زیباییسلامتی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد آشنا کنیم. افراد در طول زندگی به دلایل مختلفی دچار مشکلاتی در دندان و دهان خود می شوند. امروزه همه خواهان داشتن دندان های سالم و حفظ سلامت دهان می باشند. اگر در دهان و دندان خود دچار مشکلاتی شدید می توانید به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید و مشکلات دهان و دندان خود را درمان کنید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

کلینیک دندانپزشکی

افراد در طول زندگی دچار مشکلاتی در دهان و دندان خود می شوند و عوامل بسیاری وجود دارند که می‌توانند به دندان های فرد آسیب برسانند. افراد در این مواقع باید به بهترین کلینیک دندانپزشکی جهت درمان دندان خود مراجعه نمایند. برای انجام درمان دندان باید سعی کنید به متخصص مراجعه کنید.

اگر افراد دارای دندان های پوسیده هستند باید به دندانپزشک جهت ترمیم، جرم گیری، عصب کشی و یا کشیدن دندان مراجعه کنند. نوع دیگری از درمان های مربوط به دندان وجود دارند مانند ایمپلنت و ارتودنسی که بسیار سخت، تخصصی و زمان بر می باشند. این مجموعه درمان را بر عهده یک دندانپزشک عمومی نمی توان گذاشت زیرا حساسیت بسیار بالایی دارند.

 کلینیک دندانپزشکی

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد

برای انجام هر درمان باید به پزشک متخصص مراجعه کنید. سعی کنید به فردی مراجعه نمایید که دارای تخصص در زمینه فعالیت خود باشد. برخی از ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد را انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • یکی از ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد موقعیت مکانی مناسب کلینیک می باشد. کلینیک دندانپزشکی باید در نقطه ای از شهر قرار گیرد که دسترسی به آن هم از طریق وسایل حمل و نقل عمومی و هم وسیله نقلیه شخصی امکان‌پذیر باشد و همچنین کلینیک باید دارای امکانات مناسبی باشد.
 • یک کلینیک دندانپزشکی خوب باید دارای ابزارها، دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای درمان افراد مراجعه کننده باشد. پس به کلینیکی مراجعه کنید که دارای تجهیزات مناسبی می باشد.
 • بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد باید معتبر باشد و دارای مجوز از وزارت بهداشت باشد. به کلینیکی مراجعه کنید که مطمئن باشید کلینیک بسیار معتبر است و می توانید با خیال راحت جهت درمان به کلینیک مراجعه نمایید.
 • یک کلینیک خوب همواره سعی می کند از بهترین پرسنل و کادر درمان استفاده کند و همچنین بهترین کلینیک دارای تجهیزات و کادر درمان بسیار خوب و متخصص می باشد.
 • افرادی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد مشغول فعالیت هستند دارای رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران و مراجعین می باشند و همواره سعی می‌کنند به سوالات مراجعین با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهند.

5 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی درین

دندانپزشکی درین

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی درین از سال 1386 به صورت شبانه روزی خدمات دندانپزشکی خود را به صورت تخصصی در رشته های ایمپلنت، درمان ریشه، پروتز و … به افراد ارائه می دهد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد می باشد. کلینیک دندانپزشکی درین دارای تجهیزات و ابزارهای بسیار مناسب و پیشرفته برای درمان افراد می باشد. همچنین کلینیک دارای کادر درمان و پرسنل متخصص و با تجربه ای می باشد. برای انجام خدمات دندانپزشکی می توانید به کلینیک دندانپزشکی درین مراجعه کنید.

خدمات دندانپزشکی درین:

 • ایمپلنت
 • درمان ریشه
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی لثه

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، چهارراه یوسف آباد، پلاک 32، طبقه دوم، کلینیک دندانپزشکی درین

شماره تماس: 02188100810

کلینیک دندانپزشکی آبادیس

کلینیک دندانپزشکی آبادیس

کلینیک دندانپزشکی آبادیس با مدیریت آقای دکتر علی شیرزاد دلاور و دکتر فرزین طهماسب اداره می‌شود. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد می باشد. دندانپزشکی آبادیس دارای محیط و فضای آرامی می باشد که افراد در این کلینیک تمام تلاش خود را می‌کنند تا پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند. این کلینیک دارای تجهیزات و ابزارهای بسیار مناسب و پیشرفته جهت درمان و خدمت رسانی به مراجعین عزیز می باشد. کلینیک دندانپزشکی آبادیس دارای کادر درمان و پرسنل متخصص و باتجربه ای می باشد.

خدمات کلینیک دندانپزشکی آبادیس:

 • دندانپزشکی کودکان
 • دندانپزشکی زیبایی
 • طرح لبخند
 • درمان ریشه
 • جراحی های لثه و دندان
 • پروتزهای ثابت و متحرک

آدرس: تهران، یوسف آباد، فتحی شقاقی، بین اسدآبادی و چهلستون، پلاک 45، طبقه اول

شماره تماس: 02188551550

کلینیک دندانپزشکی خورشید

کلینیک دندانپزشکی خورشید

کلینیک دندانپزشکی خورشید در سال 1389 تاسیس شد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد می باشد. کلینیک دندانپزشکی خورشید تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین عزیز قرار دهند. کلینیک دندانپزشکی خورشید دارای ابزار و دستگاه های بسیار پیشرفته و مناسب برای درمان افراد می باشد و همچنین دارای کادر درمان و پزشکان بسیار با تجربه و متخصصی می باشد. برای انجام خدمات دندانپزشکی می توانید به این کلینیک مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک دندانپزشکی خورشید:

 • دندانپزشکی کودکان
 • دندانپزشکی زیبایی
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی لثه

آدرس: تهران، بزرگراه حکیم غرب، بعد از اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر مرکزی، کوچه مطهری دست چپ، حاشیه اتوبان، پلاک 233

شماره تماس: 02144056046

کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر

کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر

کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد می باشد. این کلینیک دارای کادری مجرب و متخصص می باشد که تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات با کیفیتی را در اختیار مراجعین عزیز قرار دهند. کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر همچنین دارای تجهیزات و ابزارهای بسیار مناسب و پیشرفته جهت درمان افراد می باشد. شما می توانید برای انجام خدمات دندانپزشکی به کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر مراجعه کنید.

خدمات کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر:

 • دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی کودکان
 • ارتودنسی دندان
 • درمان لثه

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی، پلاک 26، طبقه یازدهم، واحد b

شماره تماس: 02188620197

کلینیک دندانپزشکی ماهان

کلینیک دندانپزشکی ماهان

کلینیک دندانپزشکی ماهان در سال 1388 در تهران تاسیس شد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد می باشد و همچنین دارای کادر درمان و پرسنل مجرب و متخصصی می باشد. این کلینیک دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای است و مجهز ترین کلینیک دندانپزشکی می باشد. کلینیک دندانپزشکی ماهان تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات دندانپزشکی خود را با کیفیت بسیار بالایی به مراجعه کنندگان ارائه دهد. برای انجام خدمات دندانپزشکی می توانید به کلینیک دندانپزشکی ماهان مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک دندانپزشکی ماهان:

 • عصب کشی
 • طراحی لبخند
 • کشیدن دندان
 • عصب کشی
 • ایمپلنت دندان

آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان چهلستون، بالاتر از بیمارستان شهرام، پلاک 5، طبقه اول

شماره تماس: 02188973510

هزینه درمان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد

هزینه انجام خدمات درمانی و خدمات زیبایی در بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد متفاوت می باشد. هزینه ای که شما باید پرداخت کنید به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل کلینیکی می باشد که به آن مراجعه می کنید و دلایل دیگری نیز وجود دارد که سبب کاهش هزینه و افزایش آن می‌شود. هزینه های درمان با توجه به نوع و سختی درمان متفاوت است. هر چقدر درمان شما سخت تر باشد هزینه بیشتر می شود. از دیگر عوامل که تاثیر بسیاری در هزینه دارد موقعیت مکانی کلینیک می باشد.

اگر کلینیکی که به آن مراجعه می کنید از نظر موقعیت مکانی بسیار مناسب باشد هزینه درمان شما کمی بیشتر می شود. از دیگر عوامل می توان به تعداد جلسه مراجعه برای درمان اشاره کرد. اگر تعداد جلسات شما زیاد باشد هزینه پرداختی شما نیز زیاد می شود.

 هزینه درمان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد

تخصص های دندانپزشکی

دندانپزشکی کودکان: دندانپزشکی کودکان یکی از تخصص های دندانپزشکی می باشد. افراد باید سعی کنند از زمان کودکی،توجه بسیاری به بهداشت دهان و دندان کودک کنند تا در بزرگسالی دچار مشکل نشود. اگر مشکلی در دهان و دندان کودک شما به وجود آمد هر چه سریع تر به بهترین دندانپزشک کودکان مراجعه کنید.

ارتودنسی: ارتودنسی از دیگر تخصص های دندانپزشکی می باشد. در روش ارتودنسی دندان پزشک سعی می کند دندان های ناهماهنگ را درمان کند و دندان ها را هماهنگ کند. برای انجام ارتودنسی می توانید به بهترین دکتر ارتودنسی در یوسف آباد مراجعه کنید.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی: از دیگر تخصص های دندانپزشکی می توان به دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی اشاره کرد. افراد می‌توانند برای اصلاح طرح لبخند به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه کنند و دندان‌های خود را بازسازی کنند.

درمان ریشه دندان: افرادی که در دندان های خود دچار مشکلاتی می شوند می توانند برای درمان ریشه به دندانپزشک مراجعه کنند. افرادی که دچار پوسیدگی دندان می شوند باید دندان خود را عصب کشی کنند و برای این کار باید به بهترین دندانپزشک مراجعه کنند.

کلام آخر

افراد در طول زندگی دچار مشکلات دهان و دندان می شوند. عوامل متعددی وجود دارد که می تواند سبب آسیب رساندن به دندان افراد شود و افراد باید در این مواقع به بهترین دندانپزشک برای درمان دندان خود مراجعه کنند. سعی کنید به بهترین کلینیک دندانپزشکی و بهترین دندانپزشک برای انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و درمانی مراجعه کنید. شما باید توجه داشته باشید که به دندانپزشکی معتبری مراجعه کنید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در یوسف آباد آشنا کند، امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد وارد سایت شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا