پزشکانکاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو در اهواز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

اهواز شهر بزرگی در ایران محسوب می شود که جمعیت بسیاری را در خود گنجانده است، از این رو تقاضا برای بهترین دکتر کاشت مو در اهواز بسیار زیاد است و افراد بسیاری در این شهر با مشکل ریزش مو و طاسی سر دست و پنجه نرم می کنند.

اهواز کی از کلان‌شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و از سال ۱۳۰۳ تا کنون به‌ عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود؛ جمعیّت این شهر طبق سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ حدود ۱٬۱۸۴٬۷۸۸ نفر می‌باشد که به‌ عنوان هشتمین شهر پرجمعیت ایران به‌ شمار می‌آید.

شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران (چهارمین شهر بزرگ ایران)، محسوب می‌شود؛ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت ایران، شرکت ملی حفاری ایران بزرگ‌ترین شرکت حفاری کشور، شرکت فولاد خوزستان از تولیدکنندگان بزرگ فولاد خام کشور و برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر کشور در اهواز قرار دارند. رودخانه کارون پرآب‌ترین رودخانه ایران، با سرچشمه گرفتن از کوه‌های بختیاری، با ورود به اهواز، این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

کاشت مو در اهواز

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند و این ریزش مو ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد؛ افراد بسیاری چه خانم ها و چه آقایان ممکن است در طول زندگی خود با ریزش مو مواجه شوند که باید برای درمان این مشکل حتما به مطب بهترین دکتر کاشت مو در اهواز رفت تا ایشان متناسب با علم و دانش خود ریزش مو بسیار شدید را درمان کند.

برای درمان ریزش مو می توان از روش های مختلفی استفاده کرد به طور مثال داروهای متناسب با ریزش مو و انواع محلول ها درمان کننده ریزش مو، روش های بسیار موثری بری درمان محسوب می شوند اما در برخی هیچ یک از این روش ها تاثیرگذار نیستند و باید برای رفع طاسی های سر از کاشت مو استفاده کرد.

در اهواز چه روش هایی برای کاشت مو وجود دارد ؟

در اهواز چه روش هایی برای کاشت مو وجود دارد ؟

در اهواز پزشکان از روش های مختلفی برای کاشت مو استفاده می کنند که هر روشی برای عده ای از افراد مناسب می باشد و هر پزشکی روشی را مد نظر دارد و استفاده می کند اما در واقع برخی از روش ها منسوخ شده و دیگر کاربرد ندارد؛ به طور کلی روش های کاشت مو در اهواز به شرح زیر می باشند :

روش FUT :

یکی از قدیمی ترین روش ها برای کاشت موی سر FUT می باشد که در این روش فرد با استفاده از مقدار قابل توجهی دارو بیهوش می شود؛ قسمت هایی از پوست پشت سر که دارای بانک موی کاملا مناسبی می باشد، بریده می شود و در قسمت های جلوی سر که دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند، پیوند زده می شود؛ این روش عوارض جانبی بسیاری از جمله کم بودن تعداد گرفت های کاشته شده، بیهوشی، درد های پس از عمل، بجا ماندن خط بخیه کاشت مو (اسکار مو) در بر دارد؛ به همین دلیل پس از گذشت مدتی روش های جدیدتری برای درمان ریزش مو و کاشت موی سر مورد استفاده قرار گرفت.

روش FIT :

این روش نسبت به روش پیشین بسیار بهتر می باشد این روش هم معایبی مانند دوران نقاهت، نیاز به استراحت بعد از عمل، خونریزی، نیاز به جلسات مکرر، تورم در برخی نواحی سر و… دارد که تمام این موارد موجب شدند این تکنیک هم پس از گذشت مدتی از رونق بیفتد؛ در این تکنیک کاشت مو، تارهای مو از بخش هایی از نواحی مختلف پشت سر جهت پیوند زدن به نواحی دچار ریزش، کنده و در آنجا پیوند زده می شود؛ در واقع این روش نوع پیشرفته و بهبود یافته تکنیک کاشت مو FUT می باشد.

روش SUT :

این روش از کاشت موی سر، اکنون بهترین روش می باشد که برای بسیاری از مراجعین و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد؛ این روش کمترین عوارض را دارد و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر انجام می شود؛ نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کلینیک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد؛ بر خلاف روش های پیشین که عمل به صورت دستی صورت می گرفت، در این روش از دستگاه های نوین و پیشرفته استفاده می شود.

روش BHT :

این روش مانند روش های دیگر می باشد با این تفاوت که در این روش از کاشت موی سر، از قسمت های دیگر بدن موها کنده و به قسمت هایی از سر که دچار طاسی یا ریزش مو شده بودند، پیوند زده می شود؛ این روش هم عوارض و معایب خاص خود را دارد و بازدهی لازم و نتایج عالی را در بر ندارد.

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در اهواز را بشناسید !

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو در اهواز هستند؟

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو در اهواز هستند؟

در حقیقت برای انجام کاشت مو در اهواز، باید فرد مراجعه کننده کاندیدای مناسبی باشد تا بتواند نتیجه مناسبی از کاشت مو بگیرد؛ افرادی که کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستند شامل موارد زیر می باشند :

 • افرادی که حداقل سن آن ها 25 است.
 • مردانی که بیش از پنج سال با مشکل ریزش مو خود دست و پنجه نرم کرده اند.
 • مردانی که انتظارات واقع بینانه داشته و به این موضوع آگاه هستند که این احتمال وجود دارد که پس از عمل، ریزش مو وجود داشته باشد.
 • مردان و زنانی که به دلایلی مانند سوختگی موهای خود را از دست داده اند.
 • مردان و زنانی که به دلایل دیگری مانند لیفت صورت موهای خود را از دست داده اند.

کاشت مو با چه عوارضی ممکن است همراه باشد ؟

کاشت مو مانند دیگر موارد و جراحی ها با عوارضی ممکن است همراه باشد که این عوارض شامل موارد زیر می باشند :

 • عفونت
 • خارش
 • خیز یا ادم
 • سرفه
 • سنکوپ
 • احساس درد
 • کیست های زیر پوستی
 • التهاب فولیکول ها

هزینه کاشت مو در اهواز چه مقدار می باشد؟

در اهواز که شهر بسیار بزرگی می باشد میزان تقاضا برای کاشت مو بسیار زیاد است و برای کاشت مو نیز باید هزینه هایی را به بهترین دکتر کاشت مو در اهواز بپردازید تا ایشان بتواند مطابق با آن کاشت مو را شروع کند؛ هزینه ای که باید برای کاشت بپردازید به موارد مختلفی بستگی دارد به طور مثال تعداد گرافت هایی که برای کاشت نیاز است تاثیر بسیار زیادی در هزینه ها می گذارد و هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخته شود.

موارد دیگر از جمله میزان مهارت پزشک و موقعیت جغرافیایی مطب یا کلینیک ایشان تاثیر بسیار زیادی در هزینه کاشت مو دارند که باید قبل از کاشت بررسی شوند؛ در صورتی که می خواهید از هزینه کاشت مو در اهواز اطلاعات کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

بهترین دکتر کاشت مو در اهواز چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

بهترین دکتر کاشت مو در اهواز چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در واقع هنگامی که شما برای کاشت مو به دنبال دکتر متخصص و درماتولوژی هستید و پزشکی را انتخاب می کنید باید اطمینان داشته باشید که ایشان ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی دارند که این ویژگی ها به شرح زیر می باشند :

 • باید ایشان مهارت و تجربه بسیار درخشانی در زمینه کاشت مو داشته باشند زیرا هرچه میزان تجربه بیشتر باشد، میزان موفقیت در کاشت مو نیز افزایش می یابد.
 • بهترین دکتر کاشت مو در اهواز باید به تمام روش های کاشت مو آشنایی داشته باشند تا در صورت نیاز بتواند از آن ها استفاده کند.
 • دکتر باید بتواند گرافت ها را به خوبی در محل مورد نظر کاشت کند که موها کاملا طبیعی به نظر برسند و بیمار کاملا رضایت داشته باشد.
 • باید دکتر کاشت مو را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهد تا هر فردی با هر بودجه ای که دارد بتواند از کاشت مو استفاده کند.
 • موقعیت جغرافیایی و مکانی مطب دکتر باید کاملا در دسترس باشد تا هر فردی با هر وسیله نقلیه ای اعم از شخصی و عمومی بتواند به کلینیک یا مطب به راحتی دسترسی داشته باشد.
 • بهترین دکتر کاشت مو در اهواز باید در زمینه کاشت مو تخصص و مدرک بسیار معتبری از یک دانشگاه شناخته شده داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع کاشت مو و انواع کاشت مو و چگونگی انجام آن، آشنا کنیم؛ امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید دکتر مورد نظر خود را بیابید و در نهایت از انتخاب خود به طور کامل رضایت داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر کاشت مو در اهواز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید

4.2/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا