پزشکان

بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز آشنا کنیم. زگیل تناسلی یا زگیل مقاربتی یکی از شایع ترین بیماری‌های پوستی و عفونی می باشد. این بیماری در اثر تماس مستقیم پوست با پوست فرد آلوده و همچنین از راه برقراری رابطه جنسی بین افراد منتقل می شود.

در صورت مشاهده زگیل تناسلی باید هر چه سریع تر به بهترین دکتر زگیل تناسلی مراجعه نمایید، تا بهترین دکتر بتواند آن را درمان نماید. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل نوعی پدیده پوستی ویروسی و یک تومور خوش خیم و غیر سرطانی می باشد. زگیل تناسلی یکی از انواع رایج زگیل ها می باشد. زگیل های عادی در هر قسمت از بدن ممکن است به وجود آیند. زگیل های تناسلی فقط روی اندام های تناسلی به وجود می آیند. زگیل های تناسلی روی اندام هایی مانند لگن و واژن، آلت تناسلی یا دور مقعد به وجود می آیند. زگیل های عادی معمولاً یک واحد هستند ولی زگیل های مقعدی ممکن است در گروه های چند تایی خود را نشان دهند و در صورت عدم درمان بیش از قبل شوند.

زگیل های تناسلی از سطح پوست افراد بالاتر می آیند. رنگ این زگیل ها نزدیک به پوست افراد می باشد. در طول زمان ممکن است رنگ زگیل های تناسلی تغییر کند. زگیل ها به دلیل ویروس پاپیلوما به وجود می آیند. ویروس پاپیلوما به شکل عفونت جنسی از طریق رابطه جنسی انتقال می یابد. همه ویروس های پاپیلوما خطرناک نیستند و تمامی آن ها در ناحیه تناسلی ایجاد نمی شوند ولی بیش از نیمی از افراد که روابط جنسی دارند در طول دوره فعالیت جنسی خود این عفونت را تجربه خواهند کرد.

برخی از ویروس ها ممکن است به سلول های دهانه رحم منتقل شوند و سبب به وجود آمدن سرطان در آن ناحیه شوند. در صورت ابتلا به زگیل تناسلی می توانید به بهترین دکتر اورولوژی در شیراز مراجعه نمایید و این مشکل خود را درمان کنید.

 زگیل تناسلی چیست؟

علائم زگیل تناسلی زنانه چیست؟

ظاهر زگیل تناسلی در زنان می تواند یک برآمدگی ساده یا یک رشد گل کلمی شکل باشد. اما در 90 درصد موارد این بیماری هیچ علامتی ندارد و ضایعات آن در عرض 2 سال خود به خود از بین می روند. علائم زگیل تناسلی عبارتند از:

 • ضایعات همرنگ پوست یا تیره تر از آن
 • بقایای بسیار کوچک یا بزرگ از گوشت و درشت
 • ترشحات واژن
 • خارش، سوزش یا خونریزی از زگیل یا واژن

توده های پوستی ناشی از این بیماری چند روز تا چند هفته پس از تماس با فرد مبتلا ظاهر می شوند. برخی از این توده ها در داخل واژن هستند و شما نمی توانید آنها را ببینید.

درمان قطعی زگیل تناسلی مردانه در شیراز

با مراجعه به پزشک متخصص در درمان زگیل تناسلی و HPV در شیراز که در جدول بالا به شما ارائه کرده ایم، طی مراحل درمان و تکمیل آن، افزایش سیستم ایمنی بدن و همچنین قطع رابطه جنسی با افراد مختلف در جریان بیماری می توان گفت که پس از گذشت 6 ماه یا یک سال، ویروس به طور کامل از بدن دفع می شود.

روش های درمانی عبارتند از:

 • لیزر درمانی: در این روش پزشک از پرتو نور برای از بین بردن ضایعه استفاده می کند.
 • الکتروکوتر: در این روش پزشک از جریان الکتریکی برای سوزاندن ضایعه استفاده می کند.
 • تزریق اینترفرون: این روش به دلیل عوارض فراوان به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سرما درمانی یا کرایوتراپی: در این روش پزشک از نیتروژن مایع برای منجمد کردن ضایعه استفاده می کند.
 • جراحی: می توانید برای برداشتن ضایعه جراحی انجام دهید.
 درمان قطعی زگیل تناسلی مردانه در شیراز

ویژگی های بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز

برای درمان زگیل تناسلی باید به بهترین دکتر کلیه مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر زگیل تناسلی را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز عبارتند از:

 • بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز دارای مدرک معتبر و همچنین تخصص در حیطه فعالیت خود می باشد، پس به پزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک و تخصص باشد و حتما قبل از شروع درمان اطمینان حاصل کنید که پزشک شما مدرکی معتبر از دانشگاهی معتبر دارد.
 • بهترین دکتر زگیل تناسلی با آناتومی قسمت هایی از بدن که درگیر عفونت ویروسی شده به طور کامل آشنایی دارند، پس به پزشکی مراجعه نمایید که با آناتومی بدن افراد آشنایی داشته باشد و علم و دانش مورد نیاز را داشته باشد.
 • بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران با تمام عوارض ناشی از ابتلا به زگیل تناسلی مانند سرطان دهانه رحم و واژن آشنایی کامل دارد و در این باره قبل از انجام درمان با بیمار خود صحبت می‌کند و بیمار را در جریان تمامی عوارض می گذارد.
 • یک پزشک خوب همواره سعی می کند رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران خود داشته باشد به سوالات بیماران خود با صبر و حوصله بسیاری پاسخ می دهد و تمام تلاش خود را می کند تا نگرانی های بیمار خود را برطرف کند.
 • بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز در مرکزی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسبی برای درمان بیماران می باشد و همچنین سعی می کند سلامت بیمار را اولویت قرار دهد. پس به پزشکی مراجعه نمایید که دارای تمامی ویژگی های بهترین دکتر باشد.

ویژگی بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز :

❤️دارای مدرک معتبربهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز دارای مدرک معتبر و همچنین تخصص در حیطه فعالیت خود می باشد
😍آشنایی با آناتومی بدنبهترین دکتر زگیل تناسلی با آناتومی قسمت هایی از بدن که درگیر عفونت ویروسی شده به طور کامل آشنایی دارد.
👏رفتاری بسیار یک پزشک خوب همواره سعی می کند رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران خود داشته باشد
😊تجهیزات بسیار پیشرفته بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز در مرکزی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسبی برای درمان بیماران می باشد

10 تا از بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز را بشناسید!

دکتر لادن آریانپور

دکتر لادن آریانپور

دکتر لادن آریانپور، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، دارای بورد تخصصی و عضو انجمن زنان و زایمان می باشند که از سال 1387 در حیطه تخصصی زنان و زایمان در شیراز مشغول به فعالیت هستند.

خدمات:

 • درمان نازایی
 • درمان اختلالات قاعدگی
 • درمان مشکلات ادراری زنان
 • درمان بیماری های عفونی زنان
 • درمان بیماری های دستگاه تناسلی زنان
 • زایمان طبیعی
 • زایمان سزارین
 • پاپ اسمیر
 • غربالگری سرطان پستان
 • میومکتومی زیبایی زنان
 • انواع جراحی های زنان
 • سونوگرافی در زنان و مامایی

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان دیبا، طبقه سوم

ساعات کاری مطب: شنبه تا سه شنبه ساعت 14 تا 20 شب

شماره تماس:

36472684

09339266989

09019252024

07132318059

عوامل موثر بر زگیل تناسلی

عوامل مختلفی وجود دارند که در ابتلا به زگیل تناسلی تاثیر گذار هستند. افرادی که از نظر جنسی فعال اند و بیش از یک شریک جنسی دارند. افرادی که از نظر جنسی بی بند و بار هستند و به اصول اخلاقی پایبند نیستند، افرادی که مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی مصرف می کنند، افرادی که در رنج سنی 12 تا 35 سال قرار دارند. کسانی که سیستم ایمنی بدنی آن ها بسیار ضعیف است.

افرادی که تجربه تجاوز جنسی در زندگی خود داشته‌اند، افراد مبتلا به ایدز، کسانی که نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند، کسانی که به بیماری های آمیزشی مبتلا هستند و نوزادانی که مادر آن ها مبتلا به ویروس hpv هستند ممکن است دچار ابتلا به زگیل تناسلی شوند. در صورت ابتلا به زگیل تناسلی هر چه سریع تر به بهترین دکتر اورولوژی مراجعه نمایید.

عوامل موثر بر زگیل تناسلی

روش های درمان زگیل تناسلی

درمان با لیزر: با استفاده از لیزر زگیل تناسلی برای همیشه از بین خواهد رفت. درمان با لیزر برای رفع زگیل های خوشه ای و تکی با تعداد زیاد بسیار تاثیر گذار می باشد. استفاده از این روش در مقایسه با دیگر روش ها دارای هزینه بیش تری است ولی دارای نتایج قطعی تری نیز می باشد. درمان با لیزر به صورت سرپایی انجام می شود و نیم ساعت زمان می برد. زمان نقاهت درمان با لیزر کوتاه است.

جراحی زگیل تناسلی: یکی از روش های از بین بردن زگیل تناسلی جراحی می باشد. این جراحی بیش تر برای زائده های روی پوست انجام می‌شود. اگر زگیل تناسلی داخل واژن یا مقعد باشد برای از بین بردن آن از روش لیزر استفاده می کنند. جراحی شامل تیغ جراحی است. قبل از جراحی محل عفونی به طور موضعی توسط پزشک بی حس می شود و زخم های ناشی از برداشتن زگیل ها بخیه زده می شوند.

کرایوتراپی: از دیگر روش های از بین بردن زگیل ها کرایوتراپی می باشد. در این روش پزشک از ماده شیمیایی به نام تری کلرواستیک استفاده می کند. این ماده شیمیایی در سطح زگیل ها اعمال می شود و زائده بعد از یخ زدن از بین می رود. این روش ۷۵ درصد موفق بوده و ۱۵ درصد از مراجعین تجربه بازگشت زگیل را داشته اند.

الکتروکوتر یا سوزاندن: الکتروکوتر یا سوزاندن از روش های قدیمی برای درمان زائده ها می باشد. این روش جراحی معمولی است، پزشک در این روش از جریان الکتریکی برای از بین بردن بافت های غیر طبیعی روی پوست استفاده می کند. روش الکتروکوتر یا سوزاندن برای زائده های گوشتی نرم استفاده می‌شود و اگر زگیل تناسلی سفت باشد لیزر و کرایو توسط متخصص توصیه می شود.

درمان دارویی: اگر زگیل کوچک باشد پزشک امکان دارد برای درمان زگیل تناسلی داروهای موضعی و پماد را تجویز کند. برخی از این داروها و پماد ها عبارتند از پماد آلدارا یا ایمی کیمود که بر روی سیستم ایمنی کار می کند و به صورت موضعی روی پوست مالیده می شود. برای درمان سرطان خفیف پوست از این پماد استفاده می شود. داروی دیگر پودوفیلاکس می باشد، این دارو به صورت محلول و یا ژل است و در بخش خارجی پوست مانند زگیل تناسلی و زگیل مقعدی استفاده می شود.

روش های درمان زگیل تناسلی

به دلیل این که این دارو دارای خاصیت اسیدی است در بخش های داخلی و نواحی که دارای حساسیت هستند مانند لب و داخل دهان، واژن و مجرای تناسلی نباید استفاده شود. داروی دیگر اسید سالیسیلیک است که برخی از پزشکان برای درمان زگیل تناسلی این دارو را پیشنهاد می‌کنند. این دارو برای زگیل های بسیار کوچک استفاده می‌شود ولی دارای عوارض بسیاری است و به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

درمان خانگی برای زگیل تناسلی: افراد باید سعی کنند از درمان های خانگی برای درمان مشکل خود استفاده نکنند. استفاده از داروهای زگیل، مناسب برای نواحی دیگر بدن روی زگیل های تناسلی ممنوع است زیرا درمان هایی که در مناطق دیگر بدن انجام می شوند قوی تر از درمان های مورد استفاده در اندام تناسلی افراد است با استفاده از درمان های اشتباه ممکن است افراد دچار آسیب های بسیاری شوند. قبل از استفاده از هر نوع دارو و درمان خانگی باید پزشک خود را مطلع سازید و با او در این باره مشورت کنید. برای درمان سعی کنید به بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز مراجعه نمایید.

کلام آخر

زگیل تناسلی یکی از رایج ترین انواع زگیل می باشد. زگیل های تناسلی تنها روی اندام های تناسلی به وجود می آیند. افراد باید سعی کنند برای درمان زگیل تناسلی به بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز مراجعه نمایند.

روش های بسیاری برای درمان زگیل تناسلی وجود دارند که از آن روش ها می توان به درمان با لیزر، کرایوتراپی، جراحی زگیل تناسلی، الکتروکوتر یا سوزاندن و درمان دارویی و خانگی اشاره کرد. افراد باید سعی کنند بهترین روش را انتخاب نمایند و بهتر است با مراجعه به بهترین دکتر از ایشان کمک بگیرند.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر زگیل تناسلی در شیراز آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد با مراجعه به سایت می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا