زیباییپزشکان

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز【سال 1402 】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از آقایان از داشتن ریش کم پشت رنج می برند و به دنبال پزشک متخصص جهت درمان هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و با خیال آسوده برای درمان کم پشتی و کم مویی ریش صورت اقدام کنید؛ اخیرا کاشت ریش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و آقایان از روش های درمانی موضعی استفاده نمی کنند؛ اگر شما نیز به دنبال کاشت ریش هستید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در این باره بدانید.

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز کیست؟

آقایان در صورت مواجهه با کم پشتی ریش صورت خود، به مطب پزشک متخصص مراجعه می کنند اما بهترین کار این است که این افراد تنها به مطب بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز بروند و از این پزشک درخواست کمک و درمان داشته باشند؛ دکتر متخصص باید ابتدا دلیل ریزش و کم پشتی ریش را تشخیص دهد و پس از آن با روش مناسب و دقیق برای درمان اقدام کند.

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز باید کاشت ریش را بسیار طبیعی و مناسب چهره آقایان انجام دهد و در ضمن نتایج حاصل شده را با نظر بیماران مطابقت دهد؛ ضمنا دکتر باید در جلسات مشاوره و معاینه، در رابطه با نحوه انجام این روش اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز کیست؟

بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز با هر یک از بیماران خود باید رفتاری بسیار محترمانه و برخوردی بسیار مودبانه داشته باشد و هر سوالی در این زمینه را پاسخ دهد تا ابهامات ذهنی بیماران برطرف شود.

دلایل ریزش مو در ریش

❤️عوامل ژنتیکییکی از دلایل اصلی در ریزش مو عوامل ژنتیکی است که مهم ترین علت کم پشت بودن ریش و سبیل است.
✅هورمون‌هایکی از عوامل کم پشتی ریش و سبیل هورمون ها هستند.یکی از هورمون های اصلی که در رشد موهای ریش و سبیل تاثیر دارد تستسترون است.
❌آسیب‌ها و بیماری‌هابرخی از بیماری های پوستی و آسیب ها میتواند باعث طاسی موقت یا دائم در ناحیه ریش و سبیل شود. برخی از آن ها شامل زخم و اسکار، شکستگی، جای بخیه، عمل های جراحی و سوختگی هستند.
✅سبک زندگیدر زندگی سالم باید خواب کافی داشته باشیم، غذاهای سالم بخوریم، ورزش کنیم و از میزان استرس خود بکاهیم. این موارد برای سلامت عمومی بدن شما و همچنین رشد ریش و سبیل شما مهم هستند.

کاشت ریش در شیراز

کاشت ریش مثل روش هایی که برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرند، نیاز به فولیکول هایی از قسمت دیگر بدن دارد که باید این فولیکول ها به صورت پیوند زده شوند؛ متناسب با وسعتی از صورت که تحت درمان قرار می گیرد، حداقل به 4 هزار الی 7 هزار تار مو نیاز است؛ مدت زمان لازم برای پیوند این تارها، 2 الی 5 ساعت می باشد؛ بهترین دکتر پوست در شیراز برای انجام این نوع کاشت از روش دستی یا از ابزار های به خصوص استفاده می کند.

در این روش بر روی نواحی اهدا کننده فولیکول مو، زخم هایی مشاهده می شود که بسیار قابل توجه نیستند و با گذر زمان درمان می شوند؛ برخی مواقع از روش کاشت ریش برای پوشاندن زخم های صورت استفاده می شود؛ ریش هایی که پیوند زده می شوند پس از گذشت مدتی مثل ریش طبیعی رشد می کنند و زمانی که اندازه و رنگ آن متفاوت باشد، می توان رنگ و فرم آن را اصلاح کرد.

مراحل کاشت ریش

ابتدا باید فرد توسط بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز معاینه شود و تعداد پیوند مورد نیاز مشخص شود؛ در ادامه باید تمامی موارد مورد نیاز از جمله تراکم مو و بانک مو و غیره بررسی شود تا دکتر بتواند اقدام به آغاز درمان کند؛ در ادامه مراحل این روش را برای شما ذکر خواهیم کرد :

تزریق کردن بی حسی : جهت استخراج کردن و کاشت فولیکول هیچ گونه نیازی به بیهوش کردن عمومی نیست و می توان هر دو روش را از طریق بی حسی انجام داد؛ باید به بانک مو بی حس کننده تزریق شود و پس از آن به ناحیه گیرنده تزریق گردد.

برداشتن فولیکول از بانک مو : چگونگی برداشتن فولیکول به روش مورد نظر برای کاشت ریش و سبیل بستگی دارد؛ اگر از روش FUT استفاده شود، برشی در پشت سر ایجاد می شود و پوست و فولیکول هایش به طور نواری انتخاب و برداشته می شوند؛ زمان استفاده کردن از روش FIT یا روش های کم تهاجمی دیگر، فولیکول ها به طور جدا یا گرانول خارج می شوند.
در این گونه روش ها از ابزاری به نام پانچ استفاده می شود که یک سوراخ در پوست ایجاد می شود و فولیکول از بافت های اطراف آن جدا می گردند؛ ضخامت سوراخی که ایجاد می شود تا یک میلی متر است، از این رو خون ریزی مشاهده نمی شود و نیازی به بخیه نیست.

مراحل کاشت ریش

آماده سازی گرافت : باید برای تهیه کردن گرافت جهت کاشت ریش و سبیل، دقت بسیار زیادی به کار گرفته شود؛ پرسنل فعال در بهترین کلینیک زیبایی، باید واحدهای فولیکولی که دارای یک یا دو تار مو هستند را با استفاده از میکروسکوپ آماده کند؛ بیشتر اوقات زمانی که دکتر یک واحد فولیکول را از بانک مو خارج می کند، ممکن است مقداری پوست به اطراف فولیکول چسبیده باشد؛ از این رو باید زمان کاشت ریش دقت و ظرافت بسیار زیادی در مقایسه با کاشت مو به کار گرفته شود.

کاشتن گرافت در ناحیه ریش : خطی که بالای ریش ایجاد می شود باید کاملا شباهت به ریش طبیعی داشته باشد، این موضوع بدین معناست که باید از گرافت های یک مو استفاده شود و گرافت های پراکنده بر روی پوست قرار گیرند؛ جهت انجام این روش برای بخش های دیگر، باید پزشک حداکثر تراکم را ایجاد نماید؛ مسئله بسیار مهم نحوه قرار دادن فولیکول ها در پوست می باشد.
به عنوان مثال تار موهای ریش نباید بلند شوند؛ کاشت گرافت در هیچ یک از روش ها متفاوت نیست یعنی برای انجام کاشت ریش توسط هر یک از روش ها، باید پانچ سوراخ هایی را بر روی پوست ایجاد کند تا گرافت ها درون آن قرار گیرند؛ در روش هایی که اخیرا مورد استفاده قرار می گیرند مانند micro FIT می توان از پانچی که اندازه های مختلف دارد استفاده کرد.

10 تا از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را بشناسید!

کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرسا

کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرسا

کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی ایرسا با بهره مندی از کادری مجرب، کار آزموده با برجسته ترین متخصصین و کادر پزشکی و همچنین با بکارگیری به روزترین و برترین تجهیزات و مواد مصرفی، سعی بر آن دارد خدماتی با بالاترین کیفیت و استانداردها را در حوزه درمانی و زیبایی در فضایی مناسب و آرام به مراجعین محترم خود ارائه دهد.

شیراز ، خیابان قصردشت ، بلوارمیرزای شیرازی ، روبه روی بیمارستان کوثر ، پلاک 100

خدمات کلینیک زیبایی ایرسا:

 • ارائه مشاوره رایگان قبل از هر گونه خدمات و بررسی وضعیت فعلی مراجعه کننده
 • ارائه پکیج های تضمینی و تخصصی کاشت مو، کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو و کاشت مژه
 • به صورت تخصصی به روش های FIT Safer ،Micro FIT ،FUT ، BHT و روش های ترکیبی توسط پزشکان متخصص و پرسنل کارآمد و با تجربه
 • PRP  و مزوتراپی مو جهت تقویت و رشد مجدد مو پس از بررسی وضعیت مراجعه کنندگان عزیز
تیم تخصصی کاشت ابروی زینب حقیقت

تیم تخصصی کاشت ابروی زینب حقیقت

کاشت موی طبیعی با بالاترین تراکم و خواب عالی، در مجهزترین کلینیک های شیراز و تهران، بروزترین دستگاه های کاشت مو، جدیدترین روش کاشت مو با تیغ های میکرو، بدون درد و خونریزی و عوارض پس از کاشت.طراحی خط رویش لیزری طبق چهره شناسی و سلیقه شما، مشاوره رایگان با بهترین متخصصین کاشت، پی آرپی و مزوتراپی بعد از کاشت.

شیراز،خیابان میرزای شیرازی،قبل از پل معالی آباد

خدمات دکتر زینب حقیقت:

 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • کاشت ریش
دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند که ایشان با کد نظام پزشکی 94629 در شهر شیراز مطب شخصی برای خود راه اندازی کرده اند و خدمات متنوعی در این زمینه به مردم عزیز ارائه می دهند، دکتر وارث یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز هستند که به دلیل نحوه درمان درست و برخورد محترمانه شان با بیماران، شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند؛ دکتر بهروز وارث پس از دریافت مدرک پزشکی عمومی، توانسته اند مدرک تخصصی شان را از دانشگاه معتبر اخذ نمایند و پس از آن اقدام به طبابت کنند.

شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 40 و 42، ساختمان دهقانی، طبقه دوم

خدمات دکتر بهروز وارث:

 • پی آر پی
 • مزوتراپی
 • کاشت مو
 • کاشت ریش
 • لیزر موهای زائد
 • میکرودرم آبریژن
کلینیک پرنیان

کلینیک پرنیان

کلینیک پرنیان کلینیکی تخصصی در زمینه پوست و مو،زیبایی و لیزر می باشد که هدف آن ارائه کردن خدمات تخصصی و مدرن در زمینه درمان بیماری های پوست و مو با استفاده از جدید ترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا می باشد؛ هر یک از خدمات توسط بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز و پرسنل مجرب و با تجربه ارائه می شود؛ در این کلینیک نکات و توصیه های بهداشتی رعایت می شوند.

شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی

خدمات کلینیک پرنیان:

 • انواع جراحی های پوست و برداشتن خال
 • رفع چاقی موضعی و تناسب اندام
 • فرم دهی و لیفت صورت
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کاشت ابرو طبیعی
 • رفع موهای زائد
 • هایفوتراپی

مزایای کاشت ریش در شیراز

کاشت ریش مانند هر یک از روش های دیگر با مزایا و فواید بسیار زیادی همراه است که موجب جلب نظر مردم شده است؛ در ادامه برخی از آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • تنها درمان واقعی : به طور کلی با کاشت مو می توان به درمان قطعی و موثری در ریزش مو کمک کرد؛ کاشت ریش روشی موثر برای رفع کم پشتی و ریزش ریش می باشد.
 • نتایج حاصل شده موفقیت بالا دارد : تقریبا 70 الی 100 درصد از تعداد گرافت های مورد استفاده برای کاشت ریش در پوست سالم کاشته می شوند؛ اما در صورت آسیب دیدن پوست، نرخ آن 40 الی 70 درصد می شود.
 • بدون جراحی و بی درد است : در صورت کاشت مو برای هر نقطه از بدن،‌ هیچ گونه دردی ایجاد نخواهد شد؛ زیرا این روش بدون درد، خونریزی است و نیاز به بخیه ندارد.
 • ریکاوری سریع بیمار : روش‌هایی که اخیرا برای کاشت مو و ریش مورد استفاده قرار می گیرند، کم‌تهاجمی و کم‌دردسر می باشند؛ عوارضی که این روش دارد شامل قرمزی، التهاب و تورم صورت می باشد که پس از گذشت چند روز برطرف می‌شوند؛ به طور تقریبی بیماران پس از گذشت دو روز به کارهای و فعالیت های روزانه خود می توانند بپردازند؛ با این حال بهتر است کمی استراحت نمایند.
 • ریش و سبیل‌ به طور طبیعی رشد می‌کنند : همان گونه که در ابتدای مقاله ذکر شد، موهای کاشته شده رشد می‌کنند و افراد می‌توانند به حالت و فرم دلخواه‌شان آن‌ها را بتراشند.
مزایای کاشت ریش در شیراز

هزینه کاشت ریش در شیراز

برای کاشت ریش باید هزینه ای به بهترین دکتر پوست پرداخت شود تا ایشان بتواند به خوبی این روش زیبایی را انجام دهد و مراحلش را یک به یک طی کند؛ بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز پس از معاینه بیمار و در نظر گرفتن شرایط بیمار، هزینه انجام کاشت ریش را تعیین می کند؛ البته مقدار مبلغی که باید پرداخت شود به موارد مختلف بسیاری بستگی دارد، به عنوان مثال باید میزان ریزش تار ریش صورت و تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت در نظر گرفته شود زیرا هر چه کم پشتی ریش بیشتر باشد باید گرافت بیشتری کاشت شود و در نهایت هزینه بیشتری پرداخت گردد.

در ضمن تجربه و سابقه ای که بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز دارد نیز مورد بسیار موثری در هزینه انجام این روش است زیرا هر چه تجربه پزشک بیشتر باشد، نتیجه حاصل شده موفقیت آمیزتر می شود و در نهایت هزینه ها افزایش می یابد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه انجام کاشت ریش در شیراز اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کاندیدای مناسب کاشت ریش

برخی از افراد بنا به شرایط جسمی که دارند می توانند به راحتی از روش کاشت ریش استفاده کنند؛ آقایانی که کاندیدای مناسبی برای کاشت ریش می باشند شامل گزینه های زیر هستند :

 • آن دسته از آقایان که از سلامت عمومی برخوردار هستند.
 • آقایانی که ریش و سبیل شان بسیار کم پشت است، نواحی از ریش یا سبیل‌ آن ها دچار طاسی شده است یا آن ها به طور مادرزادی ریش و سبیل مناسب ندارند.
 • آقایانی که انتطارات واقع بینانه ای از کاشت ریش دارند و با مشکلات و عوارض این روش درمانی آشنا می باشند.

کلام آخر

کاشت ریش کمک بزرگی به درمان کم پشتی و ریزش تار موهای ریش می کند و می تواند نوعی درمان قطعی در نظر گرفته شود؛ برای کاشت ریش از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک به نوعی موثر واقع می شوند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با کاشت ریش در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین دکتر کاشت ریش در شیراز را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده پزشک شهر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما ممنونیم و اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا