قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن

در گذشته قیمت لیزر موهای زائد براساس تعداد شات های انجام شده محاسبه می شد. اما امروزه در بیشتر کلینیک ها براساس ناحیه محاسبه می شود. شات به هر بار تخلیه انرژی دستگاه لیزر گفته می شود. مسئله مهمی که وجود دارد این است که  هرگز به تبلیغات  قیمت های ارزان لیزر اعتنا نکنید. میزان قیمت لیزر موهای زائد برای صورت و بدن از ۶۰۰ تومن تا ۱ میلیون تومن برای هر جلسه در نظر گرفته می شود.

در ادامه به بررسی قیمت های مختلف کلینیک های زیبایی می پردازیم.

قیمت لیزر موهای زائد

لیست قیمت لیزر موهای زائد صورت

لیست گفته شده در زیر برای یک جلسه به صورت حدودی بیان شده است.

هزینه لیزر کل صورت : ۱۹۰ هزار تومن

هزینه لیزر موهای زائد گردن: ۵۰ هزار تومن

هزینه لیزر موهای زائد چانه: ۳۶ هزار تومن

هزینه لیزر موهای پیشانی: ۵۰ هزار تومن

هزینه لیزر موهای گونه: ۶۵ هزار تومن

هزینه لیزر موهای پشت لب: ۲۶ هزار تومن

هزینه لیزر موهای خط ریش: ۵۰ هزار تومن

لیست قیمت لیزر موهای زائد اجزا بدن

هزینه لیزر موهای دست: ۳۷۰ هزار تومن

هزینه لیزر بازوها: ۱۹۰ هزار تومن

هزینه لیزر موهای زائد ساعد: ۲۰۵ هزار تومن

هزینه لیزر کل پا: ۵۵۰ هزار تومن

هزینه لیزر ران ها: ۳۵۰ هزار تومن

هزینه لیزر خط بیکینی: ۸۰ هزار تومن

هزینه لیزر اطراف ناف: ۴۰ هزار تومن

هزینه لیزر ساق پا: ۲۵۵ هزار تومن

هزینه لیزر موهای زائد دور سینه: ۶۵ هزار تومن

هزینه لیزر موهای زیر بغل: ۷۵ هزار تومن

 

لیست قیمت لیزر موهای زائد اجزا بدن

قیمت لیزر موهای زائد به چه عواملی بستگی دارد؟

 • میزان سطح درمان بر هزینه لیزر تاثیر گذار است. به عنوان مثال، در مناطق صورت و یا بیکینی هزینه کمتری را شامل می شود. اما در ناحیه پا هزینه بیشتری برای لیزر نیاز دارد.
 • هم چنین هزینه های مربوط به هر دستگاه لیزر متفاوت است و با توجه به امکانات هر دستگاه هزینه لیزر موهای زائد مشخص می شود. برای مثال، برخی از دستگاه های لیزر دارای کولینگ یا همان خنک کننده می باشند که از تولید گرمای بیش از حد سطح پوست در حین لیزر جلوگیری می کند.
 • مواد مصرفی برای لیزر موهای بدن یکی دیگر از عامل های تاثیر گذار بر قیمت است. در برخی دستگاه ها، قسمت هندپیس آنها قابل تعویض نیستند که باید در مورد این دستگاه ها بهداشت به خوبی رعایت شود. به طور مثال، برای هر مراجعه کننده قسمت هندپیس بایستی با مواد ضد عفونی به خوبی تمیز شود. هم چنین دقت داشته باشید که مواد مصرفی دیگر دستگاه مانند گازهای خنک کننده، لنزهای مورد استفاده دستگاه و غیره باید اصل باشند. اگر جنس این مواد مصرفی چینی و بی کیفیت باشد ، کیفیت لیزر بدن پایین می آید.
 • نکات مربوط به هزینه موهای زائد
 • اگر قصد انجام لیزر موهای زائد دارید، باید قبل از انتخاب کلینیک زیبایی خود به نکات گفته شده در زیر دقت کنید.
 • هر چه دستگاه لیزر جدیدتر و پیشرفته تر باشد، حتما هزینه موهای زائد بیشتر می شود. چرا که هزینه هایی مانند تعویض فلش لامپ برای دستگاه های معتبرتر بیشتر است.
 • در حالی که هزینه لیزر موهای زائد بعضی از دستگاه ها مانند آی پی ال، ایلایت و آی پی ال-اس اچ آر ارزن تر است و به خاطر سیستم نوری این گونه دستگاه ها سرعت برگشت دوباره رشد موها به حالت طبیعی سریع تر است. در نتیجه تعداد جلسات لیزری بیشتر می شود و کل هزینه لیزر موهای زائد بیشتر میزان تصور شده می شود.
 • هزینه لیزر موهای زائد توسط دستگاه هایی مانند دایود، دایود الکس  و الکساندرایت گرانتر می شود اما بر خلاف دستگاه هتی ازران تر، به تعداد جلسات کمتری نیاز است. جلسات مورد نیاز برای این گونه دستگاه ها هر ۶ ماه یک بار می باشد.
 • دقت داشته باشید که در بعضی از کلینیک ها به دلیل تعویض نکردن لامپ دستگاه لیزر خود، قیمت های لیزر موهای زائد را به نسبت دیگر کلینیک زیبایی کمتر اعلام می کنند. پس استفاده از این گونه دستگاه نتیجه خوبی نمی دهد. هم چنین زمانی که انرژی لامپ دستگاه رو به تمام شدن است از آن استفاده شود برای از بین بردن موها قدرت کافی ندارد. در حالی موهای زائد به حالت خواب می برد و شما فکر می کنید که اثر خوب را گذاشته است اما بعد از مدتی با رشد کامل موها مواجه می شوید. پس در انتخاب کلینیک برای لیزر موهای زائد خود دقت فراوانی به خرج دهید و کیفیت کار کلینیک را با دقت بررسی کنید.

عملکرد لیزر برای رفع موهای زائد

 کار لیزر از طریق تابش نور انجام می شود که نور لیزر هر چه تیره تر باشد را می سوزاند. دقت کنید که موهای بدن یک چرخه رشد و یک چرخه استراحت دارند. پس زمانی که لیزر بدن انجام می دهید، اگر فولیکول مو در حالت استراحت باشد، نور لیزر بر آن تاثیر نمی گذارد. بخاطر همین دلیل است که برای به نتیجه رسیدن از لیزر نیاز به چندین جلسه خواهید داشت.

عملکرد لیزر برای رفع موهای زائد

تعداد جلسات لازم برای لیزر

همه دکترهای مربوط به این زمینه تعداد جلسات ۴ تا ۶ بار را برای شخص مشخص می کنند. در نظر داشته باشید که درمان لیزری باعث از بین رفتن صد در صدی موهای بدن نمی شود. طبق آمارهای انجام شده بهترین حاصل از لیزر ۸۰ در صد بوده است. هم چنین در برخی از افراد ممکن است فقط شاهد نازک شدن موهای بدن خود باشند و هرگز موهای زائد آنها نریزد. پس هیچ وقت لیزر باعث از بین بردن ریشه مو نمی شود

مزیت لیزر موهای زائد

 • این تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد تایید شده است.
 • بعد از درمان لیزری نیازی به بستری شدن و یا استراحت نخواهید داشت. و به راهی می توانید حرکت کنید.
 • سرعت به نتیجه رسید این روش بسیار بالاست.
 • نسبت به روش های دیگر، احساس درد کمتری به همراه خواهد داشت.
 • اثر بخشی لیزر پاسخ گو خوبی برای رفع موهای زائد است.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

طیف امواجی که برای دستگاه های لیزری استفاده می شود در خارج محدوده یونیزان می باشد. بنابراین هیچ دلیل عملی برای زیان بار بودن امواج دستگاه های لیزری تاکنون وجود نداشته است. پس لیزر یکی از امن ترین روش ها برای از بین بردن موهای بدن است.

 

دکمه بازگشت به بالا