیز متناسب با چهره هر فردی باشد؛ در حقیقت بینی مردان به برجسته شدن تمایل زیادی دارد و همچنین تمایل به داشتن تیغه ای بلندتر و عرضی پهن تر دارد؛ تفاوت دیگری که بین بینی مردان و زنان است، مربوط به پوست شان می باشد و بینی مردان پوست ضخیم تری دارد.

جراحی بینی مردان و زنان چه تفاوت هایی دارد؟

بینی مردان چه مشکلات شایعی دارد؟

در واقع متناسب با ظاهر و ساختاری که بینی آقایان دارد، ممکن است مشکلاتی پیش آید که در این صورت نیاز بیشتری به جراحی خواهند داشت؛ این مشکلات شامل موارد زیر می باشند :

 • غوز استخوانی بر روی بینی وجود داشته باشد.
 • نوک بینی به حالت کروی شکل و بزرگ باشد.
 • بینی کشیده باشد.
 • نوک بینی حالت سر پایین داشته باشد.
 • سوراخ های بینی بیش از اندازه بزرگ باشد.
 • بینی بیش از حد فرورفتگی داشته باشد.
 • پل بینی بیش از اندازه گسترده یا خیلی مسطح باشد.

عوامل مختلفی موجب بروز این گونه مشکلات در بینی می شوند که ژنتیک و قومیت تاثیر مستقیمی بر روی ظاهر و ساختار بینی آقایان می گذارند؛ موارد موثر دیگر مربوط به انجام ورزش ها و فعالیت هایی می باشد که آقایان در طول روزمره انجام می دهند.

برخی از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی مردانه در تهران:

در حقیقت انتخاب یک جراح خوب در همه اقدامات زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوارد است و می توان به جرات گفت که 90 درصد نتیجه عمل وابسته به میزان تجربه جراح و دانش و مهارت او است. بینی نیز یکی از مهم ترین بخش های سیستم تنفسی انسان است و تنفس دلیل حیات است. این موضوع به سادگی نشان می دهد که به وجود آمدن ایرادات و اشکالات جدی در فرایند تنفس ممکن است بسیار خطرناک باشد و بر سلامت شما تاثیرات زیادی بگذارد، به همین دلیل پیشنهاد ما این است که بر حسب سرمایه خود برای این اقداام یکی از بهترین ها را برای جراحی بینی خود انتخاب کنید.

❤ رعایت اصول زیباشناسیبهترین جراح بینی مردانه باید به کلیه اصول زیباشناسی اشراف کامل داشته باشد.
? داشتن سابقه درخشانیک جراح بینی در زمینه تخصصی خود باید از مهارت و سابقه کافی برخوردار باشد.
? برخورد مناسببرقراری ارتباط، برخورد محترمانه و صبورانه با مراجعین از جمله معیار مهم در انتخاب جراح بینی است.
⭐ استفاده از به روزترین تکنیک هابهترین جراح بینی مردانه در تهران باید از نوین ترین روش ها، تکنیک ها و به روز ترین دستگاه ها در روند جراحی استفاده نماید.

در صورتی که معیار های بالا را در متخصص مدنظرتان جست و جو کردید و به نتیجه مثبت رسیدید می توانید به ایشان اعتماد کنید و سلامتی خود را به دست ایشان بسپارید. یکی از مهم ترین خصوصیات یک پزشک خوب نیز این است که یه یا دو جلسه برای مشاوره قبل از عمل ترتیب می دهد و شما را تا بهبودی کامل همراهی می کند، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که بتوانید در این جلسات تمام سوالات خود را بپرسید و به یک نتیجه گیری خوب برسید، در واقع در جمع بندی نهایی شما نباید هنوز ابهامی باقی مانده باشد.

10 تا از بهترین جراح بینی مردانه در تهران را بشناسید!

دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی

دکتر یوسف شفایی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی هستند و همچنین ایشان استاد دانشگاه و دارای مرتبه علمی دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند ، دکتر یوسف شفایی همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک با پیش از ۲۰ سال سابقه در کلیه جراحی های زیبایی می باشند .

خیابان مطهری، نرسیده به خیابان فجر، قبل از مترو مفتح، پلاک ۲۸۲، ساختمان پزشکان کوه نور (مراجعه فقط با تعیین نوبت قبلی)

 خدمات دکتر یوسف شفایی:

 • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی بینی گوشتی ، استخوانی و ترمیمی
 • جراحی زیبایی شکم(ابدومینوپلاستی،تامی تاک )
 • جراحی زیبایی سینه(ماموپلاستی و لیفت سینه ها،کوچک کردن سینه ها)
 • بلفارو پلاستی( جراحی زیبایی پلکها )
 • جراحی لیفت صورت،پیشانی،ابرو،شقیقه،گردن،لب
 • جراحی زیبایی بازو ( لیفت بازو)
 • جراحی ژنیکوماستی(جراحی کوچک کردن سینه ها در آقایان)
 • لیپوساکشن شکم،پهلو،بازو،ران و…..
 • پروتز گونه،چانه،سینه

مردان پيش از جراحی بينی بايد به چه نكاتی توجه كنند؟

در واقع مردان پيش از آن كه جراحی بينی انجام دهند، بايد به برخی نكات و توصيه ها توجه كنند تا در طول جراحی مشكلی برای آن ها رخ ندهد؛ پيش از انجام دادن هر کار ديگری، بهتر است كه فرد با بهترین جراح بینی گوشتی در تهران در رابطه با انتظارات و شکل بینی اش مشورت نماید.

در ادامه در صورتی كه آقايان هر نوع دارويی مصرف مي كنند يا اين كه به بيماري هايی نظیر حساسیت، آلرژی مبتلا هستند بايد حتما جراح خود را مطلع سازند؛ در ضمن بهتر است كه دو هفته پيش از انجام دادن عمل زیبایی بینی از استعمال كردن دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز نماييد.

جراحی بينی مردان با چه عوارضی همراه است؟

می توان گفت كه جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی است كه بدون عارضه می باشد اما بعضی از اين عوارض می توانند احتمالی و موقتی باشند به طور مثال تورم و کبودی در هر يک از جراحی های زیبایی طبیعی است و پس از گذشت مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود.

بعضی از عوارض های اين جراحی مثل اختلالات تنفسی و غیرقرینگی می باشند كه توسط افراد بی تجربه رخ می دهد، از اين رو بهتر است كه برای پیشگیری كردن از چنین عوارضی در انتخاب جراح بینی خود دقت كنيد.

چه سنی برای جراحی بينی مردان مناسب است؟

طلق مطالعاتی كه تا به امروز انجام شده است می توان گفت سنی برای جراحی بینی مناسب است که صورت بیمار به طور کامل رشدش را كرده باشد؛ از اين رو كه بینی در ناحيه مرکزی صورت قرار دارد و پيش از این كه رشد صورت به پايان رسيده باشد، عمل بینی را برای آن انجام دهیم؛ اين امكان وجود دارد كه در رشد میانی صورت فرد مشکلاتی رخ دهد؛ در نهايت پيش از این كه رشد صورت کامل شود، بهتر است كه جراحی بینی صورت نگیرد.

اما مسئله ای كه در رابطه با آن اختلاف نظر بسيار زيادی وجود دارد سن دقیق انجام جراحی بينی می باشد كه از لحاظ ژنتیک، سن رشد صورت در نژاد های مختلف تفاوت دارد و در برخی از نژاد ها در سن پایین تر و در برخی ديگر از نژادها در سن بالاتر رشد صورت کامل می شود؛ به طور معمول زمان مناسب براي انجام دادن جراحي بینی در مردان پس از اتمام هفده سالگی است.

هيچ گونه محدوديتی برای جراحی بینی در سنین بالا وجود ندارد اما نکته ای که هر فردی باید بداند این می باشد که الاستینه و طراوت پوست آن ها مثل جوانان نمي باشد و پوست صورت نقش بسيار مهمي در جراحی بینی دارد، از اين رو توقع بیماری که سن آن بالا مي باشد، باید به نسبت فرد جوان کمتر باشد.

چه نوع جراحی برای بينی مردان مناسب است؟

به طور كلي بينی هر فردی چه خانم ها و چه آقايان را می توان به سه روش جراحی كرد كه شامل طبيعی، فانتزی و نيمه فانتزی می باشد؛ جراحی بينی به روش طبيعی بدين صورت است كه بينی با تیغه کاملاً صاف می باشد و زاویه 90 درجه بین نوک بینی با لب بالایی و اندازه استاندارد تیغه بینی و سوراخ ها می توان شناخت.

مدل بینی طبيعی علاوه بر این که دارای طرفداران زيادی بين مردان و زنان است، اين روش جراحی بینی علمی ترين روش محسوب می شود؛ زيرا که این نوع از جراحي از نظر تنفسی بهترین كاربرد را دارد؛ نوع بینی طبیعی به دليل ویژگی هایی كه دارد، بهترین مدل بینی برای مردان محسوب می شود؛ علاوه بر اين كه اين نوع بينی ظاهر زیبایی دارد، جذابیت مردانه شان را هم حفظ می کند.

در جراحی بينی فانتزی، تيغه بینی دارای قوس زيادی است و نوک بسیار سر بالا و غیر طبیعی و کوچک بودن تیغه بینی و سوراخ ها از مهم ترین ویژگی های بینی فانتزی یا بینی عروسکی است. این مدل بینی کاملاً مشخص می کند که بینی عمل شده است و ظاهر غیر طبیعی و غیر استاندارد ایجاد می کند. این مدل بینی از نظر تنفسی نیز عملکرد ضعیفی دارد و به همین دلیل بعید است که به بهترین جراح پلاستیک مراجعه کنید و بپذیرد که این جراحی را برای شما انجام دهد. از طرفی این مدل بینی با ظاهر مردانه اصلاً تناسبی ندارد و مدل مناسبی برای آقایان محسوب نمی شود. این مدل برای بینی های گوشتی نیز مناسب نمی باشد.

در جراحی نيمه فانتزي بيني، ویژگی هایی بین بینی طبیعی و فانتزی دارد یعنی:

 • قوس بسیار کم روی تیغه
 • سر بالا بودن نوک بینی به میزان کمتر از مدل فانتزی
 • تیغه بینی ظریف تر از مدل طبیعی

این مدل در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد اما به دلیل قوس روی بینی به ندرت پیش می آید که از میان آقایان کسی به آن علاقه مند باشد. این مدل بینی از نظر عملکردی ضعیف تر از مدل طبیعی اما قوی تر از مدل فانتزی است.

به طور کلی، مدل بینی طبیعی به دلیل استاندارد بودن فاکتورهای زیبایی شناسی آن، بهترین گزینه برای انتخاب مردان است.

کلام آخر

بینی یکی از مهم ترین بخش های سیستم تنفسی است و به دلیل ارتباط مستقیمی که با مغز و ریه و قلب یعنی ارگان های اساسی بدن دارد باید شدیدا محافظت شود. زیرا وجود هر گونه مشکل در فرایند نفس کشیدن می تواند مضرات جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشد.

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات کافی در رابطه با جراحی بینی مردان در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن 10 تا از بهترین جراح بینی مردان در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با جراحی بینی مردان دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا