پزشکانسلامتی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد سال 1401❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم ۵ تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. زمانی که احساس کردید مشکلی در دندان خود دارید باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید و مشکلات دندان خود را نادیده نگیرید، زیرا اگر مشکل دندان شما درمان نشود، ممکن است به سرعت پیشرفت کند و عوارض زیادی را به همراه داشته باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید، تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

دارای مجوز فعالیت: یکی از نکات مهم در راه اندازی بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد داشتن مجوز فعالیت می باشد، که مجوز باید کاملا قانونی باشد، زیرا داشتن مجوز تعیین می‌کند که کلینیک مجاز به انجام خدمات می باشد و یا مجاز نمی باشد.

استفاده از تجهیزات مناسب و بروز: کلینیک های دندانپزشکی باید از تجهیزات بروز استفاده کنند و دانش خود را ارتقا بدهند. یکی از نکاتی که باعث می شود بیمار احساس کند که به سلامت او اهمیت داده می شود، استفاده از تجهیزات بروز و مناسب می باشد و توصیه می شود، به کلینیک‌های دندانپزشکی که از تجهیزات بی کیفیت استفاده می کنند مراجعه نکنید.

پرسنل ماهر: پرسنلی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی فعالیت می کنند، باید در زمینه تخصص و کار خود مهارت داشته باشند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد باید دارای چند دندانپزشک ماهر و دستیاران با تجربه باشد و همچنین کارکنان بخش پذیرش کلینیک، باید در زمینه فعالیت خود مدیریت دقیقی داشته باشند، تا مراجعه کنندگان از کلینیک رضایت کافی را داشته باشند.

بهداشت مناسب: یکی از نکاتی که اهمیت بالایی دارد، سطح بهداشت کلینیک دندانپزشکی می باشد. کلینیک باید همیشه تمیز و مرتب باشد تا بیماران بیشتری به کلینیک مراجعه کنند. توصیه می شود به هیچ عنوان به کلینیک‌های دندانپزشکی که بهداشت را رعایت نمی‌کنند مراجعه نکنید، زیرا امکان اینکه دچار عفونت دندان و دهان شوید وجود دارد.

استفاده از مواد مناسب: یکی از نکاتی که بسیار مهم می باشد، استفاده از مواد مناسب برای انجام خدمات درمانی دندان می باشد. زمانی که از بهترین مواد استفاده می شود، طول عمر دندان ها بیشتر می شود و مراجعه کنندگان از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی انجام داده اند رضایت کافی دارند.

رفتار مناسب با مراجعه کنندگان: پزشکان متخصصی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی فعالیت می کنند، باید با مراجعه کنندگان رفتاری مناسب داشته باشند، تا مراجعه کنندگان از کلینیک رضایت کافی داشته باشند.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

5 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر نعیم‌ سعیدی

دکتر نعیم‌ سعیدی

مطب دکتر نعیم سعیدی با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه دندانپزشکی در محیطی آرام و امن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مجهز ترین دستگاهها آماده ارائه خدمات می باشد.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت
 • زیبایی
 • جرمگیری دندان

آدرس:  سعادت اباد بالاترازمیدان کاج نبش خیابا ششم برج مادر طبقه اول واحد ۲

شماره تماس: 

۰۹۱۹۶۰۹۰۵۹۳

۰۲۱۲۲۳۶۶۶۰۴

۰۲۱۲۲۳۶۶۶۰۵

اینستاگرام:  dr.naeemsaeedi@

وب سایت: drnaeemsaeedi.ir

کلینیک دندانپزشکی دکتر ندا روحی

کلینیک دندانپزشکی دکتر ندا روحی

دکتر ندا روحی متولد سال ۱۳۶۰ می باشند. ایشان تحصیلات متوسطه خود را در مدرسه تیزهوشان گذراندند و سپس مدرک دکترای دندانپزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کردند. ایشان دوره تخصصی اندودانتیکس را در سال ۱۳۸۶سپری کردند و سپس با تلاش فراوان کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر ندا روحی را در منطقه سعادت آباد تهران افتتاح کردند، که در این کلینیک خدمات گوناگون دندانپزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

در این کلینیک کلیه درمان هایی که انجام می‌شود، بر اساس آخرین دستاورد های علمی روز دنیا می باشد و برای اینکه بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد، از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا استفاده می کنند. همچنین می‌توان گفت این کلینیک دندانپزشکی جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

 • درمان ریشه دندان
 • جراحی دندان
 • عصب کشی
 • ایمپلنت

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان بخشایش، کوچه پانزدهم غربی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دوم شرقی، واحد هفتم

شماره تماس: 02126654139

کلینیک دندانپزشکی مهراد

کلینیک دندانپزشکی مهراد

کلینیک دندانپزشکی مهراد با همکاری دکتر مهرداد برادران نقشینه و دکتر مهران شکوهی زاده در سال ۱۳۹۶ افتتاح گردید. مدیران این کلینیک تمام تلاش خود را کرده اند، تا بهترین متخصصان دندانپزشکی که در زمینه تخصص خود تجربه و مهارت کافی دارند را استخدام کنند، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.

کلینیک مهراد در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته است و افراد می توانند با وسایل نقلیه عمومی و یا وسایل نقلیه شخصی به این کلینیک مراجعه کنند. همچنین این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لمینت
 • پروتز دندان
 • عصب کشی

آدرس: تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش کوچه ۳۳، پلاک دوم، طبقه اول

شماره تماس: 02122065800

کلینیک دندانپزشکی هومینا

کلینیک دندانپزشکی هومینا

کلینیک دندانپزشکی هومینا تمام تلاش خود را داشته است، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد. پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می کنند، در زمینه تخصص خود تجربه و مهارت کافی دارند و با استفاده از تکنیک های نوین درمانی و با استفاده از بهترین و بروز ترین دستگاه های روز دنیا، بهترین خدمات را ارائه می دهند. همچنین این کلینیک جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • پروتز دندان
 • ارتودنسی
 • لمینت دندان
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، نبش بیمارستان پارسیان، پلاک یازدهم

شماره تماس: 02122129002

کلینیک دندانپزشکی لبخند پلاس

کلینیک دندانپزشکی لبخند پلاس

کلینیک لبخند پلاس جزء یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می باشد. پزشکانی که در این کلینیک فعالیت می‌کنند از با تجربه ترین و ماهرترین پزشکان می باشند و برای درمان از جدیدترین روش های روز دنیا استفاده می کنند.

در کلینیک لبخند پلاس از بروز ترین و بهترین دستگاه ها استفاده می کنند، تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند و مراجعه کنندگان از خدمات درمانی و زیبایی که انجام داده اند، رضایت کافی داشته باشند.

خدمات:

 • ارتودنسی دندان
 • درمان ریشه دندان
 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، جنب بانک آینده، مجتمع نگین سرو، طبقه اول، واحد هشتم

شماره تماس: 02122377182

هزینه درمانی در بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

هزینه انجام خدمات درمانی و یا خدمات زیبایی در کلینیک های دندانپزشکی متفاوت می باشد و هزینه ای که پرداخت می کنید، بستگی به کلینیکی که مراجعه می کنید دارد. همچنین دلایل دیگری وجود دارد، که باعث افزایش و کاهش قیمت خدمات درمانی و یا زیبایی می شود که در ادامه مقاله به این موارد می پردازیم:

 • هزینه درمان با توجه به نوع و سختی درمان متفاوت می باشد و هر چه درمان فرد سخت تر باشد، هزینه پرداختی نیز بیشتر می‌شود.
 • یکی دیگر از عواملی که در هزینه پرداختی تاثیر دارد، موقعیت مکانی کلینیک دندانپزشکی می باشد. می توان گفت اگر کلینیک دندانپزشکی که مراجعه می‌کنید، در مرکز شهر باشد و رفت آمد و به راحتی انجام بشود هزینه درمان امکان دارد نسبتا بیشتر باشد.
 • یکی دیگر از عواملی که در هزینه پرداختی تاثیر دارد، تعداد جلسه مراجعه برای درمان می باشد و می توان گفت که هر چه تعداد جلسات مراجعه بیشتر باشد، هزینه پرداختی بیشتر می شود.

هزینه خدمات درمانی در بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

تخصص های دندانپزشکی

ارتودنسی: از روش ارتودنسی برای از بین بردن مشکلات فک استفاده می شود و برای انجام ارتودنسی، باید حتما به بهترین دکتر ارتودنسی مراجعه کنید، تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

دندانپزشکی کودکان: یکی از نکات مهمی که در دندان های کودکان باید کنترل شود، ساختار دندان ها و دندان های شیری آنها می باشد. از زمان کودکی باید بهداشت دندان ها به درستی رعایت شود، تا افراد در زمان بزرگسالی دچار مشکل نشوند. توصیه می شود برای بررسی دندان های کودک خود، به بهترین دندانپزشکی کودکان مراجعه کنید.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی: افرادی که می خواهند اصلاح طرح لبخند انجام بدهند، می توانند به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه کنند، تا دندان های خود را بازسازی و سفید بکنند.

درمان ریشه دندان: افرادی که دندان هایشان دچار مشکلاتی همچون پوسیدگی شده باشد، نیاز دارند تا عصب کشی انجام بدهند و باید به متخصص دندانپزشکی مراجعه کنند، زیرا برخی از دندان پزشکان عمومی نمی توانند، درمان ریشه دندان و یا همان عصب کشی را انجام بدهند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم ۵ تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم، تا در صورت بروز مشکل بتوانید هر چه سریع تر به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. توصیه می‌شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله، درباره آن تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید. هم چنین می توانید برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − دوازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا