لیزر موهای زائد

بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز 【سال1401】❤️

از بین بردن موهای زائد به روش های سنتی و موقت، علاوه بر آسیب رساندن به سطح پوست بسیار زمان بر و بیهوده نیز می باشد، چرا که موها در مدت کوتاهی با حجم بیش تر به سطح پوست بر می گردند. لیزر روشی دائمی برای نابودی موهای زائد است و کلینیک ها برای انجام آن به استخدام اپراتورها می پردازند و از این رو بازار کار خوبی برای بسیاری از افراد ایجاد شده است. معرفی بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز می تواند برای متقاضیان این حوزه در شهر شیراز مفید باشد. پس برای اطلاع از آن ها تا پایان مقاله همراه ما باشید.

نواحی رایج برای انجام لیزر موهای زائد

انجام لیزر موهای زائد برای سراسر بدن قابل اجراست، اما نقاطی وجود دارند که جزو قسمت های رایج برای انجام لیزر می باشند. علت آن، ضخامت موهای زائد این نواحی و رشد بیش تر آن ها می باشد که زیباجو می تواند نتیجه بهتری را در صورت انجام لیزر به دست بیاورد.

صورت: برخی افراد صورت بسیار کم مو و پرز مانندی دارند و برخی دیگر موهای ضخیم و زیادی در صورت شان رشد می کند که جلوه خوبی ندارد. داشتن موی زائد در صورت خانم ها یک دغدغه همیشگی می باشد. بسیاری از افراد به جای استفاده از اصلاح با بند یا اپیلاسیون و یا ژیلت کردن، لیزر کردن را انتخاب می کنند.

در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز این مبحث به صورت ویژه تدریس می گردد، چرا که صورت ناحیه حساس و ظریفی است و نیاز به مهارت و دقت اپراتور در حین انجام کار دارد. مدت زمان انجام به طور تقریبی 15 دقیقه می باشد و لازم است زیباجو در ابتدا، حدود 10 جلسه به صورت متوالی و پس از آن یک یا دو بار در سال برای شارژ کردن به کلینیک های زیبایی مراجعه کند.

زیر بغل: علت مراجعه بیش تر افراد به کلینیک های زیبایی برای انجام لیزر موهای زائد، رشد بی رویه و آزار دهنده موهای زیر بغل می باشد و اکثرا در لیست انتخابی شان زیر بغل را در اولویت قرار می دهند. این ناحیه جزء قسمت هایی است که ساقه موهای آن به دلیل داشتن رنگدانه های قوی و ضخامت زیاد به سرعت نسبت به اشعه های لیزر واکنش نشان می دهد. مربیان بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز آموزش این بخش را در مدت زمان کم تری ارائه می دهند، چرا که جزو نواحی کم ریسک می باشد و انجام آن برای اپراتور زیاد سخت نیست.

بیکینی: رفع موهای زائد این قسمت یکی از دغدغه‌های هر خانمی می باشد، زیرا اپیلاسیون و اصلاح آن دردناک است و غالبا روش شیو کردن را به خاطر راحتی و درد کم تر ترجیح می دهند. به خاطر رشد بیش از حد و زبری موهای این قسمت، انجام لیزر برای بیکینی یکی از راه های رهایی از دغدغه روزانه خانم ها می باشد. برای انجام آن در هر جلسه، 5 تا 15 دقیقه زمان لازم است. ممکن است به دلیل رطوبت در این ناحیه با وجود زبری و حجم موهای آن، برای نتیجه گیری تعداد جلسات بیش تری نیاز باشد.

دست: ممکن است موهای دست بعضی ها پرپشت و ضخیم باشد و بعضی دیگر نازک و کرکی. پیشنهاد می شود اگر از آن دسته از افرادی هستید که دست و بازوی تان دارای موهایی پرز مانند است به هیچ عنوان برای انجام لیزر این قسمت به کلینیک ها مراجعه نکنید، چراکه ممکن است نه تنها موهای دستت تان از بین نرود بلکه پرزها تبدیل به موهای ضخیم تر نیز بشوند.

پا: یکی از قسمت های پر دردسر بدن برای رفع موهای زائد، ساق و ران پا می باشد، چون به خاطر اندازه بزرگ و رشد سریع موها، اصلاح مداوم آن زمان بر می باشد. لیزر موهای زائد این ناحیه تنها برای قسمت ساق پا، مدت زمان 20 دقیقه و برای ران ها بین 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد.

نواحی رایج برای انجام لیزر موهای زائد

مراحل آموزش در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز

مزیت شرکت در کلاس های بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز، نحوه ارائه مطالب به صورت کامل و جامع می باشد. مربیان این آموزشگاه ها باید تمامی سرفصل های مورد نیاز را به هنرجویان خود آموزش دهند. این دوره ها مثل تمامی مهارت هایی که در موسسات زیبایی آموزش داده می شوند دارای دو بخش تئوری و عملی می باشد.

متقاضیان شرکت در این کلاس ها نیازی به دانستن مطالب پیش نیازی ندارند و هر شخصی بدون اطلاعات و مهارت قبلی می تواند در دوره های برگزار شده در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز شرکت کند. هنرجویان باید بخش تئوری را بسیار جدی بگیرند، زیرا می تواند در فهم بهتر عملکرد دستگاه های لیزر و نحوه کار با آن ها به اپراتور کمک کند.

مرحله تئوری: اولین مبحث مورد نیاز برای شروع دوره آموزشی ، آشنایی با ساختار و آناتومی انواع پوست بر اساس رنگ می باشد. یادگیری این قسمت برای هنرجویان از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا که در بخش های بعدی آموزشی که قرار است بر روی نمونه واقعی به صورت عملی آموزش ببینند، باید بتوانند طول موج دستگاه، توان اشعه و تعداد شات ها را طبق رنگ پوست و نازک بودن یا نبودن آن تنظیم کنند.

اگر اپراتور از قبل راجع به آناتومی پوست شناخت کافی نداشته باشد، ممکن است به دلیل تنظیمات غیر صحیح باعث سوختگی پوست و آسیب رساندن به آن شود. هنرجویی که با هدف ورود به بازار کار در دوره های بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز ثبت نام می کند باید از تمام بخش های دستگاه لیزر اطلاعات کافی داشته باشد. بنابر این مربی موظف است در مورد تمام این قسمت ها توضیحات کاملی را به شرکت کنندگان ارائه دهد.

سپس باید با دسته بندی اصولی، تفاوت های انواع پوست، درجه تنظیم دستگاه و طول موج مورد نیاز را به هنرجویان توضیح دهد. بعد از آن هنرجویان نحوه قرار گیری دست و حالت بدن و مقدار و نحوه مالیدن ژل های بی حسی و یا کمپرس یخ را آموزش می بینند تا زیباجو درد کم تری را احساس کند.

مرحله عملی: پس از آشنایی هنرجویان با مباحث تئوری و نحوه عملکرد دستگاه لیزر و اجرای آن بر روی پوست،باید انجام لیزر موهای زائد را به صورت عملی آموزش ببینند . این مرحله باید کاملا طبق نظارت مربی و بر روی نمونه آزمایشی مصنوعی و حقیقی انجام شود.

از بین رفتن دائمی موهای زائد با لیزر

لیزر روشی دائمی برای از بین بردن موهای زائد می باشد. اما این به معنی نابودی صد در صدی آن ها برای همیشه نیست. درست است که شاید برای سال ها خبری از رشد موهای زائد نباشد، اما بعضی از افراد به دلیل ساختار پوست و موی متفاوت، ممکن است چند وقت یک بار نیاز به جلسه یادآوری داشته باشند تا آن دسته از فولیکول های زنده نیز از بین بروند. به طور معمول تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد بین 4 تا 12 جلسه است که این مقدار با توجه به پارامترهایی مثل رنگ پوست، جنس پوست، رنگ مو، ضخامت مو، تراکم و نوع دستگاه متغیر است. تقریبا اکثر خانم ها با گذراندن 8 جلسه به نتیجه دل خواه می رسند. اگر بعد از جلسات 7 و یا 8، موهای زائد به کرک و موهای نازک تبدیل شوند و تنها 20 درصد آن ها باقی مانده باشد و به مرور زمان افزایش نیابد، دیگر نیازی به جلسات متوالی و منظم نیست و کافی است هر 6 ماه یک بار برای یاد آوری به بهترین کلینیک زیبایی در شیراز جهت لیزر موهای زائد مراجعه شود.

5 تا از بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز را بشناسید!

آموزشگاه ایران فیشیال

آموزشگاه ایران فیشیال

با توجه به نیاز روزافزون در حوضه زیبایی و وجود متقاضیان فراوان، رشته فیشیال یکی از بهترین رشته هایی است که می تواند برایتان یک کسب و کار با درآمد عالی باشد. فیشیال از فعالیتهایی است که بسیار جذاب و البته پر درآمد است. از اینرو علافمندان به فیشیال با جستجوی عباراتی مانند بهترین آموزشگاه فیشیال، بهترین آموزشگاه فیشال، بهترین دوره آموزشی فیشال و عبارات مشابه دنبال بهترین دوره آموزشی فیشیال در تهران و دیگر شهرستانها می باشند. شما با گذراندن دوره آموزش فیشیال میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. شرکت کنندگان پس از پایان دوره فیشیال تسلط کامل بر مباحث پوست و دستگاههای زیبایی اتاق پوست خواهند داشت. پس از گذراندن دوره فیشیال میتواند بطور مختلف کسب درامد بسیار خوبی داشته باشد. بعنوان مثال مشغول به کار در مکانهایی مانند مطبها و کیلینیکهای زیبایی، دارو خانه ها بعنوان مشاور پوست و یا بصورت مستقل در سالنهای زیبایی کار کند.

خدمات:

 • دوره آموزشی ماساژ
 • دوره آموزشی فیشیال
 • دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس
 • دوره آموزشی پاکسازی پوست
 • دوره آموزشی لیزر موهای زائد

آدرس: شیراز، قصرالدشت، نبش خ مهدی آباد، روبروی شیرینی فروشی کامران، پلاک 1116، طبقه دوم

شماره تماس:

09184272711

09039893816

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها ، هزینه ها و…لطفا به وب سایت سر بزنید.

وب سایت: shoplaser.ir/shiraz-shoplaser

کلینیک زیبایی سلین

کلینیک زیبایی سلین

کلینیک سلین یکی از مراکز زیبایی و مراقبت پوست و مو است که علاوه بر ارائه خدمات زیبایی به آموزش آن ها نیز می پردازد. این کلینیک تمامی فعالیت های خود را تحت نظر دکتر حاتمی انجام می دهد و با استفاده از بهترین مواد و تجهیزات و به کارگیری پرسنل و مربیان مجرب از مراکز محبوب و معروف در شیراز می باشد.

یکی از دوره هایی که در این کلینیک به طور تخصصی آموزش داده می شود، لیزر موهای زائد است. از این رو علاقه مندان به این حوزه اگر به دنبال بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز هستند می توانند به کلینیک سلین مراجعه کنند.

خدمات کلینیک سلین:

 • تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت، چانه، بینی، لب و بوتاکس
 • لیفت صورت با نخ
 • لیزر موهای زائد و آموزش آن
 • جوان سازی صورت و پاک سازی
 • برگزاری دوره های آموزشی مراقبت های پوستی
 • کاشت مو و ابرو
 • بلفاروپلاستی

آدرس: شیراز، بلوار قدوسی، کوچه سوم، ساختمان رستوران شان، کلینیک سلین

شماره تماس: 07138436454 – 07138431599

کلینیک کسما

کلینیک کسما

یکی از بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز، کلینیک کسما می باشد که به طور ویژه به ارائه خدمات مو و زیبایی و مراقبت از پوست می پردازد. کسما در منطقه ستارخان شیراز بوده و تحت نظر پزشکان باتجربه در این زمینه فعالیت می کند.

خدمات کلینیک کسما:

 • کاشت مو و ابرو و ریش
 • لیزر موهای زائد
 • آموزش لیزر موهای زائد و خدمات مراقبت و زیبایی پوست
 • جوانسازی و درمان آسیب های پوستی
 • رفع چین و چروک

آدرس: شیراز، خیابان ستارخان، نبش کوچه 12، کلینیک کسما

شماره تماس: 07136272224 – 07136272223

کلینیک زیبایی آویسا

کلینیک زیبایی آویسا

یکی از گزینه های پیش رو برای ساکنین شیراز که به دنبال مرکزی برای انجام خدمات مراقبت پوستی و لیزر موهای زائد می گردند، کلینیک آویسا می باشد. در این مجموعه به طور حرفه ای مباحث مربوط به لیزر و جوانسازی آموزش داده می شود. کلینیک آویسا یکی از بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز به شمار می رود.

خدمات کلینیک آویسا:

 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • لیزر موهای زائد و آموزش آن
 • جوانسازی و لیفت صورت
 • هایفوتراپی و میکرودرم

آدرس: شیراز، خیابان ستارخان، نبش رستوران صوفی، ساختمان آویژه، طبقه سوم

شماره تماس: 07136490022 – 07136490011

کلینیک زیبایی زیباآفرین

کلینیک زیبایی زیباآفرین

کلینیک زیباآفرین یکی از مراکزی است که در شیراز به آموزش لیزر موهای زائد می پردازد و می تواند به عنوان بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز در لیست معرفی قرار گیرد. در این کلینیک بسیاری از خدمات زیبایی به زیباجویان ارائه و به هنرجویان آموزش داده می شود.

خدمات کلینیک زیباآفرین:

 • مزوتراپی، کربوکسی تراپی، اسکوم تراپی و رفع چین و چروک
 • لیزر موهای زائد
 • برداشت توده پوستی و خال
 • رفع غبغب، سلولیت و ترک پوستی
 • لاغری موضعی
 • هایفوتراپی، جوانسازی و لیفت صورت

آدرس: شیراز، ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، کلینیک زیباآفرین

شماره تماس: 07132317503 – 09373226251

آموزش نکات ایمنی در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز

برای استفاده از دستگاه لیزر، لازم است که اپراتورها ماهر و با تجربه باشند، چون با توجه به حساس بودن استفاده از آن ها در صورت عدم مهارت کافی ممکن است آسیب های جدی به زیباجویان وارد شود. افرادی که اپراتور دستگاه لیزر هستند باید با تمام خطرات پیش رو و نکات ایمنی آن ها آشنا باشند که در ادامه قصد داریم به توضیح برخی از آنها بپردازیم.

ایمنی چشم ها

اولین ناحیه آسیب پذیر در هنگام انجام لیزر، چشم ها می باشند. لازم است اپراتورها و تکنسین ها به آن توجه ویژه کنند. حفاظت از چشم بسیار ضروری می باشد، چرا که امکان آسیب زننده بودن طول موج امواج لیزر وجود دارد. با توجه به اینکه امواج خروجی از دستگاه لیزر دارای طول موجی هستند که می تواند به عمق پوست نفوذ کند و قدرت جذب بالایی دارد، ممکن است در صورت ورود به چشم به شبکیه آن آسیب برساند. برای مراقبت از چشم ها باید حتما از عینک های مخصوص محافظت کننده در برابر اشعه استفاده کرد.

داشتن سیستم خنک کننده

احتمال اینکه بعد از انجام لیزر عفونت وارد پوست شود وجود دارد. هرچند که این احتمال بسیار کم است ولی به خاطر حرارت بالا ممکن است پوست دچار سوختگی و عفونت و التهاب گردد. تنها استفاده از دستگاه های خنک کننده نصب شده بر روی دستگاه لیزر می تواند این احتمال را به حداقل برساند.

استفاده از سیستم های خنک کننده خاص می تواند منجر به سوختگی کرایوژنیک شود، اما احتمال آن کم است و وجود این نوع سیستم در دستگاه لیزر بهتر از نبود آن است. می توان گفت پوست هایی با رنگ تیره نسبت به پوست های روشن بیش تر در معرض میکروپیگمنتیشن هستند، از این رو بهتر است اگر قصد دارید برای از بین بردن موهای زائد خود به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز مراجعه کنید، با اپراتور در مورد این موضوع مشورت کنید.

سطح دانش ایمنی اپراتور

نکته دیگری که در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز باید به طور مفصل آموزش داده شود، مبحث رعایت اصول ایمنی دستگاه های لیزر می باشد. اپراتورها باید تسلط و علم کافی در این خصوص داشته باشند و مشخصات و مزایا و معایب انواع دستگاه ها را بدانند.

استاندارد دستگاه های لیزر

تمامی دستگاه های آموزشی در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز باید تاییدیه FDA جهانی داشته باشند تا بتوانند در مراکز درمانی و کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار گیرند. سازمان بهداشت نیز لازم است بر روی رعایت این استانداردها نظارت کافی داشته باشد.

آموزش نکات ایمنی در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز

لیزر پوست های برنزه شده

علت برنزه شدن پوست توسط سولاریوم و آفتاب، آسیب دیدگی مولکول های DNA می باشد تا بتواند در برابر سرطان پوست محافظت کند. آسیب زدن دوباره به رنگدانه های پوست می تواند خطرناک باشد. همچنین بعد از برنزه شدن، پوست افراد نسبت به قبل ازآن خشک تر و حساس تر می شود و تابیدن امواج لیزر باعث آسیب و صدمه پوستی می گردد.

پس از انجام سولاریوم و یا حمام آفتاب تا مدت ها پزشکان و اپراتورها اجازه انجام لیزر موهای زائد را به فرد نمی دهند و اساتید بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز به هنرجویان توصیه می کنند به هیچ عنوان تحت تاثیر اصرار این افراد برای لیزر شدن قرار نگیرند. کسانی که پوست بدن شان به طور طبیعی برنزه و تیره است مشکلی برای انجام لیزر ندارند و می توانند با استفاده از دستگاه متناسب برای رنگ پوست شان، دوره لیزر خود را آغاز کنند.

میزان درآمد اپراتور لیزر موهای زائد

یکی از سوالات رایج هنرجویان در بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز، میزان درآمد اپراتورها است. باید بگوییم که این درآمد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • منطقه و موقعیتی که کلینیک زیبایی در آن جا دایر است و اپراتور فعالیت می کند.
 • نوع دستگاهی که قرار است برای لیزر موهای زائد به کار گرفته شود. زیرا هر دستگاه مهارت و نکات خاص خود را دارد و ممکن است کار با آن سخت و یا راحت تر باشد. قطعا میزان حقوق کارکرد با هر کدام از دستگاه ها با هم تفاوت هایی دارند.
 • مقدار مهارت و تخصص اپراتور نسبت به نحوه کار دستگاه لیزر موهای زائد
 • میزان تجربه و سابقه کار
 • تعداد ساعاتی که تکنسین در کلینیک مشغول به کاربوده است. در برخی کلینیک های زیبایی نیز حقوق پرداختی بر اساس تعداد نفرات و قسمت های انجام شده می باشد.

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم برای افراد متقاضی جهت شغل اپراتور لیزر موهای زائد، نکات قابل توجهی را توضیح دهیم. شاید در نگاه اول انجام لیزر کار سختی نباشد اما آموزش آن اگر طبق استانداردها و تکنولوژی روز نباشد، ممکن است باعث آسیب و عدم نتیجه گیری درست شود.

ما تعدادی از بهترین آموزشگاه لیزر موهای زائد در شیراز را برای افراد ساکن در این شهر که قصد یادگیری این حرفه را دارند معرفی نمودیم. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای مقالات سایت پزشکا به ثبت برسانید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهارده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا