پزشکان

بهترین دکتر زنان در یوسف آباد【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر زنان در یوسف آباد آشنا کنیم. زنانی که دچار بیماری هایی در دستگاه تناسلی خود می شوند باید به دکتر زنان جهت درمان این بیماری ها مراجعه نمایند. متخصص زنان و زایمان پزشک و جراحی می باشد که بیماری های مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آن ها را تشخیص می دهد و درمان می کند. شما می توانید با مراجعه به بهترین دکتر زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی خود را درمان کنید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

متخصص زنان کیست؟

متخصص زنان پزشک و جراحی می باشد که بیماری های مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آن ها را تشخیص می دهد و آن بیماری ها را درمان می کند. متخصص زنان و زایمان در زمینه ارزیابی و ارتقاء سلامت عمومی زنان نقش بسیار مهمی دارد. دکتر زنان بیماری های دستگاه تناسلی و پستان زنان را تشخیص می دهد و درمان می‌کند و همچنین مراقبت و پیگیری قبل، حین و بعد از زایمان را انجام می دهد.

دکتر زنان قادر به تشخیص و درمان بیماری های زنان مانند قاعدگی دردناک، سرطان تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی، نزدیکی دردناک، بیماری های رحم و دهانه رحم، عفونت های مقاربتی و … می باشد. متخصص زنان همچنین در زمینه بارداری و زایمان زنان نیز تخصص دارند، همچنین بیماری‌های مربوط به این بخش را تشخیص می دهند و آن را درمان می کند.

 متخصص زنان کیست؟

ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد

افراد باید سعی کنند بهترین دکتر زنان را برای درمان بیماری‌های خود انتخاب کنند. برخی از ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید پزشک خود را راحت تر انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند:

 • یکی از مهم ترین معیار های انتخاب متخصص زنان بورد تخصصی وی می باشد. مدرک تخصص پزشک نشان‌دهنده میزان مهارت، دانش و آگاهی ایشان در آن زمینه می باشد. پس شما باید سعی کنید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک تخصصی باشد.
 • یکی از ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد تجربه ایشان می باشد. یک دکتر زنان خوب کسی است که دارای تجربه و سابقه کاری بسیاری می باشد. پس شما باید به پزشکی مراجعه نمایید که در حیطه فعالیت خود دارای تجربه و سابقه کاری بسیاری است.
 • به دلیل این که افراد خصوصی ترین مشکلات و بیماری های خود را با متخصص زنان در میان می گذارند باید پزشکی را انتخاب کنند که دارای اعتبار و اعتماد باشد و بدون هیچ دغدغه و نگرانی افراد بیماری های خود و مشکلات جنسی خود را بیان کنند.
 • بیمارستان و مرکزی که بهترین دکتر زنان در یوسف آباد در آن مشغول به فعالیت می باشد باید معتبر باشد. پزشکی را انتخاب کنید که در مراکز و بیمارستان های معتبری مشغول به فعالیت هستند.
 • بهترین متخصص زنان باید به مشکلات افراد گوش دهند و با صبر و حوصله بسیاری به سوالات آنان پاسخ دهد و باید اخلاق و رفتار مناسبی در برخورد با بیماران خود داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر مهتاب مرجانی

دکتر مهتاب مرجانی

دکتر مهتاب مرجانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان همچنین جراح زیبایی زنان نیز هستند. دکتر مهتاب مرجانی دوره تخصصی زنان و زایمان را در سال 1376 در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمودند و از سال 1380 به عنوان متخصص زنان شروع به فعالیت نمودند. ایشان دوره تکمیلی لاپاراسکوپی را نزد استاد گرامی آقای دکتر عادل شروین فرا گرفته اند. دکتر مهتاب مرجانی یکی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد می باشند.

خدمات دکتر مهتاب مرجانی:

 • جراحی زیبایی زنان
 • بارداری و زایمان
 • ناباروری
 • درمان بیماری های زنان

آدرس: تهران، یوسف آباد، نبش خیابان 62، ساختمان تابان، طبقه سوم، واحد 304

شماره تماس: 02126896088

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و جراحی زیبایی زنان می باشند. ایشان تحصیلات خود را در رشته پزشکی دانشگاه تهران آغاز نمودند و توانستند درجه تخصصی جراحی زنان و زایمان را در سال 1381 دریافت کنند. دکتر شهناز شایان فر یکی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد می باشند. ایشان با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در آلمان و دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزء پیشرو های این زمینه در ایران می باشند.

خدمات دکتر شهناز شایان فر:

 • جراحی زیبایی واژن
 • لابیاپلاستی
 • کولپوسکوپی
 • هیستروسکوپی

آدرس: تهران، یوسف آباد، جنب خیابان 69، ساختمان پزشکان ماهان، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 02188030697

دکتر تبسم کاظمی صوفی

دکتر تبسم کاظمی صوفی

دکتر تبسم کاظمی صوفی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1380 از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دریافت کردند و در سال 1387 از دانشکده علوم پزشکی رشت تخصص زنان، زایمان و نازایی فارغ التحصیل شدند. دکتر تبسم کاظمی صوفی عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان و همچنین عضو انجمن جراحی های غیر تهاجمی لاپاراسکوپی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد هستند.

خدمات دکتر تبسم کاظمی صوفی:

 • زایمان طبیعی و سزارین
 • انواع جراحی های زنان
 • درمان بیماری های دستگاه تناسلی زنان
 • درمان نازایی

آدرس: تهران، یوسف آباد، چهارراه فتحی شقاقی، بین خیابان 10 و 12، پلاک 94، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 02188554005

دکتر مژگان بیک زاده

دکتر مژگان بیک زاده

دکتر مژگان بیک زاده جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، تخصص زنان و زایمان و نازایی را از این دانشگاه دریافت نمودند. دکتر مژگان بیک زاده دارای 17 سال سابقه در زمینه زنان و زایمان و نازایی می باشند و همچنین دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد می‌باشند. دکتر مژگان بیک زاده دوره‌های تکمیلی سونوگرافی زنان و لاپاراسکوپی را گذرانده‌اند.

خدمات دکتر مژگان بیک زاده:

 • درمان نازایی
 • درمان مشکلات ادراری زنان
 • درمان بیماری های دستگاه تناسلی زنان
 • زایمان سزارین طبیعی

آدرس: تهران، زیر پل گیشا، تقاطع خیابان آل احمد و اتوبان چمران، ساختمان پزشکان چمران، واحد 9

شماره تماس 02188637421

دکتر لیلا شکری

دکتر لیلا شکری

دکتر لیلا شکری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را دریافت کردند و بعد از دریافت مدرک پزشکی عمومی تخصص خود را در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی گیلان اخذ نمودند. دکتر لیلا شکری عضو آکادمی جراحان زنان آمریکا و عضو انجمن زنان ایران می باشند. همچنین ایشان یکی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد هستند.

خدمات دکتر لیلا شکری:

 • جراحی زنان
 • درمان ناباروری
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • تعیین جنسیت

آدرس: تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، میدان ونک، کوچه شهید صانعی، پلاک 31، طبقه چهارم، واحد دهم

شماره تماس: 02188781194

دکتر زنان به درمان چه بیماری هایی می پردازد؟

تنبلی تخمدان یا سندروم تخمدان: تنبلی تخمدان یکی از بیماری های شایع در خانم هایی می باشد که در سنین باروری هستند. تخمدان ها فولیکول هایی را تولید می کنند و توانایی آزادسازی منظم تخمک را از دست می دهند. در این بیماری خانم ها پریود های نامرتب یا بیش از حد طولانی را تجربه می کنند.

انواع کیست های تخمدانی و فیبروئید های رحمی: یکی از بیماری هایی که دکتر زنان به درمان آن می پردازد کیست ها و فیبروئید ها هستند. گاهی اوقات رشد بافت های ناخواسته ای از این دست درون دستگاه تولید مثل سبب دردها و مشکلات بسیاری برای خانم ها می شود و این بیماری توسط دکتر زنان تشخیص داده و درمان می شود.

عمل هیسترکتومی و بستن لوله ها: در برخی از مواقع دکتر زنان به این نتیجه می‌رسد که طی عملی به نام هیسترکتومی تخمدان های رحم و در برخی از موارد دهانه رحم را جراحی کند و بردارد و در موارد دیگری نیز این اتفاق به خواست بیمار انجام می شود و پزشک سعی می کند لوله های فالوپ را ببندد و از باروری جلوگیری نماید.

مشاوره قبل، حین و بعد از بارداری: دکتر زنان بدن بیمار را برای بارداری بررسی می کند و توصیه هایی را در این باره به وی ارائه می دهد.

مشاوره سقط جنین: زمانی که پدر و مادر به هر دلیلی مانند نقص ژنتیکی جنین و یا شرایط پزشکی خاص مادر تصمیم به سقط جنین گرفته اند و بر سر آن اختلاف وجود دارد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر زنان و زایمان در غرب تهران از ایشان کمک بگیرند.

 دکتر زنان به درمان چه بیماری هایی می پردازد؟

زمان مراجعه به دکتر زنان

برای انجام تست های دوره ای افراد باید به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه نمایند. دختر ها بعد از بلوغ باید از سنین 13 تا 15 سالگی مراجعه به دکتر زنان را آغاز کنند. مراجعه ها باید به طور منظم ادامه داشته باشند. بسیاری از خانم ها در برخی از مواقع در ناحیه زیر شکم خود احساس درد دارند این درد می تواند به دلیل بروز مشکلات در اندام های تناسلی ایجاد شده باشند که باید افراد در این مواقع به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه نمایند.

همچنین زمانی که افراد دارای پریود های نامنظم هستند و یا درد بسیاری در هنگام پریودی دارند باید حتما هر چه سریع تر به دکتر زنان مراجعه نمایند. افرادی که در حین برقرار کردن رابطه دچار درد بسیاری می شوند و این درد طبیعی نیست باید به دکتر زنان مراجعه کنند. همچنین کسانی که در هنگام ادرار دچار درد و سوزش شده‌اند باید هر چه سریع تر به پزشک جهت تشخیص و درمان بیماری مراجعه کنند.

کلام آخر

متخصص زنان پزشکی است که به بیماری های زنان و همچنین بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی زنان می پردازد. افرادی که دچار بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی می باشند می توانند به بهترین دکتر زنان مراجعه نمایند تا دکتر زنان بیماری افراد را تشخیص دهد و آن ها را درمان کند. متخصص زنان همچنین مراقبت و پیگیری قبل، حین و بعد از زایمان را انجام می‌دهد و قادر به تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، عفونت دستگاه تناسلی، بیماری های رحم و … می باشد. برای درمان بیماری های خود سعی کنید به متخصص مراجعه کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین دکتر زنان مراجعه کنید.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر زنان در یوسف آباد آشنا کند، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا