پزشکان

بهترین دکتر ختنه در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

بعد از به دنیا آمدن فرزند پسر سوالی که در ذهن والدین به وجود می آید این است که چه زمانی فرزند خود را ختنه کنند؟ این عمل یکی از متداول ترین جراحی هایی است که برای فرزندان پسر انجام می گیرد. گاهی اوقات اگر والدین تمایل داشته باشند قبل از مرخص کردن کودک از بیمارستان دو یا سه روز بعد به دنیا آمدن ختنه را انجام می دهند. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین دکتر ختنه در تهران آشنا خواهیم کرد.

انواع روش های ختنه

ختنه به روش های مختلفی انجام می گیرد اما دو روش سنتی و حلقه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه این مقاله به این دو روش می پردازیم:

ختنه به روش سنتی: در این روش پوست ختنه گاه کودک را توسط گیره ای که برای این کار طراحی شده است می کشند و از سر پهن آلت تناسلی به طرف بیرون کشیده می شود. فشار گیره از خون ریزی رگ های خونی پوست ختنه گاه، جلوگیری می کند. در پسران بزرگ تر یا در افراد بالغ، برشی دور پایه پوست ختنه گاه ایجاد می شود و پوست ختنه گاه به عقب کشیده شده و بعد به فاصله ای از سر آلت تناسلی بریده می شود. معمولا برای بستن لبه های پوست، از بخیه استفاده می شود. برخی از افراد بر این باورند که کودکان در این لحظه دردی را حس نمی کنند اما بیشتر منابع معتقدند که در این روش، بی حسی موضعی مورد نیاز است.

انواع روش های ختنه

ختنه به روش حلقه ای: روش حلقه جزء روش های بدون خونریزی می باشد و روش انجام آن به این صورت است که ابتدا حلقه ای نسبتا تنگ را به دور آلت تناسلی نوزاد می اندازند و با نخ به خوبی گره می زنند در نتیجه خون به قسمت بالایی نرسیده آن قسمت به مرور سیاه می شود و پس از گذشت پنج تا هفت روز قسمت سیاه خواهد افتاد.

این روش را نباید برای بعضی کودکان انجام داد به عنوان مثال کودکان دچار نقص شکلی مشخص در آلت تناسلی نباید با استفاده از این روش ختنه شوند، زیرا روش حلقه ای دقیق نیست و می تواند گسترش دهنده بدشکلی آلت باشد، در صورتی که بد شکلی آلت بسیار مشهود باشد بهتر است با بهترین متخصص کودکان درباره ختنه صحبت کنید یا عمل ختنه را انجام ندهید.

ویژگی بهترین دکتر ختنه در تهران:

😍تجربه و مهارت کافیبهترین دکتر ختنه باید تجربه و مهارت کافی در زمینه تخصص خود داشته باشند.
❤داشتن پروانه طبابتبهترین پزشک متخصص باید دارای پروانه طبابت باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
💟استفاده از بروزترین تکنیک هابهترین دکتر ختنه در تهران باید از بروزترین تکنیک ها استفاده کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچگونه مشکلی نشوند.
👩‍🎓مدرک معتبرپزشک متخصص  باید مدرک پزشکی خود را از معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.

10 تا از بهترین دکتر ختنه در تهران که باید بشناسید !

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند. دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از سیزده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد. انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد.

تهران ، پاسداران ، خيابان محمود گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

خدمات دکتر اکبر عابدی:

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ
 • درمان اختلات جنسى
 • جراحى واريكوسل و درمان نابارورى
 • تشخيص و درمان طبى و جراحي پروستات و مثانه
 • تشخيص و درمان سنگ كليه
دکتر محمد رضا جعفری

دکتر محمد رضا جعفری

دکتر محمد رضا جعفری متخصص و جراح اورولوژی می باشد. ایشان  دارای دوره تکمیلی از ژنو سوییس ختنه به روش جراحی و حلقه و پلکسر بدون درد با روشهای نوین هستند.

تهران ، نیاوران ، سه راه مژده ، خیابان مقدسی، نبش احمدی زمانی، پلاک۲، واحد ۲

خدمات دکتر محمد رضا جعفری:

 • انجام ختنه
 • کلیه اعمال اورولوژی
دکتر امیربهتاش امیری

دکتر امیربهتاش امیری

دکتر امیر بهتاش امیری متولد سال۱۳۵۶ در شهر تهران هستند. ایشان در سال ۱۳۷۴ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده و در سال ۱۳۸۱ فارغ التحصیل گردیدند. در سال ۱۳۸۴ با توجه به علاقه شخصی وارد رشته تخصصی نوزادان و اطفال شده و در سال ۱۳۸۷ با مدرک بورد تخصصی از این رشته فارغ التحصیل گردیدند.ایشان با توجه به نیازی که در سطح شهر تهران به یک مرکز تخصصی ختنه احساس میشد در سال ۱۳۹۴ اولین کلینک تخصصی ختنه را با عنوان “کلینیک ختنه نوزادان تهران” تاسیس کردند و تا کنون چندین هزار ختنه موفق به روش ختنه با حلقه در این مرکز انجام شده است

تهران، خیابان پاسداران، نگارستان چهارم، پلاک ۲۸ شرقی، واحد۲
دکتر صابر نجفلو

دکتر صابر نجفلو

دکتر صابر نجفلو متولد سال ۱۳۴۸ ایشان بهترین دکتر ختنه در تهران هستند. در سال۱۳۶۶ وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و در سال ۱۳۷۴ فارغ التحصیل گردید . در سال ۱۳۷۷ در رشته ی بیماریهای کودکان و نوزادان در همان دانشگاه شروع به تحصیل نموده و در سال ۱۳۸۰ بورد تخصصی بیماریهای کودکان را کسب نمود . ایشان عضو رسمی انجمن پزشکان کودکان و نوزادان میباشند سوابق : – از بنیانگزاران اصلی ختنه به روش حلقه در بیمارستان میلاد – سابقه ۲۰ سال ختنه در چندین بیمارستان – آموزش ختنه با هماهنگی مدیریت درمان بیمارستان به چندین پزشک در داخل و خارج از کشور – انجام بیش از 7 هزار ختنه با کمترین عوارض و بهترین کیفیت در مراکز مختلف – مدرس رسمی کارگاه احیای نوزاد در بیمارستان کسری و چندین بیمارستان دیگر

اتوبان ستاری شمال – بالاتر از فروشگاه افق کوروش _ ساخنمان پزشکان حکیم پلاک 47
دکتر مهدی افشاری

دکتر مهدی افشاری

دکتر مهدی افشاری، متخصص اطفال،کودکان و نوجوانان دارای سابقه انجام 14 سال ختنه تخصصی با کمترین عوارض هستند. از جمله خدمات ارائه شده در مطب کودکان دکتر افشاری میتوان به موارد زیر اشاره کرد. , و خدمات :ختنه تخصصی ،ویزیت و مشاوره آنلاین، ویزیت و تزریقات در منزل، واکسیناسیون کودکان در مطب

تهران -مهرآباد جنوبی – دانشگاه هوایی جنوبی – تفرش شرقی – پلاک 193 – واحد همکف
دکتر مریم مومن

دکتر مریم مومن

دکتر مریم مومن دارای رتبه برتر بورد تخصصی می باشند و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند. از خدمات ایشان می توان به جراحی و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم پستان، ژنیکوماستی در مردان، انجام اعمال جراحی باز و لاپاروسکوپی شامل جراحی های فتق جدار شکم، کبد و کیسه ی صفرا، سینوس مویی، توده های جلدی و جراحی های اورژانس جراحی و درمان بیماری های مقعد شامل شقاق یا فیشر ، همورویید یا بواسیر و … انجام جراحی های زیبایی شکمی مانند ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن اشاره کرد.

تهران ، خیابان پیروزی، نبش خیابان پرستار، ساختمان مهر، کلینیک هما، طبقه ی دو
دکتر نجمه سادات باقرحسینی

دکتر نجمه سادات باقرحسینی

دکتر نجمه سادات باقرحسینی دارای بورد تخصصی جراحی عمومی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران (بیمارستان فرهیختگان)، عضو سابق هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، عضو جامعه انجمن جراحان ایران و ….. می باشند.

تهران،خیابان ولی عصر ، بالا تر از طالقانی، کوچه فرهنگ حسینی،کلینیک شهرداری، منطقه 6

خدمات دکتر نجمه سادات باقرحسینی:

 • لاپاراسکوپی
 • تیروئید
 • گوارش
 • پستان
 • چاقی و متابولیک
 • زیبایی
 • لیزرهای درمانی
 • زیبایی مزوتراپی
 • تزریق ژل و بوتاکس
دکتر آوید میرشکرایی

دکتر آوید میرشکرایی

دكتر آويد ميرشكرايي متخصص بيماري های كودكان و نوزادن می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال 1365 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند و سپس موفق شدند دوره تخصصی بیماری های کودکان را در سال 1373 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بگذرانند.

خیابان شهید بهشتی. قائم مقام فراهانی. نبش کوچه هشتم. ساختمان پزشکان 183
دکتر بهروز سلطانی

دکتر بهروز سلطانی

به عنوان بهترین دکتر ختنه در تهران می توان به دکتر بهروز سلطانی اشاره کرد. جناب آقای دکتر بهروز سلطانی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان از دانشگاه تهران(بیمارستان مرکز طبی کودکان) می باشند. ایشان سابقه فعالیت در مناطق محروم سیستان و بلوچستان را دارند. همچنین پزشک بخش ویژه مراقبت های نوزادان هستند. دکتر بهروز سلطانی متخصص کودکان و نوجوانان می باشند. مطب ایشان دارای امکاناتی همچون : اتاق معاینه، اتاق شیردهی و اتاق بازی برای کودکان می باشد.

تهران، ضلع جنوبی بیمارستان مرکز طبی کودکان، خیابان میرخانی، پلاک صد و هشتاد و دو، واحد همکف

از مهم ترین خدمات دکتر بهروز سلطانی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • معاینه و تشخیص و درمان
 • ختنه
 • پایش رشد و نمو
 • اعمال جراحی های سرپایی
 • تغذیه و رژیم درمانی
 • چکاپ دوره ای
 • انجام واکسیناسیون
 • درمان زردی نوزاد نارس

مراقبت های پس از ختنه

بعد از عمل ختنه، باید محل زخم تمیز نگه داشته شود و باید از پماد آنتی بیوتیک و ژل پترولیوم  در قسمت زخم استفاده شود. طبق دستور پزشک پانسمان باید تعویض گردد و بعد از عمل کودکان معمولا تا یک روز بی قرار هستند و در پسران بزرگتر انجام ختنه کمی دردناک تر است که به تدریج رفع می شود.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان مقاله بهترین دکتر ختنه در تهران همراهی کردید. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.4/5 - (16 امتیاز)

2 دیدگاه

 1. سلام من از طریق شما به یکی از مراکز مراجعه کردم و بسیار هم راضی بودم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا