پزشکان

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین متخصص ایمپلنت در تهران آشنا کنیم. از دست دادن چند دندان مشکلی بسیار سخت برای افراد می باشد. این افراد می‌توانند با استفاده از روش ایمپلنت مشکل خود را برطرف نمایند. قرار دادن ایمپلنت دندان در فک درمانی است که سخت نیست و تا پایان عمر برای افراد وجود دارد. از ایمپلنت به عنوان روشی دائمی به جای یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می‌شود. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین دندانپزشک از این روش استفاده کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان با سلول های بدن کاملاً سازگار می باشد. از ایمپلنت های دندانی به عنوان جایگزینی دائمی به جای چند دندان از دست رفته استفاده می شود. دندانپزشک ایمپلنت را داخل استخوان فک قرار می دهد و با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک به ایمپلنت جوش میخورد. سه تا چهار ماه زمان می برد تا استخوان فک به ایمپلنت جوش بخورد. بعد از این کار قسمت تاج و روکش دندان ساخته می شود و روی پایه قرار می گیرد. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین جراح دندانپزشک در تهران از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. همچنین ایمپلنت دارای انواع مختلفی می باشد که عبارت اند از:

ایمپلنت‌های زایگو ماتیک: در روش ایمپلنت های زایگو ماتیک یک ساختار فلزی در تحلیل استخوان های شدید فک بالا به استخوان گونه ای پیچ می شود.

ایمپلنت های داخل استخوان: از معروف ترین انواع ایمپلنت، ایمپلنت های داخل استخوان می باشد که دارای طرفداران بسیاری است. افراد بسیاری از این روش استفاده می کنند. در این نوع ایمپلنت، ایمپلنت ها به صورت یک پیچ می باشند که داخل استخوان قرار می گیرند.

ایمپلنت‌های ساب پریو ستیال: در مواردی که تحلیل شدید استخوان فک پایین صورت گرفته از این روش استفاده می شود. ایمپلنت ها به صورت سازه می باشند که روی فک پایین و زیر لثه قرار می گیرد و بعد ساختار پروتزی روی آن قرار می گیرد.

 ایمپلنت دندان چیست؟

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

به دلیل حساس بودن کاشت ایمپلنت افراد باید سعی کنند به بهترین متخصص ایمپلنت مراجعه نمایند. در این قسمت برخی از ویژگی‌های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • بهترین متخصص ایمپلنت در تهران باید دانش و تخصص لازم برای درمان ایمپلنت دندان را داشته باشد. شما باید سعی کنید قبل از مراجعه به متخصص برای انجام این روش حتما مدرک تحصیلی ایشان را مشاهده نمایید.
 • از دیگر ویژگی‌های بسیار مهم می توان به تجربه کافی در زمینه جراحی های ایمپلنت اشاره کرد. اگر سابقه کاری پزشک شما زیاد باشد نتیجه درمان بهتر رخ می دهد.
 • بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کسی است که قبل از انجام این جراحی یک جلسه مشاوره با بیمار خود داشته باشد و تمام این نکات مورد نیاز را به بیمار بگوید و همچنین نگرانی که بیمار دارد را از بین ببرد.
 • بهترین متخصص کسی است که درباره مواد مورد استفاده، روش ها و جنس ترمیم ها به بیمار توضیح دهد تا بیمار بتواند خود درباره نوع ترمیمی که می خواهد تصمیم بگیرد.
 • یک پزشک خوب کسی است که همواره به سوالات بیماران خود با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهد و همچنین دارای رفتار اخلاقی مناسب در برخورد با افراد مراجعه کننده و همچنین بیماران خود باشد.

با ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران آشنا شوید:

😍مدرک تحصیلی معتبربهترین متخصص ایمپلنت در تهران باید از دانشگاه و مرکز معتبر فارغ التحصیل شده باشد.
💯توجه به میران شهرت پزشکیکی دیگر از راه های شناخت بهترین متخصص ایمپلنت در تهران توجه به شهرت آنهاست.
👌فعالیت زیر نظر وزارت بهداشتاطمینان حاصل کنید که پزشک متخصص زیر نظر وزارت بهداشت کار می کند و دارای مجوز پزشکی است.
❤️فضای مجازیبرای آشنایی با پزشک متخصص و مشاهده نمونه کارهای پزشک متخصص می توانید سراغ فضای مجازی بروید.

10 تا از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را بشناسید!

دکتر عزیز گشاده رو

ایمپلنت دندان چیست؟

دکتر عزیز گشاده رو متخصص پروتزهای دندانی ایمپلنت و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در تهران می باشند. دکتر عزیز گشاده رو موفق به کسب رتبه اول بورد تخصصی کشور است. همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی تهران می باشند. دکتر عزیز گشاده رو متخصص ایمپلنت هستند و همچنین دارای سابقه بیش از 20 هزار درمان موفق ایمپلنت هستند. ایشان تمام تلاش خود را می‌کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

خدمات دکتر عزیز گشاده رو:

 • ایمپلنت دندان
 • روکش های زیبایی
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی، پلاک 4، طبقه 6،

شماره تماس: 02126606157

دکتر فرشید اختری

دکتر فرشید اختری

دکتر فرشید اختری در سال 1377 از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند. ایشان در سال 1385 دوره ایمپلنت بدون جراحی را گذراندند و همچنین در سال 1386 دوره جراحی ایمپلنت در محدوده زیبایی را گذراندند. دکتر فرشید اختری یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می باشند. ایشان عضو انجمن بین المللی ایمپلنتولوژی از سال 1387 می باشند. همچنین دکتر فرشید اختری دوره بازسازی استخوان فک را در سال 1389 گذراندند.

خدمات دکتر فرشید اختری:

 • ایمپلنت دندان

آدرس: تهران، میدان فاطمی، بزرگراه شهید گمنام، میدان گلها، ساختمان پزشکان ویدا، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 02188026826

دکتر امید امیربنده

دکتر امید امیر بنده

دکتر امید امیربنده متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت می باشند. ایشان در سال 1378 دوره عمومی دندانپزشکی را در دانشگاه مشهد گذراندند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی و درمان با لیزر از دانشگاه جنوا ایتالیا می باشند و همچنین در سال‌های 86 تا 89 مسئول دندانپزشکی کلینیک امام حسن ع بوده اند. دکتر امید امیربنده مسئول بخش جراحی لثه کلینیک تخصصی امام علی ع می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران هستند. دکتر امید امیربنده تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار افراد قرار دهند.

خدمات دکتر امید امیربنده:

 • جراحی و کاشت ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • جراحی خط لبخند

آدرس: تهران، ضلع شمالی، میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک 42، طبقه پنجم

شماره تماس: 02122740531

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده متخصص پروتزهای دندانی و زیبایی می باشند و همچنین فوق تخصص ایمپلنت دندان هستند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می باشند. دکتر اصفهانی زاده استادیار دانشگاه هستند و همچنین عضو هیئت مدیره انجمن ایمپلنتولوژی ایران می باشند. در کلینیک دکتر اصفهانی زاده خدمات با کیفیت بسیار بالا و همچنین بهترین متدهای روز دنیا در اختیار افراد قرار می گیرد و همچنین کلینیک دارای تجهیزاتی مدرن و کادر درمانی حرفه ای می باشد.

خدمات دکتر غلامرضا اصفهانی زاده:

 • جراحی های ایمپلنت دندان
 • دندانپزشکی کودکان
 • زیبایی دندان
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 55، واحد 3

شماره تماس: 02188219700

دکتر علی صفار

دکتر علی صفار

دکتر علی صفار متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی می باشند. ایشان موفق به کسب رتبه برتر بورد تخصصی هستند. دکتر علی صفار مدرس دوره های ایمپلنت برای دندانپزشکان می‌باشند و همچنین دارای فلوشیپ icoi هستند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می باشند که تمام تلاش خود را می کنند در کلینیک خود خدمات را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان و بیماران قرار دهند. برای انجام ایمپلنت دندان می‌توانید به دکتر علی صفار مراجعه نمایید.

خدمات دکتر علی صفار:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، زعفرانیه، بلوار بهزادی، نبش ماکویی پور، ساختمان سروین، پلاک 19، واحد 43

شماره تماس: 02122179694

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت می باشند. ایشان بعد از اتمام دوره متوسطه در سال 1379 توانستند در مقطع دکترای دندانپزشکی در دانشگاه سراسری تبریز پذیرفته شوند و همچنین در سال 1385 فارغ التحصیل شدند. دکتر عباس گشاده رو بیش از 5 هزار جراحی و درمان موفق ایمپلنت و کاشت دندان داشته‌اند. ایشان رئیس بخش جراحی لثه و ایمپلنت در بیمارستان دولتی می باشند. دکتر عباس گشاده رو موفق به کسب بورد تخصصی ایمپلنت و جراحی لثه می باشند. همچنین تمام تلاش خود را می‌کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

خدمات دکتر عباس گشاده رو:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی ارتودنسی
 • دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی، پلاک 49، واحد 6

شماره تماس: 02126706197

دکتر میثم آریام

دکتر میثم آریام

دکتر میثم آریام متخصص جراحی لثه و فوق تخصص ایمپلنت دندان از دانشگاه تهران می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران هستند و همچنین دارای فوق تخصص ایمپلنت دندان می باشند. دکتر آریام دارای تخصص از دانشگاه اصفهان و همچنین فلوشیپ ایمپلنت و جراحی های پیشرفته از دانشگاه تهران هستند. ایشان سعی داشته‌اند خدمات خود را با بالا ترین کیفیت در اختیار افراد قرار دهند.

خدمات دکتر میثم آریام:

 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • جراحی لثه
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، زعفرانیه، نبش فلاحی و مقدس اردبیلی، ساختمان پزشکان زعفرانیه، طبقه پنجم، واحد 23

شماره تماس: 02122747153

دکتر رضا عمید

دکتر رضا عمید

دکتر رضا عمید در سال 1377 دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراندند. ایشان همچنین در سال 1383 دوره تخصص خود را در دانشگاه تبریز گذراندند. دکتر رضا عمید دارای فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن می باشند. ایشان از سال 1383 تا 1388 عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی شیراز بودند. دکتر رضا عمید 32 مقاله به زبان انگلیسی منتشر کرده‌اند و همچنین 7 کتاب ترجمه و به زبان فارسی تالیف کرده اند. دکتر رضا عمید یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می باشند.

خدمات دکتر رضا عمید:

 • ایمپلنت دندان
 • خدمات دندانپزشکی

آدرس: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، خیابان فرید افشار، پلاک 2، طبقه سوم

شماره تماس: 02122925434

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری در سال 1386 در رشته دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند. ایشان بعد از اتمام تحصیلات و گذراندن دوره طرح نیروی انسانی در جزیره قشم توانستند از دانشگاه بین المللی نیویورک دعوت نامه دریافت کنند. ایشان یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در تهران می باشند. دکتر مهرداد افتخاری بعد از پایان دوره های مذکور و دریافت مدرک دانشگاه نیویورک به کشور بازگشتند و در مطب خود مشغول به کار شدند. ایشان تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات را با کیفیت بسیار مناسبی به افراد مراجعه کننده ارائه دهند.

خدمات دکتر مهرداد افتخاری:

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی نامرئی
 • طراحی لبخند
 • روکش دندان

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار دریا، خیابان سعدی، پلاک 29، واحد یک، مرکز تخصصی دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد

شماره تماس: 02188088879

دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی دندانپزشک ایمپلنت و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می باشند. دکتر کریمی مدرک دکترای عمومی خود را در سال 2001 از دانشگاه سراسری تبریز دریافت نمودند و بعد از آن در دوره های پیشرفته و تخصصی شرکت کردند. دوره پیشرفته ساخت لمینت های بدون تراش را گذرانده اند و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا، کنگره بین المللی ایمپلنت های دهان می باشند.

ایشان دارنده تندیس مشتری مداری هستند. دکتر سعید کریمی در مرکز دندانپزشکی خود تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با بالا ترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. شما می توانید به مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی جهت انجام درمان های دندانپزشکی و یا دندانپزشکی زیبایی مراجعه نمایید.

خدمات دکتر سعید کریمی:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه تندیس، پلاک 4، واحد های 1 و 2

شماره تماس: 02188888590

اقداماتی توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

اقدامات قبل از ایمپلنت دندان

 • قبل از انجام ایمپلنت دندان از مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند خودداری کنید. داروهایی از قبیل آسپرین را مصرف نکنید، زیرا سبب افزایش خونریزی می شود.
 • قبل از انجام این جراحی می توانید از قرص مسکن استفاده کنید. البته قبل از استفاده از پزشک خود مشورت بگیرید.
 • حتماً قبل از انجام ایمپلنت دندان غذا میل کنید تا هنگام درمان دچار ضعف نشوید.
 • دو هفته قبل از انجام درمان از مصرف الکل و همچنین دخانیات بپرهیزید، مصرف این موارد می‌تواند برای شما مشکلات ایجاد کند.

اقدامات بعد از ایمپلنت دندان

 • بعد از انجام ایمپلنت دندان تورم امری طبیعی می باشد. برای کاهش و از بین بردن این تورم می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید ولی نباید کیسه یخ را به صورت مستقیم روی پوست قرار دهید.
 • داروهایی را که دندانپزشک شما برایتان تجویز کرده باید به طور مرتب استفاده کنید و هیچ دارویی را سرخود نخورید.
 • امکان ایجاد خونریزی بعد از انجام ایمپلنت وجود دارد که امری طبیعی می باشد. شما در این صورت می توانید از یک لایه گاز استریل شده بر روی دندان های خود استفاده کنید.
 • بعد از یک هفته باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید و بخیه های خود را بکشید و بعد از کشیدن بخیه ها باید از غذای نرمی استفاده کنید تا به لثه‌های شما آسیبی وارد نشود.
 • سعی کنید بعد از انجام ایمپلنت دندان از مسواک های مخصوصی استفاده کنید و همچنین برای تمیز کردن دهان و دندان از دهانشویه استفاده کنید.

اقداماتی توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

عوارض ایمپلنت دندان

 • یکی از عوارض ایمپلنت دندان می تواند آسیب رسیدن به بافت لثه باشد. موارد مختلفی سبب آسیب رسیدن به بافت لثه و اعصاب می‌شود که مهم ترین آن مهارت نداشتن دندانپزشک می باشد. برای انجام ایمپلنت سعی کنید نزد بهترین متخصصین ایمپلنت بروید.
 • به دلیل این که استخوان فک و حفره سینوسی با هم در ارتباط هستند. اگر روند کاشت ایمپلنت دندان به طور صحیح انجام نشود، عفونت ایجاد خواهد شد.
 • حساسیت به پایه تیتانیومی ایمپلنت بسیار نادر می باشد ولی برخی از افراد به آن واکنش نشان می‌دهند. یکی از عوارض ایمپلنت دندان ایجاد آلرژی برای افراد می باشد.
 • در حین جراحی به دلایل مختلفی احتمال بروز عفونت وجود دارد. همچنین بعد از جراحی نیز بروز عفونت وجود دارد. سیگار کشیدن، وجود بیماری های خود ایمنی و همچنین رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان می توانند از مواردی باشند که سبب بروز عفونت می شوند.
 • ایجاد درد بعد از انجام ایمپلنت دندان امری طبیعی می باشد که شما می‌توانید با مصرف داروهای مسکن این درد را کاهش دهید. در این زمان از مصرف نوشیدنی هایی که بسیار سرد می باشد و یا بسیار داغ است پرهیز کنید.
 • بعد از جراحی ایمپلنت دندان احتمال خونریزی وجود دارد که این امر موقت می باشد و بعد از گذشت چند روز از بین خواهد رفت.
 • در صورت طولانی شدن این عوارض و همچنین مشاهده عوارضی مانند عفونت یا ایجاد آسیب های سینوسی باید هر چه سریع تر به پزشک خود مراجعه نمایید تا درمان شوید. با مراجعه به بهترین دندانپزشک و همچنین بهترین کلینیک دندانپزشکی می توانید از بسیاری از این عوارض بکاهید.

مزایای ایمپلنت دندان

دندان از دست رفته مشکلات بسیاری را برای افراد به وجود می آورد. یکی از بزرگ ترین مشکلات افرادی که دندانهای خود را از دست داده اند از بین رفتن قدرت جویدن می باشد. این افراد برخی از غذاها را نمی توانند بخورند. چنین افرادی برای جبران کمبود های غذایی خود باید از مکمل استفاده کنند ولی با کاشت دندان می توانند مانند هر شخص سالمی هر غذایی را میل کنند. جویدن با ایمپلنت دندان بسیار طبیعی می باشد. ایمپلنت دندان سبب افزایش اعتماد به نفس افراد می‌شود. افرادی که دندان های خود را از دست داده‌اند دارای اعتماد به نفس بسیار پایینی می باشند که با انجام این روش می‌توانند اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

یکی از مزایای ایمپلنت دندان دوام بالای آن می باشد. سایر روش ها 10 سال عمر می‌کنند ولی ایمپلنت‌ها ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین ایمپلنت دندان دارای شکلی بسیار طبیعی می باشد. از دیگر مزایای ایمپلنت دندان می توان به کمک به حفظ سلامتی دهان و دندان اشاره کرد. ایمپلنت ها در لثه ها و دندان ها کاشته می شوند و تداخلی با دندان و سلامتی دهان افراد ندارند و هیچ گونه آسیبی به لثه و دیگر دندان ها نمی زنند. برای انجام ایمپلنت دندان باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین متخصص ایمپلنت مراجعه نمایید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

کلام آخر

افرادی که چند دندان خود را از دست داده اند می توانند از ایمپلنت دندان استفاده کنند. ایمپلنت دندان به عنوان جایگزینی دائمی و مناسب به جای چند دندان و یا یک دندان از دست رفته می باشد. دندانپزشک ایمپلنت داخل استخوان فک قرار می دهد و با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک و ایمپلنت جوش می خورد. چند ماه طول می کشد تا استخوان فک به ایمپلنت جوش بخورد. ایمپلنت ها دارای انواع مختلفی می باشند که شما باید بهترین ایمپلنت را انتخاب کنید و همچنین سعی کنید برای انجام این کار به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مراجعه نمایید. همچنین اقداماتی قبل و بعد از انجام این کار باید انجام دهید که دندانپزشک این اقدامات را برای شما بیان می کند، سعی کنید آن ها را به خوبی انجام دهید تا سریع تر بهبود یابید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین متخصص ایمپلنت در تهران آشنا کند، امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

چرا باید ایمپلنت دندان انجام دهم؟

ایمپلنت های دندانی نه تنها ظاهری شبیه به دندان طبیعی دارند بلکه عملکرد آنها برای جویدن، گاز زدن و جلوگیری از تحلیل استخوان فک در دهان دقیقا مانند دندان طبیعی خود بیمار است.

دوام ایمپلنت دندان چقدر است؟

می توان گفت طول عمر ایمپلنت دندان و تاج پروتزی بسیار زیاد و حتی چندین برابر دندان طبیعی است. به طور کلی تاج دندان سرامیکی بیش از ۱۵ سال بدون هیچگونه مشکلی برای فرد کار می کند و ایمپلنت دندان نیز بیش از ۲۵ سال با همان کیفیت اولیه در فک بیمار پایدار می ماند.

آیا ایمپلنت دندان دقیقا ظاهری شبیه دندان طبیعی دارد؟

ایمپلنت های دندانی به نحوی طراحی شده اند که هم شکل ظاهری و هم عملکرد آنها درست مانند دندان طبیعی باشد. شکل آنها به طور خاص برای جای خالی دندان هر فرد طراحی می شود و رنگ آن نیز متناسب با دندانهای طرفین آن برای تاج دندان ایمپلنت طراحی می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا