زیبایی

بهترین سالن زیبایی در نیاوران【سال1401】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین سالن زیبایی در نیاوران آشنا کنیم. امروزه افراد به سالن های زیبایی جهت انجام خدمات زیبایی مراجعه می کنند. هر فردی به دنبال زیبایی و زیباتر شدن می باشد. باید سعی کنید برای انجام خدمات زیبایی به بهترین سالن های زیبایی مراجعه نمایید. ما در این مقاله لیستی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و اطلاعاتی را درباره سالن های زیبایی در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

سالن زیبایی چیست؟

در سالن های زیبایی خدمات زیبایی و آرایشی به افراد ارائه داده می شود. سالن های زیبایی دارای فضای بزرگی هستند که در هر قسمت خدمات متفاوتی ارائه می شود. افراد همواره به دنبال زیبایی و زیباتر شدن می باشند و همچنین امروزه مراجعه به سالن های زیبایی برای انجام خدمات زیبایی و آرایشی بسیار زیاد شده است. افراد می‌توانند برای انجام خدماتی مانند خدمات مو، آرایشی و ناخن به سالن های زیبایی مراجعه نمایند. افراد باید توجه داشته باشند برای انجام خدمات به بهترین سالن زیبایی در تهران مراجعه نمایند.

 سالن زیبایی چیست؟

ویژگی های بهترین سالن زیبایی در نیاوران

اگر ساکن غرب تهران هستید می توانید به مقاله بهترین سالن زیبایی در غرب تهران مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین سالن زیبایی در نیاوران عبارتند از:

 • یکی از مهم ترین ویژگی ها بهره مندی سالن زیبایی از پرسنل و کادر با تجربه و متخصص در زمینه های مختلف می باشد. به سالنی مراجعه نمایید که دارای افراد با تجربه و متخصصی می باشد.
 • بهترین سالن زیبایی در نیاوران تمام تلاش خود را می‌کند تا از تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب و همچنین مواد با کیفیت برای ارائه خدمات به مراجعین استفاده کند. پس به سالنی مراجعه نمایید که دارای تجهیزات و همچنین مواد با کیفیت و مناسبی می باشد.
 • بهترین سالن زیبایی سعی دارد در مقابل ارائه خدمات با کیفیت به مراجعین هزینه های مناسبی را از آنان دریافت نماید، پس به این ویژگی دقت بسیاری داشته باشید.
 • پرسنل و مدیریت بهترین سالن زیبایی در نیاوران تمام تلاش خود را می کنند رفتار مناسبی با مراجعین داشته باشند و همچنین مهارت های ارتباطی بسیاری در برخورد با افراد مراجعه کننده دارند.
 • تمیزی و بهداشت سالن زیبایی از مهم ترین ویژگی های بهترین سالن می باشد. هنگام مراجعه به آرایشگاه باید به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.
 • بهترین سالن زیبایی باید دارای خدمات متنوع و همچنین حرفه‌ای باشد. افراد باید سالنی را انتخاب کنند که خدمات متنوعی را به صورت حرفه ای بتواند به افراد ارائه دهد، پس تمام تلاش خود را بکنید تا بهترین سالن زیبایی را انتخاب نمایید تا بتوانید خدمات را با کیفیت بالایی دریافت نمایید.

5 تا از بهترین سالن زیبایی در نیاوران را بشناسید!

سالن زیبایی منا صالحی

سالن زیبایی منا صالحی

سالن زیبایی منا صالحی یکی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران می باشد. این سالن بامدیریت خانم منا صالحی اداره می‌شود. سالن زیبایی منا صالحی دارای 5 سال سابقه است. در این مرکز از افراد باتجربه و همچنین متخصص بهره گیری می شود. تمامی افراد در این سالن تلاش خود را می کنند تا خدمات با کیفیتی را به مراجعین عزیز ارائه دهند. برای انجام خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی منا صالحی مراجعه نمایید.

خدمات سالن زیبایی منا صالحی:

 • میکاپ تخصصی عروس
 • شینیون
 • اکستنشن مژه
 • اکستنشن مو
 • کاشت ناخن
 • لیفت مژه

آدرس: تهران، نیاوران، جنب پاساژ نارون، پلاک 80، طبقه اول، واحد 6

شماره تماس: 02126110211

سالن زیبایی رابیا

سالن زیبایی رابیا

سالن زیبایی رابیا یکی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران می باشد. این سالن موفق به کسب مجوز رسمی در سال 1388 شد و همچنین با کادری حرفه ای و متخصص فعالیت خود را آغاز نمود. سالن زیبایی رابیا موفق به کسب گواهی ایزو 1002 و ایزو 9001 از انگلستان شده است. سالن زیبایی رابیا تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات با کیفیتی را به مراجعین خود ارائه دهد و همچنین در این سالن از بهترین مواد برای خدمات رسانی به افراد و حرفه ای ترین پرسنل بهره گیری شده است.

خدمات سالن زیبایی رابیا:

 • انواع کاشت دیزاین، مانیکور و پدیکور
 • کاشت مژه، لیفت و لمینت مژه و ابرو
 • کراتین
 • جدیدترین شینیون های حرفه ای

آدرس: تهران، نیاوران، ابتدای مژده، پلاک 4، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 02122756012

سالن زیبایی پرل

سالن زیبایی پرل

سالن زیبایی پرل با مدیریت سرکار خانم المیرا جلالی اداره می شود. سالن زیبایی پرل یکی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران است که در تمام تلاش خود را می کند با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به افراد ارائه دهد. سالن زیبایی پرل دارای 10 سال سابقه کاری و همچنین دارای انواع خدمات تخصصی می باشد. این سالن تمام تلاش خود را می‌کند تا از بهترین مواد استفاده کند.

خدمات سالن زیبایی پرل:

 • انواع خدمات تخصصی فیشیال
 • خدمات تخصصی پاکسازی پوست
 • اکستنشن مژه
 • لیفت و لمینت مژه و ابرو

آدرس: تهران، نیاوران، مجتمع تجاری نارون، طبقه سوم، واحد 302

شماره تماس: 02126246782

سالن زیبایی الپیدا

سالن زیبایی الپیدا

سالن زیبایی الپیدا یکی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران می باشد. این سالن دارای تیمی با تجربه و حرفه ای و همچنین تجهیزات مناسب برای خدمات رسانی به افراد است. سالن زیبایی الپیدا همچنین دارای محیطی مناسب و فضایی آرام می باشد که تمامی افراد سعی خود را می کنند تا خدمات با کیفیتی را به افراد مراجعه کننده ارائه دهند. سالن زیبایی الپیدا تمام تلاش خود را می‌کند تا از مواد با کیفیتی برای خدمات رسانی به افراد استفاده کند.

خدمات سالن زیبایی الپیدا:

 • کراتین مو
 • بوتاکس مو
 • فیکانتور
 • فیبروز ابرو
 • اکستنشن مژه
 • کاشت و ترمیم مژه

آدرس: تهران، خیابان نیاوران، خیابان جماران، مجتمع جمع سنتر، طبقه چهاردهم، واحد 1402

شماره تماس: 02126453605

سالن زیبایی قصر جم

سالن زیبایی قصر جم

سالن زیبای قصر جم یکی از بهترین سالن زیبایی در نیاوران می باشد. این سالن در سال 1396 با تلاش های سرکار خانم رضوان مشهدی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. سالن زیبایی قصر جم دارای کادر با تجربه و متخصص در زمینه فعالیت های زیبایی می باشد که تمامی تلاش خود را می کنند تا خدمات را با کیفیت بسیار بالا و مناسبی به افراد مراجعه کننده ارائه دهند. سالن زیبایی قصر جم دارای محیط مناسب و همچنین فضای آرامی می باشد. این سالن از مواد بسیار با کیفیتی برای ارائه خدمات به افراد استفاده می کند.

خدمات سالن زیبایی قصر جم:

 • کاشت و ژلیش ناخن طبیعی
 • کراتین مو
 • اکستنشن مو
 • اکستنشن مژه
 • میکاپ عروس

آدرس: تهران، نیاوران، جماران، مجتمع جم سنتر، طبقه سیزدهم، واحد 1313

شماره تماس: 09195028250

هزینه خدمات در سالن زیبایی

هر فردی برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی باید هزینه‌ای را پرداخت کند، این هزینه به عوامل متعددی بستگی دارد و می‌تواند در هر سالن زیبایی هزینه متغیر باشد. اگر سالن زیبایی که به آن مراجعه می نمایید از نظر موقعیت جغرافیایی در مکان بسیار مناسبی قرار گرفته باشد هزینه کمی بالاتر می باشد.

همچنین استفاده از مواد با کیفیت و کادر مجرب و متخصص در هزینه خدمات تاثیر بسیاری دارد. هزینه پرداختی افراد به عوامل مختلفی مانند مکان جغرافیایی سالن، سطح تجربه کارکنان، کیفیت مواد و خدمات و دیگر عوامل بستگی دارد. سعی کنید برای انجام خدمات زیبایی و آرایشی به بهترین سالن زیبایی مراجعه نمایید.

هزینه خدمات در سالن زیبایی

خدمات سالن زیبایی

برای سالم ماندن مو و جلوگیری از موخوره افراد باید هر چند وقت یک بار موهای خود را کوتاه کنند که برای کوتاه کردن مو می توانند به سالن زیبایی مراجعه نمایند. یکی از خدمات سالن زیبایی اصلاح و کوتاهی مو می باشد. خدمات کراتین، بوتاکس و پروتئین تراپی از دیگر خدمات سالن زیبایی است با استفاده از مواد و محصولات کراتین مو، موها صاف می شوند.

انواع خدمات رنگ مو مانند هایلایت مو، آمبره و سامبره و بالیاژ و همچنین انواع خدمات جوانسازی پوست مانند اسکراب پوست، بررسی نوع پوست، بخور و … در سالن های زیبایی به افراد ارائه داده می شود. اکستنشن مژه از دیگر خدمات است که در سالن زیبایی ارائه داده می شود. همچنین خدمات کاشت ناخن و اصلاح صورت در سالن های زیبایی انجام می شود. افراد می‌توانند برای انجام رنگ موهای خود به سالن زیبایی مراجعه نمایند.

برای انجام خدمات زیبایی و همچنین آرایشی می توانید به بهترین سالن های زیبایی مراجعه کنید. از دیگر خدمات می توان به اکستنشن مو، براشینگ، میکروبلیدینگ، خط چشم موقت و … اشاره کرد. شما می‌توانید برای انجام این خدمات به بهترین سالن زیبایی تهران نیاوران مراجعه نمایید.

کلام آخر

سالن زیبایی مکان بزرگی است که در آن خدمات مربوط به زیبایی و آرایشی انجام می شود. در سالن های زیبایی خدماتی مانند کاشت ناخن، میکاپ و شینیون، اصلاح صورت، اکستنشن مژه، خدمات کراتین، بوتاکس، پروتئین تراپی و دیگر خدمات به افراد ارائه داده می‌شود. افراد باید تمام تلاش خود را بکنند برای انجام چنین خدماتی به معتبرترین سالن زیبایی و همچنین بهترین سالن زیبایی در نیاوران مراجعه نمایند.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین سالن زیبایی در نیاوران آشنا کند، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا