بیماری هاپزشکانسلامتی

بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران【سال1401 】❤️+ لیست 10 تایی

کاتاراکت نام دیگر بیماری آب مروارید است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند؛ از این رو 10 تا از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید برای داشتن بینایی بهتر و شفاف تر اقدام کنید؛ در این جراحی پزشک تمام تلاش خود را می کند که قدرت دید بیمار افزایش یابد و بتواند به راحتی با محیط اطراف خود ارتباط چشمی برقرار کند؛ پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این باره اطلاعات کافی و بیشتری بیابید.

بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران کیست؟

برای جراحی آب مروارید باید دقت بسیار زیادی صرف انجام آن شود تا بهترین نتایج از این روش برای بیمار حاصل شود؛ از این رو باید پزشک متخصصی که تسلط بسیار زیادی بر روی انجام این روش دارد و مدرک تخصصی انجام جراحی آب مروارید اخذ کرده را برای درمان انتخاب کنید؛ بهترین گزینه برای انتخاب، بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران می باشد زیرا ایشان سابقه و تجربه بسیار درخشانی در این حیطه دارد که می تواند بهترین نتایج را برای بیماران رقم بزند.

بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران برای انجام این جراحی و جراحی های چشمی دیگر، از بهترین ابزار و تخصصی ترین تجهیزات استفاده می کند تا هیچ مشکلی در این جراحی برای بیمار رخ ندهد؛ ایشان می تواند با درمان این بیماری ها، کمک بزرگی به دید بهتر بیمار کند.

برای انتخاب ایشان باید ابتدا در سایت های مختلف به دنبال پزشک متخصص بود و در نهایت با در نظر گرفتن و مقایسه کردن ویژگی های اخلاقی و رفتاری و شغلی هر یک از پزشکان نام برده شده، بهترین پزشک را برای درمان آب مروارید انتخاب کنید.

ویژگی چشم پزشک خوب

🕑زمان گذاشتن برای بیماریک چشم پزشک خوب باید صبور باشد و سعی کند صحبت های بیمار را گوش دهد
❓پاسخ دادن به سوالات بیمارانپاسخ دهی به سوالات و نیازهای اطلاعاتی بیمار یکی از مشخصات یک چشم پزشک خوب است 
❤️بی تفاوت نبودن نسبت به بیماراناگر به چشم پزشکی مراجعه کردید که فرقی بین مراجعه اول و یا چندمین بار شما قائل نشد حتماً در انتخاب او تجدید نظر کنید
✅نحوه بر خورد با بیماریک چشم پزشک ماهر سعی می کند در برخورد با بیماران مطابق با و ضعیت آنها تغییر وضعیت دهد 

کاتاراکت چیست؟

کاتاراکت نام دیگر آب مروارید می باشد که در این بیماری، عدسی چشم فرد تار و کدر می شود و آب مروارید به پشت عنبیه و مردمک می رود؛ از جمله بیماری های چشمی بسیار شایع بین مردم جهان، کاتاراکت می باشد که اکثر افراد بالای 40 سال آن را تجربه می کنند؛ بسیاری از پزشکان معتقدند که آب مروارید علت اصلی نابینایی محسوب می شود و حتی بیماری های مخرب چشمی دیگر از جمله آب سیاه، تخریب لکه زرد (دژنراسیون ماکولا) و رتینوپاتی دیابتی کمتر از آب مروارید در جهان وجود دارند.

بهترین جراح چشم پزشک آب مروارید در تهران در طول جراحی تمام تلاش خود را می کند تا آب مروارید را از عدسی چشم فرد جدا کند؛ در بیشتر مواقع عدسی چشم فرد بیمار را با پروتز لنز داخل چشمی جایگزین می کنند اما در مواردی که فرد نتواند از لنز داخل چشمی استفاده کند، پزشک متخصص جهت جبران نداشتن عدسی چشم، لنز معمولی یا عینک، برای بیمار تجویز می کند.

کاتاراکت چیست؟

انواع جراحی آب مروارید

برای درمان آب مروارید از دو نوع جراحی می توان کمک گرفت که هر یک از آن ها به نوعی در این راستا کمک کننده هستند؛ در ادامه آن ها را نام خواهیم برد و توضیحات مختصری در رابطه با آن ها برای شما ذکر خواهیم کرد :

جراحی آب مروارید برش کوچک : این جراحی جزء جراحی های بسیار رایج می باشد که باید در این جراحی، برشی ریز داخل قرنیه فرد که خارجی ترین لایه می باشد ایجاد شود و پس از آن بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران باید پروبی را به وسیله برش به درون قرنیه وارد کند؛ در این پروب جهت شکستن عدسی از امواج اولتراسوند استفاده می شود تا جراح بتواند به راحتی عدسی کدر را به قطعات کوچک تبدیل کند و از چشم بیمار خارج نماید؛ این مرحله از جراحی را روش جراحی فیکو می‌نامند.

بهترین دکتر قرنیه چشم در تهران تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا کپسول عدسی را در جای اصلی اش قرار دهد؛ کپسول عدسی غشاء خارجی نازکی می باشد که پوشاننده عدسی است؛ پس از قرار گیری عدسی، یک عدد عدسی مصنوعی جدید داخل قرار داده می شود و پس از آن نیازی به بخیه نیست؛ گاهی اوقات این امکان وجود دارد که فرد به دلایل مختلف دیگری نتواند از عدسی مصنوعی استفاده نماید؛ برخی مواقع نیز گذاشتن لنزهای تماسی یا عینک مشکلات بینایی را می توانند اصلاح کنند.

جراحی اکسترا کپسولار : برای انجام این نوع جراحی باید برشی بزرگ داخل قرنیه ایجاد گردد تا جراح بتواند به راحتی برای خارج کردن عدسی کدر اقدام کند؛ همانند روش جراحی SICS، جراحان جهت پشتیبانی کردن از عدسی مصنوعی جدید، کپسول لنز در جای اصلی اش قرار می‌دهند؛ به طور معمول جراحان این جراحی را هنگامی انجام می‌دهند که امواج التراسوند در عمل فیکو، نتواند نقاط غیر شفاف عدسی را بشکند.

10 تا از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران را بشناسید!

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی

دکتر مژگان نوروزی جراح و متخصص چشم پزشکی می باشند. ایشان جز انجمن جراحان و چشم پزشکان بیمارستان چشم پزشکی رازی گاندی می باشند. دکتر مژگان نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه سپری نمودند.ایشان در سال ۱۳۸۶، در رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل شدند.
ایشان از جمله پزشکان حاذق در حوزه ی چشم پزشکی هستند که دارای ۱۹ سال تجربه چشم پزشکی و هزاران عمل جراحی کاتاراکت و لازک می باشند.
لازم به ذکر است که دکتر مژگان نوروزی دوره دیده عمل زیبایی پلک از کانادا می باشند.

خدمات:

 • لازک
 • فمتولیزیک
 • اسمایل
 • جراحی زیبایی پلک
 • بلفارو پلاستی
 • جراحی مجرای اشکی
 • جراحی آب مروارید به روش فیکو
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی انحرافات چشمی
 • افتادگی پلک (پتوز)

آدرس: تهران گاندی بیمارستان چشم پزشکی رازی

شماره تماس: 09194567022

اینستاگرام: dr.mojjgan-norouzi

دکتر حمیدرضا حکمتدکتر حمیدرضا حکمت

دکتر حمیدرضا حکمت جراح و متخصص چشم و فوق تخصص گلوکوم می باشند و تا به امروز توانسته اند بهترین خدمات را با درمان دارویی و جراحی در اختیار بیماران خود قرار دهند؛ ایشان یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران اند که ابتدا برای اخذ مدرک پزشکی عمومی شان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تلاش کردند و موفق شدند.

پس از آن دکتر حکمت موفق به دریافت تخصص چشم از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فلوشیپ گلوکوم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند؛ هدف ایشان جلب رضایت مردم عزیز شهر تهران می باشد و تلاش خود را برای بهتر شدن نتایج حاصل از این روش های درمانی می کنند.

خدمات :

 • لیزیک
 • جراحی آب سیاه
 • جراحی آب مروارید

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، ابتدای پل رومی، پلاک 57

تلفن تماس : 02122000972

دکتر ناصح محمدیدکتر ناصح محمدی

دکتر ناصح محمدی جراح و متخصص چشم و فوق تخصص شبکیه و لیزر هستند که مردم شهر تهران ایشان را با لقب بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران می شناسند؛ دکتر محمدی بهترین خدمات را با استفاده از بهترین تجهیزات به مردم ارائه می دهند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا به مردم در زمینه درمان بیماری ها کمک کنند.

ایشان در انجمن های مختلفی عضو هستند که شامل انجمن چشم پزشکی MEACO و آکادمی چشم پزشکان آمریکا گواهینامه فوق تخصص( فلوشیپی)،انجمن بین المللی چشم پزشکی (FICO) می باشند؛ دکتر محمدی با تمامی مراجعین مطب خود رفتار و برخورد بسیار محترمانه ای دارند و پاسخ سوالاتشان را به درستی می دهند.

خدمات :

 • لیزیک و لازک و فمتولیزیک
 • جراحی آب مروارید
 • درمان شب کوری
 • درمان ورم شبکیه
 • درمان قوز قرنیه
 • جراحی گلوکوم
 • بلفاروپلاستی

آدرس : تهران، ولیعصر، بالاتر از ونک، ابتدای خیابان شریفی (خشایار سابق)، جنب بانک مسکن، پلاک 61، طبقه 4، واحد 10

تلفن تماس : 02188671672

دکتر مهرداد محمدپوردکتر مهرداد محمدپور

دکتر مهرداد محمدپور جراح و فوق تخصص چشم و قرنیه و لیزیک می باشند؛ ایشان ابتدا از کالج البرز در سال 1368 به عنوان نفر اول فارغ التحصیل گردیدند و همان سال به عنوان دانشجوی پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران مورد قبول واقع شدند و تحصیل خود را ادامه دادند؛ دکتر محمدپور توانستند به عنوان دانشجوی برتر از دانشگاه در سال 1375 فارغ التحصیل شوند.

در حقیقت دکتر مهرداد محمدپور یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران هستند که از ابتدای فعالیتشان تا به امروز ده ها هزار جراحی چشم را با موفقیت به پایان برسانند؛ ایشان تا به حال در حیطه چشم پزشکی و لیزیک، 100 مقاله علمی در معتبرترین و بهترین مجلات چشم پزشکی اروپا و آمریکا به چاپ رسانده اند.

خدمات :

 • انجام لازک
 • جراحی لیزیک
 • درمان قوز قرنیه
 • درمان پیرچشمی
 • درمان آب مروارید

آدرس : تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان آذربایجان، ساختمان پزشکان شفا، طبقه اول

تلفن تماس : 02188727469

دکتر سید ابوالقاسم موسویدکتر سید ابوالقاسم موسوی

دکتر سید ابوالقاسم موسوی جراح و متخصص بیماری های چشمی می باشند و تا به امروز توانسته اند بسیاری از بیماری های چشمی را از طریق دارو و جراحی درمان کنند؛ ایشان با شماره نظام پزشکی 22410 در شهر تهران طبابت می کنند و خدمات متنوع و باکیفیتی را به مردم ارائه می دهند.

از این رو دکتر موسوی را به عنوان بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران می شناسند؛ ایشان با تمامی بیماران مراجعه کننده به مطبشان بهترین برخورد را دارند و می توانند پاسخ سوالاتشان را با دقت بدهند.

خدمات :

 • درمان ناخنک
 • درمان قوز قرنیه
 • انجام پیوند قرنیه
 • جراحی کاتاراکت
 • جراحی عیوب انکساری
 • جراحی های دیگر قرنیه

آدرس : تهران، بلوار گلها، نبش هشت بهشت، جنب کلینیک ترک اعتیاد، ساختمان پزشکان گلها

تلفن تماس : 02188331859

دکتر وحید عبدالرحیمیدکتر وحید عبدالرحیمی

دکتر وحید عبدالرحیمی چشم پزشک و فوق تخصص شبکیه می باشند و بهترین خدمات را در این زمینه در اختیار مردم شهر تهران قرار می دهند؛ ایشان توانسته اند ابتدا مدرک پزشکی عمومی شان را دریافت کنند و پس از آن با ادامه تحصیلات خود، از دانشگاه تهران در زمینه فوق تخصص شبکیه فارغ التحصیل شوند.

دکتر عبدالرحیمی تا به امروز توانسته اند بیش از پنج هزارجراحی چشم را با موفقیت کامل در شهرستان ورامین انجام دهند؛ در ضمن ایشان در کلینیک های رازی و نوین دیدگان و ونک سابقه درخشان در زمینه انجام جراحی ها چشمی دارند؛ دکتر وحید عبدالرحیمی در انجمن های مختلف از جمله انجمن جراحان شبکیه آمریکا و انجمن جشم اریکا و اروپا عضو می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران اند.

خدمات :

 • انجام لازک
 • جراحی لیزیک
 • جراحی آب مروارید
 • درمان مشکلات شبکیه ناشی از دیابت

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، نبش خیابان 18، پلاک 102، طبقه 2، واحد 6

تلفن تماس : 02188648210

دکتر مصطفی مافیدکتر مصطفی مافی

دکتر مصطفی مافی جراح و متخصص چشم می باشند و دارای مدرک فلوشیپ شبکیه و لیزر هستند؛ از این رو دکتر مافی را با لقب بهترین جراح چشک پزشک کاتاراکت در تهران می شناسند؛ ایشان توانستند مدرک دکترای پزشکی شان را با رتبه ششم از دانشگاه تهران اخذ کنند؛ در ضمن دکتر مافی بورد چشم پزشکی کشور و تخصص چشم خود را با رتبه پنجم از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند و نفر اول آزمون فلوشیپ و فوق تخصص شبکیه از دانشگاه علوم پزشکی تهران شده اند.

دکتر مافی افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل کسب مدال برنز المپیاد شیمی کشور و عضو بنیاد ملی نخبگان، عضویت در جامعه جراحان شبکیه امریکا، عضویت در جامعه جراحان کاتاراکت و رفرکتیو اروپا و عضویت در انجمن چشم پزشکی ایران است.

خدمات :

 • درمان مشکلات شبکیه
 • درمان پارگی قرنیه
 • درمان آب مروارید
 • درمان آب سیاه
 • انجام لازک

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ایستگاه توانیر، روبروی بیمارستان دی، کوچه دوم، ساختمان پزشکان سینا،طبقه پنجم

تلفن تماس : 09914077973

دکتر بابک باب شریفدکتر بابک باب شریف

دکتر بابک باب شریف در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک و چشم و استرابیسم مدرک فوق تخصص دارند؛ ایشان ابتدا موفق به دریافت مدرک پزشکی عمومی شان در سال 1368 شدند و بعد از آن برای کسب بورد تخصصی چشم پزشکی در سال 1376 تمام تلاش خود را به کار گرفتند و موفق شدند؛ دکتر باب شریف مدرک فوق تخصصی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند و به نتیجه مورد نظر خود دست یافتند؛ ایشان یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران هستند.

دکتر باب شریف توانسته اند در کارنامه شغلی خود افتخارات بسیار زیادی ثبت کنند که شامل عضویت در انجمن های مختلف از جمله انجمن جراحان چشم آمریکا AAO، انجمن جراحان کاتاراکت و رفرکتیو سرجری اروپا ESCRS، انجمن جراحان پلاستیک چشم آمریکا ASOPRS و … می باشد.

خدمات :

 • پتوز پلک
 • عمل لیزیک
 • جراحی پلک
 • درمان پف چشم
 • درمان آب مروارید
 • لیفت ابرو و پیشانی
 • درمان انحراف چشم
 • درمان مشکلات مجاری اشکی

آدرس : تهران، ضلع شمالی میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک 31، ساختمان مرجان، طبقه پنجم

تلفن تماس : 02188882906

دکتر رضا همتیدکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی جراح و فوق تخصص چشم و فلوشیپ قرنیه هستند و ایشان مدرک فوق تخصصی شان را در حیطه درمان مشکلات چشمی از بهترین دانشگاه با موفقیت اخذ کرده اند؛ دکتر همتی در زمینه چشم پزشکی بورد تحصیلی کسب کرده اند و در ضمن از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل گردیده اند.

ایشان یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران اند و در این عرصه خدمات متختلفی به مردم عزیز ارائه داده اند؛ دکتر همتی از جمله چشم پزشکان برجسته در شهر تهران است که بسیاری از افراد برای درمان به مطب ایشان مراجعه می کنند.

خدمات :

 • جراحی بلفاروپلاستی
 • تجویز عینک ساده و تدریجی
 • جراحی آب مروارید (کاتاراکت)
 • اصلاح عیوب انکساری و حذف عینک
 • رفع تورم دور چشم و افتادگی ابرو ها
 • انجام لیزر جهت پیشگیری و درمان آب سیاه و گلوکوم

آدرس : تهران، پاسداران شمالی، چهار راه فرمانیه (ضلع شمالی )، ساختمان پزشکان نور، همکف، واحد 4

تلفن تماس : 02122299054

دکتر علی محمودیدکتر علی محمودی

دکتر علی محمودی جراح و متخصص چشم هستند و جراحی زیبایی پلک و جوانسازی صورت هم جزء فعالیت های پزشکی شان است؛ ایشان بهترین و مناسب ترین خدمات را می توانند به بهترین نحو به همه مردم عزیز شهر تهران ارائه می دهند؛ بسیاری از افراد در این شهر جهت درمان کردن مشکلات چشمی خود به مطب شان مراجعه می نمایند.

دکتر محمودی با تمام کسانی که به مطب یا کلینیک مراجعه می کنند برخورد بسیار مودبانه ای دارند و می توانند پاسخ تک تک سوالتشان را به خوبی بدهند؛ ایشان یکی از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران اند.

خدمات :

 • لازک
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی آب مروارید
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیفت ابرو و پیشانی

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، کوچه شواری، پلاک 27، ساختمان پزشکان رازی، طبقه اول، واحد 4

تلفن تماس : 02122880518

چه کسانی بیشتر در معرض خطر کاتاراکت هستند؟

اکثر افراد این گونه تصور می کنند که کاتاراکت یا همان آب مروارید تنها در اثر افزایش سن رخ می دهد اما فاکتورهای مختلف دیگر از جمله آسیب رسیدن به چشم، قرار گرفتن فرد در معرض نور آفتاب، بیماری های مختلف نیز در این بیماری دخیل هستند؛ حقیقتا بیشتر بیماران مبتلا به آب مروارید بیش از 60 سال سن دارند و تقریبا تمامی افراد بالای 75 سال این بیماری را تجربه می کنند؛ لازم به ذکر است که ژنتیک یکی از عوامل بسیار مهم در به وجود آمدن این بیماری می باشد.

چه کسانی بیشتر در معرض خطر کاتاراکت هستند؟

چگونگی تشخیص کاتاراکت

می توان بیماری کاتاراکت را به وسیله تست های مختلف مربوط به چشم تشخیص داد که هر یک از آن ها باید دارای استاندارد چشم باشند تا بهترین متخصص چشم پزشکی بتواند با دقت بالا بیمار را معاینه کند و مشکل را تشخیص دهد؛ با استفاده از نور افکن می توان ساختار جلو چشم را به خوبی معاینه و بررسی کرد.

test glare نیز یکی از روش های موثر و مناسب برای تشخیص آب مروارید می باشد که در واقع بسیار نادر است و جهت شناسایی کردن حساسیت به نور خورشید یا نورهای روشن دیگر می باشد؛ تست های دیگری نیز وجود دارد که هر یک به نوعی موثر واقع می شوند.

لنز های مورد استفاده در جراحی کاتاراکت

برای جراحی کاتاراکت یا آب مروارید از دو نوع لنز می توان استفاده کرد که هر یک به نوعی تاثیرگذار هستند؛ در ادامه آن ها را ذکر خواهیم کرد :

لنزتوریک : کسانی كه علاوه بر آب مروارید بیماری دیگر چشمی از جمله آستیگماتیسم دارند، باید این لنز در طول جراحی كاشته شود كه می تواند آستیگماتیسم را تا 6 دیوپتر اصلاح کند و نیاز بیماران را به عینک جهت دید دور برطرف نماید و كیفیت دیدن هر یک از اشیا را بهتر كند؛ در صورت استفاده از این لنز، بیش از 95 درصد افراد می توانند بدون زدن عینک، دید بسیار با کیفیتی جهت رانندگی یا تماشای تلویزیون داشته باشند.

لنز های مورد استفاده در جراحی کاتاراکت

لنزهای دو كانونه و چند كانونه : می توان از این نوع لنز جهت اصلاح کردن پیرچشمی (نیاز به عینک برای مطالعه) استفاده کرد؛ کسانی که با یا بدون داشتن بیماری پیرچشمی، تحت انجام جراحی آب مروارید قرار می گیرند و تمایلی به استفاده کردن از عینک جهت دید اشیا و افراد در نزدیکی و با دید حد واسط و یا دید دور ندارند، می تواند به راحتی از این نوع لنز استفاده کنند و جراح آن را در طول جراحی در چشم شان بکارد؛ این افراد دید بسیار با كیفیتی در هر فاصله‌ای می توانند داشته باشند و حدود 95 درصد کسانی كه این نوع لنز در چشم شان كاشته می‌شود احتیاج به عینک جهت دید در همه فواصل ندارند.

هزینه جراحی کاتاراکت در تهران

برای انجام جراحی کاتاراکت و برطرف کردن این بیماری چشمی، باید هزینه هایی به متخصص چشم پرداخت شود تا ایشان بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد؛ البته موارد مختلف بسیاری می توانند در این زمینه موثر واقع شوند که یکی از آن ها تعداد چشم های دارای آب مروارید است زیرا هزینه جراحی یک چشم با جراحی دو چشم متفاوت می باشد؛ در ضمن موارد مختلف دیگری از جمله نوع لنز مورد استفاده در طول جراحی نیز می تواند موردی موثر و مهم باشد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند در این زمینه دخیل باشند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را در این باره بیابید.

کلام آخر

آب مروارید از جمله بیماری های چشمی است که باید برای درمان آن به پزشک متخصص مراجعه کرد؛ کاتاراکت یا همان آب مروارید موجب تاری دید می شود که با قرار دادن عدسی در چشم قابل درمان است؛ در این مقاله مطالب مفید و اطلاعات مورد نیاز در رابطه با آب مروارید در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین جراح چشم پزشک کاتاراکت در تهران را به شما معرفی کردیم تا با خیال راحت پزشک مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاس گزاریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با جراحی کاتاراکت دارید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + نوزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا