هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت و هر کدام از نواحی دیگر بدن را نمی توان مشخص کرد . زیرا هر دکتر با شرایط متفاوت قیمت های مختلفی برای لیزر کردن موهای زائد بدن در نظر می گیرند. اما در این مقاله با بررسی عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه لیزر می توان حدود قیمت را پیش بینی کرد.موهای زائد روی صورت همیشه در معرض دید دیگران هستند و مانند موهای سایر اعضای بدن نمی توان آنها را پوشاند. بعضی افراد با رویش بیش از اندازه و غیر معمول صورت خود روبرو هستند که از انجام روش های دیگر مانند بند اصلاح، شیو و وکس خسته شده اند. بهترین راه کار برای راهی از این نوع موها استفاده از لیزر است.اگرچه لیزر موهای زائد در مقایسه با روش های دیگر مانند وکس، موم و اپیلاسیون گران تر است اما یک راه حل دائمی برای خلاص شدن از شر موهای زائد می باشد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

 

لیزر باعث نرمی و لطافت پوست می شود

این روش برخلاف روش های دیگر مزیت ها و فوایدی برای پوست دارد. اشعه لیزر علاوه بر حذف موهای زائد صورت باعث نرمی و لطافت و جلوگیری از جوش های صورت می شود. از آنجا که پوست صورت از نقاط حساس است، روش لیزر هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند و باعث تحریک سلول های پوستی نخواهد شد.در صورت طی کردن جلسات درمانی در زمان های مشخص و انجام مراقبت های پوستی پس از لیزر می توانید بهترین نتیجه را برای خود داشته باشید.

لیزر صورت با یک جلسه کافی نیست

اگر پس از مدتی با رویش مجدد موهای صورت خود مواجه شدید اصلا نگران نباشید. چرا که درمان لیزر نیاز به تکرار جلسات دارد. بدانید که با انجام یک جلسه لیزر تمام موهای صورت از بین نخواهد رفت. زمانی اشعه لیزر بر روی فولیکول مو تاثیر می گذارد که در مرحله رشد قرار داشته باشد. پس دقت کنید با اولین جلسه لیزر همه موهای زائد در مرحله رشد قرار ندارند. چرا که ممکن است برخی از موها در مرحله استراحت باشد که در این صورت، لیزر اثر گذار نخواهد بود.

چه عواملی بر روی هزینه لیزر موهای زائد صورت تاثیرگذار است؟

با درک عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه لیزر می توانید میزان آن را تا حدودی تخمین بزنید.

ناحیه مورد نظر لیزر

هزینه لیزر موهای زائد برای هر قسمت از بدن مانند لیزر ناحیه بیکینی، لیزر موهای پا، لیزر زیر بغل، لیزر صورت و یا حتی لیزر کل بدن متفاوت است. هر کدام از این نواحی به صورت جدا هزینه مشخصی دارد. چرا که برای حذف موهای زائد ناحیه مورد نظر مقدار معینی اشعه لیزر تابیده می شود. و هر چه تعداد موهای صورت بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای درمان لازم است و انرژی بیشتری از دستگاه صرف می شود.

نوع و جنس موهای زائد صورت

 

نوع و جنس موهای زائد صورت

قبل از شروع درمان لیزر متخصص نوع موهای صورت شما را بررسی می کند. اگر موهای صورت تان تراکم، ضخامت و طول مو بیشتری داشته باشد، به تعداد جلسات لیزر بیشتری نیاز دارید.هم چنین افرادی که رنگ موهای صورتشان خاکستری ، بلوند، قهوه ای و یا قرمز است نسبت به افرادی که رنگ مو صورتشان تیره تر است، دیرتر به نتایج حذف مو ها می رسند.در نتیجه رنگ، نوع، جنس موهای صورت تاثیر مستقیمی بر روی هزینه لیزر موهای زائد صورت خواهد داشت.

 

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات لیزر تاثیر مستقیمی بر روی هزینه آن دارد. این مسئله با توجه به ویژگی های موهای صورت فرد که در مورد قبل بیان کردیم بستگی دارد.پس هر چه تعداد جلسات لیزر کمتر باشد استفاده از دستگاه لیزر کمتر است و در نتیجه هزینه لیزر ناحیه صورت کمتر خواهد شد.دقت داشته باشید که برای کاهش هزینه ها هرگز تعداد جلسات درمانی را کاهش ندهید. چرا که با تعداد جلسات کم هیچ وقت به نتیجه دلخواه تان نمی رسید.  تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای صورت بین ۴ الی ۶ جلسه است.هم چنین نتایج حاصل از درمان لیزری را بعد از ۳ ماه قابل مشاهده می کنید و شما کم کم با ریزش موهای صورت خود مواجه می شوید.

کلینیک یا دکتر لیزر موهای زائد

 

کلینیک یا دکتر لیزر موهای زائد

یکی از عوامل تعیین کننده لیزر موهای زائد صورت کلینیک و دکتری که برای درمان خود انتخاب می کنید می باشد. اما کلینیک چه تاثیری بر روی قیمت دارد؟ هر کلینیک و مراکز زیبایی از یک نوع دستگاه استفاده می کند. اگر کلینیک برای لیزر از دستگاه جدید و پیشرفته استفاده کند، هزینه درمان شما بیشتر است.یکی از ویژگی های دیگر تاثیر گذار کلینیک، موقعیت مکانی آن است.در شهرهای بزرگی مانند تهران، موقعیت های جغرافیایی شمال، جنوب و شرق و غرب و همچنین زیبایی دکوراسیون و تعداد پرسنل های آن از ویژگی های تاثیرگذار بر روی قیمت درمان است.هم چنین دکتری که انتخاب می کند بر روی قیمت لیزر موهای صورت تان تاثیر خواهد داشت. چرا که هر دکتر با توجه به مدرک و تجربه و تبحری که دارد یک هزینه معینی برای خود در نظر می گیرد.

نکات قبل از لیزر صورت

  • برای بر طرف کردن قرمزی و تورم صورت بعد از درمان لیزر می توانید از ژل آلوئه ورا استفاده کنید. برای بیمارانی که پوست های تیره تر دارد استفاده از این ژل بیشتر توصیه می شود.
  • بعد از سه روز اول لیزر، از رفتن به حمام آفتاب اجتناب کنید.
  • در صورت احساس گرما در ناحیه صورت از کمپرس یخ برای کاهش تورم استفاده نمایید.
  • بعد از لیزر، پوست صورت در شرایط حساسی قرار میگیرد. پس از فشار دادن ناحیه لیزر شده اجتناب کنید.
  • به مدت دو روز بعد از لیزر صورت، از رفتن به حمام آب گرم، سونا و ورزش های سنگین پرهیز کنید. چرا که ممکن است گرما شدید باعث تحریک ملانوسیت ها شده و موجب هایپرپیگمانتاسیون می شود.
  • هنگام خارج شدن از منزل استفاده از ضدآفتاب را هرگز فراموش نکنید.

 

نکات قبل از لیزر صورت

کلام آخر

اگر تصمیم گرفته اید لیزر صورت انجام دهید، ابتدا قبل از هر اقدامی، موارد گفته شده بالا را برای انتخاب مناسب ترین هزینه و داشتن بهترین نتیجه درمان لیزر در نظر داشته باشید.اگرچه هزینه لیزر موهای زائد صورت بالاست اما در مقایسه با روش های دیگر مانند وکس و اصلاح صورت با بند یک روش ماندگار همراه با مزایای دیگر خواهد بود.شما می توانید با مراجعه به مراکز زیبایی و بررسی موهای صورتتان توسط متخصص مجرب از هزینه آن، اطلاع دقیق بدست آورید.

 

 

دکمه بازگشت به بالا