زیبایی

بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

داشتن ابروهای زیبا و مرتب و پرپشت می تواند در داشتن چهره ای جذاب بسیار تاثیرگذار باشد. یکی از روش های آرایش نیمه دائمی ابرو که می تواند خانم ها را از وقت گذاشتن برای طراحی ابرو با مداد و سایه و سایر وسایل آرایشی خلاص کند، فیبروز ابرو می باشد. در این مقاله ما به توضیح چگونگی انجام فیبروز و معرفی بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران می پردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

منظور از فیبروز ابرو چیست؟

دوتا از روش های آرایش نیمه دائمی ابرو، فیبروز و میکروبلیدینگ می باشد که امروزه افراد زیادی را برای انجام آن به سالن های زیبایی جذب می کند. فیبروز ابرو، طبق سلیقه مشتریان در بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران و به دست بهترین متخصصان آن انجام می شود. همچنین خانم های ساکن سایر مناطق تهران نیز می توانند برای انجام میکروبلیدینگ به بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران مراجعه کنند.

فیبروز ابرو یکی از روش های طراحی ابرو است که می‌تواند به طور نیمه دائمی بر روی صورت زیباجو ماندگار باشد. این روش بر اساس 4 مدل انجام می شود که اولین بار در کمپانی فی و توسط برانکو بابیک طراحی شده است.

این چهار گونه طبق فرم صورت و سلیقه مشتری و مطابق با استاندارد جهانی صورت می گیرد. در ابتدا با زیباجو در مورد مدل مد نظر او سوالاتی پرسیده می شود و نزدیک ترین مدل به سلیقه او انجام می شود. در فیبروز با استفاده از قلم دستی و سوزن یکبار مصرف، ابروها هاشور و سایه زده می شوند و در نهایت ابروی ظریف و زیبا بر روی صورت زیباجو نقش می بندد. برای انجام این روش با استفاده از قلم و رنگ درخواستی مشتری، پیگمنت هایی وارد لایه میانی پوست می شود که با توجه به مهارت تکنسین می تواند بین هشت ماه تا دو سال ماندگار باشد.

منظور از فیبروز ابرو چیست؟

مراحل انجام کار در بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

برای انجام فیبروز، پس از آن که زیباجو توانست از بین گزینه های پیش رو بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران را انتخاب کند لازم است در یک جلسه مشاوره، با اپراتور انجام کار مشورت نماید. در این جلسه در مورد نحوه انجام کار و مدل مورد نظر مطابق با فرم صورت صحبت می شود.

در روز اجرای فرآیند فیبروز ابرو، پیگمنتر قبل از هرکاری در مورد سابقه آلرژی فرد به روش های تاتو و یا هر چیز مشابه دیگر سوالاتی می پرسد. اگر پوست مشتری نسبت به مواد و سوزن هاشور حساس باشد باید از انجام کار صرف نظر شود. همچنین فرد متقاضی باید در مورد سوابق بیماری خود مثل دیابت و بیماری های قلبی به تکنسین انجام فیبروز اطلاع دهد تا در صورت مبتلا بودن به چنین عارضه هایی از انجام کار ممانعت شود.

پس از بررسی تمامی احتمالات، با توجه به رنگ و مدل دلخواه مشتری تکنسین بهترین مدل را متناسب با صورت زیباجو با استفاده از قلم هاشور و رنگ مورد نظر در جهت تارهای ابرو طراحی می کند. ابزار اولیه فیبروز ابرو، دیوایدر و مداد طراحی می باشد که روند کار از تاج ابروها شروع شده و پس از گذشت از میانه به دم ابرو می رسد. این فرآیند به صورت رفت و برگشتی انجام می‌شود تا رنگ های وارد شده به لایه میانی، کاملا تثبیت شوند.

پس از انجام فیبروز ممکن است رنگ مورد نظر پررنگ تر از آنچه که درخواست مشتری بوده است دیده شود، اما جای نگرانی نیست، چرا که پس از دو الی سه روز رنگ آن روشن تر شده و به حالت عادی برمی گردد. نکته قابل ذکر این است که زیباجو نباید تا حداقل 10 روز قبل از انجام فیبروز روی ابروی خود از رنگ استفاده کند و از قبل نیز سابقه تاتو و روش های مشابه را نداشته باشد.

5 تا از بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران را بشناسید!

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار

مرکز تخصصی میکروبلیدینگ پریسا خاوندگار

سرکار پریسا خاوندگار یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران می باشد که در آن باتجربه ترین پرسنل و مدیریت در حال فعالیت اند و آن ها مجوزهای بهداشتی دارند؛ در ضمن در این سالن خدمات بسیار تخصصی در زمینه زیبایی ارائه می شود؛ این مجموعه از به روزترین و جدیدترین روش های زیبایی استفاده می کند و همه روزه آماده خدمات رسانی به تمامی مراجعین عزیز خود می باشد.

متریال مصرفی سوپر فرمول فی بدون قرمزی میباشد.

خدمات

  • میکروبلیدینگ ابرو با خطوط بسیار ظریف و طبیعی و صد البته با ماندگاری بالا
  • میکروشیدینگ ابرو و لب (اجرای طیف رنگ تخصصی جهت پر کردن ،برجسته سازی و رفع نواقص )
  • خط چشم و بنمژه بدون کوچکترین تغییر و بدرنگی
  • ریموو
  • آموزش کلیه موارد با پشتیبانی نامحدود

آدرس:

تهرانپارس، فلکه اول

تلفن تماس: 09120611360  09054824605  02177862443

اینستاگرام: parisakhavandgar_arayeshdaem

وب سایت: parisakhavandegar.com

عوامل موثر بر ماندگاری فیبروز

به طور کلی انجام فیبروز در بهترین مرکز فیبروز در شرق تهران ممکن است بین 8 ماه تا 2 سال ماندگار باشد، اما عوامل مختلفی در مدت زمان ماندگاری آن تاثیرگذار است که این شرایط عبارتند از:

عمق هاشور: پیگمنتر باید بتواند با مهارت ویژه خود رنگ را در هنگام هاشور زدن در لایه میانی پوست وارد کند و اگر در سطح نزدیک به پوست نفوذ کند ماندگاری و تثبیت آن کم می شود.

نوع پوست: پیگمنترها در بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران باید در ابتدا نوع پوست زیباجو را بررسی کنند. در صورت چرب بودن پوست، امکان نتیجه گیری از آن ضعیف می باشد که لازم است قبل از انجام این روش با اسکراب های مخصوص شدت چربی کاهش یابد.

تغییرات هورمونی: دورانی مثل بارداری، شیردهی و پریودی نمی تواند زمان مناسبی برای انجام فیبروز ابرو باشد و علت آن تغییرات هورمونی بدن است. بهتر است در این ایام تصمیم به انجام فیبروز گرفته نشود.

عوامل موثر بر ماندگاری فیبروز

مدل های ارائه شده در بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

فیبروز ابرو در 4 مدل امکان اجرا دارد و پیگمنتر با توجه به فرم صورت زیباجو، یکی از مدل ها را بر روی صورت او اجرا می کند. این مدل ها عبارتند از:

فیبروز با مدل Spine3

این مدل با نام تیغ ماهی شناخته می شود که در آن نقطه تمرکز، انتهای ابرو می باشد و تمام تارهای هاشور خورده در جهت تارهای انتهایی می باشند.

فیبروز با مدل Spine5

نام دیگر این مدل، هاشور آسیایی است که نقطه کانونی مابین تاج ابرو و کمان ابرو می باشد و تارها در این جهت طراحی می شوند.

فیبروز با مدل Spine6

انجام فیبروز ابرو به روش کلاسیک نام دیگر این مدل است و هاشورها در جهت تار ابروهای کمان پایین زده می شوند.

فیبروز با مدل Upper Spine

در مدل آخر هاشور ابروها هم جهت با تارهای قسمت بالای ابرو طراحی می شوند.

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مقاله توضیحات مفیدی در خصوص فیبروز ابرو ارائه دهیم. این متد جزء روش های آرایش نیمه دائم ابرو است که امروزه علاوه بر خانم ها، آقایان بسیاری که ابروهای کم پشت و نا مرتبی دارند نیز برای انجام آن به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. انجام فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو باید به دست پیگمنترهای ماهر انجام شود تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. از این رو ما برای ساکنین مناطق شرقی تهران 5 تا از بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران را معرفی کردیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. سایت پزشکا آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما می باشد.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا