پزشکان

بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی

افراد بسیاری وجود دارند که با گذشت زمان و به دلایلی مانند کشیدن دندان، پیری و … دچار از دست دادن دندان های خود می شوند و افراد علاوه بر ایجاد مشکل در ظاهر و طرح لبخند نمی توانند درست غذا را بجوند و به دنبال روشی دائمی برای جایگزین دندان های از دست رفته می باشند. ایمپلنت دندان جایگزینی مناسب برای دندان های از دست رفته شما می باشد. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت و همچنین بهترین کلینیک دندانپزشکی از این روش استفاده کنند. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

افراد به دلایل متعددی دچار از دست دادن دندان های خود می شوند و همواره به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل می باشند. ایمپلنت دندان در ریشه دندان فرد به جای ریشه از دست رفته قرار داده می شود. جنس پایه ایمپلنت از تیتانیوم می باشد. تیتانیوم موجود در ایمپلنت ها با استخوان فک سازگاری دارد و ایمپلنت ها سبب لغزش آسیب استخوانی و سر و صدا نمی شوند. افراد می توانند با مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت از این روش استفاده کنند که روش بسیار خوبی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد.

ایمپلنت دندان چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد

برای دستیابی به نتیجه مطلوب باید سعی کنید به بهترین دندان پزشک در شرق تهران جهت انجام ایمپلنت دندان مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد داشتن مدرک و تخصص پزشک در رابطه با فعالیت خود می باشد. سعی کنید به دندانپزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک معتبر از دانشگاهی معتبر باشد و قبل از مراجعه برای انجام ایمپلنت مطمئن شوید که دندانپزشک شما دارای تخصص است.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم تجربه، مهارت و سابقه کاری دندانپزشک می باشد. اگر دندانپزشک شما دارای تجربه بسیاری باشد شما با خیال راحت به ایشان جهت انجام ایمپلنت مراجعه می کنید و مطمئن هستید که نتیجه کار شما بسیار مطلوب خواهد شد.
 • بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد در کلینیکی مشغول به فعالیت می باشد که آن کلینیک دارای تجهیزات و دستگاه های مناسب برای درمان بیماران باشد. پس به پزشکی مراجعه کنید که در کلینیک معتبر و دارای تجهیزات بسیار مناسب مشغول فعالیت می باشد.
 • بهترین دکتر ایمپلنت شخصی است که رفتاری بسیار مناسب در برخورد با مراجعین خود دارد و همواره سعی می کند به سوالات مراجعین و بیماران خود با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهد و نکات لازم را برای آنان بیان نماید.
 • کلینیک بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد دارای محیطی آرام و بسیار تمیز می باشد و بهترین دکتر ایمپلنت تمام تلاش خود را می‌کند تا محیط کلینیک به دور از آلودگی باشد و همچنین از تجهیزات یک بار مصرف تا حد امکان استفاده می کند.

5 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر مرتضی عشاق

دکتر مرتضی عشاق

دکتر مرتضی عشاق در سال 1380 در آزمون تخصصی شرکت کردند و در رشته ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدند. ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد می باشند. دکتر مرتضی عشاق 28 مقاله به زبان انگلیسی در مجلات معتبر جهان چاپ کرده اند و همچنین تعدادی مقاله به زبان فارسی در مجلات داخلی چاپ کرده اند. دکتر مرتضی عشاق در سال 1383 موفق به کسب رتبه اول بورد کشوری در رشته ارتودنسی در آزمون بورد تخصصی شدند.

خدمات دکتر مرتضی عشاق:

 • ایمپلنت
 • عصب کشی
 • لمینت
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، بالاتر از میدان کلانتری، نبش کوچه 47، پلاک 429، ساختمان سبز، طبقه 6، واحد 21

شماره تماس: 02188213459

دکتر فرشید اختری

دکتر فرشید اختری

دکتر فرشید اختری در سال 1377 از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند. ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد می باشند. دکتر فرشید اختری در سال 1383 گواهینامه دوره ایمپلنت از آمریکا را دریافت نمودند و همچنین در سال 1385 دوره ایمپلنت بدون جراحی را گذراندند. دکتر فرشید اختری در سال 1386 دوره جراحی ایمپلنت در محدوده زیبایی را گذراند و از سال 1387 عضو انجمن بین‌المللی ایمپلنتولوژی می باشند. ایشان در سال 1389 دوره بازسازی استخوان فک را گذراندند. دکتر فرشید اختری یکی از با تجربه ترین دندانپزشکان در تهران می باشند.

خدمات دکتر فرشید اختری:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی
 • پرکردن دندان

آدرس: تهران، میدان فاطمی، بزرگراه شهید گمنام، میدان گلها، ساختمان پزشکان ویدا، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 02188026826

دکتر شکوه مقصودلو

دکتر شکوه مقصودلو

دکتر شکوه مقصودلو در کنگره و سمینار های بسیاری شرکت کرده‌اند و دوره های آموزشی ایمپلنت را زیر نظر اساتید بسیار برجسته داخلی و خارجی با کسب مدرک های معتبر گذرانده‌اند. ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد می باشند. دکتر شکوه مقصودلو 18 سال سابقه در زمینه دندانپزشکی کودکان و بزرگسالان دارند و همچنین از کشور آلمان گواهینامه ترمیمی و زیبایی دریافت کرده‌اند. دکتر شکوه مقصودلو چند مقاله ترجمه کردند و دارای گواهینامه از اولترادنت آمریکا می باشند.

خدمات دکتر شکوه مقصودلو:

 • ایمپلنت
 • لمینت
 • دندانپزشکی ترمیمی

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان 60، ساختمان تابان، واحد 401

شماره تماس: 02188034226

دکتر آیدا ابراهیمی

دکتر آیدا ابراهیمی

دکتر آیدا ابراهیمی یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد می باشند. ایشان از دانشگاه تبریز دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی و دندانپزشک زیبایی می باشند. دکتر آیدا ابراهیمی پیشرفته ترین دوره های تکمیلی زیبایی و ایمپلنت را گذرانده اند و دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حیطه دندانپزشکی می باشند. دکتر ابراهیمی تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

خدمات دکتر آیدا ابراهیمی:

 • ایمپلنت
 • لمینت
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، ونک، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه هفتم، واحد 104

شماره تماس: 02188055701

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی دارای مدرک دکترای تخصصی جراحی و دندانپزشکی می باشند. ایشان سعی دارند با استفاده از متد های به روز دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی خدمات تخصصی دندانپزشکی خود را به مراجعین با کیفیت بسیار بالا ارائه دهند. دکتر الهام فرجاد واسعی یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد می باشند. ایشان سعی می کنند از ابزار و مواد باکیفیتی برای درمان بیماران استفاده کنند.

خدمات دکتر الهام فرجاد واسعی:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان نهفته
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، تقاطع خیابان اوستا، پلاک 25، ساختمان اوستا، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 02188065816

اقداماتی توسط بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد

 • افراد می توانند بعد از انجام ایمپلنت دندان آب بنوشند ولی خوردن باید بعد از اتمام بی حسی انجام گیرد.
 • افراد باید سعی کنند از نوشیدن مایعات و غذاهای گرم خودداری کنند و همچنین از نوشیدن مایعات با نی نیز خودداری کنند.
 • بعد از انجام ایمپلنت دندان سعی کنید از نخ دندان و خمیر دندان های مخصوص ایمپلنت استفاده کنید و بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمایید.
 • استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی باعث می شوند که ایمپلنت به صورت کامل موفقیت‌آمیز و تاثیرگذار نباشد.
 • بعد از انجام ایمپلنت دندان نزد بهترین دکتر ایمپلنت سعی کنید سیگار نکشید و همچنین از نوشیدن چای و قهوه خودداری کنید.
 • قبل از انجام ایمپلنت دندان شما باید معاینه شوید و همچنین اگر مشکلی در لثه و دندان خود دارید قبل از ایمپلنت آن را برطرف نمایید.
 اقداماتی توسط بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد

عوارض ایمپلنت دندان

 • مهم ترین مواردی که می تواند سبب آسیب رسیدن به بافت لثه و اعصاب شود عدم مهارت دندانپزشک می باشد. پس باید سعی کنید انجام این درمان را به دست شخصی متخصص بسپارید. اگر درمان توسط فردی غیر متخصص انجام شود احتمال آسیب رسیدن به بافت لثه وجود دارد.
 • حساسیت نسبت به پایه تیتانیومی ایمپلنت به ندرت رخ می دهد زیرا پایه تیتانیومی ایمپلنت با فرد سازگار می باشد ولی در برخی از مواقع برخی از افراد دچار واکنش های آلرژیک می شوند و التهاب و تورم برای آن ها ایجاد می شود.
 • یکی از عوارض ایمپلنت دندان عفونت دندان در حین جراحی و حتی بعد از آن می باشد. سیگار کشیدن، رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان و همچنین بیماری‌های خود ایمنی می توانند از مواردی باشند که سبب ایجاد عفونت دندان افراد می شوند.
 • احساس درد و ناراحتی بعد از انجام این کار تا مدتی بسیار طبیعی می باشد که شما می توانید از داروهای مسکنی که پزشک برای شما تجویز می کند استفاده کنید. در این زمان از مصرف نوشیدنی هایی که بسیار داغ و یا بسیار سرد هستند دوری کنید.
 • بعد از انجام ایمپلنت دندان بخشی از صورت دچار تورم می شود. شما می‌توانید برای کاهش این تورم از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 • بعد از انجام جراحی ایمپلنت ممکن است افراد دچار خونریزی خفیفی شوند. این امر نگران کننده نیست و بعد از چند روز از میزان خونریزی کاسته می شود و از بین خواهد رفت شما باید سعی کنید توصیه های دندانپزشک را به خوبی رعایت نمایید تا این خونریزی موجب عفونت نشود.

کلام آخر

افراد به دلایلی مانند افزایش سن و دیگر دلایل دچار از دست دادن دندان های خود می شوند و به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل و همچنین جایگزین کردن دندان های از دست رفته هستند. ایمپلنت دندان یکی از روش های جایگزین دندان از دست رفته افراد می باشد. جنس پایه ایمپلنت از تیتانیوم است و تیتانیوم با استخوان فک سازگاری دارد. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت و بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. ایمپلنت دندان دارای مراقبت های قبل و بعد از انجام این روش می باشد که دندانپزشک شما تمامی توصیه های لازم را برای شما بیان می‌کند و شما باید سعی کنید آن ها را خوب رعایت کنید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر ایمپلنت در یوسف آباد آشنا کند، امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا