پزشکانزیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کنیم. این روزها خیلی ها برای زیبایی بیشتر و جذابیت صورتشان تصمیم می گیرند زاویه سازی صورت انجام دهند. انجام این عمل تغییرات منحصر به فردی را در ناحیه فک و زاویه صورت ایجاد می کند که نتیجه آن تاثیر بسزایی بر روی زیبایی صورت می گذارد و موجب هماهنگی فک و چانه با دیگر اجزای صورت می شود.

اما قبل از هر کاری باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر تزریقی انتخاب شود که با توجه به این که متخصصین زیبایی فراوانی در این زمینه فعالیت می‌ کنند انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. اگر شما هم تصمیم به انجام زاویه سازی فک با فیلر دارید، بهتر است در انتخاب خود کمی دقت کنید و با حساسیت بیشتر برای انجام این روش زیباسازی قدم بردارید. زاویه سازی صورت باید به گونه ای باشد که بعد از آن نواحی فک با دیگر اجزای صورت هماهنگی برقرار کند و متخصص از بهترین فیلر برای انجام این کار استفاده کند.

در حقیقت انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر باید با توجه به معیارهای مختلف انجام شود که مهمترین آن تجربه و مهارت پزشکان است. در واقع هر چقدر متخصص در زمینه زاویه سازی صورت تجربه بیشتری داشته باشد، انتخاب ایده آل تری برای انجام این اقدام زیبایی به نظر می‌ رسد. ما برای راحتی کار ۱۰ تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر را در این مقاله به شما پیشنهاد می دهیم تا با بررسی ویژگی ها و مهارت های آنها بتوانید انتخاب مورد نظر خود را انجام دهید. پس در صورتی که دوست دارید بهترین نتیجه را از انجام زاویه سازی فک و صورت داشته باشید با ما در این مقاله همراه باشید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

این روزها افراد زیادی برای انجام زاویه سازی صورت به مطب های زیبایی مراجعه می کنند که بیشترشان بدون هیچ اطلاعی اقدام به این کار می کنند و تنها با شنیدن یک حرف از آشنایان یا دوستان شان که فلان دکتر بهترین دکتر زاویه سازی صورت می‌ باشد تصمیم به انجام این کار می گیرند. غافل از این که واقعیت چیز دیگری است و نباید به هر دکتری برای انجام تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت اطمینان کرد.

امروزه فیلر های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام توسط برند خاصی تولید شده است. در واقع برای انجام زاویه سازی صورت با فیلر انتخاب مواد تزریقی تزریق کننده بسیار اهمیت دارد تا شما بدون هیچ مشکلی این روش زیباسازی را انجام دهید و با عارضه خاصی مواجه نشوید.  پس برای انجام این روش باید در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید و بعد از انجام آن از نتیجه به دست آمده لذت ببرید. انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر کار سختی نیست و تنها لازم است به چند ویژگی مهم هنگام انتخاب دقت کنید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

ویژگی‌ های بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر

حال که با حساسیت های زاویه سازی صورت آشنا شدید مطمئنا در ذهن خود این سوال ایجاد می شود که بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به او اطمینان کنید و برای انجام زاویه سازی اقدام نمایید. در ادامه ویژگی های مهم بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر می پردازیم:

داشتن مدرک تخصصی : اولین ویژگی که برای انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی باید در نظر بگیرید، داشتن مدرک تخصصی است. در واقع دکتری می‌ تواند در زمینه زاویه سازی صورت و فک با تزریق فیلر فعالیت کند که دارای تخصص لازم مانند تخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک و زیبایی باشد.

معمولاً اکثر دکتر ها گواهینامه ها و مدارک خود را در سایت خصوصی خود قرار می دهند تا بیماران به آن ‌دسترسی داشته باشند و از میزان تجربه مهارتشان باخبر شوند. همچنین فراموش نکنید هر پزشکی که دارای دکترای پزشکی باشد نمی تواند در زمینه زیبایی و تزریق فعالیت کند.

مشاوره حرفه ای برای اقدامات زیبایی : یک متخصص برای انجام زاویه سازی صورت با تزریق فیلر در ابتدا برای بیماران یک مشاوره اختصاصی در نظر می گیرد تا شرایط آنها را مورد بررسی قرار دهد و مطابق با  اهداف شان این روش را اجرا نماید.

داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق فیلر : یک متخصص زیبایی برای انجام زاویه سازی با فیلر باید تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده باشد. هر چقدر متخصص فعالیت بیشتری انجام داده و تزریق فیلر را با موفقیت و رضایت کامل مراجعین به نتیجه رسانده باشد، گزینه مناسب تری برای انتخاب می باشد.

استفاده از وسایل و تجهیزات به روز و مواد تزریقی  با کیفیت : همچنین هنگام انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر به وسایل و تجهیزات مطب توجه کافی داشته باشید و مطمئن شوید متخصص از بهترین برند ها برای تزریق فیلر استفاده می کند. در واقع انتخاب فیلر و برند یکی از مهم ترین مسائل برای تزریقات زیبایی است. متخصص زیبایی در اولین مرحله باید سلامتی ظاهر شما را در اولویت کار خود قرار دهد و در صورتی که تزریق فیلر برای شما هیچ مشکلی ایجاد نکند اقدام به انجام آن کند.

مراقبت های بعد از زاویه سازی با فیلر که باید بدانید :

🧊استفاده از کمپرس یخیکی از مهمترین مراقبت ها ،گذاشتن کمپرس یخ بلافاصله بعد از تزریق می باشد. بهتر است این کار را تا 48 الی 72 ساعت پس از تزریق ادامه دهید.
😍ماساژ پس از تزریق مورد دیگری که باید برای رعایت نکات مراقبت های بعد از تزریق فیلر در نظر داشته باشید این است که ، محل تحت درمان را ماساژ نداده و به آن فشاری وارد نکنید.
❤فعالیت بعد از تزریقپس از تزریق لازم است تا مدتی که پزشک برای شما تعیین می کند از خم کردن سر و انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایید.
🧖استحمام حمام کردن یا شستن منطقه تحت درمان که تزریق در آن انجام گرفته است چنانچه با آب گرم نباشد مانعی ندارد.

10 تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر که باید بشناسید !

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

تهران ، جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش ، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷
دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

پزشک متخصصی که سابقه درخشانی در فیلر زیبایی دارد. ایشان دبیر انجمن صنفی درمانگاه های تخصصی پوست و موی تهران و مدرس تزریق چربی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. زاویه سازی صورت و ایجاد جذابیت در چهره نیازمند شناخت دقیق اصول زیبایی شناختی و آگاهی از نسبت طلایی و کاربرد آن در بخشهای مختلف صورت و اطلاع از ابعاد و تقسیمات استاندارد در چهره می باشد. گاهی زاویه سازی چهره نیازمند اصلاح فرم بخش های مختلفی از صورت می باشد. و این کار نیازمند تجمیع علم پزشکی و شم هنری و تجربه و مهارت است . این ویرگی ها در مورد دکتر عبدالمطلبی باعث گردیده که ایشان بهترین انتخاب برای زاویه سازی باشند. زاویه سازی را هم می توان با پیوند چربی انجام داد هم با تزریق ژل ها و یا ترکیبی از این دو . دکتر عبدالمطلبی تزریق چربی را به روش کلمن تکنیک انجام می دهند که حاصل آن پیوند سلول های چربی و ماندگاری دایمی چربی می باشد

تهران ، خیابان گاندی ، جنب بیمارستان گاندی ، پلاک 128 ، واحد 16 ، کلینیک تخصصی پوست و موی تصویر جوانی

خدمات دکتر سید رضا عبدالمطلبی :

 • ژل لب
 • زاویه سازی فک
 • فیلر بینی
 • ژل زیر چشم
 • ژل خط خنده
 دکترپرستو شاه محمدی

دکترپرستو شاه محمدی

دکتر پرستو شاه محمدی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی میباشند. ایشان در محدوده ی شهرک غرب و زعفرانیه مشغول به طبابت می باشند و خدمات ویژه ای را به بیماران در زمینه های زیبایی و جوانسازی پوست ارائه می دهند. از جمله خدمات ایشان می توان به لیزر موهای زائد ، درمان ریزش مو ، مزوتراپی ، فیلر مو ، تزریقات زیبایی ، رفع لکه های پوستی، کک و مک و غیره اشاره کرد.

تهران ، محدوده شهرک غرب و زعفرانیه

خدمات دکترپرستو شاه محمدی:

 • تزریق ژل
 • بوتاکس
 • زاویه سازی فک
 • مزوتراپی
 • فیلر مو
 • تزریق چانه
 • فرم دهی گونه
دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زاده گان متخصص جراحی جنرال و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیم، یکی از جراحان فعال و سرشناس، پلاستیک و زیبایی در کشور هستند که سالیانه بیش از هزاران نوع جراحی زیبایی در کارنامه خود ثبت میکنند که از این حیث رکورد دار هستند. ایشان دوره جراحی خود را از سال ۸۸ شروع کردند و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی و طی سالیان اخیر بارها موفق به کسب عنوان بهترین جراح پلاستیک کشور شده اند. دکتر حسینی زاده گان اعمال جراحی خود را در بهترین بیمارستان های فوق تخصصی کشور انجام میدهند که مجهز به به روزترین دستگاه ها و امکانات می باشند.

‎تهران ،بلوار اندرزگو، بعد از مركز خريد سانا، بن بست سالاری

خدمات دکتر حسینی زادگان :

 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • لیپوماتیک و پیکرتراشی
 • لیفت سینه و ماموپلاستی
 • جراحی بینی
 • پروتز سینه
 • لیفت بازو و ران
 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت ابرو شقیقه
کلینیک زیبایی آوینا تهران

کلینیک زیبایی آوینا تهران

کلینیک تخصصی پوست، مو آوینا با بهره‌گیری از کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب در زمینه خدمات پوست و مو؛ با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی دلنشین و امن همراه و پشتیبان شما عزیزان است. مراجعین گرامی بدون صرف وقت و تنها با یک بار مراجعه به کلینیک پوست و مو آوینا از تمامی مزایای این کلینیک بهره‌مند شده و با رضایت و آرامش‌خاطر به نتیجه مورد نظر خود دست خواهند یافت.

تهران ،ونک ،گاندی جنوبی، خیابان 21 ، پلاک23

خدمات کلینیک زیبایی آوینا تهران :

 • تزریق ژل لب
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • ریزش مو
 دکتر ابوالفتح محرابیان

دکتر ابوالفتح محرابیان

دکتر ابوالفضل محرابیان متخصص پوست و مو، متولد سال ۱۳۴۹ می باشد. وی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده و بعد از اخذ مدرک تخصصی پوست مو و زیبایی برای انجام کارهای زیبایی مطب شخصی خود را تاسیس کرد.وی در کنار طبابت علاقه بسیاری به نویسندگی دارد و در نشریات و روزنامه ها و سایت هایی همچون هفته نامه سلامت، مجله پیام یاقوت، باشگاه خبرنگاران جوان و سایت شخصی خود مطالب پزشکی مفیدی درباره پوست و مو ارائه می دهد.

تهران، انتهای خیابان مطهری، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک ۱۱، طبقه اول، واحد ۴

خدمات دکتر ابوالفتح محرابیان:

 • تزریق ژل لب
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • ریزش مو
 • تزریق چربی
دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی فارغ‌التحصیل دوره پزشکی عمومی از دانشگاه ارومیه و تهران می‌باشد. وی دوره تخصصی جراحی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده است و هم اکنون دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی تهران و مشهد می باشد. از فعالیت های مفید ایشان می توان به فعالیت در بیمارستان های عرفان، خاتم الانبیا، ساسان، پیامبران، طالقانی، امام خمینی، امیر اعلم، سینا و مراکز جراحی محدود نیاوران، فرمانیه، سینا، شمیران، البرز و شفق اشاره کرد.

تهران، سعادت آباد، میدان کاج ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه ۶ واحد ۶۰۲

خدمات دکتر مصطفی جان بزرگی:

 • جراحی زیبایی صورت
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جوانسازی پوست
 • تزریق فیلر
دکتر مهدی رمضانی اول

دکتر مهدی رمضانی اول

دکتر مهدی رمضانی اولین جراح زیبایی و جراح بینی در مشهد می باشد. ایشان دوره پزشکی جراحی عمومی را در دانشگاه تهران گذراند و سپس برای دریافت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی سوختگی اقدام نمود و حال عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشد. وی دارای ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه جراحی و انجام اقدامات زیبایی می باشد و هم اکنون به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک صورت و بدن شناخته می شود. ایشان تمام تلاش خود را انجام می دهد تا رضایت و سلامت بیماران را در اولویت کار خود قرار دهد و با مشاهده نمونه کاری های دکتر حتماً به نتایج موفق عمل های زیبایی او پی خواهید برد.

مشهد، احمد آباد، بلوار بعثت ،نبش بعثت ۱۲، روبروی تالار یاس

خدمات دکتر مهدی رمضانی اول :

 • عمل زیبایی بینی
 • رفع مشکلات بینی مانند انحراف و پلیپ بینی
 • بلفاروپلاستی
 • عمل زیبایی گوش و اصلاح گوش های برجسته و شکسته
 • جوان سازی صورت
دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی، دارای ۲۰ سال سابقه تجربه در زمینه درمان بیماری های پوست و مو است و هم اکنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشد. از فعالیت موثر ایشان می‌ توان به تربیت تیم جراحی مجرب در زمینه کاشت مو و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا اشاره کرد.

تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از دفتر، نبش خیابان ناصری، پلاک ۸۴، طبقه ۳، کلینیک اکسیر

خدمات دکتر صفیه چعباوی زاده :

 • تزریق ژل
 • تزریق ژل برای رفع خط خنده
 • زاویه سازی فک با تزریق فیلر
 • تزریق ژل برای فرم دهی لب
 • تزریق ژل به گونه
 • تزریق ژل برای رفع خطوط ریز دور لب

اقدامات لازم قبل از زاویه سازی صورت

 • قبل از زاویه سازی صورت از داروهایی که خون را رقیق می کنند، استفاده نکنید.
 • در مرحله اول باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت را انتخاب کنید. بعد از سپری کردن این مرحله باید به مطب پزشک مراجعه کنید و نمونه کار های پزشک را مشاهده کنید و گفت و گوی لازم را انجام دهید.
 • از نوشیدن مشروبات الکلی بپرهیزید.

اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

 • به مدت 14 روز هنگام خوابیدن و استراحت، دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.
 • برای کاهش میزان تورم و التهاب نواحی تزریق شده از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
 • دارو هایی که پزشک تجویز کرده است را در ساعات تعیین شده، استفاده کنید.
اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

آیا زاویه دار کردن صورت از روش، تزریق چربی مناسب است؟

امروزه تزریق چربی یکی از محبوب ترین روش ها، برای حفظ زیبایی اندام چهره افراد می باشد. یکی از پر کاربرد ترین آن ها زاویه سازی فک است. همچنین تزریق چربی، زاویه استخوان و فک پایین را نیز تقویت می کند. روش تزریق چربی به دلیل این که چربی از بدن زیباجو گرفته می شود، هیچ عارضه ای را به دنبال نخواهد داشت و در کانتورینگ نتیجه رضایت بخشی را به نمایش خواهد گذاشت.

ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی

برای زاویه سازی صورت خود می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه کنید. در مقایسه با دیگر روش های تزریق، ماندگاری تزریق چربی بسیار بالا بوده و روشی کاملا ایمن و مطمئن محسوب می شود.

عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی

در ادامه به عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی آشنا خواهیم کرد:

 • احساس درد بیش از اندازه بعد از تزریق چربی
 • ایجاد کبودی و ورم در ناحیه تزریق چربی
 • عفونت در نواحی که چربی از آن استخراج شده است.
 • خون ریزی شدید در ناحیه استخراج چربی
 • عدم تقارن زاویه های صورت با یکدیگر
 • بروز التهابات در نواحی تزریق چربی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا