پزشکان

بهترین جراح لیزیک در تهران【سال1401 】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح لیزیک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. لیزیک یکی از روش های جراحی چشم می باشد که افراد می توانند با انجام این جراحی مشکلاتی هم چون نزدیک بینی، دوبینی و … را درمان کنند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ویژگی های بهترین جراح لیزیک در تهران

حس چشایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می توان گفت که چشم بسیار حساس می باشد، به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که هرگونه مشکلی در ناحیه چشم خود مشاهده کردید هر چه سریع تر به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید که در زمینه تخصص تجربه خوبی دارند، تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. در ادامه این مقاله به برخی از ویژگی های بهترین جراح لیزیک تهران می پردازیم:

 • بهترین پزشک متخصص باید در زمینه تخصص خود تجربه کافی داشته باشد.
 • بهترین جراح لیزیک در تهران باید مدرک تحصیلی تخصصی خود را از مراکز و دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشد.
 • پزشک متخصص باید دارای پروانه و جواز طبابت باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.
 • بهترین پزشک متخصص باید از بهترین و بروزترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا استفاده کند.
 • بهترین متخصص چشم پزشکی باید همیشه در تلاش باشد تا اطلاعات علمی خود را بروز کند.
 • سلامتی بیمار باید از منافع مالی برای پزشک متخصص مهم تر باشد.

لیزیک چیست؟

لیزیک چیست؟

لیزیک نوعی جراحی لیزری می باشد که افراد با انجام این جراحی می‌توانند مشکلاتی همچون نزدیک بینی، دوبینی و … را اصلاح و درمان کنند. برای انجام این جراحی ابتدا یک لایه را از قرنیه برمی دارند و سپس بعد از برداشتن لایه قرنیه، از لیزر مخصوص استفاده می‌کنند تا قرنیه را متناسب با شماره عینک بیمار تراش بدهند. عمل لیزیک چشم روشی قدیمی می باشد و می توان گفت بعد از انجام این جراحی افراد دیگر دچار مشکلاتی همچون نزدیک بینی و … نمی باشند و نیاز به استفاده از عینک ندارند.

مراقبت های بعد از جراحی لیزیک

 • بعد از انجام جراحی لیزیک دید چشم شما تار می شود که در این مواقع توصیه می شود به هیچ عنوان نگران نشوید، زیرا دیده شما بعد از یک الی دو هفته شفاف می شود.
 • توصیه می شود ده روز تا یک هفته بعد از انجام جراحی لیزیک در هنگام خواب از محافظ چشمی استفاده کنید.
 • توصیه می شود تا چند هفته بعد از جراحی لیزیک از فعالیت های چشمی مانند مطالعه، رانندگی و … بپرهیزید.
 • به دلیل اینکه بعد از جراحی، چشم به نور حساس می باشد در منزل و بیرون از منزل از عینک آفتابی استفاده کنید.
 • در روزهای اولیه بعد از انجام جراحی لیزیک به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید.
 • تا دو هفته بعد از انجام جراحی لیزیک از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی بپرهیزید.
 • قطره های چشمی که پزشک متخصص برای شما تجویز کرده است را در زمان معین شده استفاده کنید.
 • اگر لنز پانسمان از چشم شما خارج شد، نگران نشوید و سعی کنید که چشم خود را بسته نگه دارید و هر چه سریعتر به مطب پزشک متخصص مراجعه کنید.

10 تا از بهترین جراح لیزیک در تهران را بشناسید!

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان جز انجمن جراحان و چشم پزشکان بیمارستان چشم پزشکی رازی گاندی می باشند. دکتر مژگان نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه سپری نمودند.ایشان در سال ۱۳۸۶، در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدند.
ایشان از جمله پزشکان حاذق در حوزه ی چشم پزشکی هستند که دارای ۱۹ سال تجربه چشم پزشکی و هزاران عمل جراحی کاتاراکت و لازک می باشند.
لازم به ذکر است که دکتر مژگان نوروزی دوره دیده عمل زیبایی پلک از کانادا می باشند.

خدمات:

 • لازک
 • فمتولیزیک
 • اسمایل
 • جراحی زیبایی پلک
 • بلفارو پلاستی
 • جراحی مجرای اشکی
 • جراحی آب مروارید به روش فیکو
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی انحرافات چشمی
 • افتادگی پلک (پتوز)

آدرس: تهران، خيابان شهيد بهشتی، خيابان قائم مقام فراهانی، كوچه ميرزا حسنی، شماره 24.کلینیک نوین دیدگان

شماره تماس: 09194567022

دکتر علی نادری

دکتر علی نادری

دکتر علی نادری جراح و متخصص چشم ، فوق تخصص قرنیه فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی در مقاطع تخصص و فوق تخصص،بیش از ۳ هزار عمل پیشرفته کاتاراکت( آب مروارید)،۱۰۰۰ مورد جراحی، لیزری برداشتن عینک، ۱۰۰ها مورد پیوند کامل و لایه ای، ۱۰۰ ها مورد جراحی ناخنک با پیوند ملتحمه و پرده جنینی برای کاهش عود تا ۹۵ درصد، تعداد بالایی عمل زیبایی پلک و سایر عمل ها.

خدمات:
 • انجام جراحی های لیزری مدرن،به روش فمتو لیزیک،لازک
 • به منظور حذف عینک
 • لنز های داخل چشمی دائمی جهت حذف عینک
 • جراحی مدرن آب مروارید
 • جراحی های زیبایی پلک و ابرو
 • انواع پیوند های قرنیه ای لایه ای و کامل
 • رینگ قرنیه
 • جراحی مجاری اشکی

شماره تماس: 09925131966

مراحل جراحی لیزیک

برای انجام جراحی لیزیک ابتدا درون چشم مراجعه کنندگان و بیماران قطره چشم بی حس کننده میریزند تا فرد در حین جراحی هیچگونه دردی را احساس نکند، سپس پزشک متخصص چشم را زیر دستگاه لیزر قرار می دهد و با استفاده از ابزار مخصوص چشم را باز نگه میدارد. پزشک متخصص بر روی سطح چشم حلقه ساکشن را قرار می دهد تا از حرکت چشم جلوگیری کند و سپس با استفاده از کامپیوتر، برای تنظیم لیزر متناسب با شماره چشم بیمار اقدام می کند.

سپس در مرحله بعدی از بیمار خواسته می شود تا به یک منبع نوری خیره شود تا در این زمان پزشک متخصص با استفاده از دستگاه میکروسکوپ داخل چشم بیمار را مشاهده کند و سپس نوری به قرنیه تابیده می شود. پالس های نوری لیزر برای فرد هیچگونه دردی را به همراه ندارند و باعث می‌شوند که شکل قرینه چشم تغییر پیدا کند.

موارد استفاده از جراحی لیزیک

نزدیک بینی: در برخی مواقع امکان دارد برخی از افراد کره چشم بزرگی داشته باشند و یا انحنای قرنیه به صورتی باشد که نور جلوی شبکیه متمرکز شود که در این مواقع دیدن اشیاء برای فرد سخت و دشوار می شود.

دوربینی: زمانی که کره چشم فرد متوسط باشد و انحنای قرنیه به صورتی باشد که نور پشت قرنیه متمرکز شود، امکان دارد دید فرد در نزدیک و در برخی مواقع در دور دست دشوار و سخت باشد.

آستیگمات: زمانی که قرنیه شکل نامنظم داشته باشد، فرد دچار مشکل آستیگمات می شود که در این مواقع دید فرد در دور و نزدیک دچار مشکل می شود.

موارد استفاده از جراحی لیزیک

مزایا لیزیک

بهبود بینایی: بعد از انجام جراحی لیزیک افراد می توانند دید بهتری داشته باشند، اما افراد نباید انتظار غیر واقعی از جراحی داشته باشند، زیرا با انجام جراحی لیزیک می توان دید عینک  را به دست آورد. افرادی که شماره چشم آنها بسیار بالا است بعد از جراحی دید آنها بهتر می شود اما دید آنها کامل نمی شود.

سرعت: بعد از انجام جراحی لیزیک افراد می توانند تفاوت را در چند روز اول مشاهده کنند و می توان گفت با انجام این روش جراحی، افراد نتیجه جراحی را زودتر مشاهده می کنند.

ایمن: عمل لیزیک حدودا چند دقیقه طول می کشد و بعد از انجام جراحی نیاز به بستری نمی باشد و فرد بعد از عمل به منزل می رود. برای انجام این جراحی نیاز به بیهوشی نمی باشد و فرد در حین جراحی نباید نگرانی داشته باشد. در حین این جراحی دستگاه لیزر با استفاده از سیستم ردیاب حرکات چشم را دنبال می‌کند و زمانی که حرکات ناخواسته تندی داشته باشید، شلیک لیزر به صورت اتوماتیک قطع می شود تا فرد دچار هیچ گونه مشکلی نشود.

عوارض لیزیک

خشکی چشم: در برخی مواقع امکان دارد بعد از انجام جراحی لیزیک تولید اشک کاهش پیدا کند که موقت می باشد. امکان دارد برخی از افراد در چند ماه اولیه بعد از جراحی لیزیک دچار خشکی چشم شوند و دید فرد کاهش پیدا کند.

مشکلات فلپ: در حین جراحی لیزیک از جلوی چشم فرد، یک فلپ برداشته می شود که برداشتن این فلپ می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد، که از جمله این عوارض می‌توان به عفونت، اشک زیاد و … اشاره کرد.

دوبینی: برخی از افراد ممکن است بعد از انجام جراحی لیزیک دید آنها در شب کاهش پیدا کند و در برخی مواقع ممکن است در نقاطی که نور وجود دارد، فرد دچار دوبینی شود که به طور معمول این عارضه بعد از چند هفته برطرف می شود.

آستیگمات: مشکل آستیگمات می تواند باعث برداشتن بافت های ناخواسته شود و در برخی مواقع امکان دارد، افراد نیاز به جراحی مجدد داشته باشند.

آندرکورکشن: زمانی که بافت ریزی از چشم برداشته شود، فرد دیگر نمی تواند بینایی واضحی داشته باشد. این مشکل بیشتر در افرادی به وجود می‌آید که نزدیک بین هستند و امکان دارد در برخی مواقع افراد نیاز به جراحی مجدد لیزیک داشته باشند.

ایجاد تغییر در بینایی: برخی از افراد ممکن است بعد از جراحی لیزیک، دید خیلی واضح تری نداشته باشند و امکان دارد که برخی از افراد به دلیل انجام جراحی لیزیک بینایی خود را از دست بدهند که این عارضه نادر می باشد.

کلام آخر

چشم ها بسیار حساس می باشند و باید گفت که برای هر فعالیتی بینایی سالم، حیاتی می باشد و افراد زمانی که دچار مشکلاتی همچون تاری دید، دو بینی و… هستند، می‌توانند برای بهبود بینایی خود از روش جراحی لیزیک استفاده کنند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح لیزیک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. هم چنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین مرکز لازک در تهران می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 12 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا