پزشکان

بهترین متخصص نازایی در شهریار【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

یکی از مشکلات شایع بین زوج ها نازایی می باشد که به عوامل مختلفی بستگی دارد. زوج ها برای درمان نازایی باید به بهترین دکتر نازایی مراجعه نمایند. در دنیا 50 درصد زنان و 40 درصد مردان دارای مشکلات ناباروری هستند. ما در این مقاله لیستی از بهترین متخصص نازایی در شهریار را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

نازایی چیست؟

هنگامی که زوج ها با وجود رابطه جنسی منظم و بدون استفاده از روش های پیشگیری نتوانند بچه دار شوند به این اتفاق نازایی می گویند. نازایی تنها از طرف بانوان نیست، مردان نیز می توانند دچار ناباروری شوند. دلیل ناباروری در زنان می‌تواند افزایش سن آن ها باشد و یا مشکل در لوله های رحم و اختلال در تخمدان ها نیز می تواند دلیل ناباروری خانم ها باشد و همچنین دلیل ناباروری مردان ناسالم بودن و یا کم بودن اسپرم ها می باشد. برای تشخیص و درمان نازایی باید به بهترین دکتر نازایی مراجعه نمایید.

نازایی چیست؟

ویژگی های بهترین متخصص نازایی در شهریار

برای درمان نازایی باید سعی کنید به بهترین دکتر زنان مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین متخصص نازایی در شهریار را در اختیار شما قرار داده ایم تا بهترین دکتر و متخصص را انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • از مهم ترین و اولین ویژگی بهترین دکتر نازایی می توان به دانش و تخصص پزشکی در زمینه تشخیص و درمان علائم و مشکلات نازایی اشاره کرد.
 • بهترین متخصص نازایی در شهریار باید تجربه و مهارت بالایی نیز داشته باشد زیرا ایشان باید بتواند مشکل نازایی را به خوبی شناسایی کند و آن را درمان نماید.
 • مطب بهترین متخصص نازایی در شهریار باید تمیز و استریل باشد، اگر این گونه نباشد ممکن است بیماری های عفونی به افراد منتقل شود و افراد دچار بیماری های عفونی شوند.
 • بهترین پزشک باید بتواند به خوبی با بیماران خود ارتباط برقرار کنند و اعتماد بیماران خود را به راحتی جلب نماید.
 • قبل از مراجعه به پزشک جهت درمان حتما مدرک پزشک خود را مشاهده نمایید و اطمینان حاصل کنید که پزشک شما دارای مدرک می باشد.

5 تا از بهترین متخصص نازایی در شهریار را بشناسید!

دکتر لادن پژومند

دکتر لادن پژومند

دکتر لادن پژومند جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی از دانشگاه شهید بهشتی فلوشیپ نازایی و IVF و ااپاراسکوپی از پژوهشکده صارم دارای مدرک جراحی های زیبایی و لیزر درمانی در بیماریهای زنان و انجام کلیه عمل های جراحی زنان به صورت باز و با لیزر انجلا محصول کره جنوبی و اراف نوا پلاس محصول ایتالیا.

خدمات:

 • لیزر انجلا محصول کره جنوبی و اراف نوا پلاس محصول ایتالیا
 • لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی
 • انجام کلیه خدمات ناباروری از درمان طبی تا IUI و IVF در مرکز معتبر نازایی مام و پیامبران
 • انجام کلیه خدمات زیبایی زنان با لیزر درمانی و اراف زنان
 • لیفت لابیاپلاستی و روشن سازی
 • بین بردن ترک های پوستی و لیفت با لیزر و اراف

آدرس: شهریار چهار راه مخابرات شرقی کوچه رودکی ساختمان صادقیانی طبقه اول واحد ۱و۲

شماره تماس:

۶۵۲۲۶۶۶۳

۶۵۲۲۴۷۶۷

اینستاگرام: dr.ladan.pajoumand

دکتر ندا عباسی

دکتر ندا عباسی

دکتر ندا عباسی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان در سال 1392 بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی توانستند مدرک دکترای تخصصی زنان و زایمان و نازایی خود را دریافت نمایند. دکتر ندا عباسی عضو انجمن جراحی کم تهاجمی ایران هستند. ایشان یکی از بهترین متخصص نازایی در شهریار می باشند. دکتر ندا عباسی از با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند که می‌توانید برای درمان نازایی به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر ندا عباسی:

 • درمان نازایی
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جراحی های زیبایی زنان
 • لاپاراسکوپی
 • درمان اختلالات قاعدگی
 • پاپ اسمیر

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه هفتم، واحد 20

شماره تماس: 02165277499

دکتر رضوان یاری

دکتر رضوان یاری

دکتر رضوان یاری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی خود و دریافت مدرک پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز پشت سر بگذارند. ایشان موفق به کسب مدرک تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی شدند. دکتر رضوان یاری یکی از بهترین متخصص نازایی در شهریار هستند که افراد می توانند برای درمان نازایی و همچنین درمان بیماری های مربوط به زنان به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر رضوان یاری:

 • درمان نازایی
 • درمان عفونت های زنان
 • زایمان سزارین و طبیعی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، کوچه رودکی، رو به روی آزمایشگاه آبان، ساختمان شماره 6، طبقه پنجم، واحد 10

شماره تماس: 02165254007

دکتر شبنم شاهمرادی

دکتر شبنم شاهمرادی

دکتر شبنم شاهمرادی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می ‌باشند. دکترشبنم شاهمرادی بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی توانستند وارد دوره تخصص خود شوند و توانستند مدرک تخصص زنان و زایمان و نازایی را دریافت نمایند. ایشان یکی از بهترین متخصص نازایی در شهریار می باشند.

خدمات دکتر شبنم شاهمرادی:

 • درمان نازایی
 • زایمان سزارین و طبیعی
 • درمان بیماری‌های زنان
 • تست پاپ اسمیر
 • درمان عفونت زنان

آدرس: شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، مجتمع پارسیان، طبقه پنجم

شماره تماس: 02165267949

دکتر شروین مهدی زاده تهرانی

دکتر شروین مهدیزاده تهرانی

دکتر شروین مهدی زاده تهرانی متخصص زنان و زایمان هستند. ایشان یکی از بهترین متخصص نازایی در شهریار می باشند. دکتر شروین مهدی زاده تهرانی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود هستند. همچنین ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی گیلان اخذ کردند و سپس موفق به کسب مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه کرمان شدند. برای درمان نازایی می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر شروین مهدی زاده تهرانی:

 • درمان نازایی
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • انجام جراحی های زیبایی زنان
 • درمان بی اختیاری ادرار

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، کوچه آقاجانلو، جنب تصویربرداری کوثر، طبقه سوم

شماره تماس: 02165263656

عوامل مهم در نازایی

استعمال دخانیات: بانوانی که از دخانیات استفاده می کنند ممکن است دچار سقط جنین شوند. همچنین مصرف دخانیات در مردان نیز می‌تواند خطر ابتلا به کاهش یافتن اسپرم ها را افزایش دهد. استفاده از دخانیات یا ماریجوانا می تواند سبب کاهش باروری در افراد شود.

سن: با گذشت زمان خانم هایی که چهل سالگی را رد می کنند، باروری آنان کاهش پیدا می کند. بانوان مسن از بقیه خانم ها بیشتر به ناباروری مبتلا می شوند، دلیل بیشتر مبتلا شدن خانم های مسن به ناباروری کاهش یافتن تعداد و کیفیت تخمک ها می باشد.

مصرف الکل: اگر بانوان در طول انجام فرایند لقاح و بارداری از الکل استفاده کند. این امر ممکن است برای آن ها خطر داشته باشد. مصرف الکل می تواند سبب ناباروری شود، اگر مردان نیز بیش از حد از الکل استفاده کنند این امر می‌تواند سبب کاهش یافتن تعداد و تحرک اسپرم ها شود.

داشتن اضافه وزن: خطر ناباروری در افرادی که دارای اضافه وزن هستند و خانم ها و آقایانی که دارای تحرک بسیار کمی هستند نیز افزایش می یابد.

ورزش نکردن: اگر افراد ورزش نکنند و فعالیت بدنی انجام ندهند وزن آن ها افزایش می یابد و ورزش نکردن و بی تحرکی می تواند سبب چاقی و افزایش خطر ابتلا به نازایی شود. البته در برخی از مواقع نیز ممکن است انجام ورزش های سخت و شدید به طور پی در پی سبب به وجود آمدن مشکلاتی در تخمدان زنان شود.

کمبود وزن: بانوانی که در زمان خوردن غذا دچار اختلال می شوند یعنی دچار بی اشتهایی و یا پرخوری می شوند، رژیم غذایی کم کالری و محدودی دارند در معرض خطر نازایی قرار می گیرند.

عوامل مهم در نازایی

درمان نازایی توسط بهترین متخصص نازایی در شهریار

مشکلاتی وجود دارد که بر روی باروری تاثیر گذار هستند. بهترین متخصص نازایی در شهریار می تواند با انجام جراحی مشکلات را درمان نماید. جراحی ها متفاوت می باشند به طور مثال از لاپاراسکوپی جهت درمان کردن مواردی مانند چسبندگی لگن، آندومتریوز و … استفاده می شود و از هیسترکتومی برای درمان مشکلات رحمی مانند برخی از فیبروم ها، پولیپ آندومتر و … استفاده می شود.

برای انجام روش لقاح خارج رحمی نیاز به تخمک و اسپرم سالم از خانم و آقا می باشد. پزشک باید آن ها را بگیرد و در محیط آزمایشگاه تلقیح دهد و بعد از چندین روز جنین داخل رحم قرار گیرد.

در روشی دیگر پزشک داروهایی را برای شما تجویز می کند. خانم هایی که در تخمک گذاری دچار اختلال می شوند این روش می‌تواند روشی بسیار مناسب برای آن ها باشد، با استفاده از قرص تحریک تخمک گذاری انجام می شود.

روش دیگری وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده نمایند البته پزشک باید تشخیص دهد که از کدام روش استفاده شود. لقاح داخل رحمی از دیگر روش ها است. برای انجام این روش باید تا زمان تخمک گذاری صبر کرد و بعد از آن اسپرم ها در زمان معین و صحیح در رحم قرار می گیرند.

کلام آخر

بانوان به دلایل مختلف و متعددی می توانند دچار نازایی شوند، در این مواقع باید سعی کنند به بهترین متخصص نازایی جهت تشخیص و درمان مراجعه نمایند. درمان نازایی دارای چندین روش می باشد که پزشک شما تشخیص می دهد از کدام روش برای شما استفاده کند. برای انجام درمان می توانید به بهترین دکتر نازایی در تهران مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین متخصص نازایی در شهریار آشنا کند، امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نموده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا