پزشکان

بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. روش های رایج در میان آقایان برای رهایی از موهای زائد بدن استفاده از تیغ، ماشین های اصلاح، کرم های موبر و… است. اما با توجه به این که تراکم رویش مو در آقایان بسیار بالا است از این رو به دنبال راهی برای حذف دائم موها هستند که برای این منظور لیزر که یکی از موثرترین و ایمن ترین روش ها برای از بین بردن دائمی موهای زائد در نواحی مختلف بدن است را به این دسته از افراد پیشنهاد می دهیم که توصیه می کنیم برای دریافت نتیجه دلخواه به بهترین مرکز لیزر آقایان مراجعه کنند.

لیزر موهای زائد مردان چیست؟

منظور از لیزر موهای زائد از بین بردن موهای بدن با استفاده از اشعه پر انرژی لیزر است که بر روی پوست ناحیه مورد نظر تابیده شده و از چرخه رشد موها جلوگیری به عمل می آورد. این روش کلینیکی در بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران و توسط افرادی که در این زمینه از تخصص و مهارت لازم برخوردارند انجام می شود و هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی شود. در حقیقت بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با بهره مندی از بهترین دستگاه های لیزر فولیکول های مویی را مورد هدف قرار می دهند و این روند را در طی چند جلسه با فاصله زمانی تعیین شده توسط پزشک انجام می دهند تا زمانی که فولیکول ها کاملا از بین بروند و دیگر مویی در ناحیه مورد نظر رشد نکند.

لیزر موهای زائد مردان چیست؟

ویژگی های بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران

 • یک مرکز لیزر خوب مجوز های لازم را دارد: با توجه به این که برای لیزر موهای زائد آقایان ممکن است دستگاه های مختلفی وجود داشته باشد لذا استفاده از آن ها به تخصص و مهارت لازم نیاز دارد، از این رو بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران بایستی از مجوزهای لازم در این زمینه بهره مند باشد. حتما به این نکته توجه داشته باشید که اپراتور باید دوره ها و آموزش های لازم را سپری کرده باشد و با نحوه کار با دستگاه آشنایی کامل داشته باشد.
 • جلسه مشاوره با پزشک متخصص: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران قبل از شروع جلسات لیزر با حضور پزشک متخصص با متقاضی جلسه مشاوره ای خواهد داشت. بعد از معاینه براساس جنس مو و رنگ پوست تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف دائمی موهای زائد و همچنین نوع دستگاه برای روند درمان تعیین می شود. البته قابل ذکر است که تمام جلسات نیز به صورت مستقیم تحت نظارت پزشک صورت می پذیرد.
 • بهره مندی از بهترین دستگاه ها: با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های زیادی برای لیزر موهای زائد تولید می شود که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به خود بوده و برای نوع خاصی از پوست و مو مناسب می باشد لذا بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران با توجه به این که با مراجعه کنندگان زیادی سرو کار دارد از این رو بایستی از انواع دستگاه های حرفه ای لیزر بهره مند باشد.

مزایای لیزر موهای زائد برای آقایان

از جمله مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد برای آقایان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • آقایانی که لیزر موهای زائد انجام می دهند دیگر نیازی به شیو کردن مداوم موهای زائد ندارند.
 • لیزر موهای زائد آقایان به خصوص برای ورزشکاران موجب افزایش اعتماد به نفس در آنان می شود.
 • از دیگر مزیت های این روش درمان زیبایی جلوگیری از رشد موهای زیر پوستی است که این مشکل در مواردی منجر به بروز جوش های دردناک می شود.
 • لیزر موهای زائد آقایان به خصوص در نواحی سینه و زیر بغل موجب کاهش تعرق می شود.
 • این روش درمان بدون درد، ایمن و تاثیر گذار است.

مزایای مهم لیزر کردن که آقایان باید بدانند؟

❤ شیو کردن دقیق موهادقت بالای این روش در حذف موهای زائد، آن را به راه حلی مناسب برای حذف موهای زائد نواحی کوچکتر مانند بین ابروها، بالای لب و بینی، ناحیه ی تناسلی یا ایجاد فرم ریش، تبدیل می کند.
? خلاص شدن از رویش مجدد مو هابا شیو کردن تیغ و اپلاسیون موهای زائد مجدد رویش کرده و باعث آزار شما می شود اما با لیزر موهای زائد می توانید همیشه از داشتن پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.
✔ درد کمتر نسبت به روش های دیگربسته به آستانه ی تحمل درد شما، ممکن است درد بسیار خفیفی حس کنید اما این درمان به قدری سریع است که اکثریت آقایان درد ناشی از آن را به راحتی تحمل می کنند.
? حذف موهای زیر پوستیدر روش های قدیمی در شیو کردن، موهای زیر پوستی باقی می ماند که به مرور زمان باعث عفونت پوستی می شود. که با انجام لیزر کردن حتی موهای زیر پوستی از بین می روند.

10 تا از بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران را بشناسید!

 کلینیک تخصصی لیزر هیلدا

کلینیک تخصصی لیزر هیلدا

کلینیک هیلدا دارای بروزترین دستگاه و پیشرفته ترین دستگاه ۲۰۲۲ دنیا می باشد (Ice platina plus) ، که این دستگاه امکان لیزر بدون درد را برای شما مراجعه کنندگان عزیز فراهم کرده است، در این کلینیک نتیجه دهی لیزر در ۴ تا ۶ جلسه می باشد و نکته قابل توجه در این مجموعه پزشک مجرب( خانم دکتر سعادت) و اپراتور حرفه ای (دارای مدارک معتبر) می باشد که لیزر شما با نهایت دقت و ظرافت انجام می شود.

جنب مترو میرداماد، خیابان کازرون شمالی، کوچه نیک رای، پلاک ۲ ، واحد ۱۱

آیا لیزر موهای زائد برای آقایان ضرورت دارد؟

چند مورد از مهم ترین دلایلی که موجب می شود تا آقایان به بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران برای رفع موهای زائد مراجعه کنند به قرار ذیل است:

 • کاهش تراکم مو: برخی از آقایان از پر مویی بدن و تراکم بیش از حد آن رنج می برند که برای رهایی از شر این موها که معمولا در نواحی پشت، سینه و شکم رشد می کنند می توانند برای لیزر مورهای زائد از طریق مراجعه به بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران اقدام کنند. به این نکته توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد هرگز به این معنا نیست که تمام موها از بین می روند بلکه در این روش زیبایی تنها بیش از 90 درصد موهای بدن به طور دائم حذف می شوند پس می توان گفت که میزان کاهش تراکم و درصد حذف موها در آقایان به خواسته خود آنان بستگی دارد.
 • بهداشت و سلامت پوست: برخی آقایان به دلیل خارش ناشی از مو به خصوص در فصل تابستان و همچنین جلوگیری از عرق سوز شدن مدام از روش های مختلف شیو کردن مانند ماشین های اصلاح و یا کرم های موبر برای جلوگیری از رویش و رشد موهای بدن خود استفاده می کنند که انجام این کار به صورت هر روزه و یا چند روز یک مرتبه می تواند تا حدودی خسته کننده باشد از این رو به منظور رعایت بهداشت و سلامت همیشگی برای لیزر موهای زائد اقدام می کنند.
 • رفع مشکل موهای زیر پوستی: یکی دیگر از دلایل ضرورت لیزر برای آقایان اصلاح راحت صورت و بدن است زیرا به دلیل اصلاح مداوم ممکن است موهای زیر پوستی که رشد آن ها به سمت داخل است ایجاد شود و می تواند موجب آزار پوستی برای این دسته از افراد شود. تنها راه درمان این مشکل که از نظر علم پزشکی سودوفولیکولیت باربی نام دارد لیزر است که تنها در طی 2 الی 3 جلسه مراجعه به بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران موهای زیر پوستی از بین رفته و پوست به حالت عادی خود بر می گردد.
 • شکل دهی به موهای صورت: لیزر موهای زائد برای زیباسازی حالت و الگوی رشد موهای صورت در آقایان بسیار تاثیر گذار است آن دسته از آقایان که موهای صورتشان در ناحیه ریش، منطقه وسیعی از صورتشان را در بر می گیرد می توانند با مراجعه به بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران شکل و الگوی موهای صورت خود را به شکل دلخواه در بیاورند.
آیا لیزر موهای زائد برای آقایان ضرورت دارد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد آقایان

بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران تعداد جلسات مورد نیاز برای موهای پشت و سینه آقایان را 6 الی 8 جلسه در فواصل درمانی 2 ماهه اعلام کرده است. البته ذکر این نکته نیز مجددا لازم است که در لیزر موهای زائد آقایان کاهش دائمی موهای بدن صورت می پذیرد نه حذف دائم آن. زیرا زمانی که فولیکول های فعال مو با لیزر از بین می روند فولیکول های غیر فعال شروع به ساخت مو می کنند لذا لیزر تنها می تواند موهایی را که در مرحله رشد قرار دارند از بین ببرد. اگر فرد در جلسات تعیین شده به صورت منظم به بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران مراجعه کند تراکم موها در حدود 50 الی 85 درصد به صورت دائم کاهش پیدا می کند.

هزینه لیزر در بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران

قیمت لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • اندازه ناحیه تحت درمان: یکی از مهم ترین عوامل در تعیین هزینه لیزر موهای زائد در آقایان ناحیه تحت درمان است که معمولا برای این منظور در مراکز لیزر پکیج هایی ارائه می شود که برای متقاضیان مقرون به صرفه باشد.
 • تعداد جلسات مورد نیاز: روند درمان برای رفع موهای زائد از طریق لیزر در چند جلسه با فاصله زمانی معین انجام می شود که تعداد جلسات مورد نیاز به رویش موی فرد بستگی دارد که هزینه لیزر موهای زائد بر مبنای تعداد جلسات نیز در نظر گرفته می شود.
 • دستگاه لیزر موهای زائد: نوع دستگاه استفاده شده برای لیزر موهای زائد نیز از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت نهایی می باشد که معمولا دستگاه های لیزری با فناوری بهتر قیمت بالاتری دارند.
 • مهارت متخصص لیزر: قیمت لیزر موهای زائد در مراکر مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند با هم فرق دارد. سطح مهارت و همچنین سابقه بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران تاثیر زیادی در هزینه درمان لیزر دارد.
هزینه لیزر در بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 10 تا از بهترین مرکز لیزر آقایان در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که مراکز نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها بایستی تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا