پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح سانترال لب در تهران【سال1401 】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد از داشتن لب های نازک و افتاده رنج می برند و به دنبال انجام روش سانترال لب هستند؛ از این رو در این مقاله 10 تا از بهترین جراح سانترال لب در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید برای این جراحی، از یک جراح متخصص کمک بگیرید و به نتیجه مورد نظر خود دست یابید؛ جراحی سانترال لب کمک بزرگی به داشتن لب هایی زیبا و جذاب می کند؛ اگر شما نیز قصد انجام این روش را دارید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

بهترین جراح سانترال لب در تهران کیست؟

سانترال لب همان لیفت لب است که کمک بزرگی به زیبایی لب ها می کند؛ در این روش باید جراح دقت بسیار زیادی داشته باشد تا نتایج حاصل از سانترال لب، موفقیت آمیز و دلخواه باشد؛ از این رو شما باید از بهترین جراح سانترال لب در تهران کمک بگیرید و انجام این روش را به عهده ایشان بگذارید؛ بهترین جراح سانترال لب در تهران می تواند با تخصصی که در حیطه زیبایی دارد، به خوبی این روش زیبایی را به پایان برساند.

بهترین جراح سانترال لب در تهران می تواند با لیفت لب بالایی لب هایی برجسته و زیبا برای شما به وجود آورد؛ جراح متناسب با اعضای دیگر صورت، این روش را انجام می دهد تا چهره ای ایده ال داشته باشید؛ در ضمن جراح باید در این زمینه تجربه و سابقه بسیار درخشانی داشته باشد تا نتایج حاصل شده موفقیت آمیز باشند.

سانترال لب در تهران

می توان گفت سانترال لب نوعی جراحی زیبایی محسوب می شود که باید قسمت کوچکی از پوست بالای لب بالا در زیر بینی برداشته شود؛ برای انجام این روش باید قسمت بالای لب کوتاه شود و ورمیلیون (قسمت قرمز لب) به جای خود برگردانده شود؛ در نهایت، حجم لب بالایی افزایش می یابد و لبخند بسیار زیباتری حاصل می شود؛ چون این جراحی موجب بالا رفتن لب می شود، دندان‌های شما زمان خندیدن و لبخند زدن بیشتر مشاهده می‌شود و چهره شما بسیار جذاب‌تر به نظر می‌آید.

لیفت لب بالایی یا همان سانترال لب نوعی روش دائمی است که جهت تغییر یافتن شکل لب‌ ها و افزایش یافتن حجم آن به صورت طبیعی انجام می گیرد؛ می توان این روش را با روش‌ های دیگر از جمله جراحی زیبایی بینی به طور همزمان انجام داد؛ در ضمن، برای دست یافتن به نتیجه بهتر، برخی مواقع تزریق ژل نیز به این جراحی اضافه می‌ گردد؛ با انجام این روش فضای بین بینی و لب بالا کاهش می یابد.

سانترال لب در تهران

انواع روش های لیفت لب

برای انجام لیفت لب از روش های مختلف می توان استفاده کرد که در هر یک از این روش ها، به نوعی لب ها برجسته می شود؛ در ادامه برخی از این روش ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

جراحی لب از بیرون با برش‌های زیر بینی : از جمله روش های موثر که می توان با کمک آن حجم لب بالا را افزایش داد، جراحی لب از بیرون با برش های زیر بینی می باشد؛ می توان این روش را یکی از روش های لیفت لب دانست که با مزایای بسیار زیادی همراه است؛ در این روش از سانترال لب، کمک بزرگی به جوانسازی و زیبایی لب ها می شود و فاصله میان بینی و لب بالا کمتر می گردد.

لازم به ذکر است که در این روش برش‌هایی زیر بینی ایجاد می‌شود و به همین دلیل جای بخیه آن، تا مدت زمانی قابل مشاهده خواهد بود؛ در ضمن اگر شما پس از پایان این جراحی به توصیه ها و نکات مراقبتی توجه کنید، این مشکل در بازه زمانی نسبتا کوتاه برطرف می شود؛ لیفت لب خود دارای انواع گوناگونی است.

لیفت لب مدل ایتالیایی : زمانی که لیفت با برش هایی زیر بینی ایجاد می شود، این برش ها باید کاملا زیر بینی زده شوند و به همین دلیل نیاز به بخیه های بیشتری است؛ اما در روش لیفت ایتالیایی، بدین صورت نیست و فقط یک الی دو برش بسیار کوچک زیر بینی زده می شود که آن برش ها نیز بسیار ظریف اند؛ به همین دلیل بخیه های کمتری زده می شود و جای زخم بسیار کمتر مشاهده می شود.

لیفت گوشه‌های لب : بعضی از کسانی که دارای لب‌ های افتاده هستند یا قصد دارند چهره‌ ای خندان و زیبا داشته باشند، می توانند لیفت گوشه‌ های لب انجام دهند، زیرا این روش کمک بزرگی به داشتن لب های زیبا می کند؛ در این روش، بهترین جراح سانترال لب، اقدام به برداشتن پوست گوشه‌ های لب می کند و پس از آن لب را از قسمت های کناری به سمت بالا می‌کشد.

لیفت لب شاخ گاوی : در این روش از سانترال لب یا همان لیفت لب، نه تنها مرکز لب بلکه بخش های کناری یعنی راست و چپ لب هم به سمت بالا کشیده می‌شوند و فرم لب تغییر می یابد.

ویژگی جراح سانترال لب در تهران شامل موارد زیر می شود :

✍مدارک علمی معتبر و دانشگاهی بهترین جراح سانترال لب باید مدارک پزشکی خود را از دانشگاه های معتبر گرفته باشد.
👌داشتن مهارت و تسلط لازم داشتن تسلط و مهارت لازم در این عمل زیبایی بسیار مهم است .
😊باید بسیار صبور باشد بهترین جراح سانترال لب باید مشاور و دلسوز خوبی برای بیمار باشد، به سخنان او گوش کند، نظر او را بشنود .
❤ اصول زیباشناسیبهترین جراح سانترال لب باید به اصول زیباشناسی شناخت کافی داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح سانترال لب در تهران را بشناسید!

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی هوژین

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی هوژین

کلینیک فوق تخصصی هوژین با ۱۴ سال سابقه و ۱۰۰۰۰ جراحی موفق در خدمت شما عزیزان میباشد ، کلیه جراحی ها با متد انحصاری هوژین انجام میشود، عزیزان برای دیدن نمونه کار ها میتوانیداز پیج اینستاگرام دیدن کنید یا در سایت ببینید .

دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

دکتر غلامرضا موسوی مجد دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی و دارای بورد تخصصی جراحی جنرال و عروق از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم ایران با رتبه اول کشور هستند. ایشان دوره جراحی میکروسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی ایران را سپری نمودند. ایشان رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی کل کشور در سال 1393 و عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و … بوده اند. ایشان دارای 19سال سابقه طبابت و 12 سال سابقه جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند.

میدان ونک چهار راه جهان کودک ،خیابان جردن کوچه صانعی پلاک ۷،طبقه دوم، واحد ۶

خدمات دکتر سید غلامرضا موسوی مجد:

 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت آندوسکوپی ابرو و شقیقه
 • لیفت آندوسکوپی پیشانی
 • بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • جراحی های زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی گوش
دکتر امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران اند که بهترین و تخصصی ترین خدمات را به مردم عزیز شهر تهران ارائه می دهند؛ دکتر معتبر ابتدا توانستند بورد تخصصی جراحی عمومی شان را دریافت کنند و پس از آن چندین جراحی را با موفقیت انجام دادند و در ادامه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک را با کسب رتبه ی برتر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ کردند؛ ایشان از ابتدای فعالیت، تمامی خدمات خود را با استفاده از روش های معتبر و به روز ارائه می دهند و از تجهیزات مدرن و پیشرفته در مطب شان استفاده می کنند.

تهران، خيابان ميرداماد، ميدان مادر(محسنی)، خيابان بهروز، كوچه شريفی، پلاک 4، واحد 2

خدمات دکتر امیررضا معتبر:

 • لیفت ابرو
 • لیفت گونه
 • ژنیوپلاستی
 • تخلیه چربی بوکال
 • لیفت لب و پروتز لب
دکتر حسین میرشفیعی

دکتر حسین میرشفیعی

دکتر حسین میرشفیعی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، سر و گردن و جراح پلاستیک بینی و صورت هستند؛ ایشان ابتدا موفق به اخذ مدرک دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و پس از آن دانشنامه تخصصی ent خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند؛ دکتر میرشفیعی در زمینه تخصص خود 20 سال سابقه درخشان دارند؛ در ضمن ایشان در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان به مدت 2 سال عضو بوده اند؛ دکتر حسین میرشفیعی یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران هستند و خدمات بسیار منحصر به فردی به مردم عزیز ارائه می دهند.

تهران، چهارراه شهید مدنی، ابتدای خیابان شهید مدنی جنوبی، بالای داروخانه فارس، طبقه آخر

خدمات دکتر حسین میر شفیعی:

 • ساکشن غبغب
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی چانه
 • جراحی بینی فانتزی
 • جراحی زیبایی گوش
دکتر رضا بدیعی

دکتر رضا بدیعی

دکتر رضا بدیعی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند و دارای فلوشیپ فوق تخصصی تومورهای سر و گردن اند؛ ایشان یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران هستند که بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر تهران ارائه می دهند؛ دکتر بدیعی در زمینه تخصص خود جزء بهترین پزشکان هستند و شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند؛ ایشان بهترین رفتار را با بیماران خود دارند و سعی می کنند با برخورد محترمانه رضایشان را جلب کنند.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش خیابان بخشندگان، روبروی ساختمان مدیکو، ساختمان آریان

خدمات دکتر رضا بدیعی :

 • لیفت صورت
 • جراحی پلک
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی بینی
 • جراحی لیفت لب
دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند؛ ایشان با شماره نظام پزشکی ۸۳۰۳۹ در شهر تهران مطبی برای خود راه اندازی کرده اند و بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه می دهند؛ دکتر مقدم یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران هستند که تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به کار می گیرند؛ ایشان با اخذ مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک در استان گیلان، شهر رشت و نیز تهران مشغول به فعالیت و طبابت هستند؛ وی برای ارائه خدمات منحصر به فرد بسیار تلاش می کنند و موفقیت خود را مدیون تلاش و همت خودشان هستند؛ ایشان درضمن در انجمن جراحان پلاستیک ایران عضو هستند.

تهران، جردن، چهارراه جهان کودک، کوچه ژوبین، ساختمان ژوبین، پلاک ۱۴ و ۱۶، طبقه ۵، واحد ۵۴

خدمات دکتر محمدرضا مقدم نیا :

 • تزریق ژل
 • پروتز گونه
 • لیفت صورت
 • جراحی بینی
 • جراحی سینه
دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اند؛ ایشان در ابتدای تحصیلاتشان توانستند مدرک جراحی عمومی دریافت کنند و پس از آن با ادامه تحصیل، مدرک تخصصی و فوق تخصصی شان را با پشتکار فراوان دریافت کردند و موفق به عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران شدند؛ دکتر هادیلو یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران می باشند و تمامی مردم شهر تهران ایشان را با این لقب می شناسند؛ وی با هر یک از بیماران و مراجعین مطب خود به خوبی رفتار می کنند و برخورد بسیار محترمانه ای با آن ها دارند.

تهران، میرداماد، میدان مادر ، خیابان شهید سنجابی، کوچه شریفی، پلاک ۱، طبقه چهارم، واحد ۱۰

خدمات دکتر منصور هادیلو:

 • پیکرتراشی
 • ماموپلاستی
 • جراحی بینی
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت سانترال لب
دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت می باشند؛ ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با اخذ مدرک تخصصی فارغ التحصیل شده اند و توانسته اند دوره تکمیلی خود را در دانشگاه استنفورد آمریکا بگذارنند؛ دکتر آمالی تا به امروز تجربه های بسیار زیادی برای خود کسب کرده اند که شامل انجام 6 هزار جراحی زیبایی با موفقیت بالا می باشد؛ از این رو وی با لقب بهترین جراح سانترال لب در تهران شناخته می شوند.

تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، کوچه صانعی، پلاک1، طبقه4، واحد15

خدمات دکتر امین آمالی:

 • لیفت لب
 • لیفت ابرو
 • جراحی پلک
 • جراحی بینی
 • پروتز گونه و چانه
دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند؛ ایشان ابتدا برای گذراندن دوره پزشکی عمومی، سال 1372 وارد دانشگاه شدند و مدرک خود را اخذ کردند؛ در ادامه دکتر ترحمی مدرک تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کردند و توانستند جراحی های بسیاری را انجام دهند. ایشان پس از قبولی در آزمون ورودی رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، توانستند در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه تحصیل دهند و مدرک شان را دریافت نمایند؛ وی در انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران عضو هستند و در ضمن مدرس رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران می باشند؛ از این رو دکتر ترحمی را با عنوان بهترین جراح سانترال لب در تهران می شناسند.

تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، واحد 601

خدمات دکتر محمدرضا ترحمی:

 • جراحی زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی پروتز گونه
 • لیفت سانترال لب
 • جراحی پیشانی
دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی

دکتر شبنم شادابی متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح سانترال لب در تهران هستند و می توانند بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه دهند؛ وی می توانند با مردم عزیز به خوبی برخورد کنند و پاسخ سوالات آن ها در رابطه با جراحی زیبایی را به درستی بدهند؛ از این رو مردم برای انجام جراحی های زیبایی خود به مطب ایشان مراجعه می کنند.

تهران، دیباجی جنوبی، ورودی کامرانیه، خیابان برادران جوزی، ساختمان پزشکان کامرانیه، طبقه1، واحد3

خدمات دکتر شبنم شادابی :  

 • جراحی زیبایی لب
 • جراحی پلاستیک بینی
 • جراحی پلاستیک صورت
 • جراحی های درمان خرخر آپنه خواب
 • جراحی عملکردی اندوسکوپی سینوس

نکات مهم پیش از جراحی سانترال لب

پیش از آن که بخواهید اقدام به انجام جراحی سانترال لب کنید باید ابتدا با جراح خود مشورت کنید و به نکات و توصیه های مهم قبل از جراحی توجه کنید تا مشکلی در طول جراحی و پس از آن برای شما رخ ندهد؛ برخی از این نکات را در این قسمت مقاله برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • پیش از جراحی باید از مصرف آسپرین خودداری نمایید.
 • در ضمن باید از داروهایی که ضدالتهاب هستند یا مکمل های گیاهی محسوب می شوند استفاده نفرمایید زیرا احتمال بروز خونریزی را افزایش می دهند.
 • اگر نسبت به استفاده از دارویی خاص حساسیت دارید باید آن را با بهترین جراح پلاستیک در میان بگذارید.
 • دست کم از دو روز پیش از جراحی نباید سیگار بکشید.
 • باید روز جراحی بدون آرایش در بهترین کلینیک زیبایی برای جراحی سانترال لب حاضر شوید.
نکات مهم پیش از جراحی سانترال لب

نکات مراقبتی بعد از جراحی سانترال لب

پس از این که جراحی سانترال لب را با موفقیت انجام دادید، باید برخی نکات و توصیه ها را مهم تلقی کنید تا مشکل و عارضه ای برای شما رخ ندهد؛ برخی از این نکات در ادامه ذکر می شوند :

 • باید تا هنگامی که برش های زده شده بسته نشده اند، از سیگار کشیدن اجتناب کنید.
 • باید تا چند روز بعد از پایان جراحی، تنها غذاهای نرم بخورید.
 • باید برای کاهش تورم موجود در لب بالا از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 • باید دست کم تا 3 روز از لوازم آرایش استفاده نکنید.
 • اگر پس از جراحی درد احساس کردید، از مسکن استفاده نمایید.
 • باید تا یک هفته بعد از جراحی سانترال لب، از انجام ورزش سخت خودداری نمایید.

جراحی سانترال لب چه عوارضی دارد؟

جراحی سانترال لب ممکن است مانند هر یک از جراحی های زیبایی دیگر با عوارض و خطراتی همراه باشد که در ادامه این عوارض را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • احتمال بروز عفونت در ناحیه لب وجود دارد.
 • مایعات (سروما) تجمع می یابند.
 • زخم جدا می شود.
 • اسکار غیر طبیعی به وجود می آید.
 • بیمار حس خود را از دست می دهد.
 • بیمار از نتایج حاصل شده رضایت کافی ندارد.
 • به عصب ها آسیب وارد می شود.
 • پوست ناحیه مورد نظر از بین می رود.
 • زخم‌ های باز به وجود می آید.

کاندیدای مناسب جراحی سانترال لب

برخی از افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی سانترال لب هستند که شامل گزینه های زیر می باشند :

 • کسانی که لب هایشان نازک است و از فرم لب هایشان رضایت ندارند.
 • افرادی که فاصله بین لب بالا و بینی شان بسیار زیاد است.
 • کسانی که لب بالایشان به سمت داخل کشیده شده است.
 • افرادی که تمایل به داشتن لب های برجسته دارند.
 • کسانی که می خواهند با انجام این جراحی لبخندی هالیوودی داشته باشند.
کاندیدای مناسب جراحی سانترال لب

هزینه سانترال لب در تهران

در شهر تهران باید برای انجام جراحی سانترال لب هزینه هایی به بهترین جراح سانترال لب در تهران پرداخت شود تا جراح بتواند این جراحی را به خوبی انجام دهد؛ البته نمی توان مبلغ دقیقی برای این جراحی در نظر گرفت زیرا موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه آن اثر می گذارند به عنوان مثال نوع روش انتخابی برای سانترال لب بر روی مبلغ پرداختی اثر می گذارد زیرا هر روشی هزینه متفاوتی دارد.

در ضمن پیچیدگی جراحی موردی موثر در هزینه جراحی است چون در صورت پیچیده بودن جراحی باید هزینه بیشتری به جراح پرداخت شود؛ همچنین تجربه و سابقه ای که بهترین جراح پلاستیک در تهران دارد، می تواند موردی موثر در هزینه های پرداختی جهت انجام سانترال لب باشد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی مبلغ پرداختی جهت انجام این جراحی اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

سانترال لب با نام لیفت لب نیز شناخته می شود که هدف آن کم کردن فاصله بین لب بالا و بینی می باشد؛ در این صورت افراد می توانند لب هایی زیبا داشته باشند و زمان خندیدن دندان هایشان نمایان شود؛ برخی از افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی سانترال لب هستند و باید به مطب جراح پلاستیک مراجعه کنند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با سانترال لب در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین جراح سانترال لب در تهران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی پزشک مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت با میان بگذارید.

4.1/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا