پزشکانکاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

ابرو در چهره افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. برخی از افراد دچار ریزش ابرو می شوند که می توانند با مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابرو از روش کاشت ابروی طبیعی استفاده کنند. بیماری هایی مانند عفونت، کمبود مواد معدنی نظیر آهن در بدن و عوامل دیگر، سبب ریزش موی ابروی افراد می شوند. مهم ترین دلایل ریزش ابرو تغذیه نامناسب است. شما می توانید در صورت نازکی ابرو و یا ریزش ابرو از کاشت ابرو استفاده کنید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

کاشت ابرو چیست؟

افراد به دلایل مختلفی دچار ریزش ابرو می شوند که می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی از روش کاشت ابرو استفاده کنند. بسیاری از بانوان فکر می‌کنند تاتو و هاشور روش مناسبی برای پر کردن ابروها می باشند ولی این دو روش علاوه بر این که موقتی هستند ظاهر طبیعی به ابرو های فرد نمی دهند و همچنین تاتو و هاشور شیمیایی بوده و بسیار با موهای طبیعی تفاوت دارند. اگر افراد به کاشت ابرو بپردازند دیگر لازم نیست که آن را تمدید کنند ولی استفاده از این دو روش نیازمند تمدید می باشد.

کاشت ابرو یکی از روش های زیبایی است که به صورت دائمی می باشد. پزشک در این روش از نواحی اطراف سر و یا کناره های گوش موها را برمی دارد و در ناحیه مورد نظر ابرو می کارد. کاشت ابرو بسیار طبیعی می باشد. کاشت ابرو دارای روش های مختلفی می باشد که شما باید سعی کنید بهترین روش را انتخاب کنید.

 کاشت ابرو چیست؟

اقداماتی توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد

اقدامات قبل از کاشت ابرو

 • افراد باید سعی کنند قبل از کاشت ابرو از دخانیات استفاده نکنند. مصرف دخانیات سبب بروز مشکلاتی بعد از انجام کاشت ابرو برای افراد می شود.
 • سعی کنید تا مدتی قبل از انجام کاشت مو از داروهای حاوی آسپرین استفاده نکنید زیرا این داروها سبب رقیق شدن خون می شوند و خونریزی را افزایش می دهند.
 • 7 روز قبل از انجام پیوند مو از مصرف مشروبات الکلی بپرهیزید زیرا مصرف مشروبات الکلی سبب رقیق شدن خون می شود.
 • قبل از انجام کاشت ابرو جلسه مشاوره بین پزشک و بیمار برگزار می‌شود که بیمار باید تمامی انتظارات خود را بیان کند و پزشک نیز تمامی اقدامات لازم را در این جلسه به بیمار می گوید.

اقدامات بعد از کاشت ابرو

 • بعد از انجام کاشت ابرو سعی کنید به ابروهای خود دست نزنید زیرا دست زدن به ابرو می تواند سبب بروز عفونت شود.
 • قبل از رشد کامل موهای ابرو نباید روی صورت بخوابید زیرا فولیکول های مو تحت فشار قرار می گیرند و می توانند در نتیجه کاشت ابرو تاثیر بسیاری بگذارند.
 • بعد از مدتی که محل زخم ها رو به بهبودی می باشد در ابرو های خود احساس خارش می کنید که این امر بسیار آزاردهنده خواهد بود باید سعی کنید در برابر احساس خارش مقاومت کنید زیرا دست زدن به ابروها می تواند سبب آسیب رساندن به فولیکول های شما شود.
 • سعی کنید تا مدتی بعد از کاشت ابرو از دخانیات استفاده نکنید این امر می تواند در روند کاشت ابرو اختلال ایجاد کند.

5 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر علیرضا منوچهری

دکتر علیرضا منوچهری

دکتر علیرضا منوچهری در سال 1380 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان در سال 1381 توانستند مطب شخصی خود را در شهر تهران تاسیس کنند. دکتر علیرضا منوچهری در سال 1391 با یکی از اساتید جراحی زیبایی آشنا شده و دوره های جدید زیبایی را در کشورهای اروپایی تکمیل کردند. ایشان دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه زیبایی می باشند. دکتر علیرضا منوچهری یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد هستند.

خدمات دکتر علیرضا منوچهری:

 • کاشت مو و ابرو
 • تزریق فیلر
 • جراحی پلک
 • تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، یوسف آباد،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بین خیابان 26 و 28، پلاک 222

شماره تماس: 02188715607

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحصیل نموده اند. ایشان در آزمون تخصص سال 1379 شرکت کردند و همچنین با کسب رتبه دو رقمی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. دکتر تورج مکرمی یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد می باشند. ایشان همچنین عضو انجمن متخصصین پوست ایران نیز هستند.

خدمات دکتر تورج مکرمی:

 • کاشت مو و ابرو
 • تزریقات زیبایی
 • میکرونیدلینگ

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به کردستان، پلاک 54، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 02188875573

دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی ایران توانسته اند مدرک تخصص پوست خود را دریافت کنند. دکتر الهه لطفی یکی از بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد هستند و همچنین از سال 1387 سابقه فعالیت در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی را دارند. دکتر لطفی عضو انجمن متخصصین پوست ایران هستند و آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تاکنون می باشند.

خدمات دکتر الهه لطفی:

 • کاشت مو و ابرو
 • درمان ریزش مو
 • پاکسازی پوست

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، ابتدای خیابان جهان مهر، پلاک 63

شماره تماس: 02188989733

کلینیک پوست و مو آوینا

 کلینیک پوست و مو آوینا

کلینیک پوست و مو آوینا دارای پزشکان متخصص و همچنین با تجربه ای می باشد. این کلینیک دارای بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد است. کلینیک آوینا تجهیزات مناسب و پیشرفته برای درمان افراد دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا از روش ها و تکنیک های به روزی استفاده کند. شما می توانید برای انجام خدمات زیبایی و پوست و مو به این کلینیک مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک آوینا:

 • کاشت مو و کاشت ابرو
 • تزریق ژل و تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی

آدرس: تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21، پلاک 23

شماره تماس: 02188787439

کلینیک رویای آبی

 کلینیک رویای آبی

کلینیک رویای آبی دارای بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد می باشد. این کلینیک همچنین دارای دستگاه های روز کشور آمریکا می باشد. کلینیک رویای آبی تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسبی دارد و همچنین دارای بهترین پرسنل و پزشکان می باشد. تمامی دستگاه هایی که در کلینیک رویای آبی از آن استفاده می شود ساخت کشور آمریکا و ایتالیا است.

خدمات کلینیک رویای آبی:

 • کاشت مو و ابرو
 • تزریق ژل و چربی
 • جراحی پلک

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شاد ،بن بست باغسرا، پلاک 13، کلینیک رویای آبی

شماره تماس: 02188883933

ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد

برای رسیدن به نتایج مطلوب در پایان کار باید به بهترین دکتر کاشت ابرو مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد عبارت اند از:

 • تجربه و مهارت بالای پزشک از ویژگی های بسیار مهم بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد می باشد. اگر پزشک شما دارای مهارت و تجربه بسیاری باشد نتایج کاشت ابرو بسیار مطلوب می شود.
 • از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو می توان به داشتن مدرک و تخصص در زمینه کاشت مو اشاره کرد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای مدرک معتبر از دانشگاه معتبر باشد.
 • یک دکتر خوب کسی است که می کوشد همواره علم خود را به روز نگه دارد و سعی می کند از از روش ها و متدهای به روزی برای بیماران و مراجعه کنندگان استفاده کند.
 • رفتار بهترین دکتر در برخورد با مراجعه کنندگان و بیماران باید مناسب باشد و بهترین دکتر کسی است که همواره به سوالات مراجعه کنندگان خود به خوبی پاسخ دهد.
 • یکی از ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو برگزاری جلسه مشاوره قبل از انجام کاشت ابرو می باشد. در این جلسه پزشک می کوشد تا انتظارات فرد مراجعه کننده را به خوبی گوش دهد و همچنین اقدامات مورد نیاز را به فرد می گوید.
 ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد

عوارض کاشت ابرو

 • سه تا چهار روز بعد از انجام کاشت ابرو، ابرو دچار قرمزی می‌شود و همچنین جوش ها و لکه های ریزی در پوست مشاهده می شود که این امر طبیعی است و موقتی می باشد و همچنین بعد از گذشت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.
 • یکی از عوارض کاشت ابرو ظاهر ناخوشایند ابروها می باشد. این عارضه زمانی رخ می دهد که فرد به پزشکی بی تجربه و غیر متخصص مراجعه کرده باشد. پزشکی که تجربه نداشته باشد می تواند سبب ایجاد این عارضه شود. زمانی که فولیکول‌های مو در زاویه مشخص کاشته نشوند ابرو ها در جهت عمودی و نامطلوب رشد می کنند.
 • از دیگر عوارض کاشت ابرو ظاهر غیر عادی ابروها می باشد که با صبوری افراد بعد از گذشت زمان کوتاهی با خوابیدن ابروهای پیوند زده شده ابروها حالت طبیعی پیدا می کنند.
 • از دیگر عوارض احتمالی می توان به تفاوت رنگ و نوع موی ابروهای طبیعی و ابروی کاشته شده اشاره کرد. موی ابرو با موهای سایر بخش های بدن تفاوت دارد.

کلام آخر

افراد به دلایلی ممکن است دچار ریزش ابرو شوند که در این صورت می توانند با مراجعه به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران از روش کاشت ابرو استفاده کنند. کاشت ابرو دارای انواع مختلفی می باشد که با مشورت با پزشک باید روش مناسب را انتخاب کنید. همچنین این روش دارای عوارضی نیز می باشد که با مراجعه به بهترین کلینیک و بهترین دکتر می توانید از عوارض آن بکاهید. سعی کنید تمامی نکاتی که پزشک به شما می گوید رعایت نمایید تا بتوانید بسیار سریع بهبود یابید.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر کاشت ابرو در یوسف آباد آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا