پزشکانکاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد【سال1401】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم ۵ تا از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. امروزه ممکن است برخی از افراد به دلیل ریزش مو زیاد نیاز به انجام کاشت مو داشته باشند و نیاز دارند به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنند تا کاشت مو انجام بدهند. در ادامه این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نحوه انجام کاشت مو

کاشت مو مراحل مختلفی دارد، که در تمامی روش های کاشت مو این مراحل طی می شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درباره این مراحل توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مرحله اول: مرحله اول مرحله آماده سازی بانک مو می باشد که در این مرحله بهترین دکتر کاشت مو با مشورت مراجعه کننده ناحیه مورد نظر را انتخاب می کنند و سپس ناحیه مورد نظر را ضدعفونی کرده و از بی حسی موضعی استفاده می کنند.

مرحله دوم: مرحله دوم برداشت گرافت بانک مو می باشد. برای انجام کاشت مو روش های مختلف وجود دارد و برداشت گرافت بانک مو به سبک آن روش بستگی دارد.

مرحله سوم: مرحله سوم کاشت مو آماده سازی گرافت ها می باشد که در این مرحله بعد از این که گرافت ها با موفقیت از بانک مو برداشته شدند، پزشک متخصص با توجه به روشی که برای کاشت استفاده می کند از میکروسکوپ قوی استفاده می کند و آن ها را آماده کاشت می کند.

مرحله چهارم: این مرحله، مرحله انجام کاشت مو می باشد که در این مرحله کاشت گرافت هایی که آماده سازی شده اند انجام می شود. روش های کاشت مو متفاوت می باشد و انتخاب روش کاشت مو به تشخیص پزشک متخصص ارتباط دارد.

نحوه انجام کاشت مو

5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مجید ایرانی

دکتر مجید ایرانی

دکتر مجید ایرانی متولد سال ۱۳۶۶ می‌باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ارتش تهران دریافت کرده‌اند و سپس موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کنند.

دکتر مجید ایرانی پزشکی ماهر و با تجربه می باشند و تا کنون 6000 جراحی موفق انجام داده اند و در زمینه تخصص خود خدمات متعددی به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

 • کاشت مو و کاشت ابرو
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی سر و گردن
 • عمل لوزه

آدرس: تهران، سعادت آباد، ضلع شمالی میدان فرهنگ، جنب باروژ، پلاک هفتم، طبقه دوم

شماره تماس: 02122140020

دکتر حمید رضوانی

دکتر حمید رضوانی

 

دکتر حمید رضوانی مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده اند و از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه جراحی های زیبایی اندام و پیکرتراشی آغاز کرده‌اند. ایشان در زمینه جراحی زیبایی، پزشکی ماهر و باتجربه می باشند و در زمینه تخصص خود خدمات متعددی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. همچنین دکتر حمید رضوانی جزء یکی از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کاشت مو
 • پیکرتراشی
 • پروتز سینه
 • تزریق چربی به باسن
 • لیپوماتیک
 • لیفت سینه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، به سمت کوی فراز، بعد از خیابان گلستان، پلاک اول، واحد دوم

شماره تماس: 09126773791

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری

دکتر الهیار طاهری مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دریافت کردند و تخصص خود را در زمینه پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال ۱۳۸۶ دریافت کردند.

از سوابق ایشان می‌توان به انجام تحقیق و پژوهش های ارزشمند، عضو فعال کمیته پژوهش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، عضو هیئت علمی دانشگاه پزشکی ارتش و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کاشت مو و کاشت ابرو
 • جراحی پیکرتراشی و لیپوماتیک
 • تزریق ژل و چربی
 • لیزر درمانی
 • پروتز لب
 • بوتاکس
 • لیفتینگ
 • جوانسازی پوست

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۳۷، مجتمع یاس، طبقه دوم، واحد پنجم

شماره تماس: 02188871225

دکتر مینا فتح آبادی

دکتر مینا فتح آبادی

دکتر مینا فتح آبادی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گذرانده اند.

از سوابق دکتر مینا فتح آبادی می‌توان به دریافت بورد تخصصی از دانشگاه تهران، عضو آکادمی پوست و لیزر اروپا، عضو سازمان نظام پزشکی ایران و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد می‌باشند.

خدمات:

 • کاشت مو
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و چربی
 • بوتاکس
 • جوانسازی پوست
 • مزوتراپی
 • رفع تتو
 • لیفت صورت

آدرس: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی میدان سرو، ساختمان مینیاتور، طبقه دوم، واحد ششم

شماره تماس: 02122342619

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه تهران به پایان رسانده اند و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران گذرانده اند.

از سوابق دکتر آرش نجف بیگی می‌توان به عضو هیئت علمی دانشگاه، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و … اشاره کرد. ایشان یکی از بهترین جراحان پلاستیک در کشور می باشند که خدمات متعددی را در زمینه تخصص خود به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • کاشت مو
 • جوانسازی صورت
 • پیکرتراشی
 • لیفت صورت
 • لیپوماتیک

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نرسیده به علامه شمالی، پلاک ۶۴، طبقه پنجم، زنگ ۵۲

شماره تماس: 02126740064

نکات مهم قبل از انجام کاشت مو

دلیل ریزش مو: ریزش مو دلایل مختلفی دارد و می‌توان گفت اغلب افرادی که دچار طاسی هستند به دلیل مشکلاتی همچون فشار روحی و تغذیه نامناسب و … دچار ریزش مو شده اند.

انتخاب روش کاشت مو: کاشت مو روش های مختلفی دارد و نکته‌ای که در کاشت مو بسیار اهمیت دارد انتخاب روش کاشت مو می باشد. در برخی از روش های کاشت مو نیاز است تا افراد بعد از انجام کاشت مو استراحت زیادی بکنند و ممکن است دچار عوارض مختلفی همچون خونریزی شوند، به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از انجام کاشت مو با پزشک متخصص مشورت کنید تا در صورت تشخیص پزشک از روش های جدید کاشت مو استفاده کنید تا دچار عوارضی نشوید.

هزینه کاشت مو: کاشت مو به طور معمول هزینه بالایی دارد، زیرا امکان دارد زمانی که کاشت مو انجام می شود حدودا ده نفر نفر مشغول به فعالیت باشند و همچنین از دستگاه و تجهیزات مخصوصی استفاده می شود که این دستگاه ها نیز هزینه جداگانه دارد. برخی از افراد به دنبال جایی می گردند که برای کاشت مو هزینه کمتری بپردازند، که توصیه می شود به هیچ عنوان این کار را انجام ندهند زیرا امکان دارد عوارض زیادی را به همراه داشته باشد و توصیه می شود کاشت مو حتما در بهترین کلینیک انجام شود.

سن مناسب برای انجام کاشت مو: یکی از نکات مهم برای انجام کاشت مو سن افراد می باشد و به طور معمول افرادی که سن آنها کمتر از ۲۰ سال است زمانی که به پزشک مراجعه می کنند پزشک توصیه می کند که کاشت مو انجام ندهد زیرا ممکن است دچار ریزش مو شوند.

نکات مهم قبل از انجام کاشت مو

مزایای انجام کاشت مو

بهبودی سریع: با اینکه مدت زمان بهبودی بعد از انجام کاشت مو در افراد مختلف متفاوت می باشد، اما می توان گفت که به طور معمول سه الی چهار روز بعد از کاشت مو افراد می توانند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند.

ایمن بودن: کاشت مو مزایای زیادی دارد اما یک مزیت های کاشت مو ایمن بودن این روش می باشد، زیرا برای انجام کاشت مو از هیچ داروی شیمیایی استفاده نمی شود و نتایج کاشت مو کاملا طبیعی می باشد.

ظاهر مناسب: اغلب افرادی که دچار ریزش مو هستند از ظاهر خود رضایت ندارند و اعتماد به نفس آنها از بین رفته است. افراد می توانند برای این که ظاهری زیبا داشته باشند کاشت مو انجام بدهند.

مراقبت کم: موهایی که کاشت شده اند مانند موهای معمولی خود فرد می باشد و فرد نیاز به استفاده از شامپو های شیمیایی را ندارد. همچنین این نکته قابل اهمیت درباره کاشت مو این می باشد که نیاز به چند جلسه مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در سعادت آباد نمی باشد و کاشت مو تنها در یک جلسه انجام می شود.

کلام آخر

کاشت مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و باعث می شود اعتماد به نفس افراد افزایش پیدا کند. در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم ۵ تا از بهترین دکتر کاشت مو در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به بهترین پزشک مراجعه کنید.

توصیه می شود در صورت مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا