پزشکانزیباییسلامتی

بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد【سال1401】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تلاش داریم 5 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. داشتن لبخند زیبا آرزو هر فردی می باشد، به همین دلیل بیشتر افراد برای داشتن دندان های زیبا و لبخند جذاب به سراغ انجام کامپوزیت می روند، که این روش امروزه طرفداران زیای دارد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را درباره کامپوزیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت یکی از روش هایی می باشد تا افراد با انجام این روش لبخندی جذاب و زیبا داشته باشند. شکل و حالت کامپوزیت خمیری می باشد که این مایه خمیری شکل را بر روی دندان ها قرار می دهند و با توجه به ابعاد آن با استفاده از نور مخصوص ماده خمیری را سفت می کنند تا قالب دندان ها شود. بعد از اینکه کامپوزیت ها بر روی دندان قرار گرفتند روی دندان ها را با پولیش می توان صاف کرد. کامپوزیت دندان کاربرد های زیادی دارند و از این کاربرد ها می توان به سفید کردن دندان ها، از بین بردن و پر کردن پوسیدگی دندان ها و… اشاره کرد.

کامپوزیت چیست؟

مزایا انجام کامپوزیت

بخشی از ساختار اصلی دندان: کامپوزیت ها به دندان اصلی فرد وصل می شوند و می توان گفت این موضوع یکی از مزیت های مهم کامپوزیت است. برای انجام کامپوزیت نیاز به چند جلسه مراجعه به دندان پزشکی نمی باشد و معمولاً در یک یا دو جلسه انجام می شود. پس از اینکه کامپوزیت ها در آزمایشگاه ها ساخته شدند آن ها را بر روی قسمت های تراشیده شده قرار می دهند و توسط اشعه مخصوص آن ها محکم می کنند.

سفت شدگی در زمان کم: بعد از اینکه بهترین دکتر کامپوزیت در تهران و سعادت آباد مواد کامپوزیت را بر روی دندان قرار می دهد از اشعه های نور مخصوصی استفاده می کنند و این اشعه باعث می شود که کامپوزیت ها خیلی سریع سفت شوند‌.

قابلیت ترمیم: زمانی که فرد بخواهد دندان های خود را پر کند مواد کامپوزیت شروع به تجزیه شدن می کنند و می توان با مشورت پزشک آنها را به آسانی ترمیم کرد.

تراشیدن بخش کمی از دندان: برای اینکه کامپوزیت ها را بتوان بر روی دندان ها قرار داد بخش کمی از دندان ها تراشیده می شود. برای اینکه کامپوزیت ها پر شوند بخشی از دندان ها را می تراشند و کامپوزیت ها را در جای خود سفت می کنند.

دکتر نعیم‌ سعیدی

دکتر نعیم‌ سعیدی

مطب دکتر نعیم سعیدی با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در حوزه دندانپزشکی در محیطی آرام و امن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مجهز ترین دستگاهها آماده ارائه خدمات می باشد.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان
 • پر کردن دندان
 • کامپوزیت
 • زیبایی
 • جرمگیری دندان

آدرس:  سعادت اباد بالاترازمیدان کاج نبش خیابا ششم برج مادر طبقه اول واحد ۲

شماره تماس: 

۰۹۱۹۶۰۹۰۵۹۳

۰۲۱۲۲۳۶۶۶۰۴

۰۲۱۲۲۳۶۶۶۰۵

اینستاگرام:  dr.naeemsaeedi@

وب سایت: drnaeemsaeedi.ir

دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی متولد سال ۱۳۵۴ می باشند. ایشان مدرک دکترای عمومی خود را در سال ۱۳۷۷ از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردند و سپس تخصص خود را در رشته ارتودنسی در سال ۱۳۸۲ از دانشگاه دندان پزشکی مشهد دریافت کردند و موفق شدند برد تخصصی ارتودنسی را نیز دریافت کنند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • لمینت
 • ارتودنسی دندان ها
 • جراحی فک
 • جراحی دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد دوم

شماره تماس: 02122073785

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی

دکتر محسن پور حقیقی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند. ایشان مدرک دکترای دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه تهران دریافت کردند و موفق شدند تخصص خود را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه تهران دریافت کنند. ایشان دوره ایمپلنت را در سال ۱۳۸۵ و دوره فلوشیپ لیزر را در سال ۱۳۹۴ با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه ایتالیا گذراندند.

از سوابق دکتر محسن پور حقیقی می توان به عضویت در انجمن متخصصین ترمیمی و زیبای ایران، سابقه کار بیست ساله در زمینه تخصص خود، دریافت بورد تخصصی دانشگاه تهران و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • لمینت
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، انتهای خیابان بخشایش، بعد از بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، پلاک ۵۶، طبقه سوم، واحد ۳۰۴

شماره تماس: 02126763314

دکتر بهمن پور اقدام

دکتر بهمن پور اقدام

دکتر بهمن پور اقدام متخصص جراحی ایمپلنت و لثه می باشند و تحصیلات خود را در دانشگاه سراسری به پایان رساندند. از سوابق دکتر بهمن پور اقدام می‌توان به دریافت فلوشیب ایمپلنت از آمریکا، عضو آکادمی دندان پزشکان زیبایی آمریکا و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • لمینت
 • جراحی دندان
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، سعادت آباد، نبش خیابان شرقی، ساختمان آناهیتا، طبقه دوم، واحد 203

شماره تماس: 02122220000

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه متخصص دندان پزشکی می باشند. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه تهران به پایان رساندند و دارای بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • لمینت
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان
 • بلیچینگ
 • عصب کشی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای بلوار سرو غربی، جنب ایستگاه اتوبوس، پلاک ۱۱، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد ۲۱

شماره تماس: 09222930838

انواع کامپوزیت

کامپوزیت ونیر: فردی که دندان های مرتب و سالمی دارد می‌تواند برای سفید کردن دندان های خود از این نوع کامپوزیت استفاده کند و هزینه کمتری را بپردازد، زیرا برای انجام کامپوزیت ونیر نیاز به تراشیدن دندان ها نمی باشد.

نانو کامپوزیت: کامپوزیت نانو حاوی ذرات ریز می باشد که این ذرات به یک دیگر متصل می شود و با متصل شدن آنها به یک دیگر ناخوشه تشکیل می شود. جمع شدن این ذرات باعث می‌شود که استحکام و مقاومت دندان ها بیشتر شود.

کامپوزیت ماکروفیل : کامپوزیت ماکروفیل جزء یکی از اولین کامپوزیت‌های دندان می باشد که وارد بازار شده است. این کامپوزیت استحکام خوبی دارد اما ذرات آن بزرگ می باشد. این کامپوزیت نسبت به کامپوزیت های دیگر زیبایی کمتری دارد، زیرا ذرات آن بسیار بزرگ می باشد و در برخی مواقع ذرات آن را میتوان به راحتی مشاهده کرد.

کامپوزیت میکروفیل: برخلاف ماکروفیل ها کامپوزیت‌های میکروفیل زیبایی بیشتری دارند، اما این کامپوزیت مقاومت کمتری دارد و امکان دارد سریع تر بشکند.

انواع کامپوزیت

مراقبت های بعد از انجام کامپوزیت

بهداشت دندان ها: توصیه می شود برای اینکه دندان های سالم داشته باشید بهداشت دهان و دندان را به طور کامل رعایت کنید و بهتر است در طول روز از مسواک و نخ دندان استفاده کنید.

دندان قروچه نکنید: برخی از افراد در هنگام خواب به دلیل استرس و اضطراب زیاد دندان های خود را بر روی یک دیگر فشار می دهند و این کار باعث می‌شود که دندان ها به یک دیگر بچسبند و کامپوزیت ها دچار آسیب شوند.

تغذیه مناسب: بعد از انجام کامپوزیت توصیه می شود از مواد غذایی و نوشیدنی هایی که باعث ایجاد لک بر روی دندان را می شود استفاده نکنید، تا کامپوزیت ها دچار تغییر رنگ نشوند.

از بین بردن مشکلات جزئی: در برخی مواقع امکان دارد افراد بعد از این که کامپوزیت انجام می دهند دچار مشکلاتی شوند که توصیه می شود برای اصلاح مشکلات به وجود آمده هر چه سریع تر به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید تا دچار مشکلات جدی تر نشوید.

پولیش دندان ها: امکان دارد با گذشت زمان کامپوزیت ها دچار خراش شوند و یا در برخی مواقع به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی، رنگ کامپوزیت ها عوض شوند و نیاز است برای از بین بردن مشکلات از پولیش استفاده شود.

استفاده نکردن از دخانیات: کامپوزیت ها خیلی زود تغییر رنگ می دهند و مانند دندان های طبیعی در برابر تغییر پیدا کردن رنگ مقاوم نیستند و زمانی که فرد از دخانیات استفاده کند و باعث می شود که کامپوزیت دندان ها تغییر رنگ بدهند.

کلام آخر

امروزه از کامپوزیت برای سفید کردن دندان ها و از بین بردن مشکلات جزئی دندان استفاده می شود و می توان گفت که این روش طرفدان زیادی دارد و اعتماد به نفس افراد با انجام این روش بالا می رود. در این مقاله ما تمام تلاش خودرا بکار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد را به شما عزیزان معرفی کنیم. توصیه می شود در صورت مراجعه به پزشکان  معرفی شده در این مقاله درباره آن ها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان مقاله بهترین دکتر کامپوزیت در سعادت آباد همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا