پزشکانلیزر موهای زائد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم. یکی از روش هایی که امروزه طرفداران زیادی دارد لیزر موهای زائد می باشد و افراد با انجام لیزر می توانند از شر موهای زائد بدن خود راحت شوند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ویژگی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران

استفاده از بهترین تجهیزات: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسدارن برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت از بهترین و بروزترین دستگاه ها استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان نتیجه بهتری را از انجام لیزر دریافت کنند.

مجوز فعالیت: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید مجوز فعالیت داشته باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالت کند.

رعایت بهداشت: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید به بهترین نحوه ممکن بهداشت را رعایت کنند تا افراد بتوانند با خیال راحت برای انحام خدمات به کلینیک مراجعه کنند.

موقعیت مکانی مناسب: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران باید در موقعیت مکانی مناسبی قرار بگیرد تا افراد بتوانند با وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی به راحتی به کلینیک مراجعه کنند.

پرسنل با تجربه: پرسنل و متخصصانی که در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران فعالیت می کنند باید در زمینه فعالیت خود سابقه و تجربه کافی داشته باشند.

برخورد مناسب با مراجعه کنندگان: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران برای اینکه مراجعه کنندگان از کلینیک رضایت کافی داشته باشند باید با آنها به خوبی رفتار کنند و به تمامی سوالات مراجعه کنندگان به صبر و حوصله پاسخ بدهند.

ویژگی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد فرآیند حذف موهای زائد با قرار گرفتن در معرض پالس های نور لیزر است که فولیکول مو را از بین می برد. لیزر موهای زائد به طور گسترده در کلینیک ها و حتی در خانه ها با استفاده از دستگاه هایی که برای خود درمانی مصرف کننده طراحی شده اند، انجام می شود. مو یک چرخه رشد منحصر به فرد را دنبال می کند که شامل استراحت، ریزش و دوره های رشد است، موهایی که اخیرا برداشته شده و در مرحله استراحت هستند برای تکنسین قابل رویت نیستند و معمولا افراد برای اینکه دوره درمان آنها تکمیل شود باید 8 تا 10 جلسه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسدارن مراجعه کنند.

5 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران را بشناسید!

کلینیک پوست لیزر زیبایی سابرینا

کلینیک پوست لیزر زیبایی سابرینا

مرکز تخصصی خدمات پوست ومو،زیبایی،لیزر موهای زائد سابرینا

خدمات:

 • دستگاه الکس کندلا /دایود/ آلما (دستگاه الکساندرایت آمریکایی مدیو سان مدل ۲۰۲۱ _الکساندرایت کندلا)
 • هایفوتراپی
 • فیلر
 • زاویه سازی
 • مزوتراپی
 • فیشیال
 • بوتاکس
 • تزریق ژل لب
 • مزوژل

آدرس :  تهران ،هروی ،میدان ملت ،میدان بهشتی

شماره تماس :

09016112324

02122322070

اینستاگرام: sabrina_clinic

وب سایت: sabrinaclinic.com

کلینیک لیزر عارف

کلینیک لیزر عارف

کلینیک لیزر موهای زائد عارف جزء یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران می باشد. در این کلینیک برای ارائه خدمات به مراجعه کنندگان از بهترین و بروزترین دستگاه ها استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان از خدماتی که انجام می دهند رضایت کافی داشته باشند.

خدمات کلینیک لیزر عارف:

 • لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست
 • مزوتراپی
 • تزریق ژل

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، چهار راه قنات، نبش خیابان رحمانی، پلاک سوم، واحد 6

شماره تماس: 02122786524

کلینیک بهرویان

کلینیک بهرویان

کلینیک بهرویان دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد. مدیریت این مجموعه با دکتر محمد حسن ناصر می باشد که ایشان متخصص پوست و مو می باشند. پزشکان و پرسنل در این کلینیک تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند تا مراجعه کنندگان از خدماتی که در این کلینیک انجام می دهند رضایت کافی داشته باشند. همچنین کلینیک بهرویان جزء یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران می باشد.

خدمات کلینیک بهرویان:

 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو
 • زاویه سازی
 • درمان لک
 • لاغری موضعی

آدرس: تهران، پاسداران، بلوار 17، پلاک 156، زنگ 401، کلینیک زیبایی بهرویان

شماره تماس: 02126653308

کلینیک آریا

کلینیک آریا

کلینیک آریا دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. متخصصانی که در این کلینیک فعالیت می کنند در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه کافی دارند و همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می کنند داری برد تخصصی می باشند و عضو انجمن پوست و مو ایران می باشند. همچنن کلینیک آریا جزء یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائددر پاسداران می باشد.

خدمات کلینیک آریا:

 • لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست
 • کاشت ریش
 • کاشت مو
 • خدمات پوستی
 • خدمات لاغری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گلستان دوم، پلاک 85، طبقه دوم

شماره تماس: 02172201

کلینیک تسنیم

کلینیک تسنیم

کلینیک تسنیم جزء یکی از بهترین کلنیک لیزر موهای زائد پاسداران می باشد. تمام تجهیزات این کلینیک دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد. مدیران این کلینیک تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا بهترین و ماهرترین متخصصان را استخدام کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

خدمات کلینیک تسنیم:

 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو
 • تزریق چربی
 • تزریق ژل
 • لاغری
 • کاشت ریش

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم، رو به رو فرخی یزدی، نبش بن بست مریم، بالای رستوان ایتالیایی، پلاک دوم، زنگ 6

شماره تماس: 02122764588

مزایا لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زیر پوستی: شما می توانید با انجام لیزر از رشد موهای زائد جلوگیری کرده و آنها را بین ببرید، همچنین با انجام لیزر موهای زائد از شر موهای زائد زیر پوستی نیز راحت می شوید. لیزر موهای زائد نیز برای افرادی که پوست حساسی دارند و پس از اصلاح یا اپیلاسیون دچار سوزش پوست می شوند، گزینه بسیار خوبی است.

مقرون به صرفه: وقتی لیزر موهای زائد را انتخاب می کنید، دیگر نیازی به صرف هزینه برای روش های دیگری همچون موم، تیغ یا…. برای رفع موهای زائد ندارید.

روش دائمی: می توان گفت یکی از فواید لیزر موهای زائد دائمی بودن آن می باشد و افراد می توانند چند جلسه مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسدارن از شر موهای زائد بدن و صورت خود خلاص شوند.

بی خطر بودن: لیزر موهای زائد روشی بی خطر می باشد و پوست افراد هیچ آسیبی وارد نمی کند اما می توان گفت روش های دیگری که برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد مانند اپلاسیون باعث می شود که پوست تحریک شود و دچار مشکلاتی شود.

مزایا لیزر موهای زائد

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر دایود موهای زائد:

این دستگاه لیزر اغلب با الکساندرایت مقایسه می شود. لیزر دایود برای افرادی که موهای کوتاه‌ تری دارند و رنگ پوست متوسط تیره دارند، بسیار موثر است. این نوع لیزر موهای زائد یک روش بسیار پرکاربرد است و با پیشرفت‌های روز افزون در فناوری، می‌تواند یک روش تقریبا بدون درد باشد. می توان گفت که استفاده از این دستگاه در مقایسه با دستگاه های دیگر لیزر موهای زائد نیاز به جلسات کمتری دارد. البته، تعداد جلسات در نهایت به موهای بدن افراد بستگی دارد.

لیزر موهای زائد الکساندرایت:

یکی از دستگاه های محبوب لیزر موهای زائد، الکساندرایت است. این نوع لیزر برای افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند ایده آل است و گفته می شود که درد کمتری نسبت به دیگر دستگاه های لیزر دارد. طول موج این دستگاه کوتاه تر است و می توان گفت که عمق نفوذ کم تری دارد. لیزر با دستگاه الکساندریت ممکن است بیشتر طول بکشد، زیرا طول موج آن کوتاهتر است.

لیزر موهای زائد روبی:

این نوع دستگاه لیزر موهای زائد جزء یکی از اولین‌ دستگاه هایی بوده که تا به حال توسعه یافته است. تقریبا استفاده از این دستگاه روی موهای تیره تر موثر نیست، اما برای موهای روشن تر، نازک تر و پوست روشن بهتر است. پس از درمان با این دستگاه ، ممکن است برخی از عوارض جانبی را تجربه کنید. با این حال، این عوارض جانبی دائمی نیستند و می توانید از کمپرس سرد و مرطوب کننده برای کاهش عوارض لیزر موهای زائد استفاده کنید.

کلام آخر

لیزر موهای زائد یکی از روش های پر طرفدار برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت می باشد و افراد برای انجام لیزر باید به متخصص مراجعه کنند تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین کلینیک مراجعه کنید.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در سعادت آباد به لینک مربوطه مراجعه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا