بیماری هاپزشکان

بهترین دکتر داخلی در تهران【سال 1401 】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین دکتر داخلی در تهران

معرفی بهترین دکتر داخلی در تهران + لیست ۱۰ تایی _ زمانی که از درد خاصی رنج می برید اما دلیل آن را نمی دانید یا این که نمی دانید مشکل پیش آمده به کدام قسمت بدنتان مربوط می شود ، بهتر است به یک متخصص داخلی مراجعه کنید و از او کمک بخواهید.

مزیت متخصصان داخلی به گونه ای است که مهارت و تجربه بیشتری نسبت به پزشکان داخلی دارند و قابلیت بررسی علائم بیماری های مختلف را دارد و می توانند دلیل آن را تشخیص بدهد. و در آخر اگر توانایی درمان بیمار را ندارد ، فرد را به متخصص دیگری معرفی می کند.

برخی ها متخصصان داخلی را با دکترهای عمومی اشتباه می گیرند ، اما در حقیقت دکترهای داخلی به صورت تخصصی آموزش دیده اند تا بتوانند بیماری های خاص را تشخیص داده و توانایی درمان آن را داشته باشند. در صورتی دچار بیماری خاصی هستید و دلیل بروز آن را نمی دانید ، بهتر است در مرحله اول به یک دکتر داخلی مراجعه کنید تا وضعیت کامل بدن بررسی شود.

ما هم قصد داریم در این مقاله شما را برای انتخاب دکتر داخلی در تهران همیاری کنیم. در این مقاله به معرفی ۱۰ تا از بهترین دکترهای داخلی در تهران پرداختیم تا شما نیز با آنها آشنا شوید. برای انتخاب بهترین دکتر داخلی در تهران هرگز خواندن ادامه مقاله را هرگز از دست ندهید.

دکتر الهه تاج احمدی

دکتر الهه تاج احمدی بورد تخصصی بیماریهای داخلی از دانشگاه ایران۱۳۸۹ ، سابقه ۱۱سال خدمت در بخش دولتی وخصوصی استان قزوین و تهران ، عضو انجمن گوارش و کبد ایران میباشد.

خدمات:

 • فعالیت در زمینه تشخیص و درمان HPV
 • رژیم غذایی برای بیماران
 • رژیم برای کاهش و افزایش وزن
 • درمان اختلالات تیرویید
 • درمان کبد چرب
 • درمان دیابت
 • درمان زخم پای دیابتی با لیزر

آدرس: 

تهران-شهرک غرب-بلوار دریا-بین پاک نژاد و مطهری(سردار دریا)- پلاک ۱۴۰- واحد ۴

شماره تماس:

۸۸۲۶۸۶۴۹
۸۸۰۸۸۶۹۸

۰۹۹۰۳۸۳۸۲۹۸

انتخاب بهترین دکتر داخلی در تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر داخلی در تهران هستید یا می خواهید به بهترین دکتر داخلی در تهران مراجعه کنید ، باید بدانید که انتخاب بهترین دکتر در شهر بزرگی مانند تهران بسیار سخت است. اما به طور کلی هر فردی برای رفع مشکل خود می خواهد به بهترین دکتر داخلی مراجعه کند. شما نیز می توانید با در نظر داشتن یک سری معیارهای مهم انتخاب درستی داشته باشید. در ادامه مقاله به بررسی معیارهای مهم انتخاب بهترین دکتر داخلی در تهران پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

احساس راحتی بیمار با دکتر داخلی

وجود رابطه خوب و صمیمانه بین بیمار و دکتر به بهبود هر چه سریع تر بیمار کمک می کند. زمانی که بیمار احساس راحتی بیشتری با دکتر داشته باشد ، تمام مشکلات و سوالات خود را با پزشک در میان می گذارد. بدون شک بیمار در چنین حالتی روند درمان را با خیال راحت تر و دقت بیشتر سپری می کند.

همچنین بهترین دکتر داخلی در تهران کسی است که با داشتن احساس راحتی ، تمام نظرات خود را نسبت به بیماری بیان کند و اگر توانایی درمان آن را ندارد ، بیمار را به دکتر دیگری معرفی کند.

متخصص داخلی شناخته شده

حتما تا به حال خدمات متخصصی را از زبان دیگران شنیده اید. متخصصان داخلی شناخته شده ای هستند که بخاطر تجربه و مهارت کسب کرده مورد اعتماد خیلی ها قرار گرفته است. به همین خاطر افراد زیادی ترجیح می دهند که درمان بیماری خود را توسط چنین پزشکی انجام شود. معمولا دکترهای باتجربه و حرفه ای بهترین روش را برای درمان انتخاب می کنند تا بیماران کمتر احساس ناراحتی داشته باشند. همچنین دکترهای باتجربه به راحتی مشکل فرد را تشخیص می دهند و روند درمان با سرعت بیشتری طی می شود.

زمانی که باید به یک متخصص داخلی مراجعه کنید

زمانی که با بیماری خاصی مواجه هستید و نمی دانید علت این ناراحتی چیست ، بهترین راه انتخاب بهترین دکتر داخلی در تهران است. چرا که تنها پزشکی علت بیماری شما را پیدا می کنند ، متخصصان داخلی هستند. آنها در صورت لزوم پیشنهاد می کنند که به یک متخصص دیگری مراجعه کنید.

همچنین کسانی که از چندین مشکلات و ناراحتی های مختلف رنج می برند ، برای کنترل آن نیاز به دکتر داخلی دارند. چرا که دکتر داخلی شما را از مراجعه به پزشکان دیگر بی نیاز می کند. در چنین شرایطی دکتر داخلی با توجه به تمام زمینه بیماری ها دارو تجویز می کند.

انتخاب بهترین دکتر داخلی در تهران

پزشکان داخلی توانایی درمان طیف وسیعی از بیماری ها را دارند. این بیماری ها شامل :

 • فشار خون بالا ، دیابت ، چربی خون ، سیگار ، چاقی ، افسردگی ، اضطراب
 • کنترل وزن
 • کم خونی
 • بیماری های عفونی
 • غدد ، دیابت ، تیروئید
 • قلب و عروق
 • دستگاه گوارش و کبد (مثل: درد شکم ، سو هاضمه ، کبد چرب …)
 • دستگاه تنفس (مثل تنگی نفس ، آسم برونشیت مزمن)
 • کلیه
 • پیشگیری ، غربال گری و تشخیص زودرس انواع سرطان
 • بیماری های رماتیسمی

درمان دیابت توسط دکتر داخلی

یکی از بیماری های رایجی که توسط دکتر داخلی درمان می شود ، دیابت است. دیابت همان بالا بودن سطح قند خون است. زمانی فرد دچار مشکل دیابت است که انسولین به از حد معمول کم باشد یا مقاومت خاصی در برابر آن ایجاد شده باشد. از آنجا که انسولین نوعی هورمون است که سطح قند خون را تنظیم می کند. اگر سطح بیماری دیابت بالا باشد ، بیمار مجبور است روزانه انسولین تزریق کند. در غیر این صورت با مصرف دارو می توان میزان انسولین را بالا برد.

اگر احساس خستگی زیاد از حد دارید

احساس خستگی بیش از اندازه همیشه نشانه از وجود بیماری هایی مانند کم خونی ، ضعیف بودن غده تیروئید و یا افسردگی است یا بیماری های جدی تر مانند؛ دیابت یا نارسایی قلبی را نوید دهد. بنابراین این مشکل را کمی جدی بگیرید و برای مشخص شدن علت آن به بهترین دکتر داخلی در تهران مراجعه کنید.

درد قفسه سینه نشانه ای از حمله قلبی است

اگر به صورت ناگهانی در ناحیه قفسه سینه درد زیادی احساس شود ، بخصوص که این درد با درد بالای بازو چپ همراه باشد و تنفس را دچار سختی کند ، این مشکل را جدی بگیرید و نیاز است که به صورت اورژانسی برای درمان اقدام کنید. چرا که این علائم نشانه دهنده حملات قلبی است.

درد قفسه سینه می تواند علت بسیاری از بیماری های دیگر مانند سینه پهلو ، برونشیت ، التهاب مری ، ورم معده ، مشکلات کیسه صفرا و غیره باشد. برای تشخیص دقیق آن نیاز است به بهترین دکتر داخلی در تهران مراجعه کنید. پزشکان داخلی در تشخیص علت دردهای قفسه سینه مهارت خاصی دارند و با پیدا کردن آن برای درمان داروهای مورد نیاز را تجویز می کنند.

درمان بیماری آسم

همانطور که همه ما می دانیم ، آسم یک نوع بیماری مزمن است که در راه تنفسی اختلال ایجاد می کند. افرادی که دچار بیماری آسم هستند ، معمولا راه تنفسی آن ها ملتهب شده و بسیار حساس می شوند. با حمله بیماری آسم ، راه های تنفسی تنگ می شود و از جریان هوا به داخل ریه ها جلوگیری می کند. بخاطر همین فرد دچار آسم با نشانه هایی مانند خس خس کردن ، تنگی تنفس روبرو می شود. در چنین شرایطی ، با رعایت کردن یک سری محدودیت ها می توان آسم را کنترل کرد.

متخصص داخلی با پزشک عمومی فرق دارد

از آنجا که گفتیم متخصصان داخلی با دکترهای عمومی متفاوت هستند و آنها آموزش های بیشتری دیده اند. بخاطر همین نباید آنها را با دکتر خانواده مقایسه کرد. متخصصان داخلی هرگز جراحی انجام نمی دهند اما با این حال دانش بسیاری در زمینه بیماری های مختلف و پیچیده بدست آورده اند. کار آنها بیشتر برای شناسانی ، کنترل و یا پیشگیری بیماری های خاصی مانند فشار خون بالا برنامه ریزی شده است.

متخصص داخلی با پزشک عمومی فرق دارد

کلام آخر 

همانطور که فهمیدیم ، دکترهای داخلی وظیفه مهمی در موقعیت های مختلف پزشکان ایفا می کنند. کار آن تشخیص انواع بیماری هاست و راهنمای مفیدی برای بیماران خاص می باشد، و در کلام آخر باید بیان کنیم که دکترهای نام برده شده در این مقاله صرفا برای معرفی بوده و در صورت انتخاب هر کدام از آنها لازم است اطلاعات بیشتری بدست آورید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید ممنونیم.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا