جراحی بینیپزشکان

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

امروزه در شهر کرج جراحی بینی استخوانی بسیار طرفدار دارد از این رو در ادامه مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح بینی استخوانی در کرج آشنا خواهیم کرد.

به گونه ای از بینی، استخوانی می گویند که عقابی می باشد یا قوز دارد؛ پوست بینی استخوانی کاملا نازک می باشد و این نازکی پوست موجب راحت تر شدن تراشیدن استخوان بینی در حین جراحی است و در نهایت اینگونه جراحی موفقیت بسیار بالایی دارد؛ جراحی بینی استخوانی با دو هدف صورت می گیرد که اولین هدف زیبایی بیشتر و رفع ایرادات بینی مانند قوز بینی و بزرگی حفره های بینی است و هدف دوم به منظور درمان است که در جهت بهتر شدن عملکرد بینی و از بین رفتن مشکلاتی نظیر انحراف بینی و پولیپ است.

برای انجام جراحی بینی استخوانی باید برش ها و تغییراتی را در استئوتومی بینی برای از بین ایرادات بینی ایجاد کرد؛افرادی که عمل بینی استخوانی به صورت طبیعی هستند باید بدانند که این مورد تنها توسط جراحی امکان پذیر است و لیزر و موارد دیگر ممکن نمی باشند؛ تنها کسی که می تواند بیشترین کمک را به مردم شهر کرج برای داشتن بینی زیبا کند، بهترین جراح بینی استخوانی در کرج می باشد.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران و کرج بهتر از هر کسی می داند که چگونه جراحی را به سمتی پیش ببرد که بیمار رضایت کافی را داشته باشد و  پس از گذشت مدتی نیز مشکلی برای بیمار و بینی اش پیش نیاید.

برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در تهران:

? داشتن سابقه و تجربه کافی یک جراح بینی استخوانی در زمینه تخصص خود  باید مهارت و سابقه کافی داشته باشد
? اصول زیباشناسی بهترین جراح بینی استخوانی باید به اصول زیباشناسی شناخت کافی داشته باشد.
? مشاوره مشاوره و پاسخگویی به تمامی سوالات مراجعه کنندگان در طول درمان و قبل از عمل باید انجام گیرد.
❤️استفاده از بروزترین تکنیک ها بهترین جراح بینی استخوانی باید از بروزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها استفاده کند

قبل از جراحی بینی استخوانی باید به چه نکاتی اهمیت داد؟

قبل از جراحی بینی استخوانی باید به چه نکاتی اهمیت داد؟

توصیه های بهترین جراح بینی استخوانی در کرج قبل از جراحی

برای این که مراجعین پس از جراحی هیچ گونه انتقاد یا شکایتی نداشته باشند و رضایت کافی را از جراحی داشته باشند، باید قبل از انجام جراحی به توصیه هایی که بهترین جراح بینی استخوانی در کرج به فرد می کند عمل کند که این نکات و توصیه ها شامل موارد زیر می باشند:

 • باید داروهای مسکن مانند ایبوپروفن را از دو هفته قبل از جراحی بینی استفاده نکنید.
 • باید از استعمال دخانیات و مصرف هر گونه مشروبات الکی از دو هفته قبل از جراحی بینی خوددرای کنید.
 • در صورتی که به بیماری خاصی مبتلا شده اید یا از داروهای خاصی استفاده می کنید باید حتما به جراح خود اطلاع دهید.
 • شب پیش از جراحی بینی، استحمام کنید.
 • شب قبل از جراحی بینی شام سبکی میل کنید و حدود 6 الی 8 ساعت قبل از جراحی بینی ناشتا باشید تا معده شما در طول جراحی خالی باشد.
 • قبل از انجام جراحی بینی، آزمایش خونی که توسط جراح بینی تجویز شده را حتما انجام داده و مدارک پزشکی لازم را از قبیل جواب آزمایشات در روز جراحی بینی همراه خود بیاورید.
 • در روز جراح بینی یک ساعت پیش از زمان مقرر و به همراه یک تا دو نفر در کلینیک حاضر باشید.

10 تا از بهترین جراح بینی استخوانی در کرج را بشناسید!

دکتر سعید شبرنگی

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اند  و در ضمن ایشان عضو انجام جراحان پلاستیک ایران می باشند؛ پس از گرفتن مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند.

پس از آن در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند؛ دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند؛ ایشان یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در کرج هستند.

خدمات دکتر سعید شیرنگی :

 • جراحی های زیبایی صورت، جراحی پلاستیک بینی، پروتز چانه،تزریق چربی، جراحی زیبایی پلک و غیره
 • جراحی زیبایی تنه و اندام ها، جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی، جراحی زیبایی پایین تنه، جراحی زیبایی باسن، جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)،لیپوساکشن و لیزر
 • جراحی زیبایی سینه، عمل پروتز سینه، جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه و غیره
 • جراحی های ترمیمی، شکاف کام، شکاف لب
 • تزریق بوتاکس، تزریق ژل،تزریق چربی و فیلر

آدرس : کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان سینا، طبقه۶، واحد۲۵

تلفن تماس : 09128490324

چه روش هایی برای جراحی بینی استخوانی وجود دارد؟

برای جراحی بینی استخوانی دو نوع روش وجود دارد که هر کدام از روش ها به نوعی کاربرد دارند؛ این دو روش شامل روش باز و روش بسته می باشد گه در ادامه بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد:

چه روش هایی برای جراحی بینی استخوانی وجود دارد؟

 • جراحی بینی به روش باز : در این روش شکاف هایی داخل و خارج از سوراخ های بینی زده می شود تا پوست به صورت کامل از روی استخوان کنار زده شود؛ در این روش، جراح برای انجام تغییرات بهتر می تواند اقدام کند و می تواند با دید بهتری بر روی استخوان تغییرات لازم را اعمال کند؛ از آنجا که بر خلاف روش پیش، شکاف ها در درون و بیرون از سوراخ های بینی ایجاد می شود و پوست به صورت کامل از روی استخوان کنار می رود؛ پس از جراحی زخم ها قابل مشاهده خواهد بود؛ در این روش مدت زمان لازم برای بهبودی طولانی تر است و فرد باید درد و تورم بیشتری را تحمل کند تا پروسه بهبودی به صورت کامل طی شود.
 • جراحی بینی به روش بسته : در جراحی بسته دکتر چند شکاف کوچک، درون سوراخ های بینی ایجاد می شود تا به راحتی بتواند پوست را از روی استخوان و غضروف کار جدا کند و اقدامات لازم را انجام دهد و چون که در این روش دید دکتر محدود می باشد و دسترسی محدودتری به قسمت های مختلف دارد، لازم است جراحی بینی به روش بسته توسط جراح متخصص بسیار با تجربه و کاربلد انجام شود تا نتیجه دلخواه را پدید آورد. این روش بیشتر برای کارهای جزئی انجام می شود؛ پس از پایان یافتن جراحی جای هیچگونه زخمی روی بینی نخواهد ماند زیرا زخم ها داخل سوراخ های بینی قرار دارند و در ظاهر چیزی مشخص نیست.

طبق گفته بهترین جراح بینی استخوانی در کرج می توان از هر دو روش باز و بسته برای بینی استخوانی استفاده کرد اما بهتر است که از روش باز استفاده شود تا میزان موفقیت جراحی افزایش یابد و در نتیجه بینی طاهر زیباتری داشته باشد.

چگونه می توان بهترین جراح بینی استخوانی در کرج را انتخاب کرد؟

پیش از اقدام به جراحی بینی استخوانی باید دقت بسیاری در انتخاب دکتر خود داشته باشید چون میزان موفقیت جراحی شما در گرو انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در کرج است؛ اما برای انتخاب دکتر خود باید مراحلی را طی کنید که شامل موارد زیر می باشد:

 • باید ابتدا در سایت های اینترنتی و گوگل به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی بگردید یا از دوستان و آشنایانی که تجربه موفقیت آمیزی در زمینه جراحی بینی داشته اند، نام جراحشان را بپرسید.
 • پس از یافتن نام دکتر، باید خدماتی که ایشان ارائه می کنند و تمام نمونه کارهایشان را در صفحه رسمی ایشان بررسی کنید.
 • پس از رفتن به مطب به تمام ویژگی های جراح دفت کنید و برخورد جراح را با خودتان زیر نظر داشته باشید.
 • از بیماران ایشان که در مطب حضور دارند سوالات  لازم را بپرسید و به تمام صحبت هایشان با دقت لازم گوش کنید.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

در واقع هنگامی که به مطب جراح بینی استخوانی در کرج مراجعه می کنید باید به تمام خصوصیات و ویژگی های ایشان دقت کنید تا با اطمینان بیشتری بتوانید جراحی خود را انجام دهید؛ ویژگی های بهترین جراحی بینی استخوانی در کرج چیست؟

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

 • باید بهترین جراح بینی استخوانی در کرج تجربه و مهارت بسیار بالایی در جراحی بینی استخوانی داشته باشد زیرا هر چه میزان تجربه جراح بیشتر باشد، امکان موفقیت جراح نیز افزایش خواهد یافت و بیمار رضایت بیشتری خواهد داشت.
 • باید بهترین جراح بینی استخوانی در کرج، تخصص مربوطه در زمینه جراحی داشته باشد و ایشان باید مدرک بسیار معتبری از دانشگاه معتبر و معروفی داشته باشند.
 • باید جراح بینی به تمام نظرها و صحبت های بیمار توجه کند و مطابق با پیشنهاد او بینی اش را جراحی کند.
 • جراح در طول دوران عمل و پس از آن باید به میزان تنفس و میزان بویایی بیمار توجه لازم را داشته باشد.
 • بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، باید دقت بسیار زیادی به تکنیک های پیشرفته و روز دنیا داشته باشد و آشنایی کافی به آن ها داشته باشد.
 • باید جراح بینی استخوانی برخورد و اخلاق بسیار مناسبی با تمام مراجعین خود داشته باشد تا آن ها بتوانند سوالات خود را از دکتر بپرسند و در نهایت رضایت کافی را نیز از ایشان داشته باشند.
 • مورد بسیار تاثیر گذار دیگر مقدار هزینه تعیین شده توسط جراح بینی استخوانی است؛ باید هزینه جراحی بینی به صورتی باشد که تمام افراد بتوانند از این نوع جراحی استفاده کنند.

جراحی بینی استخوانی چه عوارضی دارد؟

همان گونه که می دانیم تمام جراحی ها عوارض و معایبی را در بردارند و جراحی بینی استخوانی نیز با عوارض و مشکلاتی ممکن است که همراه باشد که این عوارض به شرح ذیل اند:

 • اندازه بینی غیر استاندارد می شود
 • نوک بینی ممکن است که بیش از اندازه سربالا شود.
 • تیغه نوک بینی شاید کج شود.
 • ممکن است نوک بینی افتادگی داشته باشد.
 • روی بینی فرد ممکن است که فرو رفتگی هایی دیده شود.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خو را کردیم تا اطلاعات کافی در رابطه با جراحی بینی استخوانی در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید جراح خود را بیابید و اطمینان کافی در این زمینه داشته باشید در نهایت از جراحی خود رضایت داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین جراح بینی استخوانی در کرج دارید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

همچنین اگر دارای بینی گوشتی هستید و به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی هستید می توانید مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را مطالعه کنید.

3.2/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا