پزشکان

بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

بیشتر افرادی که دچار ابتلا به سنگ کلیه می شوند از این بیماری به عنوان بدترین درد در زندگی یاد می کنند. سنگ های کلیوی بسیار شایع می باشند از هر پنج آقا بالای 70 سال و از هر 10 خانم بالای 70 سال یک نفر به این بیماری دچار می شود. همچنین در افرادی که یک بار به سنگ کلیه دچار شده‌اند 50 درصد احتمال ابتلای مجدد طی 10 سال آینده وجود دارد. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

سنگ کلیه چیست؟

زمانی که غلظت برخی از مواد مانند کلسیم سیستین و اوریک اسید در ادرار افزایش پیدا می کند، این امر می‌تواند سبب ایجاد سنگ در هر قسمتی از سیستم ادراری شود. در برخی از مواقع تا سال های طولانی و حتی چندین دهه سنگ های کوچک بدون هیچ علامتی در کلیه ها باقی می مانند گاهی نیز سنگ ها وارد لوله هایی که ادرار را از کلیه به مثانه تخلیه می کنند می شوند و در آنجا گیر می کنند و مانع خروج کامل ادرار می شوند و علائم شدیدی مانند خونریزی و درد را ایجاد می کنند. در صورت دیدن علائم سنگ کلیه حتماً به بهترین دکتر اورولوژی مراجعه نمایید.

 سنگ کلیه چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد

برای تشخیص و درمان بیماری های کلیوی باید سعی کنید به بهترین دکتر کلیه در تهران مراجعه نمایید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد مدرک و تخصص ایشان می باشد. بهترین پزشک کسی است که در زمینه فعالیت خود دارای مدرک و تخصص باشد. پس به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تخصص در زمینه کلیه و مجاری ادراری باشد.
 • از دیگر ویژگی‌های بسیار مهم می توان به تجربه و مهارت پزشکی و همچنین سابقه کاری ایشان اشاره کرد. به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تجربه و سابقه کاری بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشد.
 • بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد پزشکی است که سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد. به پزشکی مراجعه نمایید که اولویت قرار دادن سلامت بیماران از ویژگی‌های ایشان باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دکتر اخلاق و رفتار ایشان در برخورد با بیماران خود می باشد. بهترین دکتر کسی است که همواره سعی کند به سوالات بیماران خود با حوصله و صبر و بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین دکتر سنگ کلیه در کلینیک و مرکزی مشغول فعالیت می باشد که دارای تجهیزات و دستگاه های مناسبی برای درمان بیماران است. پس به پزشکی مراجعه نمایید که در مرکز معتبری مشغول فعالیت است.

5 تا از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر حامد رجایی

دکتر حامد رجایی

دکتر حامد رجایی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد هستند. دکتر حامد رجایی مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ نموده اند و همچنین موفق به کسب بورد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری از بیمارستان لبافی نژاد تهران می باشند. دکتر حامد رجایی دارای تجربه بسیاری در این زمینه می باشند و همچنین دارای فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، سنگ ادراری و لاپاراسکوپی پیشرفته از بیمارستان هاشمی نژاد تهران هستند.

خدمات دکتر حامد رجایی:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان مشکلات مربوط به سیستم ادراری
 • درمان تمامی بیماری های کلیه

آدرس: تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21، پلاک 24، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09033709340

دکتر نادر رش احمدی

دکتر نادر رش احمدی

دکتر نادر رش احمدی جراح و متخصص کلیه، ناباروری و مجاری ادراری می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1375 فارغ التحصیل شدند و یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد می باشند. دکتر نادر رش احمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز توانستند بورد تخصصی اورولوژی خود را دریافت نمایند. ایشان دارای 26 سال سابقه فعالیت پزشکی تخصصی و فوق تخصصی می باشد. همچنین دکتر نادر رش احمدی متخصص اورولوژی در بیمارستان فوق‌تخصصی یاس می باشد.

خدمات دکتر نادر رش احمدی:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان سنگ های سیستم ادراری
 • درمان ناتوانی جنسی
 • درمان زگیل های تناسلی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از همت، بن بست سیدالشهدا، پلاک 8، واحد 3، طبقه دوم

شماره تماس: 09362884342

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند. ایشان موفق به کسب فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان هستند. دکتر احمدرضا رفعتی یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد می باشند. ایشان همچنین فوق تخصص آندیورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

دکتر احمدرضا رفعتی از نخبه های اورولوژی ایران هستند. ایشان دارای سخنرانی و مقالات متعدد داخلی و بین المللی در زمینه جراحی های لاپاروسکوپی و کم تهاجمی می باشند. دکتر احمدرضا رفعتی در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی ایران مقطع پزشکی عمومی خود را گذراندند و بعد از گذراندن مقطع پزشکی عمومی وارد مقطع تخصصی شدند.

خدمات دکتر احمدرضا رفعتی:

 • درمان انواع بیماری های کلیه
 • درمان سنگ کلیه
 • انجام لیزر بیماری های خوش خیم و بدخیم
 • پروستات
 • درمان ناباروری مردان

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول

شماره تماس: 02188203868

دکتر مریم امامی

دکتر مریم امامی

دکتر مریم امامی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار می باشند. ایشان دارای 26 سال تجربه در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. دکتر مریم امامی یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد می باشند .برای درمان بیماری‌های کلیوی می توانید به دکتر مریم امامی مراجعه نمایید.

خدمات دکتر مریم امامی:

 • درمان انواع بیماری های کلیوی
 • تشخیص و درمان عفونت کلیه
 • درمان کیست کلیه

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به سه راه توانیر، پلاک 2283، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 02188883158

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی یکی از بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد می باشند. ایشان توانستند معدل الف را از دانشگاه تهران در سال 1386 کسب کنند و از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شوند. دکتر مجتبی عاملی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته اورولوژی فارغ التحصیل شدند.

ایشان همچنین موفق به کسب بورد تخصصی ناسیونال به صورت کشوری که در تهران برگزار شده بود رتبه 4 کشور را کسب کردند و فارغ التحصیل شدند. دکتر مجتبی عاملی مقالات بین المللی بسیاری را منتشر نمودند. ایشان یکی از با تجربه ترین دکتر سنگ کلیه می باشند. برای درمان انواع بیماری های کلیه می توانید به دکتر مجتبی عاملی مراجعه نمایید.

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان بیماری های کلیوی
 • لاپاراسکوپی

آدرس: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، ابتدای جردن، کوچه صانعی، پلاک 1، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

شماره تماس: 02126210162

انواع سنگ کلیه

سنگ های اسید اوریکی: سنگ های اسید اوریکی از انواع سنگ کلیه می باشند. سنگ های اسید اوریکی در افرادی که مبتلا به دیابت و اسهال هستند و افرادی که در رژیم غذایی خود از پروتئین بسیاری استفاده می کنند و برخی بیماری‌های ژنتیکی مشاهده می شود.

سنگ های کلسیمی: سنگ های کلسیمی از شایع ترین انواع سنگ کلیه و سنگ های کلسیمی می باشند. اگزالات از طریق مواد غذایی مانند آجیل، برخی میوه ها، شکلات و سبزی ها مانند اسفناج جذب شده توسط کبد در بدن تولید می شوند. برخی داروهای ضد تشنج و ضد افسردگی شانس ایجاد سنگ های کلسیمی را در فرد افزایش می دهد.

سنگ های سیستئینی: سنگ های سیستئینی از انواع سنگ کلیه نادر می باشند که در افراد مبتلا به بیماری‌های ارثی سیستینوری دیده می شوند.

سنگ های استروویتی: این سنگ ها در اثر عفونت های ادراری مکرر ایجاد می شوند و همچنین می توانند به سرعت بزرگ شوند و علائم آزار دهنده و شدیدی را برای فرد ایجاد کنند.

 انواع سنگ کلیه

علائم سنگ کلیه

برخی از سنگ های کلیه تا مدت ها بدون هیچ علامتی باقی می مانند. برخی از سنگ های کلیه درون کلیه باقی می‌مانند و مشکل خاصی را برای فرد ایجاد نمی کنند. سنگ کلیه اگر ثابت باشد دارای علامتی نمی باشد ولی گاهی اوقات می تواند به لوله ای که کلیه را به مثانه وصل می کند وارد شود. اگر سنگ کلیه به مثانه برسد با ادرار از بدن فرد خارج می شود ولی اگر سنگ در لوله گیر کند ممکن است سبب قطع جریان ادرار شود و سبب درد بسیار برای فرد شود.

سنگ کلیه اگر جا به جا شود و به آن لوله حرکت کند می تواند با علائمی همراه باشد که این علائم شامل احساس درد شدید در پهلو و تغییر رنگ ادرار به صورتی، قرمز یا قهوه ای، عفونت، تب و لرز، سوزش ادرار، ادرار تیره، تهوع و استفراغ، تکرر ادرار و کم شدن حجم ادرار شود. در صورت مشاهده چنین علائمی باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر اورولوژی در تهران جهت درمان مراجعه نمایید.

کلام آخر

زمانی که برخی از مواد مانند اوریک اسید، کلسیم و سیستین در ادرار افزایش پیدا می کند و سبب ایجاد سنگ در قسمت های مختلف سیستم ادراری می شود. این سنگ ها در برخی از مواقع هیچ گونه علامتی ندارند و افراد متوجه آن ها نمی شوند. در صورت مشاهده علائمی مانند تهوع و استفراغ، تغییر رنگ ادرار به صورتی، قرمز یا قهوه ای، احساس درد شدید در پهلو، تکرر ادرار و کم شدن حجم ادرار شدید باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران مراجعه نمایید. برای درمان سنگ کلیه سعی کنید به پزشک متخصص جهت تشخیص و درمان سنگ کلیه مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته تا شما را با بهترین دکتر سنگ کلیه در یوسف آباد آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا