پزشکان

بهترین دکتر ختنه در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

بعد از به دنیا آمدن فرزند پسر سوالی که در ذهن والدین به وجود می آید این است که چه زمانی فرزند خود را ختنه کنند؟ این عمل یکی از متداول ترین جراحی هایی است که برای فرزندان پسر انجام می گیرد. گاهی اوقات اگر والدین تمایل داشته باشند قبل از مرخص کردن کودک از بیمارستان دو یا سه روز بعد به دنیا آمدن ختنه را انجام می دهند. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین دکتر ختنه در تهران آشنا خواهیم کرد.

انواع روش های ختنه

ختنه به روش های مختلفی انجام می گیرد اما دو روش سنتی و حلقه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که در ادامه این مقاله به این دو روش می پردازیم:

ختنه به روش سنتی: در این روش پوست ختنه گاه کودک را توسط گیره ای که برای این کار طراحی شده است می کشند و از سر پهن آلت تناسلی به طرف بیرون کشیده می شود. فشار گیره از خون ریزی رگ های خونی پوست ختنه گاه، جلوگیری می کند. در پسران بزرگ تر یا در افراد بالغ، برشی دور پایه پوست ختنه گاه ایجاد می شود و پوست ختنه گاه به عقب کشیده شده و بعد به فاصله ای از سر آلت تناسلی بریده می شود. معمولا برای بستن لبه های پوست، از بخیه استفاده می شود. برخی از افراد بر این باورند که کودکان در این لحظه دردی را حس نمی کنند اما بیشتر منابع معتقدند که در این روش، بی حسی موضعی مورد نیاز است.

ختنه به روش حلقه ای: روش حلقه جزء روش های بدون خونریزی می باشد و روش انجام آن به این صورت است که ابتدا حلقه ای نسبتا تنگ را به دور آلت تناسلی نوزاد می اندازند و با نخ به خوبی گره می زنند در نتیجه خون به قسمت بالایی نرسیده آن قسمت به مرور سیاه می شود و پس از گذشت پنج تا هفت روز قسمت سیاه خواهد افتاد.

انواع روش های ختنه

این روش را نباید برای بعضی کودکان انجام داد به عنوان مثال کودکان دچار نقص شکلی مشخص در آلت تناسلی نباید با استفاده از این روش ختنه شوند، زیرا روش حلقه ای دقیق نیست و می تواند گسترش دهنده بدشکلی آلت باشد، در صورتی که بد شکلی آلت بسیار مشهود باشد بهتر است با بهترین متخصص کودکان درباره ختنه صحبت کنید یا عمل ختنه را انجام ندهید.

ویژگی بهترین دکتر ختنه در تهران که باید بشناسید:

? تجربه و مهارت کافیبهترین دکتر ختنه باید تجربه و مهارت کافی در زمینه تخصص خود داشته باشند.
❤ داشتن پروانه طبابتبهترین پزشک متخصص باید دارای پروانه طبابت باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
? استفاده از بروزترین تکنیک هابهترین دکتر ختنه در تهران باید از بروزترین تکنیک ها استفاده کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچگونه مشکلی نشوند.
?‍? مدرک معتبرپزشک متخصص  باید مدرک پزشکی خود را از معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.

10 تا از بهترین دکتر ختنه در تهران که باید بشناسید !

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند. دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از سیزده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد. انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد.

تهران ، پاسداران ، خيابان محمود گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

خدمات دکتر اکبر عابدی:

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ
 • درمان اختلات جنسى
 • جراحى واريكوسل و درمان نابارورى
 • تشخيص و درمان طبى و جراحي پروستات و مثانه
 • تشخيص و درمان سنگ كليه
دکتر محمد رضا جعفری

دکتر محمد رضا جعفری

دکتر محمد رضا جعفری متخصص و جراح اورولوژی می باشد. ایشان  دارای دوره تکمیلی از ژنو سوییس ختنه به روش جراحی و حلقه و پلکسر بدون درد با روشهای نوین هستند.

تهران ، نیاوران ، سه راه مژده ، خیابان مقدسی، نبش احمدی زمانی، پلاک۲، واحد ۲

خدمات دکتر محمد رضا جعفری:

 • انجام ختنه
 • کلیه اعمال اورولوژی
دکتر سید شهاب الدین ایزدی

دکتر سید شهاب الدین ایزدی

دکتر سید شهاب الدین ایزدی متخصص جراحی اورولوژی و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران است. ایشان در زمینه بیماری ها و جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی کار آزموده و مشغول به کار است. مرکز تخصصی ختنه تهران توسط ایشان تأسیس شده است. برای اولین بار در کشور تمامی روش های استاندارد و علمی ختنه در این مرکز قابل انجام است. بهترین روش ختنه برای هر کودک، بر اساس ویزیت اولیه و با توجه به سن، آناتومی ناحیه تناسلی و بنا بر درخواست و تمایل والدین پس از مشاوره انتخاب میشود. تمامی روشهای ختنه با بی حسی موضعی و با در نظر گرفتن معیارهای طبی و زیبایی انجام می شوند.

خیابان مطهری (تخت طاووس)، دقیقاً ابتدای خیابان علی‌اکبری (پارسا)، جنب فضای سبز، ساختمان نقش طاووس، پلاک ۱۳۳، طبقه ۲، واحد ۸.

خدمات دکتر سید شهاب الدین ایزدی:

 1. انجام ختنه به تمامی روش‌ها
 • روش جراحی کلاسیک (شیوه سنتی یا تکنیک Dorsal Slit-Sleeve)
 • روش کلامپ نقره‌ای یا کلامپ گومکو (Gomco Clamp)
 • استفاده از کلامپ موگن (Mogen Clamp)
 • استفاده از تجهیزات یک‌بارمصرف (حلقه پلاستیکی)

2.اصلاح ختنه ناقص

3.ترمیم عوارض ختنه‌های قبلی (چسبندگی، تنگی مجرا و …)

دکتر مهدی افشاری

دکتر مهدی افشاری

دکتر مهدی افشاری، متخصص اطفال،کودکان و نوجوانان دارای سابقه انجام 15 سال ختنه تخصصی با کمترین عوارض هستند.

تهران – مهرآباد جنوبی – دانشگاه هوایی جنوبی – تفرش شرقی – پلاک 193 – واحد همکف

خدمات دکتر مهدی افشاری:

 • ختنه تخصصی
 • ویزیت و مشاوره آنلاین
 • ویزیت و تزریقات در منزل
 • واکسیناسیون کودکان در مطب
دکتر کامبیز هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان . وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد. در حال حاضر فعال در بیمارستان دی ، بیمارستان گاندی ، بیمارستان کودکان تهران ، بیمارستان پیامبران و عضو انجمن متخصصان كودكان ايران و شاغل در بخش های مراقبت هاي ويژه كودكان و نوزادان (PICU , NICU ) هستند.

تهران- یوسف آباد(خیابان اسد آبادی) – نبش خیابان 47 – پلاک 417 (ساختمان نادر) -طبقه 4 – واحد 401

خدمات دکتر کامبیز هرمان مقدم:

 • ختنه تخصصی به صورت پیشرفته
 • واکسیناسیون کودکان و نوزادان ، تزریق واکسن پره ونار ، تزریق واکسن آبله مرغان، تزریق واکسن گارداسیل
 • حساسیت پوستی و کهیر
 • درمان قطعی زردی نوزادان
 • تخصص حرفه ای در آسم و آلرژی
 • تخصص در رشد ، تکامل نوزادان
 • متخصص ختنه در تهران دکتر کامبیز هرمان مقدم
دکتر امیربهتاش امیری

دکتر امیربهتاش امیری

دکتر امیر بهتاش امیری متولد سال۱۳۵۶ در شهر تهران هستند. ایشان در سال ۱۳۷۴ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده و در سال ۱۳۸۱ فارغ التحصیل گردیدند. در سال ۱۳۸۴ با توجه به علاقه شخصی وارد رشته تخصصی نوزادان و اطفال شده و در سال ۱۳۸۷ با مدرک بورد تخصصی از این رشته فارغ التحصیل گردیدند.ایشان با توجه به نیازی که در سطح شهر تهران به یک مرکز تخصصی ختنه احساس میشد در سال ۱۳۹۴ اولین کلینک تخصصی ختنه را با عنوان “کلینیک ختنه نوزادان تهران” تاسیس کردند و تا کنون چندین هزار ختنه موفق به روش ختنه با حلقه در این مرکز انجام شده است

تهران، خیابان پاسداران، نگارستان چهارم، پلاک ۲۸ شرقی، واحد۲

مراقبت های پس از ختنه

بعد از عمل ختنه، باید محل زخم تمیز نگه داشته شود و باید از پماد آنتی بیوتیک و ژل پترولیوم  در قسمت زخم استفاده شود. طبق دستور پزشک پانسمان باید تعویض گردد و بعد از عمل کودکان معمولا تا یک روز بی قرار هستند و در پسران بزرگتر انجام ختنه کمی دردناک تر است که به تدریج رفع می شود.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان مقاله بهترین دکتر ختنه در تهران همراهی کردید. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.4/5 - (16 امتیاز)

2 دیدگاه

 1. سلام من از طریق شما به یکی از مراکز مراجعه کردم و بسیار هم راضی بودم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا