پزشکان

بهترین جراح زیبایی پلک در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ام 10 تا از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. از جراحی زیبایی پلک که اصطلاحا جراحی بلفاروپلاستی نامیده می شود، میتوان برای از بین بردن مشکلاتی همچون افتادگی پلک و … استفاده کرد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

روش های شناخت بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

چشم عضو حساس و حیاتی می باشد به همین دلیل توصیه می‌شود برای انجام جراحی زیبایی پلک قبل از انجام جراحی تحقیقات لازم را انجام بدهید و به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. در ادامه این مقاله به برخی از روش های شناخت بهترین جراح پلک در تهران می پردازیم:

 • برای انتخاب پزشک متخصص می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید.
 • یکی دیگر از روش شناخت بهترین جراح پلک در تهران سرچ در گوگل و مشاهده صفحات مجازی پزشک متخصص می باشد.
 • برای انتخاب پزشک متخصص می توانید نمونه کارهای پزشک مورد نظر را مشاهده کنید.
 • پس از تهیه لیست بهترین جراح پلک، برای مشاوره می توانید به مطب پزشک مراجعه کنید.
 • یکی دیگر از روش های شناخت بهترین جراح پلک در تهران، بررسی میزان رضایت مراجعه کنندگان قبلی پزشک مورد نظر می باشد.

جراحی زیبایی پلک چیست؟

جراحی زیبایی پلک اصطلاحاً جراحی بلفاروپلاستی می باشد. امروزه افرادی که بنا به دلایل مختلفی همچون بالا رفتن سن دچار مشکلاتی همچون افتادگی پلک، ایجاد پفک و چین و چروک در ناحیه پلک و …. می باشند برای درمان مشکلات خود می توانند به سراغ روش جراحی پلک برود که توصیه میشود قبل از انجام جراحی درباره این جراحی تحقیق کنید و با بهترین جراح بلفاروپلاستی مشورت کنید.

برای انجام جراحی زیبایی پلک پوست و چربی های اضافی برداشته می شود تا پوست فرد سفت شود و مشکل افتادگی پلک اصلاح شود. همچنین با انجام این جراحی چین و چروک های ناحیه اطراف چشم نیز کاهش پیدا میکند و تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و باعث می شود چهره افراد جوانتر به نظر برسد.

جراحی زیبایی پلک چیست؟

روش های جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک با بیهوشی کامل: در این روش بیمار تحت بیهوشی کامل قرار می گیرد و می‌توان هر دو پلک بالا و پایین را همزمان جراحی کرد.

جراحی پلک با نیمه بیهوشی: برای انجام جراحی پلک به این روش ناحیه مورد نظر را بی حس می کنند و به بیمار داروهای ضد درد و اضطراب را تزریق می کنند تا بیمار به خواب برود و در حین جراحی دچار هیچ گونه درد و اضطرابی نشود.

جراحی پلک با بی حسی موضعی: برای انجام جراحی پلک به این روش پزشک متخصص بی حس کننده را به اطراف پلک مراجعه‌کنندگان تزریق می‌کند تا بی حس شود و بیمار دچار هیچگونه دردی نشود.

10 تا از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را بشناسید!

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان جز انجمن جراحان و چشم پزشکان بیمارستان چشم پزشکی رازی گاندی می باشند. دکتر مژگان نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه سپری نمودند.ایشان در سال ۱۳۸۶، در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدند.
ایشان از جمله پزشکان حاذق در حوزه ی چشم پزشکی هستند که دارای ۱۹ سال تجربه چشم پزشکی و هزاران عمل جراحی کاتاراکت و لازک می باشند.
لازم به ذکر است که دکتر مژگان نوروزی دوره دیده عمل زیبایی پلک از کانادا می باشند.

خدمات:

 • لازک
 • فمتولیزیک
 • اسمایل
 • جراحی زیبایی پلک
 • بلفارو پلاستی
 • جراحی مجرای اشکی
 • جراحی آب مروارید به روش فیکو
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی انحرافات چشمی
 • افتادگی پلک (پتوز)

آدرس: تهران، خيابان شهيد بهشتی، خيابان قائم مقام فراهانی، كوچه ميرزا حسنی، شماره 24.کلینیک نوین دیدگان

شماره تماس: 09194567022

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی زیبایی پلک

به طور دقیق نمی توان گفت چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی زیبایی پلک می باشند به همین دلیل توصیه می‌شود برای تشخیص به بهترین جراح بلفاروپلاستی یا جراح پلک مراجعه کنید. به طور کلی می‌توان گفت افرادی که پوست اطراف چشم آنها متورم و افتاده است برای انجام جراحی پلک کاندیدای مناسبی هستند.

در برخی مواقع امکان دارد پف کردن چشم ها دلایل مختلفی همچون آلرژی داشته باشد که به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از انجام جراحی درباره اینکه مشکل شما به دلیل افزایش سن است و به دلیل مشکلاتی همچون آلرژی نمی باشد مطمئن شوید. اگر فرد تمامی شرایط را برای انجام جراحی زیبایی پلک داشته باشد، می تواند نتایج خوبی را از این جراحی دریافت کند و بهبودی چشمگیری را مشاهده کند. همچنین نکته قابل اهمیت این می باشد که انجام این جراحی تاثیر بسزایی در زیبایی صورت افراد دارد.

مراحل انجام جراحی پلک

برای انجام جراحی پلک پزشک متخصص برش هایی همسو با خطوط پلک در زیر شکاف پلک ایجاد می‌کند و برش های ایجاد شده به گونه ای می باشد تا بعد از انجام جراحی و بهبودی به راحتی قابل مشاهده نباشد و جای برش بر روی صورت باقی نماند. قبل از انجام جراحی پزشک متخصص نواحی که دارای پوست اضافی و چربی می باشد را کاملا بررسی و مشخص می کند و سپس با استفاده از ابزار مخصوص برشی را ایجاد می کند.

میزان برداشت پوست اضافه و چربی به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد و مواردی همچون عضلات صورت، تقارن ابروها و …. در میزان برداشت پوست اضافی و چربی ها تاثیر دارند. بعد از انجام جراحی، پزشک متخصص برای بستن محل زخم بخیه های بسیار ظریفی را ایجاد می کند.

مراحل انجام جراحی پلک

آزمایش های لازم قبل از انجام جراحی زیبایی پلک

انجام آزمایش های فیزیکی: پزشک متخصص قبل از انجام جراحی زیبایی پلک آزمایش فیزیکی انجام می دهد. این آزمایش شامل بررسی قسمت های مختلف پلک، تست تولید اشک و …. می باشد.

انجام آزمایش های بینایی: قبل از انجام جراحی پلک، پزشک متخصص بینایی و دید پیرامونی مراجعه‌کنندگان را بررسی می کند.

انجام عکسبرداری از پلک: قبل از انجام جراحی پزشک متخصص درخواست می کند تا عکس برداری از پلک را انجام بدهید، زیرا با انجام این کار از زوایای مختلف چشم عکس برداری می شود. انجام این عکسبرداری به طراحی جراحی، بررسی تأثیرات جراحی و…. کمک بسزایی می‌کند.

عوارض جراحی زیبایی پلک

خشکی چشم: در برخی مواقع امکان دارد افراد بعد از انجام جراحی زیبایی پلک با مشکلاتی همچون خشکی چشم مواجه شوند به همین دلیل پزشکان متخصص برای جلوگیری از این عارضه بعد از انجام جراحی زیبایی پلک، قطره های چشمی تجویز می‌کنند که توصیه می‌شود مراجعه کنندگان از این قطره ها در زمان معین شده استفاده کنند.

تورم: یکی از عارضه هایی که بعد از انجام جراحی زیبایی پلک به وجود می‌آید تورم و کبودی می باشد و برای جلوگیری از این عارضه توصیه میشود قبل از انجام جراحی به هیچ عنوان از داروهای ضد انعقاد کننده خون استفاده نکنید تا دچار مشکل عارضه تورم و کبودی نشوید.

باز شدن زخم: زمانی که افراد برای انجام جراحی به بهترین پزشک متخصص و بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نکنند، ممکن است دچار عارضه های متعددی شوند که از جمله این عارضه ها می توان به باز شدن زخم اشاره کرد. یکی از نکات مهم در انجام جراحی زیبایی پلک بخیه مناسب می باشد تا فرد زمانی که پلک را باز و بسته می کند بخیه باز نشود و دچار عفونت نشود، به همین دلیل توصیه می‌شود برای انجام جراحی زیبایی پلک به بهترین جراح زیبایی پلک در تهران مراجعه کنید.

نداشتن تقارن در پلک ها: در برخی مواقع امکان دارد برش های نامتقارنی ایجاد شوند و این برش ها باعث بروز مشکلات متعددی شوند. توصیه می‌شود برای انجام جراحی زیبایی پلک به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید که در زمینه تخصص خود تجربه کافی دارند، زیرا برای انجام این جراحی زیبایی پلک و ایجاد برش و بخیه زدن نیاز به دقت بالایی می باشد.

هزینه جراحی زیبایی پلک

برای انجام جراحی زیبایی پلک هزینه هایی را باید پرداخت کنید که میزان هزینه پراختی به عوامل مختلف بستگی دارد که این عوامل در تعیین هزینه جراحی تاثیر بسزایی دارند، به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای انجام این جراحی تعیین کرد.

عواملی که در هزینه جراحی پلک تاثیر دارند میزان تجربه پزشک متخصص، منطقه جغرافیایی و …. می باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید برای انجام جراحی زیبایی پلک به غیر از پرداخت هزینه پزشک متخصص باید هزینه کلینیک، هزینه آزمایش و داروهای تجویز شده را نیز بپردازید.

کلام آخر

افرادی که دچار مشکلاتی همچون افتادگی پلک هستند، می توانند برای درمان مشکل خود به سراغ روش جراحی زیبایی پلک بروند. انجام این جراحی در زیبایی صورت افراد نقش بسزایی دارد، همچنین می توان گفت این جراحی جنبه درمانی نیز دارد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.

توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. برای دریافت اطلاعات درباره بهترین جراح پلاستیک می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − نه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا