پزشکانکاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

کاشت ابرو می تواند کمک بزرگی به افرادی کند که دچار ریزش ابرو شده اند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی راحت برای کاشت ابروی خود اقدام کنید و در نهایت چهره ای زیباتر برای خود رقم بزنید.

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران پس از تهران است. بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ مشهد با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و نود و پنجمین شهر پر جمعیت دنیا به‌شمار می‌رود. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

کاشت ابرو در مشهد

برخی از افراد در شهر مشهد به دنبال کاشت ابرو هستند تا بتوانند بوسیله آن، قسمت هایی از ابرو که کم پشت است را درمان کنند؛ این دسته از افراد به دلایل متعددی ابروهای خود را از دست داده اند، به طور مثال به دلیل استفاده بیش از اندازه از لوازم آرایشی یا سوختن قسمتی از ابرو یا اصلاح متعدد دچار ریزش ابرو شده اند.

در طی پروسه کاشت ابرو، فولیکول های مو از ناحیه ای از سر که به طور معمول شامل پشت سر و مابین دو گوش فرد است، گرفته می شود و به قسمتی از ابرو که به کاشت نیاز دارد، پیوند می خورد و منتقل می شود؛ بعد از کاشت این فولیکول های مو، در ناحیه ابرو، این تار های موی که کاشته شده اند، تا آخر عمر فرد، با همان شرایط به رشدشان ادامه می دهند و مانند ابروی طبیعی، می توان که آن ها را اصلاح کرد.

کاشت ابرو در مشهد به چند روش قابل انجام است ؟

برای کاشت ابرو در مشهد می توان از روش های مختلفی استفاده کرد که هر یک از روش ها به نوعی قابل انجام اند و بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد می تواند متناسب با نیاز ابروی شما از یکی از این روش ها استفاده نماید؛ اما لازم به ذکر است که برخی از این روش ها منسوخ شده اند؛ در ادامه با ما همراه باشید تا انواع روش های کاشت ابرو را برای شما ذکر کنیم :

 • روش کاشت نواری یا FUT : به طور معمول در روش کاشت نواری یا FUT، موها از قسمت پشت گوش‌ها یا روی سر برداشته می‌شوند و این روش به برش و بخیه نیاز دارد و از این رو دوران نقاهت آن، همچنان طولانی است.
 • روش غیر جراحی FUE : این روش، برداشت غیرنواری و غیر جراحی می باشد و دکتر می تواند که از این روش هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان استفاده کند و از جمله بی دردسرترین روش‌های کاشت ابرو محسوب می شود؛ در این روش تارهای مو را باید از قسمت عقب سر برداشت؛  این روش هیچ گونه نیازی به برش و بخیه نخواهد داشت.
 • روش SUT و روش FIT و روش Micro FIT و Super FUE

10 تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد را بشناسید !

کلینیک مانا (دکتر سلیمان نوری)

 دکتر سلیمان نوری

دکتر سلیمان نوری متخصص بیماری های پوست و مو (درماتولوژی) هستند، هم چنین دارای تخصص در زمینه ی لیزر و زیبایی میباشند.

خدمات:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو طبیعی
 • جراحی پلک
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • تزریق چربی
 • مزوتراپی و پی آر پی
 • هایفوتراپی
 • لیفت با نخ
 • لاغری موضعی
 • لیزر موهای زائد
 • انواع روشهای جوانسازی

آدرس: ملک آباد-سه راه خیام-خیام جنوبی ۳ ( انتهای هوشیار ۴ )-پ ۵۴-ساختمان مانا-طبقه ۱

شماره تماس:

05137606994

09151240109

کاشت ابرو در مشهد چه مراحلی دارد ؟

 1. طراحی ابرو : به طور معمول در این مرحله از فرد درخواست می شود تا فرم دلخواه ابروی مورد نظر را بر روی صورت ترسیم نماید؛ پس از آن، جراح با بررسی کردن این طرح و اندازه‌گیری کردن مختلف، طرح مورد نظر را زیباسازی می کند و تلاش خود را می‌کند تا بین ابروها تقارن به اندازه کافی رعایت شود؛ می توان که در این مرحله از طرح‌هایی که از پیش آماده شده اند استفاده کرد؛ اما در ظاهر، معمولا این طرح‌ها، کمی غیرطبیعی‌ به نظر می آیند.
 2. استخراج گرافت‌ها : دکتر معمولا برای کاشتن ابرو از قسمت پشت سر، پشت گوش یا پایین گردن برای بانک مو استفاده می‌کند؛ موهایی که در قسمت پشت سرند ضخیم، بلند و به طور معمول چندتایی اند؛ اما موهایی که در قسمت پشت گوش یا پایین گردن قرار دارند، ظریف‌تر و کوتاه‌تر می باشند و واحدهای فولیکولی تک تار مویی بیشتری دارند؛ اما معمولا برای آقایانی که ابروهایشان ضخیم‌تری است، باید از قسمت پشت سر و پشت گوش استفاده کرد؛ خانم‌هایی که ابروهایشان ظریف‌تر است، باید بیشتر از قسمت پشت گوش و پایین گردن استفاده کنند.
 3.  کاشت گرافت‌ها: پس از استخراج کردن گرافت‌ها، باید در زیر میکروسکوپ، کادر درمان به آماده کردن گرافت‌ها برای کاشت اقدام کنند و گرافت های حاصل شده را را به جراحشان ارائه دهند؛ بهترین دکتر کاشت ابرو در مشهد قبل از این که شروع به کاشت موهای فرد کند، باید ناحیه ابروها را با استفاده از بی‌حسی موضعی، کاملاً بی‌حس نماید؛ پس از آن، با استفاده کردن از همان تیغ‌های بسیار ریز (که قطری بین ۰.۵ تا ۰.۷ میلی‌متر دارند) سوراخ‌هایی در طرحی از ابرو که از قبل معین شده ایجاد شود و گرافت‌ها را داخل آن قرار می‌دهد؛ در این مرحله از کاشت، باید برای رشد کردن موها و در ضمن زاویه‌ی آن‌ها، به پوست دقت کرد؛ اگر که دکتر تجربه و مهارت کافی در زمینه کاشت گرافت‌ها نداشته باشد، نتیجه‌ای که از کاشت ابرو حاصل می شود، غیرطبیعی و نامطلوب خواهد شد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو در مشهد هستند ؟

کاشت ابرو برای برخی از افراد قابل اجرا می باشد و باید هر فردی در مشهد که اقدام به کاشت ابرو می کند، کاندیدای مناسبی برای این کار باشد؛ شرایط زیر مربوط به افرادیست که کاندیدای کاشت ابرو هستند :

 • در صورتی که فردی به دلیل مادرزادی و ژنتیکی، ابروهایش نازک یا کم پشت است یا این که کلا موهای ابروی فرد رشد نکرده‌اند.
 • اگر که فرد از شکل، حالت یا فرم ابروهایش راضی نباشد.
 • در صورتی که به دلیل آسیب رسیدن، سوختگی، بخیه، جراحی، شکستگی و … تمام ابرو یا قسمتی از ابروی فرد از دست رفته باشد یا این که فرد بخواهد جای زخم موجود در ابرو یا بخیه‌ای که در آن ناحیه وجود دارد را بپوشاند.
 • اگر که به دلیل وجود یک بیماری زمینه‌ای (مانند اختلالات غده‌ی تیروئید) یا بیماری‌های پوستی، ابروهای فرد دچار ریزش شده باشند؛ پس از درمان کردن یا کنترل کردن بیماری، می‌توان که برای کاشتن ابرو اقدام کرد.
 • بانوانی که به علت اصلاح کردن بیش از اندازه ابروها، ابروهایشان دچار نازکی یا کم‌پشتی شده‌اند.
 • بانوانی که ابروهایشان را تاتو کرده اند یا ابروهای خود را هاشور زده‌اند و قصد دارند که ظاهر ابروهایشان طبیعی‌تر به نظر برسد.

پس از کاشت ابرو در مشهد باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

پس از پایان یافتن کاشت ابرو، باید شما به برخی نکات و توصیه های مهم توجه نمایید تا هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نیاید و در ضمن نتیجه خوبی از کاشت ابرو حاصل شود؛ این نکات به شرح زیر می باشند :

 • باید پانسمانی که در ناحیه بانک مو و ناحیه کاشت قرار دارد، به مدت 2 روز باقی بماند و در این مدت زمان، به طور مرتب پانسمان را تعویض نمایید و ناحیه مورد نظر را تمیز نگه دارید.
 • پس از برداشته شدن پانسمان ناحیه بانک مو، حتما این ناحیه را با احتیاط کامل شستشو دهید.
 • دکتر پس از کاشت ابرو، مایع به خصوصی را به شما خواهد داد که باید آن را هر 2 الی 3 ساعت آن را بر روی ابروهایتان اسپری نمایید؛ باید شما این کار را بر اساس دستورالعمل دکتر و به‌ طور مرتب انجام دهید.
 • این امکان وجود دارد که در روز پس از کاشت ابرو، بر روی ابروی شما پوسته‌ها یا لخته‌هایی وجود داشته باشد که نباید شما آن‌ها را دست‌کاری کنید تا خودشان کاملا برطرف شوند.
 • در حالتی که پوسته و لخته‌ها برطرف شده‌ باشند، می‌توانید ابروهایتان را آرایش نمایید.
 • می‌توانید برای کاهش یافتن التهاب از کمپرس سرد استفاده نمایید؛ اما نباید که یخ را بیش از 20 دقیقه بر روی ابروهای خود بگذارید.

کلام آخر

در اين مقاله تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با موضوع كاشت ابرو در مشهد آشنا كنيم و اميدواريم كه با خواندن اين مقاله بتوانيد دكتر مورد نظر خود در شهر مشهد را بيابيد و در نهايت رضايت كافي از انتخاب خود داشته باشيد.

از اين كه تا پايان اين مقاله با ما همراه بوديد از شما بسيار متشكريم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با بهترين دكتر كاشت ابرو در مشهد داريد مي توانيد كه از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد

4.4/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا