پزشکان

بهترین جراح دندانپزشک در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

سالم بودن دندان ها تاثیر زیادی در زیبایی دندان ها و سلامتی بدن دارد؛ از این رو 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد؛ باید هر فردی در طول زندگی خود برای داشتن دندان های سالم هر چند مدت یک بار به کلینیک دندانپزشکی برای معاینه دندان ها مراجعه کند؛ داشتن دندان های سالم علاوه بر این که در زیبایی چهره تاثیر می گذارد، بلکه بر روی سلامت سیستم گوارشی انسان نیز اثر دارد؛ پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در رابطه با داشتن دندان های سالم و نحوه درمان دندان های ناسالم بیشتر آشنا شوید.

بهترین جراح دندانپزشک در تهران کیست؟

زمانی که شما به دندان درد دچار می شوید، باید برای درمان از پزشک متخصصی که در این حیطه تجربه و سابقه بسیار درخشان دارد کمک بگیرید زیرا ایشان می تواند از عهده درمان دندان های ناسالم و انجام روش های زیبایی و ترمیمی دندان ها بر بیاید؛ بهترین جراح دندانپزشک در تهران می تواند برای درمان از روش های مدرن و جدید و دستگاه های پیشرفته استفاده کند تا بهترین نتایج از آن ها حاصل شود.

بهترین جراح دندانپرشک در تهران کیست؟

بهترین جراح دندانپزشک در تهران با تمامی بیماران خود بهترین برخورد و رفتار بسیار محترمانه ای دارند که تمامی این موارد موجب جلب نظر افراد ساکن شهر تهران شده است؛ ایشان در بهترین مناطق شهر تهران دارای مطب و کلینیک مجهز می باشند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که کلینیک در بهترین نقطه از شهر احداث شده باشد تا مردم دسترسی راحتی به آن جا داشته باشند.

انواع جراحی های دندان

جراحی دندان به معنای جراحی کردن استخوان فک و دندان می باشد؛ جراحی های دندان انواع مختلفی دارند که هر یک به نوعی مشکلات دندان ها را برطرف می کنند؛ در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع جراحی های دندان آشنا شوید

اندودنتیک : این روش از جراحی دندان خود شامل درمان کردن ریشه یا پالپ دندان است که انواع مختلفی می تواند داشته باشد؛ جراحی روت کانال تراپی، پالپوتومی، پالپکتومی، آپیکوکتومی شامل این جراحی هستند.

روت کانال تراپی : در روش جراحی روت کانال تراپی هدف عصب کشی کردن دندان می باشد که باید پالپ یا عصب دندان ملتهب شده را حذف کرد؛ برای تسکین درد عصب کشی،جراح تمام سعی خود را برای خارج کردن ریشه دندان به کار می گیرد؛ باید برای عصب کشی، دندان خراب سوراخ شود تا پالپ یا ریشه آن توسط جراح خارج گردد؛ پس از آن با ماده ای بی اثر جایگزین می شود؛ در ادامه تاجی بر روی دندان قرار می گیرد و دندان ظاهری زیباتر پیدا می کند.

پالپوتومی : این روش به معنای عصب کشی کردن دندان های شیری می باشد؛ این جراحی برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد؛ در این روش باید ریشه ای که آلوده و عفونی است از قسمت تاج دندان حذف شود؛ اگر دندان بیش از حد آسیب دیده باشد نمی توان از روش پالپوتومی استفاده کرد.

انواع جراحی های دندان

پالپکتومی : این روش از جراحی دندان به معنای برداشتن قسمت های ملتهب و عفونی پالپ می باشد؛ با این کار درد دندان به مرور کمتر می شود؛ این روش به عصب کشی شباهت بسیار زیادی دارد؛ بهترین جراح دندانپزشک در تهران بعد از خارج کردن بخش های ملتهب پالپ، درون دندان فرد را ضدعفونی می کند و در ادامه آن را با مواد خاص پر می کند.

آپیکوکتومی : برای جراحی نوک ریشه دندان از این روش استفاده می شود که به آن آپیکال نیز می گویند؛ زمانی از این روش می توان استفاده کرد که قرار دادن تاج دندان یا مواد اثر مفیدی بر روی بهبود وضعیت دندان و تسکین درد دندان نداشته باشد؛ در این روش آخرین بخش ریشه دندان و بافت های اطراف آن در داخل لثه حذف می شوند؛ پس از این که جراح نوک ریشه را برداشت، حفره درون دندان را با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست پر می کند؛ در صورتی که دندان بیش از اندازه پوسیده شده باشد و عمل آپیکوکتومی قابل انجام نباشد، تنها راه درمان، کشیدن دندان است.

جراحی زیبایی دندان : در واقع برای زیبایی دندان ها از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک از آن ها به نوعی تاثیر بسزایی در زیبایی دندان ها دارند؛ جراحی های زیبایی دندان شامل انجام کامپوزیت، لمینیت، ونیر، ارتودنسی و غیره می باشند.

ویژگی بهترین جراح دندانپزشک که باید بدانید:

🌟 افتخارات و جوایز پزشکدر حین تحقیقات خود به دنبال جوایز کسب شده توسط بهترین دکتر دندانپزشک انتخابی خود باشید. چرا که جوایز معتبر میتوانند دلیلی بر مناسب بودن آن پزشک باشد. بهترین جراح دندانپزشک از جوایز متعددی و بین المللی برخوردار است.
😍 تمایل به یادگیری و آموزشاز ویژگی های بهترین دکتر دندانپزشک که به توانایی های خود اطمینان دارد، این است که مایل به آموزش و همچنین یادگیری است. تمایل مادام العمر به درک پزشکی و پیشرفت های دندانپزشکی یک ویژگی مهم در میان جراحان برتر دهان است.
💯 سابقه درمانی پزشکسعی کنید برای انتخاب بهترین جراح دندانپزشک برای خود بررسی های لازم را جهت تجربه و روش کار او به درستی انجام دهید. این بررسی ها میتوانند از طریق آشنایان و یا فضای مجازی باشد.
❤ بروز بودن دندانپزشکعلم دندانپزشکی همه روزه در حال پیشرفت است؛ پس اگر احساس کردید پزشک شما همچنان از متدهای قدیمی برای درمان استفاده میکند، به فکر عوض کردن او با بهترین دکتر دندانپزشک باشید

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در تهران را بشناسید!

دکتر مهدی سمیعی

دکتر مهدی سمیعی

دکتر مهدی سمیعی فارغ التحصیل از دانشگاه مالمو (سوئد)، عضو جامعه دندانپزشکان سوئد، سابقه نزدیک به سی سال و انجام هزاران مورد ایمپلنت و جراحیهای مرتبط در سوئد و ایران، و خدمات زیبایی دندان.

مطبها:
روزهای فرد بلوار کاوه(اندرزگو)
روزهای زوج خیابان مطهری(روبروی بیمارستان جم)

خدمات:

 • ایمپلنت
 • زیبایی دندان
 • لمینت
 •  کامپوزیت

مطب: اندرزگو، بلوار کاوه، بالاتر از دولت ابتدای بهار جنوبی، پلاک 2، واحد 1

تلفن:

22648678_021

021-26640962

مطب ۲: خیابان مطهری، خیابان جم، روبروی بیمارستان جم،کوچه نظری پلاک 50، ساختمان زهره، طبقه دوم

تلفن:

021-88300177

021-88864249

اینستاگرام: dr.samii_dandanpezeshk@

وب سایت: drmehdisamii.com

مرکز دندانپزشکی عاج

مرکز دندانپزشکی عاج

در کلینیک فوق تخصصی عاج سعی شده است از بهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی که به نفع بهبود کیفیت درمان می گردد استفاده شود . دندانپزشک های این مرکز که هر یک از متخصص دندانپزشکی هستند با بهره گیری از مواد دندانپزشکی درجه یک و تخصصی که تفاوت بسیاری با مواد مصرفی متداول توسط دندانپزشک ها دارند کارآمدترین و با دوام ترین درمان دندانپزشکی را به هزاران مراجعه کننده خود ارایه داده اند.

خدمات مرکز دندانپزشکی عاج:

 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت سرامیکی
 • ایمپلنت دیجیتال
 • بلیچینگ
 • ترمیم دندان
 • عصب کشی
 • جرمگیری
 • انجام تمام خدمات دندانپزشکی

آدرس: ولیعصر بالاتر از پارک ساعی داخل خیابان ۳۴ ام ساختمان پزشکان حضرت ولیعصر طبق اول واحد ۲

شماره تماس:

 02186085259

09900179099

دکتر محمدرضا دل آرامدکتر محمدرضا دل آرام

دکتر محمدرضا دل آرام متخصص جراحی لثه و ایمپلنت های دندان می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در تهران هستند که می توانند بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر تهران ارائه دهند؛ دکتر دل آرام در چندین انجمن عضو می باشند که آن ها جزو افتخارات ایشان می باشد که شامل عضویت در انجمن های پریودونتیست های ایران، ایمپلنتولوژی ایران، آکادمی پریودونتولوژی آمریکا، آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا است؛ در ضمن دکتر دل آرام کورس جراحی های پیشرفته دهان از implantologie klinik در اولسبرگ آلمان دارند و همچنین در کنگره های دندانپزشکی به عنوان سخنران حاضر می شوند؛ دکتر دل آرام مقالات علمی پژوهشی در ژورنال های داخلی و بین المللی نیز دارند.

خدمات :

 • جراحی لثه
 • درمان ریشه
 • لیزر دندانپزشکی
 • ارتودنسی دندان
 • عصب کشی دندان
 • ایمپلنت و کاشت دندان

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک هشت، ساختمان پزشکان صدرا، واحد چهار

تلفن تماس : 02188201670

دکتر مهدی سزاواردکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار متخصص جراحی صورت و فک و دهان می باشند و در هیئت علمی عضو و استادیار هستند؛ دکتر سزاوار سال 1371 توانستند وارد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران شوند و سال 1380 وارد دانشگاه تبریز شدند و رتبه برتر را در زمینه جراحی فک و صورت و دهان اخذ کردند؛ در حقیقت دکتر سزاوار تبحر و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارند و می توانند بسیاری از مشکلات دندان ها را به خوبی درمان کنند؛ ایشان به دلایل مختلفی از جمله مهارت بالا، تجربه درخشان، رفتار و برخورد خوب به عنوان بهترین جراح دندانپزشک در تهران شناخته می شوند.

خدمات :

 • جراحی فک و صورت
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دهان
 • بوکال فت

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، کوچه صانعی شرقی، پلاک 7، واحد 2

تلفن تماس : 02188784967

دکتر صادق آقاجریدکتر صادق آقاجری

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان هستند؛ ایشان توانستند دوره دندانپزشکی عمومی را در سال 1382 به پایان برسانند؛ در ادامه دکتر آقاجری رتبه ممتاز در حیطه پریو دونتیکس (جراحی لثه) از دانشگاه تهران دریافت کردند؛ ایشان بعد از طی کردن 3 سال دوره تخصصی شان در امتحانات بورد کشوری شرکت کردند و بورد تخصصی شان را با نمره عالی کسب کردند؛ ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در تهران هستند و بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر تهران ارائه دادند؛ ایشان در مطب خود خدمات را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

خدمات :

 • کاشت انواع ایمپلنت
 • لمینت سرامیکی
 • اصلاح طرح لبخند
 • بلیچینگ دندان
 • ونیر کامپوزیت

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، رو به روی میرداماد، پلاک1173، طبقه چهارم

تلفن تماس : 02122887547

دکتر علی قمریدکتر علی قمری

دکتر علی قمری متخصص لثه و ایمپلنت می باشند؛ ایشان پس از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی، توانستند دکترای دندانپزشکی عمومی را از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کنند و از دانشکده دندانپزشکی همدان در مقطع تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) فارغ التحصیل شدند؛ دکتر قمری بورد تخصصی پریودانتیکس دارند و دارای بیش از یک دهه سابقه فعالیت درمانی حرفه ای هستند؛ دکتر علی قمری با تمامی بیماران خود رفتار و برخورد بسیار خوبی دارند و می توانند پاسخ سوالاتشان را به خوبی بدهند؛ از این رو به عنوان بهترین جراح دندانپزشک در تهران شناخته می شوند و خدمات تخصصی در اختیار بیماران قرار می دهند.

خدمات :

 • جراحی لثه
 • لمینت دندان
 • کامپوزیت ونیر
 • بلیچینگ دندان
 • ارتودنسی دندان
 • بازسازی استخوان

آدرس : تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران، ساختمان مهر، پلاک 91، طبقه 3، واحد 9

تلفن تماس : 02144093978

دکتر امین رضا چلبیانلودکتر امین رضا چلبیانلو

دکتر امین رضا چلبیانلو جراح دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست می باشند؛ ایشان مدارک معتبری در این زمینه اخذ کرده اند که شامل مدرک فلوشیپ و مسترشیپ جراحی پیشرفته ایمپلنت از آمریکا می باشند و در انجمن ایمپلنتولوژی آمریکا عضو هستند؛ ایشان در عرصه های مختلفی فعالیت داشته اند و به عنوان بهترین جراح دندانپزشک در تهران شناخته می شوند؛ ایشان با تمامی بیمارانی که به مطبشان مراجعه می کنند، بهترین برخورد و رفتار را دارند و هر یک از سوالاتشان که در رابطه با دندانپزشکی می باشد را به درستی پاسخ می دهند.

خدمات :

 • جراحی دندان های نهفته و نیمه نهفته
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • خارج کردن ضایعات فک
 • جراحی لیفت لثه

آدرس : تهران، ‎زعفرانیه، مقدس اردبیلی، مابین الف و ب، پلاك 140، طبقه اول

تلفن تماس : 02126309755

دکتر سعید قریشیدکتر سعید قریشی

آقای دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت هستند؛ ایشان سال 1354 در شهر تهران متولد شده اند؛ دکتر قریشی سال 1372 برای گذراندن دوره دندانپزشکی عمومی وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند و سال 1377 با اخذ معدل ممتاز و کسب کردن رتبه سوم از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند؛ ایشان سال 1382 از دانشگاه مشهد فارغ التحصیل شدند و توانستند بورد تخصصی دریافت کنند و لوح تقدیر را از وزارت بهداشت اخذ کردند؛ وی در تمام این سال ها بهترین خدمات را به مردم گرامی شهر تهران ارائه کرده اند و به عنوان بهترین بهترین جراح دندانپزشک در تهران شناخته می شوند.

خدمات :

 • ارتودنسی
 • جراحی فک
 • بلچینگ دندان
 • کاشت دندان
 • کامپوزیت ونیر
 • اصلاح طرح لبخند
 • اصلاح طرح لبخند لثه

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد ۲

تلفن تماس : 02122073785

دکتر غزال آرش راددکتر غزال آرش راد

دکتر غزال آرش راد متخصص ایمپلنت دندان هستند و توانستند سال 1382 مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی شان را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ کردند و فارغ التحصیل گردیدند؛ ایشان سال 1389 تحصیلات در دانشگاه شهید بهشتی در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت فارغ التحصیل شدند و بورد تخصصی این رشته را اخذ کردند؛ دکتر آرش راد افتخارات بسیار زیادی برای خود به ثبت رشانده اند که شامل عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، شرکت در سخنرانی های متعدد در کنگره های علمی دندانپزشکی و چاپ مقالات علمی تحقیقی در مجله های معتبر دندانپزشکی می باشد؛ ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در تهران می باشند.

خدمات :

 • ترمیم یا پر کردن دندان ها
 • لمینت کامپوزیتی و سرامیکی
 • روکش زیرکونیایی یا تمام سرامیک
 • انواع پروتزهای ثابت متکی بر دندان (روکش ها)
 • جرم گیری با دستگاه اولتراسونیک و ایرفلو (پرفی میت)
 • انجام ایمپلنت دندان از مرحله کاشت (جراحی) تا پروتز (روکش)

آدرس : تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربى، خیابان بخشایش، خیابان پانزده غربی، روبه روی بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان سینام، طبقه سوم، واحد یازده

تلفن تماس : 0212676050

دکتر محمدرضا سهرابیدکتر محمدرضا سهرابی

دکتر محمدرضا سهرابی دارای مدرک زیبایی و ترمیمی دندان  می باشند و به عنوان بهترین جراح دندانپزشک در تهران شناخته می شوند؛ ایشان توانستند مدرک تخصصی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی شان را سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ کردند و فارغ التحصیل شدند؛ دکتر سهرابی بعد از طی کردن دوره عمومی دندانپزشکی و متناسب با علاقه شخصی که به دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارند، در دوره های زیبایی اساتید بزرگ ایران  دانش و تجربه کسب کردند؛ دکتر سهرابی در حال حاضر در انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا عضو هستند و دارای آلبوم های شناسنامه دار و معتبر موجود در پایگاه اینترنتی ایشان هستند.

خدمات :

 • بلیچینگ
 • ونیر کامپوزیت
 • مشاوره زیبایی
 • فیشور سیلانت
 • آنالیز لبخند زیبا
 • طراحی خط لبخند
 • نگین های دندانی

آدرس : تهران، بلوار اندرزگو، خیابان شهید کریمی (بوعلی)، نرسیده به چهار راه اسدی، پلاک ۲ ساختمان یاس، بلوک B، واحد ۵۰۴

تلفن تماس : 0212676719

جراحی دندان عقل نهفته

داخل دهان آخرین دندانی که رشد می کند را دندان عقل می نامند؛ در صورتی که فضای مناسب و کافی جهت رشد کردن دندان عقل داخل استخوان فک وجود نداشته باشد، این دندان درون فک بالا به صورت نهفته یا درون فک پایین به صورت نیمه نهفته رشد می کند؛ در صورتی که دندان عقل به صورت نهفته داخل فک وجود داشته باشد، موجب بروز درد، عفونت لثه، فشار و بهم ریختگی و نامرتبی دندان های دیگر، تورم غدد، گوش درد، تنفس نامطبوع و … می شود؛ در این گونه مواقع بهترین کار این است که دندان عقل نهفته کشیده یا جراحی شود.

در صورتی که افراد دارای دندان عقل نهفته یا دندان عقل نیمه نهفته هستند، ممکن است مشکلات متعددی در فک، دندان های دیگر و در نتیجه سلامت شان داشته باشند؛ زمانی که دندان عقل نهفته در فک بالا یا دندان عقل نیمه نهفته در فک پایین وجود داشته باشد، سبب گیر کردن مواد غذایی می شود و در نهایت موجب عفونت کردن لثه و آسیب رسیدن به دندان های اطراف می شود.

اگر دندان عقل نهفته داخل فک به مدت طولانی بماند، مشکلات بسیار زیادی به وجود می آورد و موجب به وجود آمدن کیست در فک و تومور و در نتیجه از بین رفتن استخوان فک فرد می شود؛ لازم به ذکر است جراحی دندان عقل باید پیش از سن ۲۵ الی ۳۰ سال توسط بهترین جراح دندانپزشک صورت گیرد زیرا سهل انگاری کردن افراد در این زمینه، موجب رخ دادن مشکلات و پیامدهای خطرناک برای سلامت فرد می شود.

جراحی دندان عقل نهفته

دندان عقل را می توان مانند دندان های دیگر به راحتی و سادگی کشید و پس از آن اقدام به پانسمان کردن و مراقبت کرد؛ ولی در صورتی که دندان عقل به صورت نهفته یا نیمه نهفته وجود داشته باشد، باید پروسه این جراحی آغاز شود؛ برای انجام این جراحی باید ابتدا از بی حسی موضعی استفاده کرد و پس از بی حس شدن بخش مورد نظر، بهترین جراح دندانپزشک در ونک برشی بر روی لثه به وجود آورد و دندان عقل را از ناحیه مورد نظر خارج کند؛ گاهی اوقات نیاز است که برای خارج کردن دندان آن را به چند قسمت برش زد.

توصیه های مهم قبل از جراحی دندان

پیش از آن که بخواهید جراحی دندان انجام دهید باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه کنید تا مشکل و عارضه ای برایتان رخ ندهد؛ برخی از این نکات در ادامه ذکر شده اند :

 • در صورتی که شما بیماری های زمینه ای از جمله فشار خون و بیماری های قلبی دارید یا دارای سابقه بیماری های خاص مانند سکته مغزی و یا پیوند اعضاء می باشید، باید آن را با دندانپزشک معالج خود در میان بگذارید؛ در این گونه مواقع بهترین کلینیک دندانپزشکی جهت انجام دادن جراحی نامه ای از پزشک مورد نظر شما می خواهد.
 • اگر شما داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید دست کم از یک روز پیش از جراحی، مصرف آن را تحت نظر پزشک معالج خود قطع کنید.
 • بهترین کار این است تا مدت 24 ساعت بعد از انجام دادن درمان، غذاهایی که سرد اند یا به صورت پوره یا مایع می باشند استفاده نمایید؛ همچنین نیاز است غذای مورد نظر را پیش از جراحی آماده کنید.
 • به طور معمول جراحی دندان و دندان عقل جراحی سختی نیست و نباید حتما فردی همراه شما بیاید.
 • سعی کنید پس از جراحی رانندگی نکنید و از وسایل نقلیه ای استفاده کنید که بتوانید در آن بنشینید.

نکات مراقبتی پس از جراحی دندان

پس از این که جراحی دندان شما به پایان رسید باید برخی نکات و توصیه های مراقبتی را مهم تلقی کنید؛ این نکات به شرح زیر اند :

 • باید گاز استریلی که بر روی دندان قرار داده شده را تا مدت زمان نیم ساعت با فشاری ملایم در دهان خود نگهدارید.
 • باید سعی کنید آب دهان خود را به صورت پی در پی خالی نکنید.
 • باید همان روز جراحی غذاهای سفت و نوشیدنی های داغ مصرف نکنید.
 • از مصرف دخانیات بپرهیزید.
 • تا 8 ساعت پس از اتمام جراحی دندان از نی استفاده کنید.
 • تا یک روز پس از اتمام جراحی از مسواک زدن اجتناب کنید.
 • باید پس از گذشت یک روز شروع به استفاده از دهان شویه کنید.
نکات مراقبتی پس از جراحی دندان

هزینه جراحی دندان در تهران

برای جراحی دندان باید هزینه هایی به بهترین جراح دندانپزشک در تهران پرداخت شود تا ایشان بتواند برای جراحی اقدام کند؛ البته مقدار مبلغ پرداختی به نوع جراحی دندان بستگی دارد زیرا در بیشتر مواقع جراحی های زیبایی دندان هزینه بیشتری در مقایسه با جراحی های درمانی دارند؛ در ضمن میزان سابقه و تجربه ای که جراح دارد در هزینه جراحی تاثیر گذار است زیرا هر چه جراح بتواند جراحی را بهتر انجام دهد، هزینه جراحی افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه جراحی دندان اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

جراحی دندان انواع مختلفی دارد که هر یک از افراد در طول زندگی خود اقدام به انجام آن ها می کنند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با جراحی دندان و انواع مختلف آن در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در تهران را به شما معرفی می کند تا به راحتی دندانپزشک مورد نظر را بیابید؛ از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما ممنونیم در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا