; انتخاب کاشت مو ترکیبی برای دستیابی به بهترین نتیجه - پزشکا : بهترین مجله پزشکی و زیبایی
رپورتاژ پزشکیکاشت مو

انتخاب کاشت مو ترکیبی برای دستیابی به بهترین نتیجه

حالت شب

امروزه ریزش مو زندگی افراد را بسیار تحت تاثیر قرار داده است به دلیل اینکه مستقیما بر ظاهر فرد تاثیر می گذارد و نمایان است. خوشبختانه راه های دائمی بسیار مناسبی است وجود دارد که می توانید به راحتی موهایی پرپشت داشته باشید. فقط به خاطر داشته باشید که به تبلیغاتی که پایه و اساسی ندارند و فقط به دنبال درآمد خود هستند توجهی نکنید.

به طور مثال  تبلیغاتی برای انواع قرص ها که باعث می شود موهای شما رشد کند یا از این قبیل را به هیچ عنوان باور نکنید. یکی از راه های بسیار مناسب برای اینکه بتوانید موهای بسیار مناسبی داشته باشید این است که از انواع روش های کاشت استفاده کنید. حالا این که کدام یک از روش ها برای شما مناسب است بستگی به نظر پزشک متخصص شما دارد.

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی بسیار شناخته شده است و شامل دو روش بسیار موثر است یعنی FIT و FUT  است. این روش برای کسانی که موهای بسیار زیادی را از دست داده اند مناسب است. یعنی در واقع برای کسانی که دچار طاسی  زیادی شده اند. به دلیل اینکه در این روش تارهای موی بسیاری کاشته می شود. البته باید فرد بانک موی مناسبی هم برای  برداشت داشته باشد.

کاشت مو به روش ترکیبی چه مزایایی دارد ؟

از مهمترین مزایای که برای کاشت ترکیبی می توان نام برد این است که این کار در یک جلسه تمام می شود و تعداد بسیار زیادی  تار مو می توان برداشت کرد.قیمت کاشت مو به روش ترکیبی به نسبت تعداد گرفت هایی که برداشته می شود و این نوع کاشت به دلیل اینکه در واقع دو کاشت با هم ترکیب شده اند بسیار به صرفه است.

چه نکاتی را بعد از کاشت مو باید رعایت کنید ؟

به خاطر داشته باشید که به هیچ عنوان بر روی شکم نخوابید به دلیل اینکه باعث می شود که آسیب بسیار زیادی به گرفت های کاشته شده وارد شود.نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که  از وارد شدن ضربه به سر جلوگیری کنید و مراقب باشید پوست سرتان به جایی برخورد نکند. از انجام ورزش های سنگین هم خودداری کنید. همچنین به خاطر داشته باشید حتما از شامپوهای مخصوص برای شستشوی سر استفاده کنید.

آیا می توان انتظاری یکسان از کاشت مو به روش ترکیبی در همه افراد داشت؟

کاشت ابرو ترکیبی

به خاطر داشته باشید در هر نوع کاشت مویی نتیجه کاشت به عوامل مختلفی مانند بانک موی فرد،میزان ریزش مو بستگی دارد. پس نمی توان گفت کاشت مو در همه افراد یکسان است. ممکن است در یک فردی نتیجه با موی بیشتر و در فرد دیگری با موی کمتر همراه باشد.

اهمیت کاشت مو توسط یک دکتر متخصص

به خاطر داشته باشید که کاشت مو بسیار اهمیت دارد به دلیل اینکه اگر توسط فرد غیر متخصص انجام شود عواقب بسیار وحشتناکی را به همراه خواهد داشت. برای کاشت مو و کاشت ابرو در تهران یا سایر خدمات زیبایی می توانید به کلینیک پوست و مو جلوه ماندگار مراجعه کنید. این کلینیک فوق تخصصی دارای مجرب ترین متخصصان است و شما می توانید با اطمینان به آها مرتاجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا