پزشکان

بهترین دکتر پروتز باسن در کرج【سال 1402】❤️+ لیست 5 تایی

در سالهای اخیر پروتز گونه، سینه و لب مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته بود. امروزه علاوه بر این موارد، پروتز باسن هم در کنار روش تزریق چربی به باسن به دلیل ماندگاری بالای آن، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در جراحی پروتز باسن هدف اصلی حجیم کردن باسن به شکل طبیعی است .امروزه پروتز باسن با روش ها و شیوه های مختلفی انجام می شود به همین دلیل انتخاب شیوه این جراحی برای افراد دشوار شده است.در این مقاله شما را با بهترین دکتر پروتز باسن در کرج آشنا خواهیم کرد.

روش جراحی پروتز باسن

در جراحی پروتز باسن یک برش 3 سانتی‌متری در قسمت جانبی ران ایجاد می‌شود و تا زمانی که جراح در بالای غلاف عضلانی ران (فاسیا لاتا) قرار گیرد، برش را به سمت پایین انجام می‌دهند. سپس این غلاف باز می شود و در زیر آن یک جیب برای کاشت ران سفارشی ایجاد می شود. این ایمپلنت در بالای عضله قرار می گیرد و از بسیاری از اعصاب حیاتی و عروق خونی جلوگیری می کند. هنگامی که ایمپلنت در موقعیت خود قرار گرفت، غلاف عضلانی و پوست بسته می شوند. سپس بیمار قبل از ترخیص از بیمارستان به منطقه بهبودی منتقل می شود.

در برخی موارد، به‌ویژه در بیماران کوچک‌تر یا آن‌هایی که توده عضلانی قابل توجهی در ران دارند، فضای زیر فاسیا لاتا ممکن است محدود شود و امکان قرار دادن ایمپلنت در زیر فاسیا لاتا وجود نداشته باشد. ممکن است در چنین مواردی، ایمپلنت را در موقعیت سطحی تری قرار دهیم تا از آسیب به ساختارهای اصلی ساق پا و ایمنی کلی بیمار جلوگیری شود. این احتمال و خطرات آن قبل از جراحی توسط جراح شما با بیماران در میان گذاشته می شود

در عمل جراحی پروتز باسن نوع بدن، تقارن، تناسب، نتیجه مطلوب و موثرترین نتیجه با کمترین عمل تهاجمی. طرح های منحصر به فرد ایمپلنت ایجاد می شود و مکان های کاشت پیشنهادی انتخاب می شوند. در نهایت، یک ایمپلنت سفارشی که فقط برای شما ایجاد شده است، ساخته و به طرز ماهرانه‌ای قرار داده می‌شود تا ظاهری را که همیشه می‌خواستید در ناحیه باسن داشته باشید.

پروتز باسن

پروتز های مصنوعی از لاستیک سیلیکونی نرم و نیمه جامد ساخته شده اند. آنها به طور سفارشی برای هر بیمار بر اساس نسبت ها و اهداف آنها ساخته می شوند. یا در برخی موارد، یک ایمپلنت خارج از قفسه برای قسمت دیگری از بدن ممکن است متناسب با آن تنظیم شود.در طول جراحی ایمپلنت باسن، جراح شما یک برش کوچک در امتداد خط کمربند ایجاد می کند و سپس هر ایمپلنت را زیر لایه فاسیای زیر جلدی قرار می دهد. سپس برش را با بخیه می بندند.

پس از جراحی، به دو تا چهار هفته استراحت نیاز خواهید داشت، اما بهبودی کامل می تواند شش تا هشت هفته طول بکشد. ممکن است حداقل سه هفته به پهلو نخوابید و تا شش هفته باید لباس فشرده بپوشید. همچنین باید از انجام فعالیت‌های سنگین، از جمله بلند کردن اجسام سنگین، در دوران نقاهت اجتناب کنید.اگر برای شما داروهای ضد درد یا داروهای دیگری تجویز می شود که درک شما را تغییر می دهد، باید در حین مصرف آنها از رانندگی خودداری کنید. جدول زمانی خود را برای بهبودی به دقت با جراح خود در میان بگذارید.

عوارض پروتز باسن نادر است، اما می‌تواند شامل عفونت، عدم تقارن، زخم‌های ضخیم‌تر و قابل مشاهده بودن لبه‌های کانتور ایمپلنت باشد. در صورت مشاهده علائم عفونت مانند درد، تب، قرمزی یا تخلیه، فوراً با جراح خود تماس بگیرید. اکثر عوارض را می توان با مداخله پزشکی فوری درمان کرد.

پروتز باسن

پیوند چربی

پیوند چربی یک شکل کمتر تهاجمی از بزرگ کردن لگن است. اگر در نواحی مانند معده، باسن یا داخل ران‌ها چربی ناخواسته دارید، می‌توانید آن را برداشته، تمیز کنید و به باسن منتقل کنید.در طول پیوند چربی، جراح شما چربی یک یا چند ناحیه را از طریق لیپوساکشن خارج می کند. سپس چربی تصفیه شده  به ناحیه لگن منتقل می شود.این عمل باید توسط بهترین دکتر ساکشن در تهران یا کرج انجام گیرد

بهبودی کامل از انتقال چربی می تواند هشت هفته یا بیشتر طول بکشد، اما بیشتر کبودی ها باید در عرض یک تا سه هفته از بین بروند. نتایج کامل برای شش تا دوازده هفته محقق نخواهد شد. برای اطمینان از بقای چربی، باید در این مدت به روی شکم یا پشت بخوابید. اکثر بیماران می توانند در عرض سه هفته فعالیت بدنی منظم را از سر بگیرند.پیوند چربی، خطر و عوارض کمی دارد. ممکن است عفونت رخ دهد، اما به طور استثنایی نادر هستند. اگر علائمی مانند تب یا ترشح در نزدیکی محل برش را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود صحبت کنید. اگر عفونت ها فورا درمان شوند قابل درمان هستند.

 کاندیدای ایده آل برای پروتز باسن

کاندیدای ایده آل برای پروتز باسن به طور کلی باید از سلامت خوبی برخوردار باشد و به دنبال بهبود خطوط و زیبایی باسن، بالای ران و باسن است. روش کاشت هیپ برای افرادی که دارای عضلات بیش از حد بالای پاها، چربی بدن ناکافی یا برخی از بیماری های مزمن هستند توصیه نمی شود.

میانگین بهبودی مرتبط با پروتز باسن چقدر است؟

بهبودی کامل از پروتز باسن چندین هفته طول می کشد، با این حال، دوره نقاهت حاد معمولاً دو تا چهار هفته طول می کشد. به بیماران توصیه می شود که برای چند هفته از وزن محدود روی ایمپلنت مراقبت کنند. پیاده روی را می توان از روز بعد، از سر گرفت و بیشتر افراد پس از دو هفته به ورزش سبک باز می گردند.

عوارض جانبی احتمالی پروتز باسن چیست؟

عوارض جانبی احتمالی پس از عمل پروتز باسن شامل کبودی، عفونت زخم، تغییر در حس، عدم تقارن، درد طولانی مدت، ترومبوز ورید عمقی، نکروز چربی و عوارض ایمپلنت است.

روش جراحی شیب لگن

بسیاری از زنان به شدت نسبت به بدن خود آگاه هستند. این عدم اعتماد به نفس در بسیاری از زمینه های زندگی آنها نفوذ می کند. تراشیدن ناحیه ران و باسن از طریق رژیم غذایی و ورزش بسیار دشوار است، بنابراین بسیاری از این زنان به سادگی تسلیم شده اند. هنوز زنان دیگری ترنسجندر هستند و هوس دارند چهره زنانه ای که طبیعت آنها را رد کرده است. در نهایت، تعداد فزاینده ای از بیماران ما تحت این روش ها برای اهداف بازسازی قرار می گیرند.

بسیاری از زنان همچنین در مورد شیب لگن نگران هستند. این فرورفتگی ها در قسمت بیرونی ران ظاهر می شوند. فرورفتگی تروکانتریک اساساً فاقد عضله است، بنابراین همیشه صاف است. شیب لگن به ویژه در صورتی که زن مقداری وزن اضافه کرده باشد مشخص می شود. وزن شکمی او ظاهر شیب لگن را برجسته می کند. ژنتیک در اینجا نیز نقش دارد. برخی از بدن زنان فقط با سایر بدن متفاوت است و هیچ رژیم غذایی یا ورزش آنها را تغییر نمی دهد.

جراحی پروتز باسن یک روش تهاجمی است و شامل بیهوشی است. بنابراین، بیمار باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشد و هیچ مشکل شناخته شده ای در مورد بیهوشی نداشته باشد. مشکلات در این زمینه لزوماً روش هایی مانند بزرگ کردن لگن یا سایر ایمپلنت های بدن را از مسیر خارج نمی کند. ما به طور معمول با بیمارانی کار می کنیم که نیاز به مسکن دارند.

از نظر ذهنی، بیمار باید انتظارات معقولی در مورد نتایج داشته باشد و همانطور که در بالا ذکر شد، انگیزه مناسبی برای انجام عمل بزرگ کردن لگن داشته باشد. اگر بیمار به هر دلیلی آمادگی ذهنی نداشته باشد، نتایج تقریباً همیشه ناامید کننده خواهد بود.

در طول مشاوره بزرگ کردن لگن خود چه انتظاری دارید؟

آناتومی بدن هر بیمار متفاوت است، بنابراین هر مشاوره متفاوت است. با این حال، بیشتر این جلسات متناسب با هر فرد صورت می گیرد. بهترین دکتر پروتز باسن در کرج قبل از هر چیز به نگرانی های شما در مورد بدن شما گوش خواهد داد. علاوه بر این، بسیاری از خانم ها نگران هزینه عمل بزرگ کردن لگن هستند. همانطور که گفته شد، جراحی پلاستیک بسیار بیشتر از یک روش “زیبایی” است. در تمام بخش های زندگی بیمار نفوذ می کند.

در نهایت بهترین دکتر پروتز باسن در کرج به بررسی خود عمل و همچنین اقدامات احتیاطی بعد از جراحی می پردازد. و هرگز شما را در مورد هیچ جنبه ای از عمل بزرگ کردن لگن در ابهام نگه نمی دارد..

در طی یک عمل بزرگ کردن لگن چه اتفاقی می افتد؟

بسیاری از زنان پروتز باسن با ظاهر طبیعی را ترجیح می دهند. این ایمپلنت های سیلیکونی نرم مانند ماهیچه به نظر می رسند. آنها پر از مایع نیستند، بنابراین بسیار قوی هستند و هرگز نشت نمی کنند. در عوض، آنها جامد هستند، دقیقاً مانند ایمپلنت‌هایی که در بزرگ کردن گلوتئال یا باسن استفاده می‌شوند.

هنگامی که بیمار به آرامی بیهوش شد (معمولاً یک بی حس کننده موضعی کافی است)، بهترین دکتر لیفت باسن در کرج یک برش کوچک ایجاد می کند و ایمپلنت را زیر یکی از ماهیچه های لگن قرار می دهد. ایمپلنت ممکن است کوچک باشد، اما به طور موثر کل ناحیه لگن و لگن را تغییر شکل می دهد.

سایر روش ها شامل انتقال چربی است که معمولاً شامل لیپوساکشن می شود. این روش معمولاً درمان انحصاری برای شیب لگن است. بهترین دکتر پروتز باسن در کرج چربی را از یک ناحیه از بدن سیفون می کند و به صورت استراتژیک به داخل باسن تزریق می کند. انتقال چربی تقریباً به اندازه ایمپلنت هیپ تهاجمی نیست. علاوه بر این، انتقال چربی مزیت لاغری سایر نواحی بدن را دارد. این تغییر باعث می شود که عمل بزرگ کردن مفصل ران بارزتر شود.

بعد از عمل بزرگ کردن لگن و روند بهبودی چه انتظاری دارید؟

زمان بهبودی معمولا بین شش تا هشت هفته است. بدیهی است که بهبودی پس از انتقال چربی نسبت به ایمپلنت لگن زمان کمتری دارد.

حداقل برای یک سوم اول این زمان، بسیاری از بیماران باید به پشت یا شکم دراز بکشند. در غیر این صورت، ناحیه لگن/ باسن به درستی بهبود نمی یابد. به طور معمول اشکالی ندارد که در یک سوم دوم زمان بعد از عمل کمی حرکت کنید. در طول خانه، برخی از فعالیت های روزانه معمولا امکان پذیر است.

مانند همه روش های جراحی، بزرگ کردن مفصل ران با خطراتی همراه است. این خطرات معمولاً کاملاً کم هستند و بهترین دکتر پروتز باسن در کرج همه آنها را با شما به طور کامل بررسی می کند. برخی از عوارض جانبی رایج شامل تورم یا ناراحتی طولانی مدت است. این عوارض معمولاً خفیف هستند و پزشک شما در صورت نیاز دارو تجویز می کند. سایر عوارض جانبی بسیار کمتر رایج عبارتند از: سروما (تجمع مایعات)، نکروز چربی (سلول های چربی مرده)، و اسکار ناهموار.

برای مشاوره بزرگ کردن هیپ (جراحی لگن) برنامه ریزی کنید!

برای اینکه ببینید آیا افزایش هیپ برای شما مناسب است یا خیر، برای نوبت اولیه خود با بهترین دکتر پروتز باسن در کرج تماس بگیرید.نتایج برای هر بیمار متفاوت خواهد بود. لطفاً به یاد داشته باشید که اطلاعات ارائه شده، واجد شرایط بودن شما برای تقویت هیپ را تضمین نمی کند. مشاوره و معاینه پزشکی باید قبل از تایید کامل شود.

کلام آخر

پروتز باسن به شکل طبیعی برای افرادی که از شکل و فرم باسن خود ناراضی هستند بسیار مناسب است و باسن را خوش فرم تر و زیباتر می کند. این عمل جراحی باید توسط بهترین پزشکان انجام گیرد تا افرادی که برجستگی باسن آنها کم است و یا کوچک است به نتیجه ایده آل خود برسند و حجم باسن را افزایش داده و کاملا برجسته شود. پروتز ها ی باسن در اندازه و فرم های مختلف هستند که توسط جراح انتخاب می شوند. مشاوره با بهترین جراحان با توجه به تجربه‌ی بالایی که در این زمینه دارند می‌توانند بهترین گزینه را به شما باشد.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا